Červenec 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak snad na druhý pokus už to vyjde. Nevím, co se jim to včera zase porouchalo. Ale byla to hrůza. Moc jste mi chyběly.
Profilova fotka
Protože jsem si o ní myslela, že je to moje nejlepší kamarádka. Teď se změnila, jak začala hrát ten hokej, má kamarádky tam a na mě tak trochu kašle. Pokud nám něco zkazí, tak nechci vidět Járu. Už spolu asi rok nemluvili, protože řekl něco, kvůli čemu se ona na něj naštvala. Járova ségra jí slepě poslouchá, dřív se spolu vůbec nebavily. A teď za ní chodí, jak beránek. Ona se nechá snadno ovlivnit, to já ale ne. Já už na ně ale kašlu, nechci se kvůli nim pořád nervovat. Ale, jak se člověk dokáže hrozně splést.
jé holka mojááá normálně ju vyměń .. vyprdni s ena ní! co zní máš,akorát nervy,nezlob se na mě,ale určo by sis našla jinou svědkyni a lepší!
Profilova fotka
Tak jsem si pravila náladu a objednala vlizelín. Za hoďku odjíždím na okružní jízdu Prahou, mám toho tolik. Aspoň mi to uteče. Třeba se tak stane, protože má směnu na naší svatbu a její kolegyně má volno. A že neví, jestli jí dá šéfová volno, protože nechce zažít to, co tam měli v zimě. Ale je problém, že je to moje květinářka a má nazdobit stoly v restauraci. Tak jsem jí psala, jak to tedy bude a ona že to zařídí. Že si to vymění s tou další kolegyní. Bude v tu sobotu pěkná honička, to nechci vidět. Všechno navozit do restauračky, ozdobit auta atd. Ještě, že je obřad až od 13 hod.
Beruško, já tě obdivuju.. na jednu stranu nadáváš na ní,že s enemůžeš na ní spolehnout a i přesto ,co udělala když to tak řeknu s blbejma kravatama,že nebyla schopná ani vizelín vté oranžové barvě dodat a ty na ní chceš nechat výzdobu stolů a co jako? květinářství jiné neexistuje? ale jdi ty... dobrou a pěkné úterý ,-)
Profilova fotka
Tak dneska si pro ten vlizelín jedu, to byla rychlovka. Ono to nějak dopadne, prý všechno strašně dramatizuju a vymýšlím hororový scénáře, co by se mohlo stát. Já to vím, ale jsem taková. Musím mít všechno naplánované do puntíku. Pokusím se se uklidnit. To to nechci vidět, co budu dělat týden před svatbou. :-D úUterý asi moc pěkné nebude, je tu tak hnusně, to člověku hned pokazí náladu. Včera nás dřela na aerobiku, hrůza. Už se prý těší na ten víkend. Cvičení každý den hodinu a půl. To umřu. Ale těším se tam, jak budu s holkama a vypadnu z Prahy. Ale bude se mi stýskat po Járovi. Jsme už na sebe tak zvyklí. No a příští týden už je květen. To se nám to krásně krátí.
Profilova fotka
Ter, ale zase budes krasna;-). Ja to budu muset vsechno dohanet az posledni mesic, pac ve zkouskovem cvicim, jak cas vyjde, ale kdybych k tomu mela drzet este dietu, tak asi mlatim hlavou o zed.... Ja ke vsemu, kdyz neco ctu, tak se mi nejlip soustredi, kdyz u toho neco prikusuju... nastesti nejsem cokoladova... ale i tak;-) A nestresuj, to by ses v tomto svete zblaznila.... At si vsichni polibi, jednou si nevesta ty a kdo je vic??:-)
Profilova fotka
Máš pravdu, dneska jdeme s Járou koupit jeho tátovi oranžovou kravatu a dáme mu jí k narozkám. Jsem zvědavá na reakci svědkyně, ale ať se staví na hlavu. Věděla, že jí pro něj chci. Ať si pak komanduje svojí svatbu. Od června budu chodit na to solárka, prý se po něm nesmí sprchovat, můžu se osprchovat před ním? Mají tam pokynů, snad si je vytisknu a připíchnu na lednici. Ale už se těším, jak budu krásně snědá. Ještě si musím koupit barvu na vlasy, teď mám moka čokoláda a je super. Tak si jí pak koupím na svatbu, v kombinaci s opálením budu vypadat jak Jihoameričanka :-D To mě bude Jára pořád okousávat, zbožňuje čokoládu :-) Prosímtě Ali, vždyť jsi hubeňounká, ty žádné hubnutí nepotřebuješ. Tak mi Jára zatrhl jet pro ten vlizelín sama, prý jsou tam všude cikáni a tam mě prostě nepustí. Je hroznej.
Profilova fotka
Presne tak, pokud ona nechape, co dela a jak ji to jeste nad pomery tolerujes, protoze nechces zadne rozepre (jak vidis, 90% holek tady by se na ni uplne vykaslalo a basta fidli), tak at si vazne trhne. A fakt hlavni je, ze Jara stoji pri tobe. Ja se solarka docela bojim a nikdy jsem tam nebyla, tak nevim. Jo a byla jsem na tom P-shine a uz se mi tri nehty zlomily, tak si dneska este koupim nejake ty vitaminy na to. Ale jinak to vypada fakt pekne, akorat mi to prislo dost drahe (400,-). No nic, tak ja jdu. Ale nikam se mi nechce, v tomto pocasi ]-(
Profilova fotka
Teda, mně to vydrželo měsíc, jinak bych ti to nepsala. A ta cena taky není nízká. Já jsem to brala podle jejich ceníku, ale ten jsem měla už v létě, skoro rok. Tak to mě mrzí. Tak zkus nějaké ty vitaminy a uvidíš. Já mám nehty celkem odolné, chci si je nechat narůst od toho června, tak snad si je nezlomím. Teď jsem si je pilovala před 14 dny a ještě to není ta dýlka, co bych chtěla. nechci je mít dlouhé, ale teď je mám asi 1 cm. Při mém štěstí si je ale určitě zlomím. Já jen doufám, že mi tím solárkem nenaskáče nějaká vyrážka nebo si podráždím ekzém. Já tam taky nikdy nebyla a budu chodit jen kvůli svatbě. Dřív jsem se smažila na slunku, ale teď už se ho bojím. Všeho s mírou. No jo, já jdu přepisovat ruštinu, mám toho tři p....e. Než vyzkoumám, co je to za písmenko a než ho najdu na ruské klávesnici. Bude to "sranda". :-S
tery ty máš ekzém? uvidíš,že solárko ti spíše na něho pomůže ! kajsa.. hele víš co zkus radši např. od avonu průhledný lak,který se do nehtu vsákne,nic ti na nehtu nezůstane a přitom ho dopníš vitamínama.. já uklízím ,jsem rukama furt ve vodě a můžu ti říct, že po tomto doporučení jsme si ho vzala a ještě ktomu krém na kůži okolo nehtů ,protože jsem byla hrozná stěma nehtama a dneska mám krásný nehtíky,nelámou se mi a ten krém nemá chybu. Vničem mi ten lak nevadí,protože nic není vidět,vstřebá se,je fakt,že musím víckrát denně na nehet no nanášet,ale jsou pevnější a odolnější . No a pak stím solárkem .. hlavně si kupte vážně ten krém od nich,a jak říkáš terjar ,že se nemá sprchovat po opalování. no on člověk pak tak nějak trochu šmudí :-D On ten krém s potem aještě se sluníčkem.. echt dělá své hihi ,ale je fakt,že když sme se vysprchovali, to opálení jde přes ten krém na kůži, byli sme pak světlejší. A nezlob s ena mě tery,ale spíš bych šílela ztéto svědkyně,než ze svatby,protože bych čekala ,co mi provede naschvál ;-)
caute babz ja jen na rychlo uz jsem zdrava a dnes jdu doplatit zalohu na saty.Mam la sposa kolekci pro rok 08,pujceni 11500 a ja je mam za 9500 a potrebuji je ymensit.Jsou kremove a budu mit korunku,zavoj se nehodi.Fotkz nemam,ale pak vam pisnu nazev a muzete se podivat na netu jsou na raminka. Jinak nic jineho zyarizene neni bo jsem bzla nemocna.tak pak az budu doma pisnu vic.
simi: super, to se těším až se na šatičky podívám, určitě budeš krásná nevěsta. Mně se teď v sobotu vdává kamarádka a zároveň kolegyně, tak asi zajdu na obřad. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Cauky, nejak chrapeme co? Ter, jak to vypada s tvoji svedkyni? A Raduz, co Polaci a kdy vlastne jedete domu? Brnanda - ted se fakt zasmejes - ja ten lak z Avonu mela, ale nepochopila jsem, ze se to ma vstrebat, tak jsem si rekla ze je to naprd a dala ho pryc :-D Jinak si taky musim postezovat (kde jinde, ze ;-) .... prijde mi ze kamosky ode me cekaji, ze si krom toho vseho zorganizuju aji rozlucku se svobodou:-(. A pritom se porad tak strasne tesim, ze jednou se taky necham jen prekvapit a nebudu si s nicim lamat hlavu.... no tak jsem jako naznacila, ze budto to udelaji ony, nebo nic nebude, pac prece jen co je moc to je moc. Tak jsem na to zvedava A dneska se mi zase zdalo o svatbe, tradicne nic dobreho - tentokrat to bylo nejake zmatene, ale zapletka byla, ze se nasi rodice (oboje) rozhodli udelat to za nasimi zady o dva mesice dopredu ... no a my jsme se strasne nastvali a rozhadali se s nima... Teda my... rano jsem to rikala Vladovi a on se ptal, co na to rikal on. Nacez jsem se zamyslela a pak rikam "No.. ty jsi tam nebyl:-)))))".
Kajsa, tak s tou rozlučkou to máme stejné. Moje kámošky furt kdy to bude a já jsem jim taky řekla, že ať si to zorganizují sami, že toho i tak mám dost. A koho jsi si teda v tom snu brala? :-D
Profilova fotka
No Vladu, ale asi je jaksi nedulezity:-)... Ze jo, presne, v podstate samy organizujeme celou svatbu a toto vzdycky maji delat kamosky ]-( No uvidime, treba se proberou
Profilova fotka
ahoj holky, se svědkyní snad dobrý. V to pondělí mi to celkem dala sežrat, ve středu jsem s ní propsala spousty peněz na SMS a včera mi dohodila kámošku, co se vdává v květnu a chce udělat oznámka. Snad to bude dobrý. Ale pořád je to tak, že ony někam chodí skoro každý den a mně neřeknou :-( . Právě včera, když mi večer volala, tak zase byly někde na skleničce. Tak je mi to líto, ale vnucovat se jim nebudu. Ještě jsem jí včera byla kupovat nějaké ubrousky, chtěla takovou barvu, co se špatně shání, tak jsem jí byla koupit. A dneska šly kupovat s tchyní nějaký kostýmek na svatbu. Taky jsem jí psala, už snad v pondělí, jestli se nechce sejít, a nic. Na rozlučku jsem ani nepomyslela. Ségra se s Naďou o tom bavila ještě, když jsme spolu normálně mluvily. Já jim říkala, že nic nechci a ony, ať se nechám překvapit, že už to mají vymyšlené. Spíš to dopadne tak, že vezmu všechny holky a půjdeme si zahrát bowling a pobavit se. Jára jí určitě mít bude, s Modřanskýma. To ať hezky zůstane u rodičů v Modřanech, to bude vypadat. Kajsa, to je dobré s tím lakem :-D Já jsem teď v týdnu taky něco provedla a doma se mohli umlátit smíchy, ale už si nevzpomenu co. Holky, já pořád přepisuju tu ruštinu, už mi z toho hrabe. Ještě, že už je pátek, ale víkend máme opět nabitý. Takže žádný odpočinek. A to Jára už celý týden škemrá sex, pokaždý nějak usnu. Holky, já v pondělí zařídila ty autíčka, pojedeme v Cadillacích, mám je v albu. to bude bomba, na to se těším. Jedeme sice asi kilometr, tak možná půjdeme jezdit už dopo, abychom si to užili. Tedy podle toho, kolik to taky žere. Máme to od tety a je to domluvené jen za benzín. Tak jsem zvědavá. Taky jsem byla koupit ten vlizelín. Tak už mám, krom zkoušky líčení, úplně všechno.
Terjar, a ví o tom, že ti vadí, že jdou bez tebe? Já bych jim to možná nějak řekla, že bys byla ráda, aby ti jejich vztah vysvětlili, když se nesnášely a teď to vypadá, že jsou nej kámošky. Jo, figurky by měly být do 14 dnů doma ;-) Já jsem taky říkala svědkyni, že asi skočíme kdyžtak na bowling nebo kulečník. Hlavně, je málo holek s kterýma bych tohle chtěla absolvovat, takže by nás bylo asi tak 5.
Profilova fotka
Já jsem jí to psala, ne úplně takto, ale něco podobného. Prý jak začíná hrát ten hokej, tak jí to Hanka všechno vysvětluje, ale že přeci vím, co si o ní myslí atd. To je bezva. Teď mi psala svědkyně, že tchyni koupily super luxusní kostýmek, tak jsem zvědavá.
teri: co máš s ruštinou?
Profilova fotka
Ahojky holky. Jak se máte? Ještě jsem si to nestihla ani pořádně přečíst za celou dobu co jsem tu nebyla. evi: Dneska nám přišly prstýnky. Tak je nafotim a dam je sem :-) Jinak nám dneska vybouchla restaurace, kde sme měli mít svatební hostinu. No, ale díky bohu, jsem sehnala rychle novou, takže pohoda. Nakonec teda budeme mít hostinu venku :-) Tak se těšim :-) a doufam, že nám vyjde počasí.
Profilova fotka
Evi přepisuju různý dokumenty pro našeho klienta - velký hotel v Karlových Varech. Dřív ty materiály dělala jiná firma a teď to budeme dělat my a šéf je línej říkat té firmě před námi. Hrůza. Mají formulář i na praní prádla, který bych snad ani nedokázala vyplnit. :-D Holky se svěedkyní snad v poho, příští týden jdeme na véču a do kina, pokud to vyjde. Normálně jsem jí napsala, že mi chybí, že to možná zní blbě, ale je to tak. A ona mi napsala, že to nezní blbě, že jí taky. Snad se na té véče nepozabíjíme :-D Maicky, to je síla. Tos měla ale štěstí. A prstýnky nafoť, jsem zvědavá. A co ty Evi, už je máte?
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja jsem dnes mluvila se svadlenou a v utery jdu na posledni zkousku (coz pry bude uz jen delka satu a zavoj)- takze uz se nemuzu dockat....nevidela jsem je ani nepamatuju :-D hlavne mi drzte pesti at se mi libi, nebo jestli ne, tak se picnu :-( co ty Maicky-uz se pani svadlena rozhoupala a sije?? Kajsa-domu jedeme 29.5. - uz jsem bookla trajekt (jedeme trajektem protoze chci videt Dover), no a pomalu balim-teda zatim davam vse na hromadu a ta je porad vetsi a vetsi....(hlavne aby jsme se vesli) Polaci jsou stejni jako vsichni polaci co jsem tu za ty 4roky poznala-takze divni :-| (je to na dlouhe povidani, zatim prezivame ale uz nam pomalicku lezou na nervy. Jednu historku vam ale musim napsat- jeli jsme ke znamym na noc a vecer mi vola ta Polka, ze nasli v kuchyni nejaky chlast - mame tam vodku, slivku,vino a jeste neco co nevim jak se pise..., a ze nemaji co pit a chteji pit, tak jestli si muzou neco od nas vzit. =-) tak jsem rekla jo, ale prislo mi to celkem silene, ze byli tak zoufali a hledali u nas chlast =-) =-) no a tak jsme se vratili a vypite bylo vino a kousek vodky....tak jsme se domluvili, ze nam za to koupi pivo (bo my tvrde nepijeme byl to chlast ,co jsme dostali vzdy od nekoho a tak to tam mame uz nekolik let...no a to vino bylo od nasi sefky, takze dost drahe, coz by se asi nedoplatili)....no -takze pivo jsme jeste od nich nevideli a uz je to tyden a dnes jsem prisla na to, ze nektery den v tydnu nam vypili vsechen ten tvrdy chlast co tam byl+4piva+vino =-) =-) =-) pred chvili jsem na to prisla a nestiham se divit....jako rekla jsem jim tehdy at si vypiji co chteji (ale bylo to mysleno jako pro ten vecer a ne ze si maji vypit vse co tam uvidi).... fakt nechapu. A tak si tady zijeme s Polakama-takze tu mame veselo :-p
Profilova fotka
Raduz, to je síla. Za dobrotu na žebrotu. Určitě se ti budou líbit. Já už se nemůžu dočkat až si zavolám na zkoušku a pojedu si je zase obléct. :-D Jsem se začala tak nějak hodně těšit. že mi ty dva měsíce a dva týdny přijdou nekonečný, ale utíká to. Strašně. Nechci, aby to skončilo. Ale pak si zase budeme užívat sladkého manželského života. :-D Mně se před chvílí udělalo ječný zrno, máma na mě plivla a je pryč. jupí :-)
maicky: hned se mrknu, jestli tam tedy už máš fotky. To je dobře, že jste našli jinou restauraci a vše je jak má být. A co bydlení? Je něco nového? teri: já právě ruštinu studovala, tak umím i psát slušně na ruské klávesnici, tak kdyby jsi chtěla s něčím pomoct. ;-) Jinak prstýnky ještě nemáme, ještě to není měsíc, ale doufám, že dojdou, nebo jestli se mám připomenout jako Maicky? Fakt nevím. Jinak jsem, Teri, ráda, že to s tou tvou svědkyní je zase OK. :-)
pěkný večer všem ,-) kajsa.. :-D :-D ono to hrozně mate,ale toto není lak,který ti nechává na nehtách jako to průhledný,copak se sloupne,ons e vstřebává a nanáším ho třeba 4denně( když si na to vzpomenu možná teď tak dvakrát do týdna :-D :-D ) ale vážně ten krém nemá chybu,je sice malý,ale lak a krém používám asi od února,nebo nějak tak..krém mám druh a lak není ani do půlky vypaplaný. Ale te´d počkám,jak budu uklízet ve druhé práci ,uvidíme co to stěma nehtaa udělá,ale už mi ty nehty začínají vadit :-| jsou šíleně dlouhé a né a né se zlomit,já nerada sama stříhám bezdůvodně nehty je jich škoda :-D já vám něco povím ané že se mi budete smát ;-) měla sem teď čtrnáctýho narozeniny a právě uběhlo asi 5let od jednoho mýho snu,který mi sice před třema rokama připomněla jedna moje kamarádka,ale nevěnovala sem mu pozornost.. byl to sen takový jako blik seš tam blik seš jinde.. objevila sem s e tehdá u jedné kamarádky a říkám jí" jsem těhotná" ( totiž moje zdrav. problémy my nedovolují mít děti) a ona mi říká úplně radotsně,že je to super a věděla,že sem vždycky říkala,že kdyby se to stalo,tak to řeknu chlapovi tak,že mu dát zabalené dětské botičky-capáčky. Blik a byli sme na nějaké zahradě,kde s ekonala nějaká oslava.. moc lidí,které jsme neznala,ale viděla sem tam svoji rodinu . No a ta kamoška honem rychle utíkala na dřevěné pódium na kterým hrála živá hudba ,vzala mikrofon a jak s evšichni mohutně bavili,tak říká... "Víťo já ti přeju všechno nejlepší k tvým třicátým naozeninám a gratuluju ti" a dala mu do ruky balíček,kde sme měla ty botečky. všici koukali, proč a kčemu gratuluje nechápavě.. no a on to rozbalil, začal plakat a přišel ke mě ,klekl si ke mě a plakal a pal se jeslti je to vážně pravda a já že jo a objal mě a plakal. jenže jak mě držel a já mu hleděla do tváře,jeho obličej byl rozmazaný. No a te´d to hlavní.. byla sme tehdá vdaná za chlapa jménem Vít,ale říkali mu Víťo,ale on byl Vít,tudíž Víťa ktomuto jménu vůbec nepatří zdrobněle.Byl o 5let starší, než já,tudíž místo aby sme v mých pětadvaceti letech měli mimi, už sme spolu nežili rok a byl rozvod. nynější přítel se jmenuje Vítězslav - tudíž Víťa třicet mu bude v lednu 09, vtom snu byli lidi,kteří jsou jeho kamarádi! na pár si jich vzpomínám. Pak .. on je smířenej stím,že je plno dětí ,které touží mít mámu a tátu ( tamten nebyl,proto si našel kolegyni v práci na to) Ale nynější přítel nezná tu kamarádku,která mu to zdělila a asi ani nepozná,protože se sní už min.3roky nestýkám. A další věc je ta.. je normální aby člověk natrefil na tak "blbý, ne moc známý ,ne moc dávaný lidmi" jména???? Kamarádka,která jediná věděla otomto snumi ho před třemi lety připomněla, když sem se dala s kamarádem dohromady ,kterého znám letos už skoro sedmým rokem ,-) Začínám blbnout ze svatby a to s emi pořád opakují tyto dvě scény.. rozmazaný obličej chlapa,a úprk nevěsty ve svým dni -prostě ráno mě tu nenajde,jen jak svědkyně předává lístek a svatební šaty . :-N :-N asi magořím co ;-)
brnanda: to je fakt zajímavý úkaz. Mně se spíš zdá třeba o nějakém místě nebo situaci a pak třeba za čas k tomu místu dojdu nebo se ta situace stane, prostě si vzpomenu že už jsem to někde viděla nebo že už se to stalo. Takovej divnej pocit
Brnanda, takto je docela slušný úlet :-D To mně se zdávala snad už od základky, jeden opravdu hnusný zlý sen. Vždy jsem se probudila mezi 3 a 4 ráno, nikdy jsem si z toho snu nic nepamatovala, ale vím, že jsem byla úplně zpocená a že jsem se bála jen se odkrýt nebo vystrčit ruce zpod peřiny nedej bože že bych musela na wc nebo se přetočit na bok. Vždycky jsem měla až paniku ze my když se mi ten sen zdál. A zdával se mi pravidelně co čtvrt roku. Pak jsem se seznámila s Michalem, zdál se mi jen na začátku vztahu jednou a od té doby se mi nezdál vůbec. Celých 7 let bez čtvrtletní hrůzy a strachu 8-) Takže to asi taky něco znamená, ne? Jakože s Michalem se cítítm v bezpečí a v pořádku a že je to ON. Nebo si to namlouvám?
A to ještě jsem zapoměla dodat... že Víťa má narozky v lednu,ale sen s emi zdál ,že to bylo v létě,protože to bylo u někoho na zahradě- přitom nikdo zahradu nemá,ale... moje mamka se přestěhovala do černé hory a mají velkou zahradu ,pak Víťa řek o letošních narozkách, že oslaví třicátiny v létě!aby s emohlo udělat prase apod. takže mi akorát do toho snunevědomky nahrál ,že to bude léto .. jenže já mám úplnej strach ztoho,že vážně se něco stane a budu těhula a nebo že nám povolí adopci a přitom si nic jiného nepřeju,jen aby se nám časem splnilo to,že budeme rodina. prostě magořím :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jako sny jsou husta vec, mne se taky stava ze najednou poznam neco ze snu... Nemluve o mluveni, chozeni a delani veci ze spani :-D Brnanda, toz co se ma stat se stane, hlavni je abyste byli spokojeni a stastni a dokazali se tak v pohode "poprat" se vsim, co vas ceka...
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak prstýnky jsem nafotila, ale nejdou mi uložit s foťáku. Nějak nám zase blbne počítač, tak budete muset ještě chvíli počkat :-( evi: Bydlení ještě nic, ale stále hledáme...Nic jinýho nám nezbejvá. raduz: No paní švadlena mi volala a v pondělí jdu na první zkoušku, tak jsem na to zvědavá :-) Pak učitě písnu, jak to vidim do budoucna :-) A jinak ty sny... O těch mi ani nemluvte. Mě se dneska zdála taky nějaká hovadina. Jak nám včera vybouchla ta restaurace, tak se mi zdálo, že sme pak nic nesehnali a svatební hostinu sme měli na vlakáči v bufetu a všem sme objednali sekanou s vlašákem.. Bože to byl děs :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?