Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
ahoj holky, charmed, říkala mi svědkyně, že jedna naše kamarádka je z Brna a jezdí do Prahy, tak se jí zkusí zeptat, zda by mi tu firgurku nemohla přivézt. Nevíš, jestli jí tam pro mě pořád mají schovanou? Dneska jsem byla na barvení a zkoušce svatebního účesu. Vypadá senzačně, jen mi ještě musí dorůst vlasy, tak to mám porůznu zasponkované a trošku to vypadává, ale ještě 3 měsíce. Jen je škoda, že to s tím závojen není moc vidět, on je vlastně přes celou hlavu, vepředu mám korunku. Takže jedině až ho sundám, to taky bude porod, aby se mi účes neponičil. Takže tak z kraje července jdu znovu na barvení a asi si tam nechám udělat melír. Dneska mi babi snad domluví ty autíčka, to už je poslední věc, co zbývá. Jinak už je vše doopravdy domluvené a připravené. Jo a holky představte si. Nemám moc dobré vztahy s otcem. A v pátek jsem přepočítávala peníze v obálce na svatbu a tisícovka chyběla. Otec měl celý týden odpolední a byl doma sám. Mamce dřív taky kradl peníze a ségře se taky nějaké ztratily, když je nechala na stole. Jenže to nevím 100%, tak ho nemůžu obvinit, ale neskutečně mě to štve. ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
Hej ter tak to je huste, toto snad delaji male deti kdyz se boji zeptat na penize na lizatko?!? Ale krast vlastni dceri na svatbu, to je fakt moc. Holt si to musis schovavat no anebo pokazde zapecetit popripade dat k nekomu mimo domov. Je to sice naprd, ze to musis schovavat pred vlastnim otcem, ale zas co je moc to je moc... Se tesim na tvuj uces, ja vlasy nechavam akorat dorust, na barvy kaslu, ale strasne moc se mi to na jinych libi. Charmed, jaka IP? Uz jsem ti odepsala a jinak mi nic jineho neprislo...
Profilova fotka
Taky je mi to hodně nepříjemné, ale nevím to stopro. Ale když to dělal dřív, tak je to jediná eventualita, která připadá v úvahu. Já si vždycky odepíšu, co si beru a Jára na to vůbec nesahá. Schovala jsem to jinam, tam snad nešmejdí. On je hroznej, dělal nám to vždycky. I když nám psaly kamarádky na základce dopisy, tak si je přečetl než je donesl ze schránky. Fakt hrůza. Takže jsem na něj naštvaná ještě víc. Mamka včera říkala, že pokud nesvolí k obleku, tak na žádnou svatbu nejde, že nebude dělat ostudu. Tak jsem na to zvědavá. Holky, od září začneme s Járou chodit do tanečních. Štve mě, že na plesech jen tak ploužíme a pořádně si nezatancujeme. Stojí to asi 1500 pro jednoho na 20 hodin. Tak to jde. A Jára svolil hned a bez nátlaku :-D A ještě přemýšlím, že ten závoj zruším. Ten účes je tak krásný a pod ním není vůbec vidět, spíš holky říkaly, že by mi tam mohla dát jednu kytičku. jenže to chce ta moje svědkyně a nechci, aby to vypadalo, že se po ní opičím. Ani se mi to nechce z té hlavy sundat :-D . Já si pak dám asi zase tuto, mám teď moka čokoládu. A až budu opálená, tak budu vypadat, jak nějaká Portoričanka :-D . Dorůst taky musím nechat. Aspoň 2,3 cm. Ale mně rostou vlasy tak rychle, že to mám za měsíc. To je nevýhoda, že pak musím pořád barvit, ale kašlu na to a mám pak odrůsty. Ale dávám si pokaždé hnědou a vlasy mám taky hnědý, jen světlejší, tak to není naštěstí poznat. Jo Charmed, to je škoda, že to nevyšlo. Ale pokud si měla takovýto pocit, tak bych se taky odvolala. Moc ti přeju, aby ti to vyšlo.
Profilova fotka
ahoj holky, vsechny vas zdravim ;-) Brnando, ja jsem chtela taky na ten nastrik-kdyby nahodou nebylo hezky a ja se neopalila, ale po tom co jsi napsala, tak nevim nevim... :-N A neboj, depka prejde a bude zase lip (treba potrebujes nejakou malou zmenu v kazdodennim stereotypu nebo tak neco-treba nejakou zaslouzenou dovolenou nebo nevim....) ale depky prichazi a odchazi, (tak uz nebrec a radsi sedni k pc a napis nam neco vtipneho at se muzeme zase zasmat ;-) ;-) ) Charmed-tak to muselo byt pekne neprijemne, ty dve zkousejici-ja bych byla taky pekne nas..a - tak jestli pujdes na to prezkouseni, budeme drzet pesti :-) Tery, ja byt tebou si zavoj vezmu-budes ho stejne mit jenom na obrad a pak mozna na par fotek a pak ho muzes sundat a mit dalsi fota bez zavoje.... (ja to tak asi taky udelam...teda jestli mi bude zavoj sluset-to jeste jaksi nevim) jo a mluvila jsem se svadlenou-saty jeste dalsi 2tydny (pry to trva dyl nez si myslela) tak musim cekat...chtela jsem at mi posle par fotek-ale nejak ji to nejde, takze vubec nevim, jak ty saty ted vypadaji :-( (rikala, ze dobre...ale ja se trosicku bojim-hlavne mam brouka v hlave, ze jsem to mela nechat tak jak to je na fotkach v albu-jen ta spodni latka a nic pres to....no snad to bude vypadat dobre :-) )
Tery.. já taky nebudu mít závoj,protože ty vlasy krátký vtom by se stratili anebylo by to vůbec pěkný,ale viděla sem te´d ,že hodně si dávají živé kvítka do vlasů taky pěkný . A taky jsem přemejšlela... já nosím ůrozbuch" na hlavě anedokážu si představit,ikdyby byl kadeřník/ce sebevíc šikovnější a ulízala by mi vlásky nahoru nebo pod.,tak já ybch byla nesvá a nevrlá a potřebuju mít ty vlásky rozcuchanější a potřebuju na krku vlasy mít ,já nemůžu mít vystříhaný krk ,natož pak vlasy nahoru vypadám jak trdlo. :-x raduz.. já vím ,-) jenže já tak nesnáším ty oslavy.. příjdou,odejdou a ty jen přemejšlíš co dál se svým životem ,-) a spíše dovolenou,jenže to já neumím, i na dovolené přemejšlím,až se vrátím,co musím a nemusím udělat v práci ,-) uf.No jo mě kdyby zavřeli někam kmoři ,nebo né spíše kdyby mě uvázali na řetěz u moře,abych s e mohla pohybovat en po pláži a užívat sluníčka a moře a klidu a pod. já bych jim tam asi přesila ten písek :-D :-D protože by mě nuda asi ukousala k smrti hihihih a otom solárku,no já čučela jak trotl,nevěřila sem,co mi tam ukazovala a že to má ztoho nástřiku,váýžně sem si myslela,že má to po samoopalováku.. radši budu chodit do solárka ,než toto...¨
Profilova fotka
Ahoj Holky, asi si ho nechám. Jára ho chce, ale jen na obřad a pár fotek, pak si nechám sundat a uděláme ještě pár fotek i bez něj, aby taky byl vidět. U oběda by mi beztak padal do jídla. Takže ho uvidíte až na svatebních fotkách, bohužel jsem ho nevyfotila. Ale ještě dneska mám krásně nažehlený vlasy a drží to, kolik mi tam dala laku. A barva je taky boží, tu si pak koupím, nějaká moka čokoláda od Garnier. a dívala jsem se na to solárko, tak permice na 50 minut stojí 450 Kč - turbo vertikální. Budu chodit tak dvakrát týdně na 6 minut. Tak to mám asi na 8 návštěv. To je úplně akorát. To se budou penízky kutálet, 450 za solárko, 250 kadeřnice za učesání a 250 za nabarvení další 300 Kč za kosmetičku a pak ještě jednou za nalíčení. Jsou to fajn ceny, ale když se to pak nasčítá. A ještě si chci nechat udělat nehty od kosmetičky, ale to počítám taky kolem 200 Kč, chci ten p-shine a jen nějak pěkně opilovat. Nehty si nechám svoje. Mám je pěkný. Nás teď taky čeká samé slavení, otec má svátek a narozky, to bych mu nejraději ani tou rukou nepotřásla, pak Jára, strejda, ségra, tchán má 60tiny, babi, děda. No hrůza. Abych šla vykrást banku.
Profilova fotka
Holky, závoj mám podobný jako patricia25 ze svatebních alb - R a M. Jen ne tolik hustý. Možná trošku výraznější korunku, mám ho v albu. Ale ve finále to bude vypadat hodně podobně, ale mám celkem jednoduchý šaty bez jakýhokolik nabírání, vlečky a výrazného zdobení. Tak by to nemuselo vypadat špatně. No Jára ho chce, tak ho bude mít. Ještě chtěl, abych ho měla přes obličej, ale to jsem razantně odmítla. Stačí, že nebudu mít brýle, to někde zakopnu nebo si spletu ženicha se svědkem, mimochodem Jára má moooooooc pěkného a hodného svědka. :-D Ale určo si ty brýle zkusím, jak by to vypadalo. Něco vidím, ale na dálko už je to takové mázlé. :-)
Profilova fotka
Tak to já bych bez brýlí na stopro dorazila někam jinam, ještě že už od dětství nosím čočky. Ter kam chodíš na ty nehty? Nad tím P-shinem jsem taky přemýšlela, nehty se mi docela lámou a tak, a toto jestli jsem to dobře pochopila by jim mělo pomoct. Žádné gelovky taky mít nebudu, chci mít svoje, ale právě proto s něma musím něco udělat. Nebo neznáte třeba nějaké vitamíny, které na to fungují?? Jo a se závojem mám taky problém - mít ho budu, ale taky jen na obřad a chvilku po něm, ale mám ho strašně zkrabacený a nechce se narovnat:-(. Z toho obchodu mi psali, že se rozhodně nemá žehlit, že když tak pověsit v páře, ale to vydrží chvilku a pak se zas zkrabatí. Nevíte co s tím? To jsem zvědavá, s jakými šaty nakonec Simi přijede.. S tím jejím rozhodováním ;-) Ale myslím že budou s Veru obě dohromady úžasný. Haha, teď jsem ve škole a mám akorát psát žalobu, ale radši píšu vám. Tak doufám že nebudu sice krásná, ale úplně blbá :-D . Tak já jdu něco dělat, zatím!
Profilova fotka
No já ho mám taky takovej zmuchlanej, mamka říkala vyprav v aviváži, jenže tam mám našitou tu korunku, tak bych musela nějak obratně, abych jí nenamočila. Možná to zkusím, zkazit tím snad nic nemůžu. Na p-shinu jsem byla jednou a vydrželo mi to skoro měsíc, krásně se ty nehty leskly. Dělala mi to moje kosmetička, ale teď je na mateřské, takže se vždycky domluvíme a ona někdy zaskočí si přivydělat. Ale jinak to byl salon Petry Šestákové na Chodově. Má i své stránky a manikúru dělají pořád. Není to tak drahé, kolem 200 Kč. Když tak se jukni. Vitaminy včera říkala kadeřnice, nějakej panthenol v kapslích, že je to dobrý na vlasy a nehty. Zkus se zeptat v lékárně, oni ti poradí. Ale jinak asi papat hodně vápníku. Já teda taky, ale s její postavičkou bude k nakousnutí :-D Mně zmizel šéf, tak jsem sem taky nakoukla. V pátek jsem dostala sprďana, že jsem něco odflákla a vykašlala se na to, přitom jsem to měla už dávno hotový a když jsem mu to říkala, tak jeho argument byl, že jsem se na to STEJNĚ vykašlala. Tak co mu mám na to říct. Ale přešla jsem to s humorem.
Profilova fotka
Ter jsi nejlepší, to kosmetické studio vypadá super a závoj zkusím. Já tam mám na tom ty šutry:-), ale snad to přežijou.
holky co to je to p-shine? x-)
kdo chtěl ten oranžovej vizelín?? na bazaru někdo prodává ;-)
Článek se načítá
|-| o víkendu s enám rozbil ten polštářek na prstýnky ;-( jak jsem to měla v tašce schované,tak prostě s eta růže vytrhla a celá rozjela ;-( no jsem zvědavá ,co se stím udělá..
Profilova fotka
já, se podívám, díky za tip. něčím ti ty nehty "krémuje", ale vydrží to hodně dlouho. říkám, mně měsíc. krásně se lesknou jako po bezbarvým laku a jsou odolnější. ono se to neodloupe, ale odroste, jako barva na vlasech. A není to drahé. Kajsa, nepřeháněj. I když vlastně klidně můžeš :-D Jára mi volal tip na byt, ale je to v Milovicích u Nymburka, pomoooooooooc. Tam umřu.
Profilova fotka
tak jsem se podívala, ale má to dražší než jsem našla. mně stačí vlizelín, nemusím mít organzu. našla jsem ho za 12 Kč/metr, ale v Chuchli. No včera se mě svědkyně ptala, jestli už jsem ho sehnala. Asi tam budu muset zajet.
Kajsa, ten dnešek platí! Terjar, tak to je dobrý. Tohle dělají děti anebo závisláci. Ale to nemá moc smysl řešit, protože když jsi ho nechytla při činu, tak se takovíto lidé vymlouvají. Já bych si ten závoj nechala. Já ho nechtěla a noknec homám. Stejně ho budeme mít jen na obřad a pak si ho sundáme. A nějakou živou kytku ve vlasech asi taky. On je ten závoj jako chudý bratr Rudolfa II. :-D A ještě nevím, jaký účes chci :-( Figurky tam pořád drží, neboj. Psala jsem jí, že se jí příští týden ozvu. Brnanda, tak to je hustý. To si raději možná půjdu nechat udělat ten nástřik tak měsíc dopředu, ale nejraději se budu slunit na sluníčku než solárko anebo nástřik. Sluníčko je jistější ;-) Holky, díky za podporu. Dám si voraz a pak budu chtít přezkoušení a jiné lektorky na to přezkoušení. Jo, včera jsme se pohádali s Michalem se sousedem z baráku o parkovací místa. Všichni obyvatelé baráku parkují na kamenném dvoře, kde se parkovat nemá (dle města) a soused tam parkuje se svým autem a jeho 2 děti taky, takže 3 auta. A Michal tam stál přes víkend a soused že jako není kde zaparkovat ať si to přeparkuje. A začal startovat. A M. si to nenechal líbit a že to není místo pro parkování a tak. A že když bude chtít naschvál, tak si tam dám svoje auto místo Michalova. A na to soused, že to vadit nebude. No, nebude tam toho místa víc, co myslíte? :-D :-D :-D A byla to naprosto zbytečná hádka a akorát se potvrdilo, proč toho chlapa nesnáším (a toleruju, protože se s ním naši kamarádí). Ale je to blb. Takže bude ještě veselo. Ale řešit to nebudu, jen mi vadí že mi pak v polovině hádky řekl, že lžu (protože jsem se prý nezastavila když jsem na něj mluvilůa - stála jsem a otočila se na něj, měl modrý tričko, což jsem mu taky řekla) a on že prý lžu! Tak jsem se nasr...la a odkráčela od něj se slovy, že on mi nemá co říkat že lžu, že tohle si teda dovolovat nebude. Nemáme k sobě žádný vztah tak co si tohle dovoluje! A pak na Michala, že jestli to teda bude takhle dál, tak ještě uvidí, že na dvoře díky Michalovi nezaparkuje nikdo (to kdyby nějak dokázal, tak mu ostatní nájemníci rozbijou ústa :-) ) Tak jsem ještě zvědavá jak se tohle vyvine. Takže jsme se do hledání bydlení dali ještě urputněji. Už máme domluvenou prohlídku na zítra, jenže prostě pořád to není něco, co by nás vzalo za srdce. A k tomu ta chata prarodičů, kde se ani nevím kdy se bude jednat o územním plánu. Ach jo, nejdřív práce, pak soused. Co mne ještě čeká. Vždycky je dlouhé období, kdy mi všechno vychází a pak , byť na krátko, je období temna, kdy bych raději neměla nic brát do ruky ani něco rozhodovat. Tak ten P-shine zní celkem dobře. Já mám nehty hrozně měkké a lámavé a tak si je můžu nechat narůst sotva na půl cm a pak už musí dolů. To bych to mohla vyzkoušet, když je mám teď dlouhé, že? ;-)
Profilova fotka
Super, takže se tam Michal někdy chystá? Kdyby ne, tak bych se zkusila domluvit s tou kamarádkou, že by mi je mohla vyzvednout. Je a co si jdete prohlédnout? Nějaký domek? Já jsem řekla, že až po svatbě, teď jsou ty financě nějaký bledý. Pořád se něco platí a už nevím, kde mi hlava stojí. Pořád na to musím myslet, a počítat. Já vám nevím, možná až půjdeme ve čtvrtek po obchodech, tak se snad podívám po nějaké té čelence. Neboj charmed, já měla taky takové období, vždyť to všechny víte - se svědkyní atd. Teď už je to naštěstí dobré a můžu konečně spát.
Profilova fotka
Právě mi volala mamka, že se u nás srazili tram a stojí to v obou směrech, takže mě čeká pěškobus z Vršovic až na Pavlák. fuj.
Ahoj holky, tak já se hlásím po pracovním víkendu, děláme na novém domečku spíš kosmetické úpravy, ale přece se něco děje. teri: Máš někde fotku účesu? Zajímalo by mě to.... jo a nestíhám číst, jsem v krizi středního věku :-D
Evi, jak já ti závidím!!!! Kvůli bydlení, do kterého bychom se zamilovali oba hned, tak klidně odložím svatbu :-) Jdeme se podívat na nějaký pidi byt, abychom třeba vypadli alespoň co nejdřív. s tím pozemkem a chatou po prarodičích je to zatím 50:50, že změní územní plán nebo ne. A bude se rozhodovat do konce července :-( A od Kajsi jsem dostala svatební fotoalbum (mrk do alba :-) ) a tímto jí ještě jednou moc děkuji!!!! Terjar, prý se tam dostane během dubna, tak drž palce.
charmed: já vím, jsem ráda, že to vyšlo, ale taky jsme se dlouho trápili, takže jsem ráda a ty neboj, taky seženete něco podle svých představ. My jsme taky prošli pár domečkama, než jsme našli ten pravý.
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) charmed: My taky sháníme a zatim nic. Žádnej baráček neni :-( Včera jsem našla jeden v exekuci za 900 000, je to novostavba a fakt moc krásnej, ale bohužel je to daleko :-( No jo no. Takhle je to pořád dokola, když už se nám něco líbí, tak je to zase daleko :-( Už mě někdy začínají opouštět síly a jsem dost ironická, ale snad něco seženem. evi: Tak co? už Vám dorazili prstýnky? Nám ještě ne. Má v tom chlapec nějakej zmatek!
Profilova fotka
ahoj holky, s bydlení mi ani nemluvte. Jára mi včera taky posílal nějaký byt, fakt krásný, ale malý - o 20 m menší než kde teď bydlíme a to nechci. A taky daleko, hodinu vlakem do Prahy, to si neumím představit, kdy bych musel ráno vstávat do práce, bych rovnou mohla celý týden bydlet v kanclu, máme tu 3 pohovky a deku, chybí jen polštářek, koupelnu, kuchyň. charmed, díky. Tak já ještě vydržím, jsem otravná, co? Ale tak nedočkavá. Evi, účes bohužel nemám, měla jsem ho vyfotit, vůbec mě to nenapadlo. Říkala jsem si, že ho mamka uvidí naživo, tak proč ho fotit, ale byl nádherný, všem se moc líbil.
Profilova fotka
charmed, to je nádhera. úžasný.
maicky: ne vůbec, ještě nedošly,ale už by pomalu taky měly. Je to fakt bordel. Kdo ví, jestli nám vůbec přijdou, asi toho má hodně. A nezoufej, my jsme taky hledali domeček dlouho,ale jednou se vám poštěstí, uvidíš. Kde konkrétně sháníte? Myslím, v jakých vesnicích. Zkusila bych se taky mrknout. teri: nevadí, uvidíme tě na svatebních fotkách. Já vůbec nevím co. Chci něco jednoduchého, žádné drdoly. Ještě fakt nevím, jsem mimo :-(
Profilova fotka
evi: Nejradši by jsmě měli baráček někde v okolí Mochtína nebo Myslovic, ale tam toho bohužel moc neni. No, ale sháníme dál. Uvidíme. :-( Jo chtěla jsem se zeptat, kolik jste dali za rytí na těch prstýnkách?
My se dneska jdeme podívat na byt 1+kk, 34 metrů a chtějí za to 1.800.000, což je dost, ale když už tak se jdeme podívat. Za tuhle cenu by se dala postavit hrubá stavba!!! Dneska je to děsný, to počasí na náladě nepřidá a chce se mi ukrutně spát. Nejraději bych zalehla pod stůl :-) Try, vy aspoň máte pohovku v kanclu, ale já tu mám jen starý a špinavý koberec. Buď ráda. My bychom prostě nejraději postavili nový, podle svých představ. Ale klidně bychom vzali za vděk i starý pře rekonstrukcí a pak bychom se vyřádili. Jenže ty před rekonstrukcí jsou buď daleko, nebo drahý anebo drahý a zároveň rozpadlý. Ale odepsala mi jedna paní z realitky, že jeden barák, co se nám celkem líbil a je to kousek od Prahy tak je ještě volný, ale prohlídky jen dopoledne. Ach jo. Tak bych tam vyslala jen Michala a pak bych dala na něj. Ale zase...je to u budoucího okruhu, sice na druhé straně městečka, ale tak jeden km od okruhu. Sice tam bude ústit tunel, ale i tak tam asi bude dost bordel. Ach jo!!! Že já se nenarodila dřív, abych po revoluci mohla nakoupit pár pozemků za pakatel, aby měli i moje děti nějaké zabezpečení :-(
maicky: zkusím se taky mrknout, třeba na něco natrefím, máte nějaké speciální požadavky? :-D Za rytí byla myslím dvacka za znak. tzn. 280 Kč. ;-) Já jsem z toho taky na palici, doufám, že přijdou zanedlouho, už se na ně těšíme, asi jako vy, to je logický, dává si na čas pán jeden
ještě,že je máme už doma ty prstýnky :-D
brnanda: no buď ráda, kdo ví, jestli je s maicky vůbec dostaneme. Chjo :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?