21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky těhulky, jsem tu zatím jen na skok, dala jsem do alba dnešní fotku bříška x-) jo a do toho druhého jsem vám na ukázku dala fotečku dortíku, který jsem v pátek dělala pro ségrušu, teda ne že bych se chlubila :-N a co ty Áji, pořád hodně práce?!
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsou adresy: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
a druhá http://www.modrykonik.cz/album/album.... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no maci krááása..jak jedno tak druhéé x-) Seš šikulka :-) Maci nosíš už jinou podprsenku než před těhu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, nestíhám nestačím, jen vás zdravím, a zas pádím, bříško i dort nádhera :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju holky x-) ivuš, nosím jiné, ale více méně né kvůli velikosti, ale všechny jsem měla s kosticemi, a ty mi vadily, takže jsem si koupila obyčejné bezešvé, a bavlněné. Jsou to ale bolerka, ale jsou mi perfektně. Jinak tu barevnou co mám na té fotce, tak ta je taky klasická, jen to není bolerko. Tu jsem nosila i předtím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ivuš, koukala jsem na tvé bříško, taky krása x-) jdu se změřit, hrozně by mě zajímalo kolik měřím kolem pupíku x-) Jo a Ivuš, kolik jsi přibrala?!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám přes pupík 93cm x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky maci :-) Já odvážela tchánovce do brna na bus do prahy. Teda 93..a já 105 :-N :-. Teď sem se dostala s váhou na svoji původní..už sem přibrala vše co sem pohubla na začátku..5kg. S tou podprdou..mně totiž začíná už nějak těsnit tak asi budu muset koupit taky jinou..
Odpovědět
Profilova fotka
Krááásné ránečko holkýýýý :-D , tak konečně přišlo jaro i k nám..venku je mooc hezky :-D . A úterý je už za dveřima huráááa a huráááá :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už sem v 6.měsíci..juchuchůůůůůů :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivííí, ty dnes sršíš. :-D Tady je taky krásně, byla sem odvézt ségru do Znojma na rovnátka a ted sem přišla,jeden pán tu odchází do důchodu, tak mám v ledničce zákusečky, jdu si teda uvařit slaby kafíčko a hurá na to.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jéé ajan ty se máš...hoď po mně taky nějakej zákusem..mňááám :-D Ale já se cpu palačinkama s malinovou marmeládkou a to taky není špatný.. :-D Holky já mám dnes super náladu.. :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi to je super že máš super náladíčku ;-) . Já sem dnes taky nějaká spokojená :-D Přijed si, podělím se stebou
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek těhulky x-) tady taky krásně svítí sluníčko, Míša spinká po noční a já si s vámi můžu povídat, co více si přát x-) ivi, gratulujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, k čemu gratuluješ, abych něco neprošvihla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no přeci k 6. měsíci x-) a jak se cítí nová těhulka?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a co ty s Emmičkou maci?
Odpovědět
Profilova fotka
My se máme naprosto krásně, dneska si jedeme vybrat vestavěnou skříň na zakázku do ložnice, tak doufám, že to bude do měsíce hotové, protože potřebuju prát, žehlit a chystat výbavičku, mám pocit, že je porod za dveřma :-D Jinak malá mě statečně okopává, ale dá se to vydržet x-) a ty Ivuš?! Co prcek?!
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí nejsem v pohybu vůbec omezená, takže je to dobrý, můžu dělat většinu věcí co jsem dělala před těhotenstvím, až na to fitko :-N to mi mooc chybí, ale zase se dočkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě mimi taky kope ale zatím eště ne moc intenzivně ale kope x-) My se taky chystáme koupit skříň ale předtím chceme vymalovat ložnici. Pak tam dáme tu skříň a budu moct začít konečně něco nakupovat..teď to zatím nemám kam dávat :-D .. Maci však ty máš porod skoro za dveřima :-D Už se těším na ten utz a pak jdu ve čt do poradny tak to bude čupr týden :-) Jéé kdyby už takhle krásně bylo pořád..to by byla paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak bude pěkně tak budu jezdit do brna a budu obcházat obchody s věcima pro mimi..to bude paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my už máme vyštukováno, vymalováno a položenou podlahu, čekali jsme akorát na peníze, abychom mohli udělat tu skříň, takže to bylo to poslední a snad už se budu moci vrhnout na všechny přípravy, já to taky nemám kam dávat, proto mám půlku věcí u mamky a půlku v pytlích v ložnici, vypadá to hrozně, ale nedá se nic dělat :-p Určitě už bude krásně, vždyť je jaro x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já moc obchodů nenavštěvovala, spíš kamarádky a rodinu x-) ale mám asi úplně všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ája s prďolkou určitě baští ty zákusky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já včera dělala palačinky..z víc jak půl litru a tak mně chutnaly tak sem mooc snědla..muž dojel pozdě večer tak dal véču a na palačinku už neměl místo :-D a dneska palačinky asi dojím..mám hroznou chuť..hlavně že sem je dělala spíš aby on měl a nakonec je sním sama :-D :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jj..ája se cpe zákuskama tak nemá čas sem koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maci a kočárek už máte zamluvenej? Nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáme ho zatím zamluvenej, budu ho objednávat přes net, z batolátka, no ale čekám až mi můj bratr přiveze penízky co jsem mu půjčila x-) dodací dobu píšou tak 7 dní, tak jsem zvědavá kdy dorazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo palačinky jsem včera taky měla, ale u našich. Já si vařila květákovou polívku, taky moc dobrá záležitost :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?