Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
evi: Nás to vyšlo na 270Kč. Měli jsme s nim nějaký řešení, ale už sme se konečně domluvili, tak jsem ráda. Snad je do konce týdne pošle. No uvidíme.
Profilova fotka
Já jsem taky polemizovala, že si je objednáme z toho e-piercingu, ale nakonec jsem si vytiskla obrázek a šla jsem k jednomu zlatníkovi tady v Praze, za 3 týdny jsme je měli a ještě nám udělal cenu. Brzy se dozvím cenu za půjčení amerických aut na svatbu. No snad to bude tak 2 tis. Pojedeme asi 2 km, tak se mi teda víc peněz dávat nechce.
maicky: už jsi se s ním tedy domluvila? To je dobře, doufám, že to budeme mít i my bez problémů
evule... sme si vytiskli jeden prstýnek,co se nám líbil,šli za jedním zlatníkem do jednoho levnýho zlatnictví,ktomu si dali 4 prstýnky,nebo´t sme chtěli masivnější prstýnky,než te´d dělají ,takže na to padli 4 prstýnky klasický zlato no a za dva týdny byli hotový mám je v albíčku a stáli nás jen 3500kč ,jinak kdyby sme nedávali zlato, tak by stáli i tak oba dva 6tis. je tam aji takové to bílé zlato,to sme právě museli platit jinak bere 500kč za gram zlata,když dělá z donešeného zlata.. a nás ty prstýnky vyšli na 7gramů,takže 3500tis.
tery jaký budeš mít amer. auta? já budu ráda,,když mě něco odveze :-D :-D hele už to na nás nějak padá nezdá se vám??? v červnu bude ze mě stresmen jak něco :-D :-D
brnanda: tak to je super, dobrá cena a i dodání bylo včas. ;-)
Profilova fotka
brnanda, zdá. Minulý týden se mi dvakrát zdálo o svatbě. Pokaždé noční můry. Zdálo se mi, že můj otec a jeho brácha přišli v džiínách a ještě pozdě, Járovo rodiče tam vůbec nebyli a ještě jsem se vdávala na třikrát, protože nám to nějak nešlo - ten nástup. No hrůza. Jsou to takový starý ameriky, mám je v albu. Tety syn jich má asi 200, on je sbírá a jednou za rok dělají celosvětový sraz. Koupili po vojácích obrovský pozemky u Milovic, tam byl i ten byt, co mi Jára posílal. jemu by se tam líbilo. Nám je udělal za 3 týdny, za zlato jsme dostali 10 tis. a 1 800 stály prstýnky. Takže jsme na tom ještě vydělali, prodávali jsme hodně zlata.
Profilova fotka
Holky mne uz se taky pravidelne zda o svatbe a presne - vzdycky to dopadne blbe. Ale ze ten mozek ma fantazii, uz se mi zdalo ze pro me prijel svedek pozde a nestihli jsme to, ze nedorazila kadernice a mela jsem uplne zoufala jen culik no a naposled ze jsem s hruzou zjistila ze tu svatbu mam uz druhy den a zacala jsem obvolavat vsechny ty (kytky, vizazistka, hotel). kterym jsem slibila, ze jim termin mesic pred svatbou potvrdim a oni mi rekli, ze to zrusili! A dnes mame 100 dni do svatby!!
Profilova fotka
my jsme měli asi před týdnem 99 dní. ) Tak to jsem ráda, že nemám takové sny jediná :-D . Ale pak to určitě bude nádherný.
Profilova fotka
tak jsem se podívala a my máme 87 dní.
Tak mne se o svatbě nezdálo, díkybohu :-) A máme to za 3 měsíce a jeden den. Ale momentálně se spíš věnujeme tomu bydlení. včera jsme byli na té prohlídce, bylo nás tam asi 10 zájemců, pan majitel měl 30 minut zpoždění, jen nás protáhl, v jednom bytě smrděla plíseň a byl tam talíř s mrtvými mravenci a ve vedlejším bytě nám bylo sděleno, že je o 6 metrů menší než inzerovali. Takže 1 m vyšel na 65.000 korun, to kdybychom věděli dřív, tak jsme se ani nenamáhali někomu psát a jezdit tam. Takže hrůza. Ale musíme Michalovi sehnat na tu svatbu oblek, dokonce jsem mu řekla, že když bude chtít, tak ať jde jen v košili s krátkým rukávem a s kravatou a košili ať má venku. Aby se nepotil. Sice to přežilo spousta jiných chlapů, ale i takhle by to byl fešák. Tak se radoval, že nejsem ženská co lpí na formálnosti. A já na to, že kdyby záleželo na mně, tak jdu v trenkách :-D Ale pak jsem mu řekla, že jednou v životě chci být i princezna, tak ať mi tu radost nebere. No, a v noci jsme nespali :-D :-D :-D A prstýnky nemáme, času je ještě dost. Ale nemáme zlato, takže nás to vyjde dráž :-|
jo tery ty sem už viděla,nedošlo mi to :-D hehe mě se strašně zdává,že zaspíme,pak mám horzný sny vůči psovi,že s ebudeme někde bavit a naše betynka bude doma( ještě to není domluvené,ale snad nám ju vyvenčí sousedka ) Pak,že tam dojede můj otec,neviděla sem ho pět let už ,vykašlal se na rodinu a vzal si babu o dva roky starší než já a má sní dva syny,takže se na nás vys..kašlal a je v dluzích až po chlup v nose a mě s ehodně zdává,že zničeho nic zazvoní u dveří a chce peníze a teď ,že dojde na tu radnicu a bude tam všude vyřvávat,že si mě odvede,že su jeho dcera a pod.. jé bych ho nakopalai těma podpatkama a klidně o něho vomlátila tu kytku x-) hihi A po zkoušce u kadeřnice mám nejvtší strach z účesu :-( :-( asi se budu snad česat sama nebo co Jé těch scének o strachu by bylo :-D :-D
Článek se načítá
101 dní :-D a to si krásně vzpomínám,když sme to vloni ohlásili v srpnu,jak sem si říkala.. to do té doby odvoláme,to je času dost a buch a 101 dní ty kokso :-D Mám dojem,že chodím už jen z postele do práce dom a spát :-D jak to utíká hihihi A taky...ktomu oblečení.. ten můj zase je strašně rád,že s emůže takto oblíknout,prej vtom nechodí vůbec,tak proč ne aspoň te´d jít ve fraku a pod.. a já zase žadoním,abych mohla jít ve třičtvr´tákách a žabkách :-D :-D a nebo klidně půjdu v podpatkách,ale žádné šatýýý dyť budu vypadat jak idio* .. koza v sukni no to bude dílo toto uf
Já normálně šaty vůbec nenosím ani sukně, já jsem prostě ta kalhotová. Takže pro mne to bude docela stres udržet se na podpatcích a chodit v sukni s nohama u sebe :-D
:-D :-D :-D natož tančit že :-D :-D a kor ještě mám mít holá ramena-korzet- já to neznám,dejchám vtom jak stažená husa :-D a pak představa toho,že sem typ baby,co mává rukama,tudíž se bez ruk nedomluví , furt votevřená pusina a vychlámaná jak lečo,roztřepaný háro ,třičtvr´táčky, tenisky-žabky-balerínky a buch najednou sukně korzet.prsa venku( to je snad jedno jediný na co budu zvyklá,neboť nosím tričko do V ) ale nechodím bez popdprdy :-D :-D :-D
Profilova fotka
No holky, teda těma dněma do svatby jste mě zaskočili.. teď mi došlo jak to letí. My máme do svatby už jen 80 dní :-N
Profilova fotka
maicky, no jo, ty jdeš na řadu jako první. Pak asi já, charmed a ostatní holky to mají snad 26. Tak já sukně nosím, já jsem zase ten holčičí typ. Kalhoty nosím ale taky, celou zimu. A zrovna dneska mám tříčtvrťáky. Naštěstí šéf netrvá na takovým tom snobáckým oblečení, oni taky chodí v džínsech. A podprdu vůbec nepoužívám, škrtí mě.
Maicky, holt budeš v červenci prga, tak pak musíš hned poreferovat, jestli jsi v tom stresu měla čas vůbec říct ano :-D Terjar, tak zrovna dneska tam asi zmrzneš. Je tu děsná kosa. Já jsem našla zbyteček levandulové vůně tak jsem si ji na sebe stříkla a hned mám lepší náladu. Levandulové vůně a vůně zeleného čaje (od Elizabeth Arden) miluju!!! Připomínají mi léto a takovou tu pohodovou atmosféru. Jinak holky, včera jsme si půjčili Ratatouile a hned se nám zastesklo po Paříži, takže v květnu jedeme do Paříže. To už bude hezky a ještě nebude tolik turistů...Už aby to bylo tady. Já sna raději plánuju cestování než přípravy vlastní svatby :-N Jsem prostě cestovatelský typ, když jednou do roka nevypadnu tak je problém ;-)
Profilova fotka
Neboj charmed, já jsem nabalená. Pod tím mám silonky a ještě i ponožky. Vzala jsem si fleecový rolák s dlouhým rukávem, svetr a ještě vestu. Včera jsem klepala, když jsem šla dom. Ratatouile je dobrý, byli jsme na ně v kině. Já taky ráda cestuju, ale spíš k moři a teď do lázní, hezky si odfrknout.
To já zase byla včera v pohodě, ale dneska asi budu naklepávat špíčky až půjdu domů :-D Pokud neumrznu v zatáčce .-) Mám jen mikinu a vestu, ale naštěstí jen dojdu k tramvaji a doma mne to těch pár metrů nezabije (snad) :-D Já miluju cestování a moře. Na hory jen když je sníh a mrzne a může se lyžovat, ve městě ne-e. V lázních jsme ještě nebyli, ale taky to může být dobré. Oba s Michalem milujeme Paříž a tak nějak všechno francouzské (Provence, sýry, jazyk...) a rádi se tam vracíme. Jinak (jsem si nějak oblíbila slovo "jinak" :-) ) nás baví obcházet památky v rušném městě. A letos ho chci "dotlačit" abychom sem tam jeli na nějaký ten český hrad nebo zámek. A když jsem mu to řekla, tak přinesl zámek do dveří se 2 klíči a že prý tady mám ten zámek :-D No já se málem počůrala :-)
Profilova fotka
charmed: Aby bylo co referovat :-D Čim víc se to blíží, tak to tim víc myšlenkama oddaluju :-D
Maicky, tak já se snažím tak nějak moc neřešit a nestresovat se. Jinak bych už měla mašli okolo krku. U Michala bude problém s oblekem, protože je to přerostlý orangutan :-D Teď do toho zařizuju (teda zatím jen vybírám hotel, ale i tak to stojí za to!) tu Paříž, pak ještě komunikace s realitkama kvůli bydlení...Myslím, že jdu hledat tu mašli :-)
Já jsem měla zatím jen dva sny o svatbě, ale oba katastrofický scénáře jako vy. Je to děs. Já ani nevím kolik dní nám zbývá :-D
Profilova fotka
charmed: Já se taky nějak moc nestresuju, ale někdy to na člověka padne, ale většinou se mi to podaří hodit za hlavu :-) Ale určitě čim víc se to bude blížit, tak tim víc budu nervóznější :-)
Já se vsadím, že budu stresovaná den předem a to tak, že v den D mi to bude už jedno :-D Hlavně aby dorazil Michal :-)
Profilova fotka
Tak to já si Davida už ohlídam. :-D Naštěstí bydlíme spolu, takže pohoda. Jen mi nesmí utéct :-D
a mě Vašík ani utéct nechce :-D
Profilova fotka
Charmed, masli si nehazej, ja se vcera malem ve skole dala do breku - psali jsme test ze spravniho prava, coz je uplne nejhorsi predmet, a kdyz to opravila, tak nam rekla, ze tu zkousku bychom ani ze zakladnich veci NIKDO neudelali. Ten test byl totiz kvuli tomu, ze chcem predtermin - bud 30.4. nebo 7.5., coz uz je za chvilku. Takze fakt super, vubec nevim co budu delat, protoze a) prednasky jsou silne abstraktni, b) ucebnice je silne abstraktni, c) seminaru bylo celkem 5. Ty se aspon muzes tesit do Parize, zato me nejspis vylejou. Na druhou stranu je utecha ze to bylo pomalu museli vylejt cely rocnik :-N Chjo... A něco pozitivního - ter, zítra jdu do toho studia jak jsi mi napsala na P-shine, tak jsem zvedava. DOufam ze to neboli?!?
Profilova fotka
kajsa, fakt? Tos to vzala hopem. Nebolí a navíc je to mooooooooc příjemný. Já bych u toho usla. Krásně ti namasíruje ruce, zatlačí kůžičku, opiluje nehtíky a nakonec nanáší ten p-shine, jakoby ty nehtíky masíruje. No prostě oddych úplně nádhernej. Já musím pak Báře (té mé kámošce, co tam pracovala) taky zavolat kvůli kosmetice a pak si u ní nechám udělat i ručky a hlavně zkoušku líčení. to je poslední, co ještě nemám. Ale už mě přeci jenom zná, tak jí řeknu, jaký budu mít účes a ukážu na fotce šaty. chci jen něco lehkého, nechci mít tunu make-upu. Nemám to ráda. Sama si maluji jen stíny a řasy. Chci se s ní domluvit, aby namalovala i ségru. a Věra nás bude všechny česat. Ještě, že máme obřad až od jedné, prože my jsme 3 + ještě tchyně, svědkyně, Járova ségra a druhá ségra nevím, jestli se bude nechávat učesat a namalovat, ale asi ne. To bude fofr. Tak jsem dneska byla na kontrole na gyn., prý vypadá vše dobře, za 14 dní si mám zavolat na výsledky. Ale jak jsem měla na podzim tu cystu, tak se mám ještě objednat na ultrazvuk, takže ten týden před svatbou si tam zajdu. Říkal sice až za 3 měsíce, ale já pák budu brát HA 2 měsíce v kuse, protože mi to akorát vychází do termálů a to bych asi v té horké vodě vykrvácela. Ale jsem ráda, měla jsem trochu obavy. No a Jára prohlásil, ať se těším na dnešní večer, protože už chudák měl týden půst - nejdřív menzes a teď jsem nechtěla kvůli doktorovi. :-D kajsa, taková chytrá holka. Prosímtě, všechno se to naučíš a zvládneš na jedničku. Ségra taky minule jednu zkoušku zvorala a to byla skoro na prášky, že to neudělá. A hned na další termín to zvládla na 2. Ona je taková, že co neudělá hned je pak pro ní hrozný, že je blbá a tak. Holky, včera jsem Járu vyslala do výtvarníka pro nějaké dřevěné věci. Objednali jsme 8 velkých rámečků, 3 velké škatule na kapesníky - dřevěné, ségra dřevěnou tašku a ještě nějakou šperkovnici. Jára tam přišel a paní mu povídá "Vám Vaše paní neřekla, že je toho tolik, Vy tu nejste autem", nabalila Járovi celou tu velkou modrou tašku z Ikey a on to chudák táhla z Čerňáku na Chodov. Přišel totálně nas...ý. Já fakt netušila, že je všechno tak velký, ale rámečky už mám hotový - s masaji - a vypadá to úžasně. Mám teď super práci - přepisuji spousty materiálů (angličtina, čeština, němčina - to by šlo, a ruština). Ruštinu jsem v životě neměla, takže mi objednali ruskou klávesnici. No tak se pak nedivte až se vám tu zjeví odpověěď v ruštině. :-D Zbožňuju přepišování, ale ne RUŠTINU. Tak jsem snad napsala vše.
Já jdu na P-shine koncem dubna ke kamarádce, tak jsem zvědavá. Kajsa, to mne mrzí, ale snad když budeš odteď ležet v učebnici nebo na netu brouzdat o těch věcech z předmětu, tak snad to dáš a prolezeš. Hlavně se nevzdávat!!! Sestra mé svědkyně má kurz na líčení a takové ty věci, takže se s ní domluvím jestli by mne a mamku a babičky namalovala. Mne samozřejmně jako první :-) Naštěstí dělá blízko domova (mého) takže po snídani tam jen zajedeme (pokud nepřijede k nám) a pak zase domů se obléct. Pak si asi 14 dní před svatbou zajdu k zubařce na hygienu (aby mi sundala kámen a pro mezizubní kartáčky). týden před svatbou zajdu na manikuru (až se rozhodnu jestli umělé nebo P). Včera jsem balila věci na svatbu do krabic, kvůli tomu malování, a máme toho docela dost. Ale musíme zajet asi do Makra pro papírové tácky, párátka, brčka a nealko pití (ono se něco vyplatí koupit v Makru když je toho fakt moc). A taky příští týden jdeme do Prostějova mrknout se na oblek. Dneska je alespoň sluníčko, ale včera když jsme jeli domu, tak jsem čekala na tramvaj a začalo neskutečně chc.t a já neměla deštník :-D Přišla jsem domů jako zmoklá slepice a rovnou pod sprchu a pak do pyžama. A Michal hned co že dělám v 5 hodin v pyžamu :-) Tak já na to, že pro dnešek stávkuju :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?