23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
janulka: nemyslim si, k cemu by jim byl? davas prece jen svoje a pritelovy dokaldy, vdavas se ty, ne ona :-) ale radsi bych si to jeste overila na te matrice, clovek s urednikama nikdy nevi (ted se nechci nikoho dotknout, mam jen z prace dost svych zkusenosti)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně,ale psala si tam přece i jména rodičů
Odpovědět
Profilova fotka
janulka: zavolej si na matriku, ale podle me to nebudou potrebovat, staci rodne listy snoubencu, vase obcanky akorat zkontroluji, rodice mas uvedene v rodnem listu a u snatku je budou zajimat akorat vase obcanky a obcanky svedku, ti at si je zkontroluji jestli ji maji platnou
Odpovědět
Janulka: Jako matrikářka Ti můžu poradit, abys to na matrice určitě nahlásila - teda pokud si Tvá skorotchýně změnila příjmení. Příjmení rodičů se totiž píší na oddací list. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, musis klikat na to jmeno uzivatelky a ne na ten nazev te diskuse. Jani, ja myslim, ze ne. Dulezite jsou vase papiry a dokaldy svedku. Tohle je snad fuk. Ale radsi tam teda zavolej a zeptej se. Ale podle me to fakt nutne neni. Rodicu se ta svatba "papirove" nijak netyka. Pokud jsi plnoleta.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste pro kait, bud na diskusi klikej na hlavni strance, to te vezme na ty nejnovejsi. Pokud jsi uz v te sekci spolecne datum, tak klikej na to DNES V 11:09, jak je nad jmenem uzivatelky s poslendim prispevkem. Snad to rikam dost jasne.
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jsme tu porad resily ty zuby. Tak jsem dneska mela priserny sen, vypadaly mi v nem zuby, jsem se rpobudila, sielne klepala a musela normalne to zaspat, jak mi z toho bylo spatne. A jeste ted se lehce klepu, no des.
Odpovědět
Profilova fotka
janulka: nic nenos, moje matka je rozvedena a znovu vdaná a matrikářka nic nechtěla, jen si udělala poznámku, že na mou stranu nachystají 3 židle pro rodiče.
Odpovědět
Tam nejde o to jestli je matka vdaná nebo rozvedená, jde o to jaký má příjmení - protože to se píše do oddacího listu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
allissa: ano, to se tam píše, ale pravost příjmení si můžou na matrice sami ověřit v centrální evidenci, na to ten nový oddací list nepotřebují.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, nekric na nas.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: neboj nekřičím, jen věcně konstatuji, prostě jsem taková, ale jinak jsem strašně skvělá, úžasná a jedinečná. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
V centrální evidenci? Ani náhodou Do centra mají přístup pouze na úřadech obcí s rozšířenou působností. Ale na normálních matrikách ne, to jsme vděčné za každý údaj, který nám snoubenci sdělí. Tak asi tak..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato ty nekricis, alissa krici a ja se bojim.
Odpovědět
Neboj, já ani křičet neumím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
allissa: já osobně se setkávám pouze s matrikama větších obcí, můj předpoklad byl z tohohle hlediska správný. janinek: klid, už mám kafe. :-D A dneska mě vzbudila zkouška sirén, víš jak je to nechutný.
Odpovědět
Profilova fotka
z jiného soudku, jaké máte menu? My jsme zvolili slepičí vyvar s nudlema a knedlíčky a pak přírodní medailonky (vepřový, kuřecí) se šunkou a sýrem a k tomu jarní brambůrky s pažitkou. Už se moc těšíme. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, sireny me nevzbudily, to uz jsem bla skoro hodinu vzhuru. A mam obavu, ze az si tu nekdo precte, ze te vzbudily sireny, tak teprve nastane krik. Menu mame podobne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsm eto zase poslala driv, nez jsem chtela. My mame Hovězí vývar s játrovými knedlíčky Grilované Halloumi s řeckou oblohou a pittou Vepřová panenka plněná šunkou a sýrem, gratinované brambory se smetanou a česnekem, jarní zelenina
Odpovědět
Profilova fotka
co je to tu za rev? :-D allissa: ty jsi matriakarka? no helemese.... ja s nimi mam same vesele zkusenosti... jaky mas nazor na uzavreni manzelstvi bez svedku? :-) vzbuzeni kvuli zkousce siren nebudu ani komentovat, co diggi? ;-) jinak my mame hovezi s knedlicky, kureci kapsu s sunkou a syrem a k tomu takove mini bramburky. na predkrm klasicke rolky s krenem.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem tu rikala o tech fotaccich, tak 4 mam navic, tak je prodavam v bazarku, tak se muzete kouknout, jak vypadaji. Ja jsem z nich hrozne nadsena a natesena.
Odpovědět
Profilova fotka
předkrm jsme vypustili, už tak jsme masa chtěli max. 100g na osobu, aby jsme se pak mohli napapat za chvilku znova. :-D fender: žádný řev, jen jsem zase o malinko chytřejši a nebudu předpokládat, že do centrální evidence se dostanou všude, no. Člověk se pořád něco učí.
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, tak s tim kricenim, skvele reakce... zkratka zavolat na matriku :) janinek: moc dekuji, priste se tim budu ridit, protoze listovat s emi fakt nechce ad hostina, mame grilovacku, takze kureci, veprove, klobasky, pak obkladane misy se syrem, ovoce, zeleninu, samozerky k piti asi 60 litru vina, bile i cervene, pivo a nealko a devcata, nebudete mi to verit, sehnala jsem na sebe pekne plavky, nevim jak na tom jste s postavou vy, ale ja nepatrim mezi drobecky a kupovani plavek je pro me martyrium. A jeste uprostred leta... Litex, 910 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Litex ma pekne veci. Ja jsem 44-46, takze to take nemam lehke. I kdyz ja ted chci nejake levnejsi plavky v celku na tobogany. 500-600 by mi prislo ok. Kait, ja si loni koupila pekne palvky v Timu, dvoudilne.
Odpovědět
Profilova fotka
kait: plavky jsou kapitola sama o sobě. Nikdy jsem nebyla přesvědčená, že bych měla úžasnou postavu, pak jsem ještě něco nabrala a radši jsem sháněla jen nohavičkové plavky. Ale po té, co jsem všechno zahlídla na plovárně jsem klidná, pokud je postava aspoň trochu symetrická, tak bych se nbála ničeho. Teď jsem si pořídila bikini na bocích na šňůrky, takže můžu přibírat, dokud se nerozpadnou. Denali, 200,- (v Hervisu).
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem se taky pokousela o vypusteni predkrmu, ale neproslo. drahy me ubezpecil, ze bez rolek se rozhodne neobejde :-D tak vyzadat (resp. dozadat, at jsem presna) si udaje z centralni evidence muze i matrika v obci, ktera nema rozsirenou pusobnost, ze jo.....
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, my dlouho meli rolky, ale pak jsme presli k nasemu milovanemu halloumi a chceme, aby ho kazdy ochutnal.
Odpovědět
Fender, jo jsem matrikářka. Samé veselé zkušenosti? :-D Ale ale. Já myslela, že nás veselejch matrikářek moc není :-D Uzavření manželství bez svědků? To bohužel nejde, ze zákona to prostě musí být v přítomnosti dvou svědků... Vloni jsme oddávali. Už dvakrát jsem zažila, že snoubenci neměli svědky, tak jim to holt musely odsvědčit kolegyně z úřadu 8-) ad svatební menu: máme klasickou polévku s knedlíčkama, slavnostní medailonky se sýrem (kuřecí, vepřové), farmářské brambory, obloha
Odpovědět
Profilova fotka
no postava... na jare jsem neco shodila, ted nabrala, takze ubytek od jara k dnesku jen dve kila... nastve, ale co uz, stresovat se nehodlam, do satu se vlezu napada me, uz jste si tu rikaly kolik vam je?
Odpovědět
Profilova fotka
Kait nerikaly :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?