21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je taky krásně a asi tak 15 st. Jinak pokud ti nevadí ten hluk z vysávání, tak ti tu na vysavač můžu směle doporučit, Právě Martínkovy takhle soplíky odsávají a je to fakt rychlý, ale musí mýt při rýmečce pořád vybordelenej vysavač a nemluvím o tom randálu i v noci. A vysavač podle mího dostává taky dost zabrat, ale na učinnost je to skvělý, ale právě to řěším už ted, protože jedem společně do té itálie a tam samo vysavač nemaj a tak nemaj jak odsávat kdyby náhodou, a já chci tu na baterky, tak sem slíbila, že pokud zbydou peníze, tak ju koupím už ted a pučím jim ju, stejně ju budu potřebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
to je super holky, že máte krásně, ale že by aspoň jedna z vás mi sem poslala sluníčko a teplíčko, to ne, co ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na obídek,pak se rychle vysprchnu a hurá na doktora, snad dostanu fotečku, i když ta poslední je jen 14 dní stará tak nevím, pak hned napíšu, tak držte pěsti at je vše ok x-) , zatím páá
Odpovědět
Profilova fotka
Maci co dyby ses ráno probudila a Emmička už na světě :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíme na tebe Áji, bude to super ;-) páááá a brzy se vrať!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak posílám no, matko, když máš ten první den mateřské :-D ;-) Už?
Odpovědět
Profilova fotka
no, vypadá to, že by se mohlo něco klubat ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivíííí, :-D :-D :-D :-D Tak to by se mi taky líbílo ve spaní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by byl nářez Ivuš :-D ale bojím se, že bych to poznala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tož já taky nebudu žgrťa - ale jen trochu sluníčka pošlu aby mi tu taky nějaké jako zůstalo :-p :-D Áji držíme pěstičky a zatím pááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dyž si klíďo zaspíš takový bolesti tak nevím esi bys to poznala :-D Co dyž tak usneš i na porodním sále?? :-D Tě budou muset budit - paníí rodíííte tak nespitéé a tlačtééé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, tak to by bylo taky dobrý :-D Už jsem byla po těch 5 hodinách hrozně unavená, tak ten spánek přišel sám :-D jo a díky za to počasí, snad sem dorazí, aspoň, že neprší :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já za něj byla hrozně ráda, za ten spánek myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to věřím maci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak se cítíš ty, mamino?!
Odpovědět
Profilova fotka
No já docela dobře..ale občas taky mám takovej ale jen slabulinkej pocit na krámy a to se mi teda nelíbí :-| Jinak miminko krásně kope..ale jak chvilku nekope tak mám hned obavy proč asi - ale musí taky někdy spinkat..že jo :-) Každopádně ve čtvrtek jdu konečně zase do poradny tak se těším a sem zvědavá co mudr řekne..Aspoň mě uklidní že je vše ok a budu zase víc v pohodě..ten měsíc je mooc dlouhá doba na kontrolu :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád eště zlobí ty záda ale to už asi lepší nebude :-N Jinak si ale nemůžu stěžovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře, pocit na menzes je normální, pokud není hodně silný ;-) myslím, že můžeš být v naprostém klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to já si myslím taky..mimouškovi je u mě totiž krááásně :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to si piš x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už víš, co uděláš k tomu obídku?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevííím :-| Asi si udělám jen chleba ve vajíčku a bude to :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je teda strava :-p opravdu obídek jak má být :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-N No ale co mám vařit..dyby byl aspoň nápad :-. Já bych si aji udělala nějakou máčku s rýžou ale máčky moc nevařím a ani nevím jakou.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já mám moc ráda maso na houbách s rýží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže po rozbití mrazáku žádné nemám :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já asi kouknu na net a něco si najdu za receptík..zatím teda maci pa..až něco najdu tak se pustím do vaření :-) Potom ale zase hneed dojdu
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, já se jdu podívat za maminou :-) páček
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpět a očekávám samé dobré zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já vařím jak o závod. Vyhrála to Znojemská omáčka s rýží tak sem zvědavá na výsledek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?