Nevěsty studentky. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady někdo kdo ještě studuje nebo právě končí vysokou školu a budete se v brzké době vdádat?
Odpovědět
Veru s tím těšením jsme na tom byly asi všechny stejně:) Já teď tak trochu nestíhám, dneska jsem odeslala 19 oznámek, ještě máme nějakých 15 doma, část rozdám osobně, část ještě pošlu - jen musím domyslet komu :-D Pořád se nějak objevují další známí, jenže se nemůžu rozhodnout, jestli to mám poslat těm, které pořádně neznám, i když je to rodina... no, takové zbytečné stresy :-) Jinak jsme s Lukym byli dneska znova nechat zadávat ten prstýnek, a taky jsem objednala kytky na výzdobu, takže považuji dnešní den za plně využitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda holky, jsme se nepochopily :-D maturitu uz mam nejakej cas za sebou, delala jsem absolutorium, mela jsem stredni na 6 let :-D :-D :-D tak mlada uz bohuzel nejsu a prdocha bych musela met ve tretaku a na to bych si teda netroufla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, promiň.. :-N já myslela, že jsi dělala maturu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni, v pohode, cetla jsem to po sobe a asi to tak vyznelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, přeju vám pěkný víkend!! má být krásně, tak si ho užijte :-)
Odpovědět
Ahooooj holky, aý teď jsem se sem konečně dostala. Sháním dalšího podnájemníka a je to práce pro vraha ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, doufám, že si užíváte víkend,a doufám, že bez učení :-D
Odpovědět
petrushka32 Ahoooj, bohužel učením-numismatika-věda o platidlech 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko, na jakým jsi oboru, co to je za VŠ? :-) nějaká ekonomka, ne?
Odpovědět
lennnia Neee :-) na ekonomce bych nemohla ani uklízet se svým postojem k matematice ]-( . Jsem na Filozofické fakulte v Praze. Jak si slavial svou graduaci?? Jak jdou přípravy??
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko, slavila jsem parádně!! Do 5 ráno a musela sem přespat u kámošky :-D a přípravy? oznámko máme doma.. jinak vše zatím stojí.. a co ty? :-)
Odpovědět
lennnia Oslava má být divoká, však ses na to nadřela. A těch nervů!!!FUJ!Ale za ten pocit při sponzi, kdy rodiče lkají a zahrnují Tě pugéty to stojí :-D Já furt dřu na ukončení semetru. Ovšem půlku času trávím na beremku nebo po netových obchodech s výzdobama :-D. Štěstí přeje připraveným ;-) Škoda, že z toho nějakou tu atestaci nedělám, to by byl zaručenej úspěch 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
larisenko, všechno zvládneš, uvidíš!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
larisenko...ty tvoje učební předměty mají zajímavé názvy,jeden by řekl, že jde o nakažlivou nemoc ;-) Leni..to jsi to pěkně rozpáradila...ale tak to má být. Já jdu poprvé zítra do práce,tak už mám zase jiné myšlenky a je to takové divné...žádná škola :-|
Odpovědět
Profilova fotka
petrushko, to mi povídej.. já se byla ptát na tu práci, o které jsem si myslela, že mi vyjde.. Jenže mi bylo narovinu řečeno spoustu informací a mně se tam teda nechce!! Takže jsem se včera dívala na inzeráty prací a budu shánět.. Je to teda hrozně divnej pocit, že najednou žádná škola, žádné učení a přitom na to člověk byl takovou dobu zvyklej!! :-S mně to trochu vhání slzu do oka ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
petrushko, tak jak první den v nové práci? Snad na tebe byli hodní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, leni..jo byli na mě docela hodní,ale bylo to strašně moooc informací, takže mám hlavu k prasknutí. Je to zase něco úplně jiného než ve škole,ale co dělat, musíme taky zužitkovat za penízky ty svoje vědomosti ;-) . Snad se do toho brzy dostanu, ...Doufám, že si najdeš práci podle svých představ, ono to není nic jednoduchého v dnešní době... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Peťi, jsem ráda, že na tebe byli hodní.. teď toho budeš ten první měsíc mít hodně!! Samé informace, poznatky, atd. - ale zvládneš to!! O tom nepochybuju, protože jsi šikovná holka a držím pěstičky! Já snad taky něco najdu, co mi aspoň trochu bude vyhovovat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni a co by se ti líbilo?Jako myslím jaký typ práce ve tvém oboru?
Odpovědět
Profilova fotka
peťi, mně by se líbilo být třeba asistentka někoho, buď účetní, ekonomky, manažerky v oblasti ekonomiky, apod. ono je to těžké popsat sem, co by se mi líbilo.. protože to nejde jednou větou, ani dvěma.. ale to asi znáš sama.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, to chápu,vždycky máme nějaké představy ale pak se to málokdy vyplní.A nechceš si dodělat ing nebo mgr, nevím co je u vás v oboru :-D ??
Odpovědět
Profilova fotka
peťi, chci, ale nechci jít na jinou školu než u nás a u nás se ing teprve řeší.. takže snad se to podaří otevřít za dva roky, to bych určitě to chtěla zkusit!!!!!! :-) zlatá moje školička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska jsem udělala státnice - Bc. za 1!!! Jsem šťastná jak blecha a jdu si užívat volna...Musela jsem to vykřičet!!!! :-D Všem, kteří mají zkoukšky před sebou držim palce a všem co uspěly blahopřeju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
peťulko: blahopřeju!!!! To je pocit, co? ;-) já si taky užívala, ale teda až druhej den.. ten den jsem byla totálně hotová, šla jsem spát někdy kolem 9 už, prostě jsem toho měla za celé dny učení, nervů, atd. dost!! UŽÍVEJ TEN PARÁDNÍ POCIT!! x-) a znamenitě to oslav - př. jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky ještě studuju a chystáme svatbu... Teeeda tady vás je... a mně se všichni diví, co blázním :-D
Odpovědět
Ahojky holky :-) Tak jsem se k vám dnes přidala. S přítelem sice plánujeme svatbu až na zimu/jaro, ale já si radši vše zjišťuji dopředu, abych pak nebyla nepříjemně překvapena. Chci se zeptat - jaké dokumenty jsou třeba pro svatbu, co vše je třeba ještě předtím udělat, atd.?Prostě po lopatě - chceme se vzít. Co teď, kam jít, kde si co vyzvednout, za kolik to tak cca bývá...prostě ty základní věci. Moc děkuji za odpovědi ;-) A jinak, je mi 18 a studuji SŠ veřejnoprávní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
revival.lady: to záleží, kde svatbu chcete. V každým případě jediná hlavní povinnost je vyplnit papíry na matrice a pokud si nebudete vymýšlet něco extra je to zdarma. Budete potřebovat občanky a rodné listy a pokud budete mít rodná čísla svědků, dostanete pochvalu, ale jinak stačí až před obřadem.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, vitam nove nevestinky-studentky :-) revival, no my jsme nejdriv zarezervovali misto (5000 a 1000 matrika), pak hned fotografa a DJe, zbytek resime tak nejak za pochodu... :-D v kolikataku ses? tkanicka, a ty studujes co?
Odpovědět
Profilova fotka
jo vloastne jeste misto na hostinu, pokud chces neco, kde toho mivaji vic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
stavební fakultu, v lednu mě čekají státnice
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?