Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:škoda, že nepřijedeš, budu je mít oba sebou.................
Odpovědět
Profilova fotka
markee:že jsi v tomto stavu se není čemu divit............Neříkej, že tě nemůže nic překvapit, protože vždycky se něco najde. jsi mladá krásná ženská, tuto ošklivou záležitost budeš mít za sebou a před sebou jen a jen krásné věci. V em si příkld z murynky, má to za sebou a dnes už možná??????????????Jsem zvědavá, s čím přijde z kontroly.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14160-akcn...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/14159-jak-... Kde nás natočili??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi já to myslela tak, s tím že mě nemůže nic překvapit,že prostě mám smůlu a určo se ještě nějaká zádrhel najde. Při mém "štěstí". Nechci být ale nervní,potřebuju se věnovat Johance,jenže chvilku jsem v pohodě a za chvilku zas koukám do blba a přemýšlím,co by kdyby. Murynce držím pěstičky ať vše dopadlo moc dobře.Budu se radovat s ní,pže jsem vždy ráda,když se někomu zadaří a je vše v pořádku.
Odpovědět
Zuzi,to video je suprový,se tu tlemim :-D :-D :-D Jo a zapomněla jsem pogratulovat Šárce,Terezka je nádherná holčička,máte krásné fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
markee-je to přirozené, jsme ženy a budoucí matky, tak ten cit tam prostě je tak silný, že i když je to teprve v zárodku, tak si to bereme jako tragédii... no já si vždycky vzpomenu na berushku... ;-( Vím taky, že člověka zajímají ty jeho problémy a v daném okamžiku mu přijde ten jeho problém nejhorší... :-( Já věřím, že za 3 měsíce budeš v pořádku a budeš se těšit z druhé čárečky na těhu testíku... ;-) zuzi- :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jsem vyprskla a odnesl to monitor
Odpovědět
markee: jak už psala zuza, možná je to mnohem lepší přijít o to mimčo teď, než později, kdy už ho budeš cítit. A další těhu bude určo bez problému ;-)
Odpovědět
Já tam žádné video nemám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, ty musíš mít vždy nějkaé problémy 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky:na monitor máme takové super ubrousky............ :-D :-D :-D markee:bude to dobré, uvidíš........Johanka už není zase tak malinká a miluje tě
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moje, nějka nestíhám, hrabu se v inzerátech co to dá, ale nic moc nenacházím :-( Markee, zítra na Tebe budu moc moc myslet!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marketas:tak to jsme na tom stejně, ani v Praze kromě hypermarketů práce není...............
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ted jsem přijela z nemocnic a jdu si dát na chvíli dáchanec,byla to fuška ;-) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat:ahojky, co jsi se dozvěděla? Teď mi psala mecetka, že je v pořádku a mám vás všechny pozdravovat-nestíhá
Odpovědět
Kat: Tak co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, fakt ani v Praze nic není? Tak to už je hodně špatný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://tn.nova.cz/zpravy/video-dne/#m... market:opravdu ne, obvolala jsem asi 20 firem a když ti dají peníze slušné, tak ti je nepřiznají, max.základ a zbytek na ruku, což já si nemohu dovolit
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu nakládat hermelínky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, Momou: nového vím to,že na sundání sádry jdu... hrůza datum... mě to položilo... až 10.3. 8-( 8-( 8-( Podpatek mi nedali,tak že chodím s berlema :-( ... ach jo... aspoň že ta sádra je odlehčená.. modrá (chtěla jsem růžovou)... :-D
Odpovědět
kat: Tak si vem barvičky a přebarvy si jí ;-) Takže ještě měsíc ........... no nezávidím Ti.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, a jakou práci hledáš? Kat, modrá sádra? Teda, Ty máš ale vymoženosti. A 10.3. je fakt mazec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Barevné sádry jsou už dlouhodobá záležitost a hlavně jsou odlehčené jak psala kat.......... 10.3. je hukot, to ti nezávidím
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,první co jsem řekla po dobrý den panu doktorovi bylo to,že chci odlehčenou sádru, že máme ohromnej barák,všude schody... a on četl zprávu,kouká na mě a říká: "no to jo,to dáme odlehčenou,když to máte na pět týdnů"... a já vykřikla: cožééééééééééééééé :-D jako doktor hezkej,ale vůbec neměl smysl pro humor,páč těch pět tejdnů fakt myslel vážně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu...papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuza mě navnadila,jdu si dát hermouše... válej se mi naložený už od silvestra :-D :-D zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-já to utřela rukávem od saka... :-N kat- :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee dekujeme za pochvalua držíme pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky:fuj.......... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?