21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No není to tak strašný, dá se to vydržet, jen na to nesmím myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
tak na to nemysli :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já se budu pomalu chystat ven. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda maci ty pořád tak brzo vstáváš.. :-o To já mám eště půlnoc :-N Holky včera sem přihodila eště svoje břicho kdyby ste se chtěly podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek Ivuško, jdu se mrknout :-D Míša ráno vstává do práce no a jak jse světlo, tak já už neusnu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ivuš, už máš to bříško fakt velký :-D přijde mi, že je větší než to moje :-| ale je moooc krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky maci :-D No nějak roste nooo..já za to nemůžu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sem mimi slíbila že jak dopadne utz dobře tak že mimi koupím ten kolotoč nad postýlku a začnu mu pouštět ty písničky..a tak sem eště včera hned objednala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
roste jako z vody :-D hlavně, že je v pořádku, tak ať klidně roste, ne?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo joo ať si růste jak chce..hlavně že se v něm mimi líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, nám taky přišel první dárekček pro naší princeznu, jak říkal Míša :-D To krásné povlečení s mantinelem a baldachýnem. Je to skvělý, už se těším až to bude na postýlce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je paráda..určitě v tom bude Emmičká náááádherná x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já chci taky nakupováááááát. Jdu se taky mrknout na bříško. A s tím vstáváním, souhlas s Maci, jsem vždycky unavená, tak nejpozději v 9 každej den spím a jak zbyna o půl 6 vstává, tak se probudím taky, je světlo a musím na záchod, tak pak už taky nespím. takže tak, ale zas od 9 do půl 6 je spaní dost a dost.
Odpovědět
Profilova fotka
To můj mužánek vstává jak kdy..po půl 5, kolem 5 nebo chvilku po..tak skočím na wc..on mně vyvětrá..natřepe peřinu..dá pusinky a to se mně pak spí eště líp než předtím :-D x-) Tak už aspoň víte proč spím tak dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je servis, to pak jo. Kdyby byla ještě tma , tak asi taky usnu, ale jak začne svítat, tak nezaberu. Ivi, pupík teda pořádnej, ale krásně kulatej x-) x-) Ale tak velkej já mít doufám nebudu, nebo mě to bude převažovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Míša se mě taky poukouší uspat, ale já stejně potom vylezu, protože už jsem za ty měsíce tak rozlámaná, že se mi ležet prostě nechce, navíc malá se taky vzbudí a vyvádí, takže ani nevím,jak ležel, aby jsme byly spokojené obě 8-) Holky já rozbalila tu moskytiéru a to bude nářez, než to dáme dohromady :-D Ale bude vypadat skvěle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak máš na to ještě dost času, do té doby to snad složíš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Áji asi takhle, s tvýma kilama si myslím, aspoň podle holek z diskuze, tak budeš mít bříško asi větší :-N aspoň to tam tak máme, čím na začátku váží méně, tím větší mají bříško, teda né, že bych ti to přála. Holky, jdu se oblíct a razíme s Jerrym ven, už je nervozní x-) v poledne se k vám zase přidám, tak beze mě neplačte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, snad to stihnu :-) ale je to hustý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Užíj si to maci..já jdu něco málo dělat..zatím páá holky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale nepřeháněj to :-) zatím papapa a dobrou chuť :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vy ste mě obě opustily? tak si to užijte, já jdu makat, páááááá po O :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem tu po obídku, nebylo to nic vert, rozvařená rýže a maso s nějakou červenou omáčkou, co chutnala po skořiči, ninak je mi furt trošku špatně, tak si větrám a uvařím si ovocnej čajík
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zpátky z vycházky a obědvám :-D Tak to já to mám teda lepší než ty Áji, jestli to nebude tím, že je to samovýroba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bude určitě tím, copak máš? Dobrou chut
Odpovědět
Profilova fotka
šunku, krabí tyčinky, sýr a smetanu s bramborama vařenýma ve šlupce, výborná záležitost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já teď dojedla znojemskou s rýží a cpu se eště piškotama v čokoládě.. :-D Maci kolik jsi už celkem přibrala?
Odpovědět
Profilova fotka
no obojí zní dobře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty tři co jsem shodila a 2 navrh, takže celkem 5kg :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý, já nic nehubnu :-) vážím 52,5
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?