Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Ahoj holky, kam se nám poděl starý odkaz? Já se tak těšila, že si hodn+ počtu a ono furt nic. Ve čtvrtek odpoledne už mi to zase nešlo a dostala jsem se k netu až teď. Ach jo, ti admini v tom teda nadělají zmatky ]-( Jinak Vánoce byli super, dostala jsem něco na sebe, kosmetiku, peníze (na roční kupon na MHD, takže jsou v čudu :-( ), dva lístky na Pražské jaro, ale Michal mi nechce říct na jaký koncert, a seskok padákem! :-D :-D :-D Po tom toužím snad od puberty a říkala jsem si, že si ho nadělím k 25 narozkám, ale Michal mne o rok předběhl. A víte jak originálně mi to daroval? Zabalil svůj starý batoh, který má jen 2 kapsy. Na 1 kapsu připevnil papír "Hlavní padák" a do kapsy fakt udělal z papíru padák, a na 2 kapsu připevnil "Záložní padák" a dal do ní zase padák, ale menší. A dovnitř dal papír "Až budeš skákat, nezapomeň si padák!" No holky, já myslela že se zblázním radostí. Tak to byl asi můj nejlepší dárek k letošním Vánocům. Simicak, bez předních zubů bys pak vypadala jako zlá ježibaba, to si kup krásný nový zoubek, co ti zlstane na pořád :-)
Charmed tak to jsem zvedava kdy skocis.Spoluzacka skakala a ma to natocene a nafocene a fakt supr fotky.Vypada jak martan jak ji ty pysky leti,ale bomba.Ona mela ten tandenovy seskok ci jak se to pise.Rikala ze skvely zazitek a ze az nasetri,tak ze pujde zas. No zub si urco dam,rad.porad,ze to nevadi kdyz budu bez zubu,ale rikala jsem ze tos e radsi ani nevdam :-p Prave jsem odzdobila stromek a mala ma po ptakach,pekne ho oskubala. taky mame od vcerejska deprese,protoze se mi zastesklo po cesku a po rodine a kamaradech.Za to muze ale radek,ja prisla z nakupu nadsena,jak mam krasne hadry a jak sjem zase krasna a on ze ma depky,ze nic ne delame a tak. ]-( TAk snad to za chvili prejde.Jo a taky proc pry nejsme bohati,ze porad pracuje a porad se neco plati a nakonec jsem dosli k tomu,ze si nesetrime ani na duchod a ze budem pak stat na prechodu s placackou a prevadet deti jako privydelek a zbyde nam jen ten muj novy zub,budouci a budem si ho pujcovat :-( JO a chci tu porad vlozit fotky,ale jdou tu jen jpg a my mame fotky bmg ci co,ajk to muzu zmenit tu koncovku??
Tak já jsem taky dostala tandemový seskok. Napoprvé bych se asi trošku bála skočit sama. Taky to budu mít s videem a docela se děsím toho, jak se mi kůže bude všude prohýbat tím poryvek větru. No bude to docela prča, ale těším se, moc. Simicak, klid, to ho přejde. Asi se mu taky stýská po rodné hroudě a rodině. Udělejte si hezký večer, jděte na delší procházku s malou, zařádit někam na autodrom nebo se nějak odreagovat. Vypadnout z bytu/domu ven mezi lidi. Depka ho brzo přejde, ale bacha ať ji od něj nechytíš. My odstrojujeme stromek až po 3 králích, takže času dost. Koncovku změnit můžeš když dáš soubir ořejmenovat, ale třeba to pak nepůjde otevřít. A s tím zubem...Nech si ho udělat napevno a Radek bude mít po ptákách :-D
Profilova fotka
Cauky!! Teda charmed, to je fakt super, ja bych do toho nesla bo mam zavrate od druheho patra vys :-), ale klobouk dolu jak je ten tvuj originalni! Marluci, tak to je bezva ze uz se to rozjelo, stejne te obdivuju ja bych tak dlouho drzet jazyk za zuby nedokazala, urcite bych hned bezela za mamkou ji to vytelit. :-N Taky to tak dopadlo s letosnima darkama, Vlada jich dostal pulku predem 8-) Ja jsem to s hostinou vyresila fikane, rekla jsem ze kapacita salu je 30 lidi ;-) No ale ta afterparty ci jak se tomu rika pro kamarady se pekne rozrusta, jenom tise doufam ze nekdo nebude moct a taky ze se to tak nejak v prubehu vecera prostrida. Zitra mame jet na nejakou kamaradovic chatu na hory a Vlada slibil ze se tam koukneme na netu na oznameni po vecerech, tak jsme zvedava jestli se zas prizabijeme ;-) Jinak uz si ze me delaji v obou rodinach srandu, ze to este nikdo nevidel, mit pul roku dopredu zarizenych tolik veci :-N No jenze oni furt nechapou, ze proste budu mit od brezna plne kecky prace se skolou a nez se nadeju bude cervenec. Ze jo?!
Profilova fotka
kajsa: no vždyť taky to věděla moje mamka ještě dřív, než se to oficiálně oznamovalo :-D holky, chci se vás zeptat... nebo se spíš svěřit... hrozně jsem se těšila na to, až to všechno vypukne, ale teď cítím takový nějaký neustálý stres.. když si píšu s matrikou nebo budoucí tchýní nebo když se vůbec s někým o té svatbě bavím, tak je to jako bych byla nějaká přiožralá či co.. balvan na hrudi, zrychlenej tep, prostě nervní no.. vůbec nevim jak se toho zbavit.. připadam si uplně jak v jinym světě..... :-(
Profilova fotka
marluci neboj, to je uplne normalni, ja si ze vseho delam jakoze srandu, ale dusicka ve mne taky je. Docela mi vyrazilo dech, kdyz jsem se ptala Vladi, jestli se boji, a on rekl ze ne, ze se tesi!! To ja se teda bojim, ale taky je to vyznamny krok a spousta starosti a hlavne my zensky si vsechno bereme, podivej jak to ostatni chlapi od holek berou s naprostym klidem. Ta klidek, niceho se neboj, porad mas nas ;-)
Ahoj holky, prosim poradite nekdo s nejakym super mistem na svatbu v Praze? Ci v blizkem okoli? Dekujeme :-)
Profilova fotka
Nazdárek děvčátka, tak jsem byli na véče u Rytíře Jakuba, jídlo super, ale mají černý interiér,brrrrrrr. Tak tam svatbu asi ne. Ještě zkusím napsat do jedné restauračky a příští týden napevno bloknu Louku zelenou. Teda Charmed, to tě obdivuji. Já bych neskočila, se svou závratí. A na kdy to plánuješ? Julie123: my to máme na Chodovské tvrzi, kamarádky měly ve Viničním altánu a v Dendrologické zahradě. Taky je pěkný Libeňský zámeček, ale je tam celkem nával.
Profilova fotka
ahoj holky tak simi, me chybi zuby hned dva-taky jsem mela dlouho mysaky, pak se mi zkazily a kdyz mi je vytrhli, nove nenarostly :-p (takze mam 2diry vpredu dole-nastesti to vubec nejde videt, ani kdyz se smeju a kousat uz jsem si taky davno zvykla-ale rozhodne si chci taky nechat udelat nove zuby a nebo zubarka rikala,ze muzu nosit rovnatka a ty vsechny ty zuby posunou tak, ze to stahne ty diry =-) jenze-ve 30letech nosit rovnatka....nevim nevim....) A s tou depkou- to my prave jak uz jsme tu dlouho, tak jsme meli myslim vloni obdobi, kdy jeden den mel depku Pavel (tak jsem ho z ni ja dostavala ) a druhy den jsme se prohodili a tak dokola. Jsem tehdy rikala, ze nevim, co budeme delat, az ji chytnem oba :-D (ale nastesti to dobre dopadlo...domu sice chceme porad, ale jsme v pohode-mozna je to i tim, ze vime, ze uz za chvili jedeme) A s tou fotkou-spis si stahni z netu nejaky convertor (zadej do vyhledavace picture convertor )najde ti to nejakou demo verzi zdarma, nainstaluj si ho a ono ti to prevede obrazek z bmp na jpg a je to :-) ) (mozna to zni slozite jak jsem to napsala, ale neni to tezke) ;-) charmed- to je super darek (ja bych se hrozne bala, ale je to super-hlavne kdyz to byl tvuj sen) marluci-ja jsem si planovala, ze to reknu vsem az tak v breznu a vzdycky kdyz potkam nekoho, kdo to jeste nevi, taky mu to hned vytelim. Vubec neumim drzet tajemstvi....a vubec se niceho neboj, stres prejde a bude dobre ;-) uvidis.... kajsa- to znam-mamka se segrou me taky nejak nechapou, ze porad neco hledam, a tak....porad rikaji, ze je moc brzo... ale my vsechny vime, ze je lepsi byt na vsechno pripraveny vcas, nez potom stresovat (kamoska mi psala, ze byla vloni na svatbe brachy, ktery zacal s pripravama taky asi rok dopredu, a ze se to fakt vyplati- takze ona ma svatbu ted v kvetnu a uz ma taky pripravy rozjete naplno...) Proste lepsi driv, nez pozde 8-)
Terjar, dnes jsem mluvila s pani z MÚ Prahy 2 a rikala mi, ze v pripade deste se svatba z Vinicniho altanku neda nikam presunout, bude proste venku i kdyz prsi....to me trochu vydesilo....je ten altan dostatecne velky abychom zustali aspon castecne suchy?.....nevis kolik tam obrad stoji? Dekuji :-)
Profilova fotka
Julie123: Tak to bohužel vůbec netuším. Možná to píšou na netu, zkus se podívat. Mají tam i volné termíny. Pokud to nebude nějak obrovskej liják, tak si myslím, že mokrý nebudete. Obřadu jsem se neúčastnila, jen jsem se tam pak byla podívat. Ale je to risk, snad v červenci nebo v červnu pršet nebude. Ale zkus se podívat na diskusi Viniční altán, určitě jsem tady tu diskuzi už viděla.
Tak ja prave upadla do deprese taky.Zacala jsem dnes poprve tridit oblecky od male,mam doma vse jeste od jejiho narozeni a meli to byt oblecky pro druhe.Treba kdyby to zas byla holcicka.TAkze jsem si pekne dopoledne porvala,chudak RAdek me tu tak nasel jak prisel z nocni.Ted bych byla v patem mesici a male uz by zacalo kopat.A tak si to asi budu rikat porad.Melo se narodit,kdyz slavi neter prvni rok. Jinak jsem zas dnes byla v obchodech a koupila jsem si v sekaci supr kozacky za 2ilbry,presne takove co shanim uz asi pet let a taky k tomu uzkou sukni a dva svetriky :-D
Článek se načítá
RAduz me by ta dira sla videt,protoze to je hroni spicak a ja mam porad hubu do koran a slo by to videt i pri mluveni :-| Zitra jdem k doktorovi,ja s hemeroidy a mala s prujem,to budem dvojka.Doufam,ze mi ten Mir nenapise paralen,vuebc me to neprekvapilo 8-( Jo a mam novy el.zubni kartacek a jedu jak drak,uplne me to s nim bavi,mala me musi tahat za nohavici z koupelny aby me dostala ven.
Profilova fotka
Simi, vím, že to je moc těžký, ale musíš to nějak překonat. Tvoje holčička tě z toho určo rychle dostane. Ono se vám to zase povede a všechno bude dobré. Uvidíš. My máme teď doma smutek. Ségřin Maxík (osmák) měl včera mrtvici. Je mu jen 7 měsíců. Dneska byli na veterini a řekli mu, aby to nevzdávali (ségra pořád brečí a já s ní), že je Max dobře živený a hlavně mladý a že to vypadá dobře a může se uzdravit. Jen musí papat a to on moc nechce. Ale je to teprve jeden den. Pořád spinká, ale už i trošku lezl. Má ochrnuté nožky, takže se jen plazí. Je to hrůza, byl neskutečně živý, pořád někde lítal a teď ho takhle vidět. Ale snad se to srovná. Prý se to stává náhle. Když jsme se ségrou, tak aspoň nebulí, ale když jsem přišla domu, tak ho žmoulala v náručí a řvala. Prý ať se podívám, jak vypadá. Když se vrátili od doktora, tak mu samy cvakaly zuby a byl úplně bezvládný, ale to asi po té injekci, teď už vypadal líp. Ale bylo to vidět, jak přestala řvát, tak se sám pokoušel zvedat a chtěl si i vzít granulku, ale nešlo mu to. Snad to bude ráno lepší. Máme ho všichni moc rádi, je to prostě člen rodiny a je bezvadnej. No a chce se mi řvát taky. Musela jsem si trošku vylít srdíčko. Jára si chce nechat od kamaráda z Anglie přivézt nějaké mikiny od Lonsdale, tady jsme jí kupovali za 1200 Kč a tam stojí 300 Kč. Tak to jsi určo kočka. Já už jsem si dlouho nekoupila nic na sebe. Naposledy v listopadu kabát, ale kalhoty a tak ne. Ale mám toho plné skříně, chodím jen do sekáčů. No občas zajdu do nějakého lepšího obchodu a něco si koupím, ale to tak jednou za rok. No vidíš, ten bych možná měla koupit Járovi. On si čistí zuby asi půl minuty a já 5 minut. Nemůžu ho udržet. Ale zuby má zdravé, doktor ho pochválil a to nebyl u zubaře asi 5 let. Nespravedlivé. já mám teda taky zuby zdravé, žádné kazy nic, jen mě trápí osmičky. Teda nebolí mě ani nic podobného, ale můj zubař mi je chce všechny vyrvat, už mi rval 2 a až teď v lednu půjdu, tak mě objedná na další. To se teda těším.
tejrar,ted jsi me trochu povavila.Ja tady brecim nad ztracenym ditetem at y ze se maxik zveda pro granulku ;-) My meli psa,kdysi,boxera a dostal rakovinu a umiral nam pred ocima a fakt hruza.Myslim si,ze se Maxik trapi a jestli je ochrnuty tak se trapit fakt bude.Je to pak pro to zvire utrpeni.Ja ani nevedla,ze muze mit osmak mrtvici =-) TAdy jso dobre vyprodeje po vanocich.Takze ja mam veci ted se znackoveho butiku,ale o 80%levnejsi,takze trika za cenu jak stoji v sekaci apod.Proto my hodne nakupujem hadry po vanocich,protoze se to mooooc vyplati ausetri se tak.Takze ja si nakupuji svetry,trika a tak na cely rok a pak si kdyz tak obcas neco dokoupim.Jinak taky chodim do sekacu a i pro malou.Ona je stejne prase a po ni je vse nevypratelne.Mamca nechapala,jak jsme byli u ni,tak prala za dva tydny trikrat cely kufr.Jeji hadry :-D RAdek uz prave druhe nechce,to byla nase posledni sance,ted uz je mala odrostla a on je rad,ze konecne se muzem vyspat,za chvili si i treba nekde zajit apod.taky je rozdil zivit jedno a dve deti.NO uvidime,jak to vse skonci.Rozhodne se tech veci uz musim zbavit,rpotoze to neni kde davat.Ale sterkatka a prvni boticky a pyzamko mam schovane :-p
Holky, já jsem z toho skoku opravdu nadšená. Sice vím, že mne nahoře v letadle přepadne asi trochu strach, přeci jenom, když visíte nohama ve vzduchoprázdnu a celé tělo máte venku a přitom ještě neskáčete (to skočí až instruktor). No, ale těším se. Skákat budu až bude lepší počasí, viděla bych to na léto nebo pozdní jaro. Možná že bych mohla skočit až po svatbě. Ale zase na druhou stranu by to byl dobrý relax od přesvatebního šílenství, kdybych skočila před :-D Terjar, zvíře vycítí, že mu páníček (ségra) brečí nebo tak. A když přestane brečet a bude se snažit smát a radovat, tak se lépe uzdravý. Kamarád měl podobně nemocného křečka, když byl mladší. A když brečel, tak křeček jen ležel a nic nedělal. A když zkusil smát se na něj a být v pohodě, tak křeček jakoby ožil a zkoušel a snažil se jíst a běhat...Každopádně držím všechny palce aby se Maxík uzdravil! Simicak, je to asi klišé, ale za čas to přestane tolik bolet. Nikdy ta bolest úplně nezmizí, ale nebude už tak velká. Hlavní je, aby tu bolest nepociťovala malá, kterou už máte. To by se na ní asi podepsalo. Teda myslím tím, že by třeba nebyla až tak veselá nebo tak. Teď se neumím vyjádřit, ale snad to pochopíte, co jsem chtěla říct.
Charmde neskakej pred svatbou,co kdyz se zabijes a ani se nevdas :-p ?Ja ti zkusim prekopirovat fotku od te kamosky jak visi z letadla :-D Jinak vsem dobre rano!
charmed,tak je mam v albu dole,tak se mrkni jak to vypada,kdkyz letis a vyskakujes ;-) Ale blbe jsem to zkopirovala,tak nejdou zvetsit,ale jstli mas zajem,klidne zkopnu znova :-D Budes mit urco zazitek na cely zivot
Simicak, díky za fotky. Zkopčené jsou dobře. Teď jsi mně navnadila ještě víc. No právě, co kdybych si třeba podvrkla kotník při dopadu :-( ;-) A Michal by pak dostal kulhajdu obecnou místo krásné ženy :-D Anebo se nechce ženit a takhle se mně chce zbavit, to tě nenapadlo? 8-) :-D Už aby to bylo. Taky jsem ještě chtěla zkusit lanové centrum v Praze. Ve výšce nějakých 6 metrů nad zemí prolézat po laně....tak hezké. Jenže chci kvůli těmhle věcem shodit kila, abych si nepřipadala jako vorvaň, který se vylodil uprostřed souše.
charmed uz se i podarili spravit i ty ostatni,podivej na ty posledni dve.Ta jedna je bozi,jak ji leti ty pysky na horu a jdou ji videt horni zuby.jsem malem zdechla smichy
:-D a jo, vypadá jako veverka :-D no já budu vypadat stejně. Jenže se musím pak zeptat, jestli nevadí brýle. Sice mi nandají ty jejich, ale skok bez brýlí je k ničemu, když nic neuvidím. A čočky nemám a nechci je.
Pry je nejlespi na tom vsem jak letis volnym padem.Chce jit na to jestes jednou,tusim ze letela deset minut,ale mozna si to uz blbe pamatuji.Ale fotky bomba,chtela bych videt to video :-D
10 minut si myslím je blbost. Většinou se létá z cca 4-5 km a pro bezpečné otevření padáku a bezpečné přistání trvá volný pád cca 1 minutu (při rychlosti cca 200m/h). A můžeš i řídit padák dokud si ho instruktor nepřevezme na přistání. Já se na to video snad ani nepodívám, jak tam budu mít rozplizlý celý obliček :-D Ale těším se čím dál víc. A skákat půjdu až po tom koncertu Pražského jara, jak mi Michal dal ty lístky, abych z něj něco měla (z toho koncertu) :-D
Profilova fotka
holky moje, tak jsem se dočkala, máme už termín.. ale bohužel k vám do července nebudu zapadat :-( 28.6.2008 od 15:00 na zámku Manětín.. uf, ještě že už je něco zamluvenýho.. jinak pociťuju pořád a neustále pocity panický úzkosti, vůbec nevím co s tím :-( když jsme teď zamluvili ten termín, tak už je to trochu lepší.. nejradši bych se vzala s Martinem zitra za ruku a sla se oddat jen my sami dva.. je to pro mě docela velký sousto.......
Marluci, tak to vám gratuluji k čerstvému termínku ;-) Škoda, že to není červenec, ale nemusíš na nás zanevřít, rádi tě tu uvidíme :-) Já jsem už také přemýšlela, že odjedu s Michalem někam do Karibiku, jen mi dva a svědkové a pak budeme mít jen nějakou grilovačku. A všechno by bylo bez stresu (tchýně) a nervů (tchýně). Jenže to nemůžu babičkám a mámě udělat.
Profilova fotka
charmed - přesně, i teď mám takový tiky se prostě sebrat a ujet a děj se vůle boží. Zaplacená je zatím jen matrika, takže by to šlo. Moje mamka by to přežila, ale tchýně by se mnou asi do smrti nepromluvila. Ale i tak myslím že to bude krásné, doma je doma ;-) A kde to budeš skákat? Že bychom tě my Pražajdy přišly podpořit 8-) Jo a holky doufám že počítáte s nějakým tím posezením nejen okolo svatebního veletrhu?! Přijde mi, že jsme si tu docela dobře sedly, tak by bylo škoda to promarnit. Simi, tvoje fotečky jsou úúúžasný!! Jsi moc krásná mamča a vaše Veru je prostě beruška. Vím že to teď máš těžký, ale já věřím, že všechno zlé je pro něco dobré a i když nejsem nějak extra věřící, tak si říkám, že Bůh ví co dělá. U nás se letos v březnu taky stala tragedie, Vláďův brácha se zabil na horách, bylo mu 26 a do svatby taky kousek. Strašně obdivuju jeho přítelkyni, je to silná holka, já bych to asi vzdala. No ale dost toho, co tím chci říct je, že nikdy nevíme co dobrého i špatného se může stát, tak bychom si měli vážit toho co máme teď. Nálada se zlepší, váš brouček je zdravý a má se k světu a nikdo netvrdí, že mimčo nemůžete mít podle okolností později. Držím palce, ať brzo zas svítí sluníčko.
Profilova fotka
Tak jsem před chvílí dopekla línou ženu, tu má Jára moc rád. Uklidila, došla na poštu... Se musím pochválit. Psala mi "švagrová", že si Járovo rodiče oznámení vystavili do vitríny a moc se líbí. Měla jsem z toho strach a bylo to v poho. Co plánujete na Silvestra? Ten můj chlap se mi tu svíjí. Prý je mu špatně z mamčinýho bramborovýho salátu. Ale včera jsme byli na véče a pán si tam dal 5 druhů masa, 2 druhy knedlíků, 2 druhy zelí. Já si dala jen vývar. Už, aby ty žranice skončily.
Kajsa, já budu skákat v Příbrami. Michal to říkal. Že tam kamarád má kamaráda nebo co. A co se dopředu domluvit na nějakým termínu ať máme čas si udělat volno? Nějaký večer během pracovního týdne, třeba.? Veletrh je 8.-10.2.2008, tak co kdybychom se sešly dejme tomu v polovině ledna? NÁVRH : Čtvrtek, 17.1. v 17.00 třeba na Pavláku - do pizzerie? Pište návrhy. (ježiš já jsem dneska nějaká akční...)
Profilova fotka
Charmed, já jsem pro, čas si udělám. Mám to z práce kousíček
IPPavlova jse tak nějak v centru, tak proto jsem to navrhla, na Karláku se sjíždí tramvaje, metrem je to taky kousek, z Václaváku z B a A je to kousek... Ale pište i jiný návrhy, tohle byl jen takový nápad. Že bychom si udali přesný termín, abychom pak měli volno.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?