Nevěsty studentky. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady někdo kdo ještě studuje nebo právě končí vysokou školu a budete se v brzké době vdádat?
Odpovědět
Profilova fotka
jee, tak uz to budes mit za sebou... :-) zavidim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj, už moc nezbývá, jen udělat jednu práci, pak diplomku a je hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vítám další nevěsty!! :-) a gratuluju k zasnoubení a chystání svatbičky:)) My jsme si zarezervovali nejdřív termín a čas na matrice (obřad bude v sobotu na úřadě, takže vše zdarma - vyzvedla jsem si formulář k vyplnění a asi za 14dní jsme šli na matriku s přítelem. S sebou jsme měli OP, rodné listy, RČ našich svědků), pak jsme sháněli místo hostiny s ubytováním (a jelikož tam měli v ten termín obsazeno, tak jsme termín šli na matriku změnit). Za zamluvení hostiny jsme neplatili nic. Poté jsem si začla shánět fotografa a kameramana - obvolala jsem a bylo volno, tudíž to bylo hned zamluvené (zamlouvala jsem to cca v lednu 09). Taťka má kamaráda hudebníka, tak mu cca v únoru zavolal a měl teda už obsazeno, ale kvůli nám to přesunul.. no a zbytek se řešil nějak postupně.. Pokud budeš chtít svatbu někde na hradě, atd. - počítej se sezónností, vytápění místnosti a taky poplatkem, plus další věci - musíš si zajít na danou matriku, pod kterou spadá daný hrad, atd. Se svatbou v kostele zkušenosti nemám, tudíž nemůžu poradit :-S
Odpovědět
matajob: Ve třeťáku. Sice se nám všichni diví, když Honzovi bude teď 22 a mně letos 19, proč se do toho "chomoutu" tak ženeme, ale já si myslím, že to je každého věc a svatba je vlastně takové vzájemné potvrzení lásky, ale tady mě určitě chápete :-) tkanicka: Ani nic extra nechceme 8-) já jsem zatím študý chudent a Honzík teprv začíná podnikat, takže kaček moc nazbyt není :-( Jinak děkujuuuu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lady: to víš, že tě tady chápeme ;-) od toho tu jsme všechny.. abysme se vzájemně podpořily a pochopily :-)
Odpovědět
lady: Bez divení okolí by to snad ani nešlo, jsem sice trošku starší, ale taky jsme si tím prošli a ještě projdeme až se to naplno provalí ;-) Hlavně si to nenechte nikým zkazit ;-) Jinak velká gratulace všem co mají státnice úspěšně za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
revival,u nas uz se nikdo nedivi, sice je nam uz 22, ale mame rocniho mrnouse :-D takze nas do toho spis postuchuji... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky vítám nové nevěsty...holky neřeště věk mě je taky 22 a přítelovi sice 34,ale taky to furt někdo řeší přoč a co,kašleta an ně a dělejtě si to posvojemu. Leni,jak je ti mezi nevěstama studentkama :-D ???Mě dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, to víš, že je mi mezi nima dobře.. a tak pořád jsem jako student, do práce ještě nechodím.. ale budu sem hodit aj potom :-) pokud mě holky nevyženou :-) ...je mi tu faaaajn!! ;-) Jak to jde v nové práci? Zítra to bude poslední pracovní den v prvním týdnu v nové práci, co? Jak se tam cítíš? Já zatím hledám....
Odpovědět
Profilova fotka
petrushka32: koukala jsem na tvá albíčka, k čemu jsou ty žabky s ramínkem???
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou stojánky na jmenovky, že jo Peťi? :-)
Odpovědět
Holky, jak se máte???Co přípravy?? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahaaaa....tak to mě vůbec nenapadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: však to nevadí, stačí se zeptat ;-) larisenko, my se pořád chystáme na ty prstýnky, ale nějak není čas.. takže ještě nic .. a co ty?? :-)
Odpovědět
Lennnia Já dřu na paleo, a už mne to s...e Radši bych vybírala brambory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkanička: to jsou stojánky na jmenovky 8-) leni, je mi upracovaně,jsem po týdnu zničená,..nevím co budu dělat těch xxxxxxx let... 8-( Ty peníze se vůbec nedělají lehce...a nebo to alespoň lehce já neumím ;-)
Odpovědět
jachm: Až se to provalí? :-) to na tom asi budeme stejně... ;-) ;-) Ale máš naprostou svatbu,nenchám si do toho od nikoho kecat. Je a bude to můj život. x-) lennnia: Téééda,toho je... :-( Ale co,jsme na to dva, tak toho svého prďolu taky trochu zangažuju ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
revival: já se taky snažila toho svýho do všecho zapojit, jenže nejdřív se zdráhal.. pak jsme se pohádali, já nic neřešila, nechala to na něm a pak přišel s tím, že se do toho nebude míchat, ale bude takovej konzultant a když budu chtít s něčím pomoct, tak rád vypomůže/poradí/zajistí či obstará.. :-) což mi teda naprosto vyhovuje a myslím, že jsme to zvládli a zatím zvládáme:) Ono aj u mě se tomu všichni diví, že proč tak mladá, atd. Že dnešní mladí mají víc možností (počínaje poznávání nových lidí, zemí, jazyků,.. a konče kariérou).. Naši mi nic takového neřekli!! ani příbuzní.. snad jen strejdova přítelkyně.. ale říkají to ti kolem.. Já teda pevně doufám v to, že manželstvím se mi žádné "vrátka" nezavřou.. :-) a taky je to o lidech - nesmím se nechat!! :-D :-D
Odpovědět
lennnia: Jasně! My hned dítě neplánujeme a proč bychom se nemohli po světě podívat spolu, tím to bude přece ještě pěknější ;-) Mimochodem, já holdám zkusit VŠ v Plzni a Honza teď od září bude dělat dálkově nástavbu....myslím, že svatba člověka neomezuje, pokud se teda brát nemusí kvůli mimču :-D Jinak o "dělení úkolů" už jsme drobet mluvili a myslím, že se ani zdráhat nebude :-) ale jak říkáš Ty,takovej konzultant by taky nebyl špatnej...obstará/zajistí....aspoň nebudu muset poletovat po úřadech :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
revival: přesně tak.. souhlasím!! On někdo takhle z okolí může mít pravdu, že někdy svatba způsobí omezení jednoho z partnerů (je si víc tím druhým jistej, už se tolik "nepřetvařuje", apod.).. ale je to "kus od kusu" :-)
Odpovědět
Tak se přidávám k Bc, konečně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fabiol: gratuluju
Odpovědět
Profilova fotka
fabiol: gratuluji!!! To je parádní pocit, co?? :-) Mne teď čekají 3. promoce a moc se těším!! x-)
Odpovědět
Ahoj, já už jsem sice vdaná a v této chvili ani nestudující, ale v den naší svatby jsem byla studentka a při plánování a zařizování svatby jsem se učila nejen na zkoušky, ale taky chodila do práce. Nebylo to sice jednoduché, ale všechno se zvládlo. A protože jsem nemela moc času, tak jsem s nadšením využívala i pomoci budoucí rodiny. Tchýně měla radost z každého úkolu při přípravách. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj maruszko, dívala jsem se na tvé fotky a jsou pěkné! Super a originální svatba :-) já jsem školu skončila před 14dny asi, ještě nepracuju a přípravy jsou teď ve fázi stagnace :-D
Odpovědět
Maruszko Všechna čest!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Co je u vás nového? :-)
Odpovědět
Dneska mám bez příčiny nějakou smutnou náladu, mou mysl zahalila depresivní čerň....áááá,začínám mít básnickou,to už to se mnou jde zase z kopce...Když si uvědomím,že spousta dětí na světě právě teď umírá,protože nemají co jíst a já tady bezdůvodně smutním,je mi ze sebe samé trošku smutno. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
revival: nesmutni.. depka padne na každého!! Si dej třeba vanu, dej si zmrzku nebo panáka!! Ten panák pomůže vždycky mně ;-)
Odpovědět
lady: co máš z toho, já jsem včera večer šílela, protože jsme už měsíc čekali na prstýnky a pořád nešly a ani žádná zpráva od výrobce, "manžel" se tvářil, že by mě nejradši zaškrtil, jak jsem to pořád komentovala...a dneska ráno přišly a kupodivu i sedí (a toho jsem se bála nejvíc, že je budeme muset ještě vracet)... :-) Takže nesmutni, příjde něco co tě potěší a vytáhne ze smutku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?