Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
raduz, to jsou moc hezký naušničky. musím se doma podívat, co tam vůbec mám. chtěla bych si vzít takový "kouličky" z kamínků. jsou moc krásný, ale výrazný. už to vidím, v den svatby budu ráno jančit, které naušnice vzít. :-D včera jsem vyráběla tchánovi doživotní vstupenku na hokej :-D . má 60. narozky. Jára mi pomáhal a je to bomba. jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit zbytek rodiny. dostala jsem za úkol něco stvořit a moc se nám to líbí. ještě mu kupujeme knihovnu (je knihomol), punčák a holky mu objednaly hokejový dres. Jeho dcera a Naďa hrajou za stejný tým. takže teď se vše točí kolem hokeje. já ten sport raději přenechám chlapům, k holkám mi to tedy vůbec nejde. hlavně jim to moc nejde. ale nebudu pomlouvat, já bych hrála stejně.
Profilova fotka
jo, charmed, tak jak jsi dopadla, už to máš za sebou?
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Tak se mi včera ozvala švadlena, že mam 28.4 přijít na zkoušku :-) Tak z toho mam radost. Doufam, že to stihne :-) Ale vypadá to, že jo :-)
Profilova fotka
maicky, tak to je dobře. mně se ještě pořád neozval ten kapelník. říkal mi teda, že na mail chodí jednou za týden. tak čekám.
maicky:tak to je super, vypadalo to bledě, ale paní se nakonec zmátořila co? To je super zpráva, jsem zvědavá, jak to půjde dál a doufám, že sem budeš dávat fotky ze zkoušek
Profilova fotka
terjar: Ale podel toho co jsem tu četla, tak jsou dost drahý. Nám bude hrát jeden pán a bere si na hodinu 400 a bude nám hrát asi tak šest hodin a hraje všechno. Oni sou snad něco extra? evi. Jo jo, je to super :-) Sem ráda. A už ti dorazily prstýnky? Nám ještě ne.
Profilova fotka
Nám hrajou dva a za hodinu si dohromady berou 800, takze tech 400 na jednoho. Ale plus este doprava a technika asi 1000celkem.
Profilova fotka
extra teda určitě nejsou. je to otec a dcera. berou si cca 1 000 na hodinu, ale ještě chtějí za to, že tam budou hlídat ty svoje věci. počítala jsem 7 tis za hraní od 18 do 1. jsem teda napjatá, co mi odpoví. pokud to bude ale nějaká pálka, tak to zruším, sice nevím, co bych pak dělala, ale nenecháme se okrádat. navíc, když jim děláme kšefty. určitě ten chlap pojede po mé mámě. on je takový chmaták. hned mi začal tykat a říkat Terezko, furt mi potřásal rukou, ale ta jeho dcera, to je fiflena. nesnáším jí, ale zpívá hezky. ona si myslí, že je to paní zpěvačka.
Profilova fotka
terjar: No, tak to je fakt dost. My tu v Klatovech máme kapelu, jsou to 3 kluci a hrajou bezvadně a berou si maximálně 700Kč na hodinu. Ale tohle je fakt vydřidušina.
maicky: nám taky ne, ale je fakt že to ještě měsíc není, tak jsem zatím v klidu, ale když vidím, jak to probíhá u tebe ]-( A to jsem si myslela, že jsme tam jeli docela včas. No doufám, že to do července dojde :-(
Pěkný večer ahojte holkýýý já mám strašnou radooosssttttt :-D (vůbec to na mě není vidět že ,-) )) Před chvílí jsme s evrátili z jedné úžasné zkoušky naší kapely,co bude nám hrát na svatbě!!! Takto nadšená a plná elánujsem v týdnu už dlouho nebyla chichichii ty,co sme měli domluvené sme si šli poslechnout v sobotu ,jak sme byli tchýni na narozkách a tak strašně nás sklamali,to bylo šílený!! a tak po doporučení jedné uživatelky tady,prozatím ještě slečny katchen,jsem se spojila se skupinou ozone a ikdyž sme už si říkali,že vememe dj,oni mají i karaoke a když sme slyšeli zpívat slečnu jejich,já šla málem do kolen! bylo to tak krásný!! Na internetu mají aji nafocenou aparaturu,což nás už zaujalo hnedka,pak mají tam i kalendář,že člověk vidí,jestli jsou volní nebo ne a pán nám hnedka vyšel vstříc,jestli je můžeme slyšet a bez problémů sme dojeli knim dom a slyšeli . dojedou kamkoliv a povím vám,že už s enemůžu dočkat až někoho napadne mě strčit ten mikrofon do ruky a bude chtít abych zpívala :-D se dřív pochč*m smíchy než budu zpívat :-D :-D
No,ale co sem ještě chtěla říct.. já vím,nestíhám to tady číst natož se koukat do albíček hi ,ale dneska jsem něco nakoupila vevoneklu a tak to zítra hodím semka nafocený ,-) No a pak ještě jsme se dohodli s chlapem,že teda dorty doma radši upeču a ušetřím tady 5tis. a to radši dáme za tu kapelu ,než za sladký ;-) No a co jsem chtěla,jo ... to víte ,že sme všici mooc šikovný,jinak by si nás ti naši chlapi nechtěli vzít neééé :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
brnando, to zni fakt dobre s tou kapelou - to mas super (ja kdybych mela na svatbe karaoke, tak kdybych se pripila, nikdo by me od toho mikrofonu pak uz nedostal-hrozne rada zpivam a kdyz jsem pripita, tak jeste radsi :-D :-D ). My budeme mit jenom pc s bednickama a nekdo to bude obsluhovat, ale urcite dojde i na kytaru (na tu dojde vzdycky-tak musim myslet na to, ze si nemam nechavat delat dlouhe nehty-ale ty se mi stejne nelibi -teda myslim ty gelove,dlouhe,hranate :-p budu mit jen svoje a na nich francouzskou manikuru-tot muj plan) ja jsem mela vcera dobry sen- vratili jsme se domu, hledala jsem praci a nase starostka mi nabidla delat ucitelku v MS, ale ucila bych je anglicky :-D , no a jak jsme domlouvali uprostred dediny tu praci, tak kolem nas prosla moje znama - jen tak sama, ve svatebnich satech :-D :-D se mi to pekne mota vsechno dohromady) Jo a jinak se mi hodne casto zda , ze saty vypadaji jak babiccina nocni kosile, nebo ze se tak strasne nemuzu dockat svatby, ze ji udelame narychlo na druhy den, a pak ja stresuju, ze nemam saty, nemam nic zarizene atd....proste pekne sny...a obcas me do toho vrazdi nejaky nasilnik se sekyrkou :-| ) ja uz jsem tak netrpeliva s tema satama, uz jsem je nevidela mesic (a nemuzu se dockat, az mi napise, ze uz to dovysivala) tak cekam a cekam... jo a Maicky, tak doufam,ze na zkousce uz bude videt nejaky vysledek (ne jak na te minule) drzim pesti ;-)
raduz... hele to sme dvě.. mě se ty hranatý nelíběj,mě rostou pěkný nehty,jenže já uklízím a mám strach,že si je prostě vten týden nějaký zlomím a víš jak to je..budu opatrná a stejně nějakej se urve.Já na to nejsme háklivá,nejsem taková jako "jé mě se zlomil nehet co budu dělat?" uf to není nic pro mě ;-) mě prpstě naroste zase další no ,-) ale jde mi te´d o tu svatbu a stejně se pak za týden po svatbě vrátím do práce a to bych jako měla ty dlouhý nehty ostříhat???myslím si,že je to škoda vyhozených peněz a škoda to stříhat zase ne ,-) Ikdybych měla krátký nehty,i tak je pěkně upravím,týden před tím je zkrátím na krátko a oni mi akorát dorostou ,-) a jak so psala,že budete mít pc a bedny.. jo to my by sme taky mohli,kamoš je vášnivej hudebník a má beden a beden a pod.. ale jde jako svěděk a oba dva si nepřejeme,aby někdo lítal okolo hudby,to bymusel zajiš´tovat někdo cizí.. ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) raduz: To doufam, že už tam bude výsledek. Jinak se jí na to vážně vykašlu. A musim říct, že máš opravdu zajímavý sny :-D I když abych řekla pravdu, tak mě už se taky jednou zdálo, že jsem viděla známou ve svatebních šatech a stála před oltářem se psem. Nevim nějak jsem ten sen nepobrala... :-N brnanda: S tou kapelou to zní opravdu skvěle. Je dobře, že si z nich takhle nadšená, aspoň si to pořádně užijete a roztočíte to tam :-D
Profilova fotka
já si nechám nehty svoje, mám je celkem pěkný. jen budu trnout, abych si nějaký nezlomila. Nechci si je ničit těmi umělými. brnanda, ta kapela to zní fakt úžasně. Já ještě pořád čekám. karaoke bude mít asi ta moje svědková na své svatbě. už jsem jí posílala nějaký tip, ale není to zrovna levné. včera mi psala jedna nevěsta a chválila mojí restauraci, že je to tam super a vaří moc dobře. navíc tam na svatbě už byla a povedla se a to ještě nebyla ta zimní zahrada, ve které to máme my. tak jsem nadšená. teď vím, že tamta pipi.a, co mi psala, že jí to zklamalo mi jen záviděla, že jsme jí to vyfoukli, mají svatbu ve stejný den.
terjar .. my sme chtěli karaoke,protože máme oba dva super bavící se rodiny a známý,snad nezkazej legraci žádnou si myslím,ještě jsem nezažila aby něco zkazili,jen holky,ty se vždycky urazej,neboť s eneuměj zasmát sami sobě a to já zase jooo ,to já ráda a jsem zvyklá a nevadí mi,když se někdo řechtá na můj účet jak já říkávám :-D ono by to asi jinak ani nešlo,protože sem takový nemehlo,že to svět ani neviděl ,-) No hele,třeba pro zasmátí jo. byli sme na disce ( to je už dávno) a já sebou břinkla na schodech,blbý tři schody a já byla na zemi a né že bych vstala potichu a šla dál,né Pe´tulka si seděla na prdeli a řechtala se jak hňup a jen sem slyšela okolo sebe " jé ta musí bejt slitá ,je jak doga " a jen aby bylo jasno.. já sem dělala řidiče,pila sem točenou kofolu :-D :-D No možná i proto se moc s holkama nekamarádím. :-| A jak si psala o tom karaoke.. na netu jsem kdesi našla půjčení karaoke,tím pádem ti ktomu dají i dj a oni chtěli za aparaturu 5600+zaplacení dj a mám dojem,že ten měl za 6hod. 4 tis. a ktomu ještě 5kč za km ,protože nebyli z Brna. No ani rana a blbý bylo to,že skoro nikdo v brně tuto půjčovnu nedělá. No takže sme rádi,že máme skvělou skupinu a čekám každým dnem až mi pošlou seznam písniček na mejlík a my si pěkně musíme vybrat první tanec,jenže to bude dílo .. viděli ste takové ty první tance na jou-tu? myslím,že se to takto čte,jsou tam skvělý první tance.. chvíli vážná hudba,najednou to snoubencům přestane hrát a spustí se techno :-D :-D my sme u toho seděli jeden večer až do půl jedenáctý :-D a mýho milovanýho napadlo něco takového nacvičit.No,jenže když na to pomyslím,řechtám se jak koza,protože už vidím ten katastrofický scénář.. to bude tjadadadadá tjada tjada tjadadadá tjada tjada grrr a najendou umtatatatrada trdatrda tuc tuc tuc tuc a už vidím,podpatky, bez podprdy,ikdyž korzet,ale kdo ví jak to bude ,vkítka ve vlasech mi budou držet tak tak,protože to mámkrátký,to všude vopadá vokolo mě a ve finále se natáhnu,protože to nevyberu a překlopím se jak nějakej opilec a hodím placáka někam na stůl ,nedej bože pod stůl :-D někdo to pošle do neváhej a toč ana můj účrt vyhraje kameru :-D :-D :-D
Profilova fotka
brnanda :-D :-D :-D tak ja musim rict, ze jsem na tom stejne jako ty (myslim to, ze se umim smat sama sobe a nevadi mi, kdyz si ze me nekdo dela srandu :-) ) vcera jsme se prave nachlamali s Pavlem, bo jsem mu rikala, jak na foru (uz nevim kde) nektere nevesty stresuji-jako ze co kdyz zakopnou, nebo tak neco :-N a ja jsem rikala, ze aspon bude sranda-pokud se natahnu (coz neni vyloucene, bo se na podpatkach ucim chodit teprve 4mesice), tak chytnu zachvat smichu a Pavel taky a myslim, ze nas nikdo neodda, bo se budeme chlamat celou dobu obradu a nevim nevim, kolik trpelivosti by s nama mela pani oddavajici (nebo pan-ja nevim) :-) A s tim tancem-my budeme tancit na U2-With or without you (puvodne jsem to chtela dat pri davani prstynku, ale mame tu pisnicku hrozne moc radi a asi by nezaznela cela, takze az na tanec :-) a hlavne je pomala, tak se nebudeme muset moc vytacet -budu mit vlecku a i tak se do ni urcite oba zamotame :-D . Kdyby jsme tancili na neco rychleho, dopadli bychom stejne jak popisujes ty :-D Terjar, ja myslim, ze ta nevesta co ti to pomlouvala, byla proste nastvana, ze jsi ji to vyfoukla ;-) jo a dneska jsem to nevydrzela a psala jsem svadlence jak to vypada s satama :-) tak pry dobre, jen to pry trva trochu dele, nez si myslela (ale vic jaksi nevim :-| ) tak musim pockat :-)
Profilova fotka
ahoj holky mám příjemnou povinnost. Ráno mi psala Simi SMS, mám vás všechny pozdravovat. Let byl prý v poho. Dneska si jde zkoušet svatební šaty, ale má 39 °C horečku, Vero prý řádí jako drak :-D My budeme mít jako první píseň Vyznání od Koláře. Písničky na obřad už máme vybraný ze seznamu, ale z hlavy si je nepamatuju. Raduz, s těmi podpatky jsem na tom obdobně. Nosím je tedy, ale ne takové jako mám svatební. Takže to bude hrůza. Už jsem je měla na sobě na tom 50. výročí prarodičů a byla jsem v nich asi 2 hodiny a modlila se, abych je už sundala. podpatek asi 8 cm. No jo Jára má skoro 2 m a já 165 cm, tak to musíme trošku vyrovnat. :-D Naštěstí ty moje šaty teď bez podpatku mi byly trošku delší, ale s tím podpatkem je budu mít akorát a nebudu si na ně šlapat. Už vidím, jak si sedám do auta a ta spodnička mi vylítne a zašprajcnu se tam. A to karaokem, moje kamarádka to měla loni na své svatbě, ale kupovali si to na netu. Mají různé verze a stojí to od 1 500 výš. Jenže já když zpívám, tak všichni trpí. Mám zakázáno zpívat :-(
Profilova fotka
Jeee, tak to je super! Teda ze dorazila, ale aspon se ted o Veru muze starat babicka, kdyz je Simi nemocna. Kdyz jsme u tech satu a podpatku, tak ja bych si nejradsi objednala jerab, protoze este ke svemu, jak tam mam takovou tu krajku okolo vystrihu, tak v tom ruce zvednu sotva lehce pred sebe. Tudiz to mame toto, plus rovnovaha diky botam a totalni neohrabanost kvuli satum se spodnickou (s vleckou asi dva metry). Jejda, a to si furt rikam ze budu krasna nevesta, spis asi neco porouchana barbie :-D No kazdopadne to taky beru s humorem, este ze jsou ty saty moje, pac je nechci videt ten druhy den - kor s moji sikovnosti. No nic, tak ja se jdu ucit :-| Snad bude aspon svitit slunicko, kdyz nic jineho.
Profilova fotka
Aspoň pobavíme svatebčany. Já jsem říkala, že se určitě natáhnu až půjdeme po tom koberečku. Jestli mě povede můj otec, tak ten nechodí, ale letí. Takže za ním povlaju, do toho si budu držet kytku, šaty...Ale bude sranda.
Profilova fotka
Presne... Ja tam mam navic este v altanu schody :-D Aspon se hned zenisi budou moct projevit jako gentlemani ;-)
Profilova fotka
To je pravda, a taky pěkný kopeček než se tam vyšlape. Byla jsem se tam nedávno projít. To tam půjdete zespoda? Tam se snad dá i zajet auty. Kamarádka se tam vdávala v září. No nevím nevím. Já se minule natáhla na schodech v Ikee, Jára mě sice držel za ruku, ale... Klečela jsem tam na podlaze a on na mě kouká, co to dělám. Dost často se mi stává, že zakopnu a tak. Tak nahlas na celou Ikeuu říkám, "tys mě schodil". Lidi se otáčeli a zírali. Tak jsem se trošku pobavila. :-D
Profilova fotka
teď tu sháním pneuservis, včera si řekli dost vysokou sumu, kde jsme se byli ptát. Potřebujeme nazout i elektrony či co. No a Jára má jet zítra dopo na kolo, ale zároveň chce přezout i autí, tak jsem mu volala, že jsem teda nějakej našla a on mi říká, že je to fajn, že tam můžu zítra ráno zajet. JÁ, přes auta debil. Některý součástky ani nedokážu pojmenovat. Kdyby to chtěl jen přezout, tak to bych možná zvládla, ale chce i tamto další.
Profilova fotka
Haha ter, ja jsem s autama uuuuplne mimo, jsem rada ze vim, kde zapnout sterace. Takze kdyz cokoliv, akorat nasadim vyraz "blbka s vystrihem", protoze byt to normalne nesnasim, tady mi nic jineho nezbyva :-D .Do altanu bychom chteli jit horem, ale este se tam stejne musime jit domluvit.
Profilova fotka
Tak to jsme dvě. Já jsem pro něj minule jela a hned druhý den se porouchal pedál od spojky a nešlo řadit. No kdyby se to stalo o pár hodin dříve, tak jsem jela sama po té dálnici a nemohla bych nic dělat. Já jsem vůbech "technický typ" :-S My se přijdeme s Járou podívat :-D Charmed to taky nemine, taky půjdeme očumovat.
Simi, pošleš mi taky to oznámko? Mně ještě nic nedošlo a holky to tu tak chválí... Ten test jsem udělala na horší stupeň než chtěli a osobně si myslím, že jen díky těm dvěma krá.ám co to měli na starosti. popísemném testu si nás zvali na rozhovor a ta jedna tam jen seděla a celou dobu čuměla jak vidle ze sena a ta druhá se mně zeptala na jednu otázku a já jí 5 minut mluvila a místo rozhovoru mne rovnou mohla říct, že si povedu monolog. A pak mi řekla ať počkám za dveřmi a sotva jsem je zavřela, tak se tam děsně rozesmály. Kdybych slyšela o čem se baví, tak jsem tam normálně vlítla a seřvala je. Takže za pár týdnů si požádám o přezkoušení z důvodu, že se mi tato zkoušela jevia jako neadekvátní a neprofesionální a já nevím co ještě. Místo, abych byla zklamaná, že jsem to neudělala, tak jsem dosud naštvaná na ty dvě nány na to, jakým způsobem to vedly. Tak já zase miozím, naši chtějí příští víkend malovat a tak je to tu jako po bitvě. Ach jo, nemám chvíli klid a každý furt něco chce. Tak v pondělí pa.
Profilova fotka
Charmed poslala jsem ti Simicakovych vytvor na mail, at se taky pokochas;-). Zbytek viz IP, papaaaaa
Ahojky, tak mám novinu. Michal rozvedl internet po bytě, takže se stačí připojit k notebooku a nemusím čekat "frontu" na PC :-) Jupí!!! takže tu budu asi i častěji ;-) Kabely jsou rozvedené a celý příští týden se bude stěhovat nábytek a likvidovat přebytečné věci. A pak se bude malovat a dělat parkety :-/ Ale pak to tu bude hezké. Kajsa, IP! A děkuju moc za Simi oznámko! Mimochodem, Simicak, je to supeeer! naši by to asi nepřežili, hlavně prarodie, ale mamka říkala, že je skvělý a originální! Takže i generace starší než jsme mi to schvaluje :-D
Ahojte lidičky, tak musím vám něco holky říct .. zase drb že :-D co jinýho.. Včera se vdávala skoro sestřenka a měla to v kostele na Petrově v Brně.No pro mě nic moc,ale jinak hezký(já se v kostele moc nevyžívám ) Ale pak venku sme sní měli chvíli tu čest mluvit a ty bláho!! Měla flekaté ruce jako by měla lepru! pak nám ukázala dál ramena, prý nohy má černé a obličej jí dali do pořádku tím,že ji dali mejkap- nechala si dělat ten nástřik na sebe a byla flekatá jak něco!Vážně jako by ste si neumyli z dlaní samoopalovák a pod. a On taky tak a prej nohy má úplně černý a na krku nic. Koukala sem na to a mě kdyby se toto stalo,tak by mě asi šlehlo! Ale chyba byla vtom,že šli na poslední chvíli!měli si to vyzkoušet třeba měsíc dopředu a ne až den před svatbou! a pak radši budu chodit na solárko,než zažít toto. No byli sme ztoho docela vykolejení,protože sme chtěli,když by nebyl časík na solárko zajít na nástřik taky s chlapem,ale po tomto si do toho solárka já zajdu častěji a Ví´ta mi řek,že si tam radši 3 týdně dojede. Já to mám na cestě do práce,on bohužel daleko,tak proto se mu tam nechce. ;-) No a včera byla u nás tchýně aj švagrová s rodinou ,neboť jsem slavila narozky,ale oto nejde,ale když odešli,tak sem normálně dostala takovou depku,že sem nevěděla jak ztoho ven. Já nevím,jestli je to tím,že člověk stárne,ale pak sem tam seděla sama v obýváku.neboť konečně sme v pátek koupili nový koberec a stůl do posledního našeho pokoje v bytečku,který byl takový odkladový a já bojovala 3 roky skoro :-D aby se to už zařídilo a bylo to tay taky pěkný a jelikož nám odcházel monitor od pc a byl aji starý,malý a pomalý počítač, koupili sme zároveň si aji pc nový a já něco ztoho dostala i jako dárek k narozeninám hihi to měl přítel letos jednoduchý ;-) jsem taková,že radši koupit něco,co člověk potřebuje a nebo by chtěl,než nějaké blbosti ,který pak leží tam někde ve skříni že ,-) No a tak zapojoval internet,předělával fotky a pod. do toho novýho pc a te´d tady čučím do monitoru lcd 22, je to hrozně velký a pro mě eee ,já si snad zapnu vedle někde ten starej pomalej a klasická velikost monitoru a pod :-D na novinky moc nejsem,ale tak seděl od šesti do desíti tady a já v obýváku a furt myslela na blbosti. ani nevím proč,ale jak prostě všici odešli,tak mi furt lítalo v hlavě.. v pondělí budeš o rok starší kráva,podívej se jak žiješ, furt se dřeš,nervuješ,a seš sama,ikdyž máš jeho, betka ti za chvíli umře,protože je taky stará a co pak? a já brečela a brečela a popíjela vodku s džusem,ažs em ztoho u tv zpráv usnula :-D :-D :-D :-D A takato sem si toho všimla,že sem prožívala už loňské narozeniny už a mě to táák nebaví. Já nevím,ale už asi ztoho všeho magořím či co.. :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?