21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
NO odsávačku na soplík. Je ruční, což každej na ni nadává, že to nefunguje, pak na vysavač, což vím že funguje skvěle, ale zase musíš sebou všude tahat vysavač a dělá hroznej randál a pak ta na baterky, právě že moc lidí ju nemá, protože stojí okolo 1300,- ale je tichá, a prý dobrá, není asi tak učinná jak ta na ten vysavač, ale když se prý s tím člověk naučí, tak je super. Hlavně je praktická. My budem dost cestovat a na ten vysavač mi to přijde nehygijenický, i když to odsává a nefouká, ale i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
TAk odsávačku na soplík znám jen jednu a to ruční. Jak to vlastně vysáváš ty. Tu měla naše mamka pro ségru a vím, že fungovala. Tak teď fakt nevím. No, na ten vysavač mi to opravdu přijde hodně nepraktický a nehygienický :-S :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu udělat foto pupíka a ještě dárečků od nastávajícího strejdy a tetičky. Byl tu na víkend brácha a já se málem posadila na zadek, když se vytasil s dárkama pro mě k narozeninám. Dostala jsem řetízek a naušnice se swarowskiho krystaly (nevím, jak se to přesně píše), pro malou úžasné bodýčko a teplákovku. Prostě boží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů to se někdo bude mít. Taky nevím jak se to píše, ale to je fuk, víme o co de ;-) Co ivík, Chrupká? No já si taky pamatuju tu ruční od ségry, ale asi půjdu do té na elektriku, je lepší než ruční a tichá
Odpovědět
Profilova fotka
už se zpracovávají fotečky, za chvilku tam budou. Ivča s mimískem určitě spinká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak tady je výbavička http://www.modrykonik.cz/album/album.... a tady je pupíno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krása a krása x-) x-) No jo, já už chci taky nakupovááát, ještě musíme počkat,ale v létě na to vlítnu x-) x-) Maci máš toho strašně moc, ale to nejsou jen mini věcičky, že? všimla sem si , že tam jsou i trošičku větší věci.
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, mám tam určitě i větší věcičky ;-) ne jen prťavoučké :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, úplně sem zůstala paf, kolik toho máš :-D :-D Ale já jich budu mít taky tolik, mám plno věcí po ségře ale budu je muset zoztřídit do skříní podle velikosti, jinak se v tom nevyznám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co ta ivča, nemá dnes něco? Nějakou kontrolu?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesně tak :-D taky jsem to musela roztřídit vše podle velikostí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že dneska ne, ale nevím to jistě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Naštěstí mám 4 sřínky, tak to udělám po 3 měcících a budu pokračovat, až jak budeme z toho růst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky..už se tuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, neboj, systém si najdeš x-) já to mám všechno v jednom, no ale po pořadě seřazené :-D teda snad x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dobré ráno Ivuško a mimísku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda víc stránek ste pokecat nemohly?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jen čti a čti
Odpovědět
Profilova fotka
No tak když si chrupkáš tak se nediv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, máš být ranní ptáče jako my :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My včera byli s mužíčkem a kámošem na rybách. Vyjížděli jsme kolem 15h. a kolem 21.sme byli doma. No ale jak sem se asi hezky vyvětrala tak se nám hned líp spinkalooo :-D A zdravím i Lenn - retvívři jsou náádherní - mooc se mi líbí x-) Pak se musíš pochlubit s fotečkou prďolky ;-) A máš štěstí na můj pupek jo - to sou věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak k té odsávačce - já taky od všech slyším že ta ruční je o ničem. Tu na ten vysavač si naopak všichni chválí a je to fakt jen chvilinka a soplík je hned pryč..já esi budu kupovat tak určo tuto.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a maci chválím krásnééé fotečky!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a Áji netrpělivě budu po O čekat co Ti pověděl mudr..uvidíš mimi jak povyrostlo - to bude krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a co ty bolesti?? :-o To je něco!! Nechtěla jsi jet do porodky? Ty jo jak má ženská potom poznat kdy rodí?? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak u nás je 17 stupňů a krásně svítí sluníčko :-) Maci co budeš dělat na oběd?? Já vůbec nevím.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, že? já bych už stála u dvěří s kabelou do porodky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak áji.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, já holky čekala, co to udělá do rána, ale musím říct, že nervozni jsem byla pěkně, právě proto, že jsem nevěděla o co jde. :-D Teda ivuš, tak sem koukej nějaké to sluníčko poslat, tady je vyloženě ošklivo :-p já mám k obědu halušky, přinesla jsem si je od maminy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nechtěla jsem tam být jako plašan, přeci jen je to hodně brzy :-D tak jsem to radši zaspala a bylo to dobrý
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?