23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
jak sis byla pro šaty.ale už sem jí to tam donesla
Odpovědět
Profilova fotka
uf.... ahoj holky.... tak vcera do 11 vecer jsme s kamoskou vazaly masle na jmenovky.... pak mi jeste lakovala nehty, takze doufam, ze si to do zitrka nepodru. taky jsme udelali vina - jako sdelat z toho tu puvodni nalepku byl docela boj! uz jsem u nasich - saty i destnik vyzvedle, jirka uz je na ceste domu, ma plne auto frgalu :-) myslim, ze zacinam byt nervozni! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jani v salonu ne, pokazde s emi venoval nekdo jiny a ta, kte ebych i neco dala, tam nebyla. Fender, frgale zavidim, miluju frgale. U nas v praze se teda take daji sehnat dobre, ale jen na jendom miste.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: tak nasi bydli tam, kde se pecou, takze je mame primo cerstve od zdroje - tvarohove, hruskove, makove, povidlove, boruvkove a jeste nejakou lesni smes.... az nekdy prijedes na valassko, tak ti pripravim nejakou expres dodavku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tou dodavkou doufam myslis plne auto. Mne je obcas vozi sestrenice, manzel je z Hrozenkova.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, klido :-D daji se i zamrazit :-D jsem jakasi nesva, nevim, co bych tak delala.... abych se jako nejak rozptylila....
Odpovědět
Profilova fotka
Zavidim, ja proad nemam hotovo, sjem uz uplne vycerpana, ted tu Martinovi zehlim, touhle dobou sjem meli vyjizdet a minimalne hodinu to potrva. uz jsem tak priserne vyplivla, ze se to neda popsat ani. Na nohou se nemuzu udrzet. A to si beru tunu veci na dodelani vecer. A kadernice prijde v pul osme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si taky konečně urvala chvilku. Od rána jsme chystali s tchýní výslužky, chlapi je pak rozváželi. Dávám je kosmetičce i kadeřnici. Pak jsme ještě stihli oběd načas a doteďka jsem si šila vazačku, tu vínovou. V salonu mi dali je jakousi teňounkou šňůrku, tak mi můj koupil širší mašli 5m a tu jsem doteď špendlila a stehovala, do toho celý den soustavně něco můj otec kecá a už se všichni těší, až v neděli ráno odjede. Naštěstí se rád s někým sveze po okolí Kyjova, tak teď od 6 pojede s bratrem pro naše sestry na tábor. Tak si s tchýní aspoň uděláme zkrášlovací chvilku. Teď se nachystáne do té restauračky a vyzdobíme to tam. Ale už mě namíchla moje matka, Tom jí s tchánem vezli krabice na koláčky a ještě to vzali s někollika výslužkama, mi najednou nasraně volá, že kde jsou, že babička na ně čeká před barákem, tak jsem řekla, že ještě vezli pár výslužek, to jsem prý neříkala, tak jsem na ni agresivně zavrčela, že tehdy jsem to nevěděla. Ať je ráda, že jí vůbec někdo něco odveze, jinak by se s tím musle a tahat na kárce. Jsem to ale hnusná dcera. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, loucim se, finisujeme baleni, pak pisnu vecer z hotelu. Pokud bude sila. jeste nas ceka nejake toceni s kameramanem.
Odpovědět
Profilova fotka
o jeeee, za nejakych 19 - 20 hodin uz to budu mit za sebou.... to je mazec. :-N tipata: ta tvoje sala mi k tem satum ladi uplne skoro na odstin presne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf, tak dnes jsem se sem dostala az ted, vyzvedli jsme moji mamu i s vysluzkami a cukrovim, pro vino, do restaurace v reastauraci to vypada, ze se opravdu dobre postaraji o cukrovi i vyhlazeni vina, cukrarka me neprijemne prekvapila, protoze volala, ze cena bude vyssi nez jakou nam davali, navic ten dort zacali delat promazavany a ne jenom piskot , na to krem a ovoce v zele... pry to nebylo z objednavky jiste, hlavne ze jsme to zduraznovali ]-( tak to pry nejak vyresi kvetinarka nesehnala zive lilie na auto a tak budou umele, ale na tom nefrci, je fakt suprova, tesim se ze ji rano uvidim, vdava se za mesic maminka privezla svatebni prani a dary, poslali je i lidi u kterych jsem to necekala a opravdu me to dojalo, stejne tak prijel bratranek, kdyz uz ne velka cast rodiny neprijede... ale stale mi to nejak nedochazi ze se zitra vdavam takze vubec nestresuji
Odpovědět
tak holky já si jdu jen pro čísla abych věděla komu zítra kdy psát. kupodivu jsem zatím klidná, nejhorší bude až lehnu do postele a začnu přemýšlet, doteť na to nebyl čas budu vám všem zítra držet palečky, i sobě :-D , ať je to pro nás ten nejkrásnější den ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja uz to taky asi pomalu zabalim, dam si vanu a tak. zitra teda pisu jako prvni smsku janulce. tak hodne stesti, at vam neprsi, at to vsechno klapne a tak podobne..... a sejdem se tu jako vdane pani!!!! x-) moc si to uzijte!!!!!!!!
Odpovědět
fender a všichni ahoooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych to uz nestihla zitra rano, tak holky, hodne stesti, at je to jeden z nejkrasnejsich dnu nasich zivotu a drzim palce vsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přeji vám k zítřejšímu dni jen to nejlepší a nejkrásnější,ať vám vše výjde podle vašich představ a hlavně vykročte tou správnou nohou.Krásně se vyspěte.Dobrou noc. Držím vám pěstičky!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky drzim palce!Cekam na kadernici a oddychuju z plic:-)!At nam to vse vyjde podle predstav!Pa,pa :-) :-N !
Odpovědět
holky u nás totálně zataženo...ona je teda zatím tma, tak to nejde moc vidět, ale trošku poprchává :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem po ránu posílená štamprlí, už jsem učesaná, nalíčená, kytka je doma a jen čekám, až mě ženich zašněruje do šatů. Dole se to už pomalu všechno slízá, ještěže jsem schovaná v podkroví. U nás je sice zataženo, ale neprší a je 20°C, občas prokoukne sluníčko. A kupodivu jsem klidná jak želva. Tak nám teda taky přeji hodné muže a ideální počasí. :-D
Odpovědět
Tak holčičky, hodně štěstí a to počasí - přeje nám! Apoň v Praze je zatím krásně, sice oblačno, ale žádnej dešťovej mrak na obzoru, tak to snad vydrží celej den :) Uvidíme se za 14 dní - po dovolené, mějte se a papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem po celém dnu doma. Jediné, co se nám vyprasilo, byl fotograf. Ale jinak funkci dokonale zastal bratránek od ženicha a sestřenka nevěsty. Počasí bylo sice oblačný, ale celý den nepršelo, vydrželo to i na focení, pak při večeři sprchlo a měli jsme i duhu a teď v noci, kduž jsme šli, tak už opět nepršelo, prostě dokonalé počasí. :-D Tak teda krásnou svatební noc a ještě krásnější svatební ráno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano mlade pani :-D Vcera to bylo krasne, uplne vsechno vyslo, prselo jen zlehka pri obradu, ale clovek to ani nevnimal. Byl to jeden z nejstastnejsich dnu v mem zivote, bez prehaneni, jen silene rychle utekl, obrad jsem pomalu ani nevnimala, mam pocit, ze jsme rano sedli na skluzavku a dojeli jsme az vecer.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooj manzelky!!!! :-) u nas paraaaaada, pocasi skvele, prselo jen chvilku vecer a zrovna, kdyz jsme byli na rautu. jinak vse bylo fakt skvele, vcetne svatebni noci :-N jsem utahana jak kote |-|
Odpovědět
Profilova fotka
eahoooj fender :-D to jsem taky a zitra vyjizdime na svatebni cestu do Francie a teprve zacneme balit. Jsem moc rada, ze vse klaplo jak ma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuuuuk! Jsem totalne mrtva, jdu spat, napisu zitra. Vcera to bylo nadherne a pro nas naprosto dokonale. Retez SMS mi neprisla. Zdravim vsechny mlade pani, musim spat. Na patek jsem spala 4 hodiny, na sobotu 3 a pul a na dnesek 3. S vypetim vsech sil jsme ted dokoukali fotky, ja dala prat druhou pracku a uz musim lehnout, jinak mi odumre mozek. tesim na vase zazitky a zitra s eproadne rozepisu a nahodim fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si prave rikala, ze mi neprisla konecna smska..... to by me zajimalo, kde se to zaseklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nevim, pisnu ted diggi. Mne prisla v pet rano od Janulky. Jenze my meli blby signal a ja v pokoji nemohla nic odeslat, chtela jsem psat vsem. A pak jsme jeli bez mobilu nakonec a ja se k nemu uz nedostala. SMSky mi nektere prisly od kamaradek, takze jako od diggi by to take prislo, kdyby posilala. Tak bre ranko mlade pani. My vcera dokoukali fotky a jsme nadseni.
Odpovědět
ahoooooooooj holky! Mě to strašně mrzí, já jsem v tom zmatku někde nechala mobil a objevil ho až před chvíli brácha u nich doma, takže se strašně omlouvám, seklo se to u mě. Jinak jsem nevěřila tomu, že to řeknu, ale on to byl opravdu ten nej den v životě, bylo to krásný, dojemný i veselý. Ráno trošku nervózní a hektický, ale když to v noci skončilo, tak mi to bylo úplně líto :-( . jsme plní dojmů a zážitků a asi budeme ještě hodně dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak čaute novomanželky, konečně jsem se po těch dvou náročných dnech dostala k PC. Svatba dopadla líp než jsem doufala, spát se šlo ráno v 7,00 hod. a popravky začli už v 11,00 hod. dopoledne a zkončili jsme o půl noci. Na svatbu budeme vzpomínat ještě dlouho, ale to určitě né jen já ale i ostatní. Sranda je, že když zazvoní telefon, hlasím se svým starým příjmením, nějak mi to děla problém :-D . Vložím pár fotek, zbytek až později. Tak zatím, jdu se ještě léčít :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme před chvilkou dorazili zpátky do Ovy, vaříme brambůrky, aby jsme měli co k masu na oběd. Jinak svatební den byl super, fotograf nakonec skončil v nemocnici, proto nefotil po obřadu už vůbec, ale sestřenka a bratránek ho báječně zastoupili, během týdne snad zvládnem dát fotky. dydis: klid, já se dneska taky ohlásila starým příjmením a dokonce mi to volala paní z matriky, takže v poho, však si zvyknem. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?