Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Jee, dik holky vy jste hodny. No bude to stat spoustu sil, ale tak snad to nejak usmudlam na trojku. Ja slunicko nutne potrebuju, pac mi dodava (alespon) pocit energie, a ted to fakt budu potrebovat. Zitra mam 9 zubare, 10,30 ty nehty a pak mi 12,30 jede vlak ka babicce na Moravu (je sama a ma moc cas premyslet, tak ji tam jezdime stridave zabavit;-) no a v nedeli zpatky. Pak mam v utery kozni (kvuli znamenku) a odpoledne mam posledni supl v jazykovce. Ve stredu jdeme do altanu a ctrvtek ocni. A pak at uz mi vsichni polibi, fakt. Mam se ucit a do toho este chodit do skoly (aspon symbolicky;-)) a samozrejme cvicit a vsechno, abych byla krasna nevesta. Na vzornou hospodynku uz tak jako tak Vlada zapomnel;-) Ale aspon vi, do ceho jde ;-) Jsem rada, ze oblek uz mame z krku, nakonec jsme ho koupili u Markse a Spencera, docela tam meli velky vyber a tento je presne barva jakou jsme chteli a lehky, takze na leto jako delany. Mejte, jdu zas nahodit vrtuli ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, Kajsa, neboj se nic-ty takova sikulka, to zvladnes levou zadni (pro me byly testy vzdycky tezsi nez ustni-u ustniho to clovek muze vice okecat...) a kdyz se na to vrhnes, tak do te hlavy urcite neco dostanes 8-) 8-) ja to jeste tak dopodrobna naplanovane nemam (protoze cekam az prijedu domu a pak teprve pozjistuji kam ke kadernici, kde nehty a tak...) ale obrad nam zacina uz v 10hod :-N (samozrejme jsme ho chteli pozdeji, ale protoze jsme menili ten termin na srpen, tak uz nic jineho volneho nebylo) -tak to bude rano asi hodne hekticke,ale zase budeme mit ten den delsi :-) (bohuzel nic s tim uz nenadelam,takze to musime zvladnout a musim si na tom hledat nejake pozitiva) a taky myslim, ze stejne nebudu moct dospat....no proste uvidime (budete mi pak muset drzet palce) ;-)
Raduz, tak to aby jsi vstávala tak v 6 aby se to všechno stihlo :-) Kadeřnice, to zabere tak možná hoďku nebo hoďku a půl, líčení tak půl hodinky, oblékání, no myslím, že to zabere tak 10 minut (teda mně), nehty už budeš mít hotové...a pak zbývá jen čekat na hodinu H :-) Ale stejně si myslím, že budeme tak nervozní, že do sebe snídani nenacpeme. Možná tak silný kafe a pořádně zakrýt po nevyspalé noci kruhy pod očima :-D
Profilova fotka
Holky tak to já se musím najíst, protože jinak se strašně klepu a jelikož se budu klepat už tak kvůli tomu celému, tak nenajedená bych to asi ani neustála:-). Ale snídani vidím tak na čtyři ráno, protože spát nemůžu kvůli menším "maličkostem". Tak se tu mějte, já jedu k babi a ta fakt internet nemá:-) Hezký víkend!
Tak jsem semka jukla a povím Vám všem,jak to čtu,mě se chce úplně blinkat :-D když pomyslím na to, oblíkání,malování ,česání na spoustu lidiček a to vše mě čeká,tak je mi bluno už te´d :-N
Profilova fotka
Já jsem taky nervák, strávím celé dopo na záchodě. :-D Už, aby to tu bylo, pořád nějaké starosti. Pak si budeme týden užívat na chaloupce a týden v lázních. To se moc těším.
Tak my si naplánovali volno okolo svatby tak, že si vezmeme ten týden, co máme svatbu a následující po a út. Týden před - abychom nachystali věci na raut v sobotu a po+út - abychom po rautu uklidili a trochu si odpočinuli. A svatební cestu máme na posledních 14 dní v září. Bude po sezoně, lidi moc nikde nebudou a moře (oceán) bude teplé a vyhřáté. A ještě pořád bude teplé sluníčko :-) A možná si koncem července dopřejeme nějaký hezký víkend v lázních nebo jen někde v Krkkonoších nějaké ubytování a toulky přírodou. Jo, kdyby byl člověk Rotchild, tak by se mu to plánovalo jináč :-D Já to vidím tak, že budu vstávat (pokud vůbec usnu) by voko v 8, 8.15 snídaně, pak kadeřník a líčení tak do 10-11, oblékání a ujídání jednohubek pro hosty, co přijedou k nám kde se sejde rodina a pak pojedeme spolu a tak 11.50 odjezd a po obřadu a focení jen padla - vypnout a užívat si.
tedáá holky vy máte vše tak naplánovaný x-) jelikož to máme až ve 13hodin, tak do tý doby mě asi raní mrtvice a vypotím ještě 5 kilo potu tudíž teda pět kilo zhodím a bude mi všechno padat a roztrhám si punčochy,protože budu mít nehtíky ,ikdyž ty mám aji te´d,ale budu muset bejt opatrná,aby se too ani jeden nezlomil hihihi a mám strach,že mu uteču,že si pro mě dojede a já tady nebudu :-S ty jo to mě straší nejvíc a nebo,že s etady vobjeví otec... neviděla sem ho pět let už minimálně uf. To by mě škráblo. a zčeho budu mít ještě větší hrůzu než ztohodle všeho tak je z prvního tance :-D :-D protože po shlédnutí super videa a že jich tam je více, se můj milovaný zamiloval do prvního tance,který je skombinovaný s rychlou apomalou písničkou a má v plánu něco také nacvičit.. má to v plánu se mnou to nacvičit s takovým dřevem,jako sem já :-(
Ahojky Všem! brnanda: vybírala už jsi prosím prstýnky? poradila bys mi, kam v brně na snubní prsteny z chirurgické oceli? a ještě, když to tak čtu, nebudeš mít taťku na svatbě? já se s otcem taky nestýkám a pořád ještě řeším dilem zvát- nezvát. jinak se omlouvm, do téhle diskuze nepatřím, ale uviděla jsem brňáka, tak jsem musela pro radu :-D
Ahoj diggi.. myslím si,že s enemáš za co omlouvat ,-) já jsme semka taky přišla jako vetřeleca tady mě přijali s otevřenou diskuzí pro všechny (sem chtěla napsat náručí,ale chichichchi..) ty to nevím,my nebrali chur. ocel,ale něchlai sme si dělat prstýnky a dodali zlato,máme je už v albumu nafocený a dělali sme je v komíně S.hermes.Určo to tam znáš.. donesli sme si vlastní vzor a bezrpoblému v dnešní době za pakatel nám je udělali.... Ne taťku tam mít nebudu,neboť má svoju novou rodinu a na nás ,spíše dobře napsat bych měla na jeho minulý život ,tudíž jako snámi , co žil se na nás vykašlal.. Asi podle toho jak píšeš jsou vaši rozvedení vi´d.. takže nevíš jak stím naložit.. máš strach ab se rodiče snesli a nebo jak by reagovali na partnery... víš co zkus si položit pár otázek.. vídáš se sním? záleží ti na tom,aby tam byl? ,nebo popř. občas to bývá i na opačnou stranu,že se mamka vykašle narodinu je to to stejné.. já jsem si napřed myslela,že by mě odvedl brácha..moje mamka automaticky řekla,že její přítel"Jirka" .Já byla nejprve proti,ale už vtom nevidím problém. Budu ráda,když mě on odvede,protože budu vědět,že se nikdo se mnou nebude dohadovat a nebudu muset řešit otázku jak stím vším naložit... ;-)
diggi... omluv překlepy.. máme týden nový pc a ohodně modernější,ale menší klávesnici a já se dotýkám furt ostatních písmenek si na to asi nezvyknu a pak ruce píší rchleji ,než to sleduju uf , tak ještě jednou promiń,že to musíš luštit hi
No chceme z oceli, protože se nám líbí a jsou nejlevnější :-) , žlutý zlato se mi nelíbí a 15. 000 se mi za ně dávat nechce. A kolik vás stály ty oznámka? My jsem přemýšleli, že si je uděláme sami, ale má ta kamoška nějaké stránky? Kdo mě povede mám vyřešený, bude to brácha. ještě jsem přemýšlela, že bych šla sama, ale to bych tam taky nemusela dojít :-D . Já sama za sebe vím, že ho tam nechci, ale všichni kolem se na to dívají divně, pořád se mě na to ptají......hlavně přítelova mamka ]-(
Článek se načítá
počkej ,když to nechceš tak to nedělej! Proč bys to měla dělat,jen proto,že to někdo chce?... hele já jdu do toho podruhé a tak se bojím,že to není až pěkný,ale jsem opravdu s přítelem š´tastná a vede se nám,jen s ebojím do toho jít kvůli jeho rodině,protože pro něho je jeho rodina na prvním místě ané já...já jsem až hodně daleko jako další.. Mám kamarádku,ta se vdala jen proto,že čekali malýho a jen kvůli tomu,že ju do toho tlačili všici,ona enchtěla.. taky se rozvedli asi po roce a půl,odstěhovala se a te´d když nejsou manželé si rozumějí víc a zase jdou k sobě,ale nebudou už manželé a to jí vyhovuje( říkala mi,že má prostě z dětství jako by blok) Já ti ty stránky jejich napíšu do IP ,dali sme za ně něco málo přes tisícovku,udělali sme si návrhy ,stáhli znetu, oni nám je krásně doplnili a poměnili barvu šatů na oznámku a pod. a dojdou ktobě domů ,nebo tam,kde si sněma dáš scuka, ukážou ti papíry barvy papírů a pod. a na všem se stebou domluví ,-) To se mi líbí, vše sme si pověděli,jak sme chtěli a né vtěch svatebních salonech ..mají toho mraky ,drahý jak potvora a vše je na stejný brdo ,-) jasan ,-) každý má jiný styl a líbí s emu něco jiného ,-) můj chlap dělá ložiska, takže já tady tyto prstýnky neumím ani ohodnotit,protože mě to připadá všechno jak ložisko :-D :-D A my sme si doensli (protože jsme chtěli masivnější prstýnky) tak nějaký prstýnky a řetízek zlatej a on to pán rozpustil a udělal nám ztoho prstýnky naše i s rytím a doplatili sme 3500 a jinak bychom u něho dali za ně kolem 6tis. a byli do 14dnů hotový ,-)
No asi nebudu, nepozvu ho, ale asi si dám na čelo, ať už se mě na to každej neptá :-) . Děkuju za ty stránky, určo se mi budou hodit, protože já nejsem moc výtvarně zručná, přítel je na tom teda o něco líp, ale kdoví, jak by to dopadlo :-D
:-D :-D :-D no my sme s etím popravdě nechtěli babrat neboť jsme to zkoušeli a nedopadlo to moc dobře,jsme chtěli si dát fotku našu a napsat tam .. nejkrásnější pár z Vinohrad si řeknou Ano ... blablabla.. no jaksiže sme si akorát zdeformovali ksichtíky a nasmáli se u toho a řekli si,že by to maminky nemuseli rozdejchat a že by s eurčo tímto nechlubili :-D
tak o fotce jsem právě taky přemýšleli...to by nám tam taky natiskli?
určitě ,-) my jim poslali všechno mejle, oni nám zpět,jak by to vypadalo, pak nás navštívili( my se jako nestýkáme,ona je to od kolegyně z práce dcera ,co má tu firmu s přítelem) a hotovo ,-)
tak dobré, já řěknu hele mám na vás kontakt od brnandy z beremka, říkala, že mi to uděláte, jak budu chtít a se slevou :-D
:-D :-D :-D ona nezná přezdívku chichichcichcichihi abys neměla ještě 50% příplatek :-D :-D :-D
Holky neměla sem co dělat a tak sem jukla ne sósedy na beremese a teda tam toho mají víc a najdou se tam krásný stránky www na pokoupení blbůstek a všeho možného a vše mají v e-shopech levnější než tady,to není fér
tak pěkný víkend .. jdu zapomenout na všechny diety a nadlábnout se toho kuřecího masíčka, co mám naložený v ledničce,už se nemůžu dočkat toho grilu a oslavy narozek :-D :-D :-D to zase bude v týdnu dietka :-N
Ty jdeš v deset dlabat kuře :-D ? A kdo má narozky ty? Pokud jo, tak všechno neeej
Ahoj diggi... né co tě nemělo hihihi žádný v deset..mamina bydlí v černé hoře a než sme tam dojeli,bylo kolem 12,než se roztopil venku gril,bylo to později ,-) jinak díky za přání vše nej ,-) no jo sme s maminou o dva dny od sebe,takže celý život slavím narozky sní a už jsme vtom stádiu,kdy si radši vklidu sednu na zahrádku,hodíme maso na gril,popijeme vínko a hotovo ,-) a včera nám to tak krásně vyšlo,že sme dodělali maso a zničeho nic se zatáhlo a začalo pršet a pršelo furt :-D
Profilova fotka
aho holky, tak si musím postěžovat, opět. Švagrová a svědkyně byly v pátek kupovat Járovo tátovi kravatu. Myslela jsem, že se na ně můžu spolehnout a koupí oranžovou, aby je měli všichni chlapi. Nakonec koupily 2 béžové, prý skoro stejné, Jára je viděl. Svědkyni budoucí manžel bude mít skoro stejnou na jejich svatbě. Tak jsem to zase ořvala, protože mi přijde, že mi hází klacky pod nohy. Ještě kupovaly i nějaké oblečení pro sebe a taky žádný oranžový doplněk, tak jsem se jí ptala a prý nic oranžového. Ještě jsem jí psala a najednou obrátila, že ať se na ní spolehnu, že holky budou mít oranžové doplňky. Ale o té kravatě nic. Prý si dřív myslela, že svatba má být do jedné barvy a teď že ne, že jí chce co nejvíc barevnou. jenže to je její svatba a já chci tu svojí jinak. Tak jsem se naštvala a koupíme s Járou tátovi oranžovou a i svědkovi, to mi taky slíbila, že mu jí koupí až pojedou na Čerňák, že tam jich mají spousty. No byly tam v pátek a nic. Já jsem včera koupila dědovi super za 30 Kč v sekáči, Járovi jsem koupila 2 za 30 Kč. Jsou jako nové. O víkendu tam mají výprodej vše za 5 Kč, tak naklušu. Je to obrovský areál, koupila jsem si tam krásný svetřík a takovou zavinovací halenku, kterou jsem myslela, že použiju přes šaty, ale vypadám, jak selka, tak to budu nosit k sukni a ke kalhotům, to vypadá super. Jo a to si v sobotu ještě objednávala vlizelín a nemohla mi říct, jestli ho taky nechci koupit. Ona chce ten oranžový na výzdobu - pro mě. Tak si ho objednám jinde - v té Chuchli a zajedu si pro něj. Takže prostě bezva víkend. Jára už je na ně pěkně naštvanej, protože mám stavy zoufalství a zase jsem mu včera ráno řvala v náručí. Já totiž myslela, že když mi slíbí, že to bude podle mých představ, tak to tak bude a zatím je vše jinak. Ale prý nemám plašit a být v klidu, když jsem jí psala, že se přestávám těšit a bojím se, že něco nevyjde. Takže takto asi v kostce. Jinak taky pozitivní věc, Jára byl v sobotu na oslavě s klukama a rozdal spousty oznámek a všichni byli rádi a moc se líbily a slíbili, že přijdou. Tak jsem fakt ráda. U babičky jsme rozebírali pečení a oblečení, to mě taky potěšilo. Druhá babi už dědovi koupila nový oblek a i oranžového motýlka :-D . Bála jsem se, že spíš moje rodina bude mít problém s oranžovými doplňky, ale vypadá to úplně jinak. Ale já si tu svatbu prostě užiju a vím, že v Járovi mám oporu a že ten mě nezklame a bude to tak, jak chceme - spíš chci já :-D
Profilova fotka
Ahojte české kolegynky - nevestičky Potrebujem odbornú radu z vášhich kruhov Chceli by sme sa ist fotit na zámok do Ledníc, ale počula som niečo také, že vo všetkých českých hradoch a zámkoch je zákaz fotografovania. Je to pravda? Fotit sa vonku by asi nebol problém, len chcem mať poistku v prípade škaredého počasia... nájde sa nejaká dobrá duša, ktorá poradí? Ďakujem
Profilova fotka
jozkoalenka, to je asi pravda, ale tam, kde oddávají se určitě fotit smí. Dokonce se tu nějaká nevěsta vdávala na Lednici, o víkendu jsem koukala na její fotky ve svatebních albech, tak zkus pohledat a zeptat se přímo jí.
ahoj jozkoalenko ,-) někde chtějí příplatky,vzpomínám si,že 600kč chtěli jen za to,aby si mohla jít na zahradu fotit! chce to přímo si najít lednicu na wwwstránkách a zavolat si tam,popř.napsat mejlíka ;-)
terjar..prosím tě můžeš mi říct,proč ju máš jako svědkyni? Máš s ena všechny okolo vykašlat a správně si to koupit sama podle svého gusta,přesně tak,jak si měla radost zté kravaty,co jsi koupila ve výprodeju za blbých 30korunek ;-) takto si budeš dělat akorát nervy a oni budou vysmáté,že ty brečíš!
Profilova fotka
Hej, planujeme tam zajst osobne.. na nete nemaju nic o foteni a spol... Tych 600 kč chceli v Lednici alebo niekde inde? Dakujem za info, kočky.
600 chtěli na špilberku ,slavkov taky něco chtěli za focení,takže určo budou chtít aji tam ,-) pěkný pořízení ahoj ,-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?