21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
já v nedělu měla smaženej květáček..zbytek snědla v úterý a eště mám i květákovou polívku ze včera :-D Miluju květááček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky, ale Míša ho rád nemá, takže ho moc nedělám, ale polívku sní, a víte proč?! Prý v polívce ten květák nemusí kousat :-N :-D :-p ti chlapi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi 6 měsíííííc :-o Tak to teda taky moooc gratulujeme, toto letí x-) vy ste toho nakecali, jdu vás dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
jj, letí to jako blesk, uvidíš, ani se nenaděješ a budeme gratulovat k 6.měsíci tobě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký byly zákusky?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byly výborný x-) mě by stačilo, být za 3 měsícem, abych to už měla víc jistý. ale snad se nic nestane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, že se nic nestane, nemysli na to a bude to v pohodě, ale ono se to lehko řekne, obě to známe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Víte co té naší malé nejvíc vadí?! Když sedím v tureckém sedě, to se mi tlačí snad až k srdci, mám jí úplně zaraženou pod žebrama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak ju nemáš zlobit, když se já to nelíbí
Odpovědět
Profilova fotka
když mě to baví :-D je to takový úžasný, jak se tam snaží vybojovat nějaké to místečko x-) jsem ale ošklivá matka, co?! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda maci co to čtu?? :-o Co ty té malé děláš :-o :-D Já sem vyslíkla postele a peru..pověsím to ven dyž je tam tak krásně a zároveň venku větrám peřiny..to se bude potom krásně spááát :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-D zákeřná matka :-p No, to já budu až zítra, protože teď mi Míša spí po noční, zítra nebude doma, tak se mi bude krásně uklízet, tak jen doufám, že bude pěkně i zítra ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no snad ano.. :-| Po obídku vyrazím s pejskem ven.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasný, musíš využít krásného počasí. Objednala jsem si u Míši dárek k narozeninám, chci tu startovní sadu od Aventu, je to perfektní ale dost drahý, tak si to nechám koupit k narozkám. prý se moc těší až je půjde koupit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
první lahvičky pro naší princeznu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
k kdy máš narozky? A co to je? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
16.4., to jsou kojenecké lahvičky, jsou tam asi 4, dudlík, savičky a kartáč na lahvičky. Jmenuje se to přímo startovní sada Avent. Jsou protikolikové x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tééda to sem eště neviděla :-) ..já mám narozky 9.4. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže za chvilku, to si musím poznamenat, ať na to nezapomenu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo už příští týden..hodně někam jezdím autem tak bych chtěla na ten pás to pro těhulky..nevím jak se to jmenuje :-N ale drží to ten pás pod bříškem takže v případě prudkýho zabrždění by se nemělo kvůli pásu mimi nic stát..
Odpovědět
Profilova fotka
už budu stará babka :-D ...24 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ten je určitě dobrej, já ho teda nemám, ale slyšela jsem, že je fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nějaká divná ne?! :-D Mě bude 25 a Áje je ještě víc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci nemáš na pračce obrázek takovýho menšího půlměsíčku z kterýho jako teče voda?? :-N Nevím jak to líp popsat..ale mrcha svítí..do konce praní mám 18min. a nic..Nevím co s tím.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se juknout, ale nevím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mě bude 26.12. 26, já už sem tuplem stará páka :-D Jme po O, bylo pečený kuře, bylo to dobrý ale sem brutálně přežraná, to dělaj ty chlebíčky a zákusečky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný :-D Ivuš, bohužel nemám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi Áji jen o 4 měsíce starší než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem vždycky říkala, že budu mít první dítě v 25 a to se mi krásně vyplnilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla naplánováno v 26, tak to o měsíc předeženu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?