21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo špatně mi bývá až tak po 3 hodině
Odpovědět
Profilova fotka
áji, ty budeš mít teda ten zelenej kočárek po Martínkovi?! Ten je pěknej.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je taky dobrý, tak to přežij
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, akorád sem ho chtěla najít na netu i s hlubokým, jednou sem ho viděla, ale ted už ho nemůžu najít.
Odpovědět
Profilova fotka
A je zelený s barevnýma proužkama?!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to je on, prostě ho nemůžu najít
Odpovědět
Profilova fotka
tys ho našlla? já ho hledám skoro hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
Je to asi espiro atlantic
Odpovědět
Profilova fotka
nenašla, ale znám ho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak to neva, si ho pak vyfotím :-) musím jít makat, ještě na tebe jednou kouknu a valím, moc sem toho neudělala
Odpovědět
Profilova fotka
jen utíkej, já teď uklízela koupelnu, ještě musím utřít prach a vysát a mám zase na chvilku vystaráno :-D s tím kočárkem je to to samé jako s tím co jsem si vybrala jako první. Taky ho za boha nikde nenajdu, protože je to kolekce minulého roku :-| ale to je jedno, našla jsem si náhradu x-) tak jo, měj se moc krásně a opatruj se!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, tady začlo pršet :-( doma budu dnes jen vysávat a vytírat, a pak masážka x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak si to užij a měj se krásně, tady teď momentálně svítí sluníčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sněžííí jako prase a já tu tak ještě hodku budu, mám toho moc, tak zítra pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se ti ani nedivím, že se ti nechce ven, tady u to taky zase vypadá všelijak, no, já mám hotovo a razím na poštu a mamče naproti a jdu si k ní dát kafíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak páááááá zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem pořád ještě v práci, ale ve 4 vrčím, už mě to neba a mám hlad, tak si uži kafíčko,a pa zítra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám povlečení do postýlky pro malou, to je tááák krásný, bude jí slušet, kočičce naší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holáá sem domááá :-D . Výsledky krve na tripll testy ok.. ;-) a utz nááádhernej..máme mooc krásný miminko a má všdchno co má mít..navíc nemá nic a prý roste jak z vody a i srdíčko sme kontrolovali a ok x-) Sem unešená a mooc šťastná že nás mudr jen pochválil x-) x-) A cvičení bylo taky dobrý..už se těším na příště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, že jste v pořádku. Mooooc gratulujeme x-) a budou fotečky?! Chtěla bych vidět, ten váš zázrak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci fotečku sem nedostala ale 7.4. jdu na 3 nebo 4D utz tak pak snad z toho fotečka bude. Ty to máš natočené..to se dělá normálně nebo si musíš říct?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak už jsem zase vzhůru :-) Ivuš, mě to natočil automaticky, ale tak až tam budeš, tak se hned ujisti, že ti to bude natáčet a máš jistotu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem si vzala do jesliček svého chlupáčka, takže se dnes v 10 chystám na vycházku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ahoj Ivi, to je dobře, že je všechno v pořádku, mám radost, jen škoda té fottečky, taky sem se těšila. Ale to už vydržíme na 3D ;-) A fakt mu nic nepřebívá, třeba camprdlík? :-D Źes trošku koukala, jetli ho tam neuvidíš? ;-) Jinak sem tu včera skejsla do 5 ]-( , dnes snad už tolik ne, max do 3, uvidíme. Dneska je krásně, ale pořádná kosa, už aby bylo jaro. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maci, do té zimi na dlouho nechod! Zase jsi tak brzo vzhůru? ;-) Ivi, kamarádce to taky natočili automaticky, ale zeptej se. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani ti nevím, jaká je tam venku zima :-) ale každopádně si vezmu čepici. No, ale vyvenčit ho musím, to bych mu nemohla udělat x-) Jako každý psík chce ven, ať je zima nebo teplo, no a aspoň mě to k nějaké té vycházce donutí :-D Tak jsem byla včera celkem pilná a dokonce jsem i vyžehlila, snažím se, abych tu toho neměla moc a krásně se mi to daří. Jak říkal Míša, už se musím pekelně nudit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No to je celej chlap. Ti to nikdy nepochopí, taky se ted snažím, žehlit po dvou pračkách, abych u toho nestála dlouho,a daří se mi.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, snaž se, teď na tebe asi padne velká únava, já to tak aspoň na začátku měla a trvalo to celkem dlouho. ale teď mám zase energie na rozdávání, i když už to začíná zase polevovat :-D V pátek peču dort pro ségru, má narozky a bude už velká holka, 13. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jo, strašnej věk, znám to , ségra má za 3 týdny 15, pubertačka :-D :-D No včera sem usla v 8 večer. A dnes mi nějak není dobře, doufám že nevrhnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jasný, že to znáš, je to děs :-p Přeju ti, aby jsi to měla v pohodě a zvládla jsi to! ale prý když je špatně, tak to znamená, že je to dobře, tak nevím :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?