Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka- tak at jsu prvni vsechno nejlepsi k zitrejsimu svatku, hlavne at je krokodylek zdarvy a at je vse v pohode a ve zdravi a mejte se stale tak krasne jak dosud. lucenek- cus bus
Odpovědět
Profilova fotka
jeee Lucy moc děkuji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) hlásím azuro... ale včera velký vichr a déšť... ten vichr mi vyvrátil na balkoně velký kameninový těžký květináč s velkým ibiškem, tak si umíte představit, jakou to mělo sílu. berryl: všechno nejlepšííííí k tvému svááátku !!! tak mě lucyka předběhla .. no to je pech :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: taky se přidávám ke gratulacím :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno přejemeeee ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za přání moc !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, tak me prave dorazil balicek s perlamy co jsem si nechala delat a je to kraaasne. Sice napred jak jsem to rozbalila jsem si rekla, ze jsou moc velke, ale zkusila jsem to a vypada to pekne. Potom to kdyztak vyfotim a hodim do albicka ju??? Jinak ten dnesni den envim jak to bude s tim pocasim. :-| tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
je to takové všelijaké co uvidíme jestli bude pršet nebo nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko, taky Ti přeju k Tvému svátku všechno nej nej nejlepší :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Přeju všem krásné ráno...teď jen na skok, pak se vrátím...
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky tak jsem tam hodila par novejch fotek, jak ty perly, tak ten Tomasuv oblek , tak zidli co jsem zkousela. Tak se mrknete
Odpovědět
Profilova fotka
Leni děkuji :o) Lucy židle super, i pravé perly :o) vše je moc pěkné :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: pěkné pěkné :-) nehty ty jsem měla taky v albíčku ;-) ohledně toho saka.. no nesedí mi k tomu ta košile s těma ostrýma špicema.. ale je to můj názor.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojkyyyy tak co jaký jste měly den????? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- ja nad tou kosili nejak zvlast nepremyslela, sice jak jsme byly v prodejne,tak jsem rikala tomasovi at se mrkne i na kosile ze jsou za babku, ale nechtel, tak kosile to uz je malickost. Rozhodli jsme se , ze ten stojacek nechame. Kosile uz sezenes vsude, stim oblekem to bylo horsi. Jinak my dnes byly domlouvat ridice a kameramana. Neni to sice profik kameraman ale natoci nam to svou kamerou a i sestriha pekne,takze jsem rada. Jinak by jsem to tocili tak jako ze nejak vsichni,ale nikdo by to neumel sestrihat,tak jsem rada, ze aspon neco budeme mit. Zasedaci poradek uz mam taky. Ted zaciname delat takovou tu vyzdobu vence, vonicky, ozdoba kosicku atd. Mezi tim, jeste musim na baraku umyt garazove dvere, hlavni dvere a pak s mamkou okna. Hm do toh ose mi moc nechce, ale kdyz ona uz 2 tydny pece a nechtela s tim pomoct, coz jsem rada, tak aspon takto ji musim pomoct. Jo a ve ctvrtek rano nam privezou kolace,takze budu zrejme ct a pa balik a rozvazet. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pěkné sobotní poledne :-) lucy: tak pak dej vedet co jste vybrali ;) ale zase když by to měl oblečené tak by to zase třeba vypadalo jinak než na věšáku ;-) no to všechno ohledně koláčů apod dělali naši.. za což jim děkuji. Já jsem přijela vícemene k hotovému, teda zasedací pořádek, organizaci apod. jsem dělala já, se stužkama mi pomáhala kamarádka za což jsem ji taky moc vděčná. Takže tak. davi: no včera už ani nevím co jsem dělala :-D jo byla jsem v práci a pak jsem relaxovala nějak to uteklo. A jak bylo na koupáku?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak my uvažujeme o návštěvě dinoparku, ale asi až zítra dneska počasí nic moc :O( http://www.dinopark.cz/dinopark-ostrava/
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka- joo ja tam taky uz posilala Tomase s deckama,protoze uz jsem tam byla s nema ve Vyskove ,ale toams tenkrat s nama nebyl a hned jeste nez se to otevrelo,tak Jamie furt ze tam chteji jit, tak jsem jim rekla, ze pujdou potom s tatinkem. Myslela jsem ze pujdou zitra,kamos totiz by jel s nema ,tak jsem si rikala,ze si mohli udelat vylet,ale nakonec nam prijde navsteva dopoledne a ja pak odpoledne jedu pryc mamka oslavuje narozky,ale tentokrat to nedela doma,takze odpo nejsem doma,a stejne bude asi chcat,tak to nechaji na jindy. Ale prej je podle fotek jeste lepsi jak ten ve Vyskove Pan- ja mam fotku ikdyz to ma oblecene, ale nedavam to do alba. Dnes prijdou znami,tak jim udela modni prehlidku a uvidime co reknou. Jeste zitra jedu objednavat ten dort. Koupila jsem dnes zbytek modre organzy, at mame na vsechny zidle a taky jsem koupila vonicky, ale byl to balicek kde jich bylo 20 a jsou teda hmm nic moc. Koupila to mamka, a kdybych tam byla i ja, rekla bych ji at to nekupuje, ja jsem je doma zkousela a teda udelal ajsem je hezci. NO ale jeste to vylepsim modrou stuhou. Tak su zvedava. Jinak teda dneska den nic moc, jsem na tom hlucine jak jsem to sla kupovat zmokla a chvili vyleze slunko a pak sprcha, no hnus. fujjj ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
pandam...... ve čtvrtek jsme chtěli jít na koupák nebo spíš sekoupat.zrušila sjem sraz s kamarádkama.. nebo v tom vedru by to byla škoda nebýt u vody.a nakonec jsme jeli s tatkou k moji mamce na barak a koupali se... od davidka jsme si oddychli na chvili babička a děda se starali. :-D :-D :-D a my s tátou vyváděli v bazenku. včera jsem tady měla kamarádku ze základky pak jsme šly na procházku no bylo bezvaa.dneska je u nás chvílema krásně chvílema škaredě...takže tátu máme doma ale málem nám spadl ze střechy, je velý podřený na těle chjooo :-( :-( jak vy užíváte víkend? berry... taky se tam chystáme... uděláme si tam srazík s kámoškou z KI.je to tam prý super... a bude tam asi narváno když je to nedávno otevřené.my tam pojedeme asi v září až po dovolené.kam jedete na dovolenou???
Odpovědět
Profilova fotka
Holkypotřebuji pomoc,Sestra ma za dva tejdny svadbu a právě ji odřekla kosmetička.Prosím neznáte nějakou dobrou a osvědčenou.Můžete mi prosím poslat do IP telefonní číslo,předem děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: jééé to vypadá dobře.. :-) lucy: a muzes mi to poslat mailem? davi: tak to jo ;-) voda jako voda.. a jak jste vyváděli v bazénku?Svěř se.. co dělal, že málem spadl ze střechy? No vy máte ale věci :-| f.nina: zkus studio BOSORKA, kontakt najdes na netu, je to v Mariankach.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki holky,tak my jsme se dneska byly podívat za manžou na táboře ;-) Jinak my už byli v tom dinoparku ve Vyškově a tady se do něho taky chystáme ale zatím nevím kdy. Na dovolenou jedemejen já a Eli s mými rodiči a jedeme do Severních Čech. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandi.... no vyváděli... ale to fakt je výstižnéé hihh :-D :-D :-D hele já ted hodně cvičím takže jsme posilovali ve vodě.. hih skákali jsme 100x ve dřepu a pak 50x s výskokem ato by jsi nevěřila jaký to je záběr na nohy...a taky jsem posilovala břicho a ruce ve vodě..ale k tomu potřebuju tátu hih takže jsme vyváděli... hih břicho třeba tak že jsem tátu obejmula nohama kolem krku, takže měl moje kolena vedle uší...a já dělala takové sklapovačky.. takže si dokážeš představit ty kreace.hih no ale je to srandaaaa a zase jiné cvičení než doma :-D :-D :-D :-D no spadl mi málem ze střechy on chodí pomáhat na střechu ..pokrývat.. a dneska lezl nahoru a zvrtl se mu žebř takže sjel a dodřel se na boku a ruku.kdyby spadl tak cca 7 metru.. no tak jsem byla nasrana, protže oni si z toho ještě pomalu srandu dělají.chjooo... ale co naděláme.nebezpečná je každá práce že... teď jsme s tátou pověsili obrazy co jsem dostala k narozeninám...a vypadá to naprosto báječněěěě se nemohu vynadívat vyfotím to a ukážu ti pak.jsou to originály, taková zajímavá technika rozžehlované voskovky speciální.no jsem nadšenáááá
Odpovědět
Profilova fotka
zofi... my jedeme do Jižních Čech na dovču strašně moc se těšímee už se připravujemee.jedeme 4 rodinky .. bude tam 5 dětí parádaaaaaa ..objednali jsme si chatu/spíš barák je to/ velikou s bazénem a pískovištěm a houpačkama atd atd no bude to bezva.a vy jedete na nějakou chatu? nebo do hotelu?
Odpovědět
Profilova fotka
davi: do Jižních Čech chceme jet příští rok.My jedem do nějakého penzionu. No jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,jen zrychla nedocitam. Pred chvili jsme dorazili z nemocnice s vikulnkou x-) x-) x-) x-) x-) x-) Prsa kojeni neslo,mam spatne bradavky,neslo ani v verunkou,takze jsem musela prestat. Pije z lahve a ja mliko odstrikavam,takze porad dostava moje mlicko a bude. Jsem uplne hotovka,ze konecne po sedmi tydnech jsme doma x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je super. To musíte mít doma teda veselo :-D Taksi to pořáně uívejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak preji vsem pekny vecer Simi- tak vidis to to rychle ubehlo a uz ji mate doma. Mate ji doma ale urco drive nez vam rikali, ze jo?? Tak drzim pesti Pan- muzu al euz jsem zjistila jaka ta kosile to ma byt, takova ta s tim stojatym limeckem jak ma ty male rozky jenom ohle ze??? Tynka- dival ajsem se na ty fotky to ho dinoparku v OV a je opravdu o moc lepsi nez ten ve Vyskove,tak mi bude i lito, ze s nema nepujdu,ale to neva aspon si oddychnu a stejne ted tolik casu nebude a uz bych se ani do auta nevlezla hiiii jinak my meli dneska grilovacku. teda jen parky, dosla navsteva, mamka je na cely den a noc pryc,tak jsem grilovaly. Super. Zitra si budu uzivat sama ,tak si odpocinu od deticek. :-N
Odpovědět
čaute babky já su off valím směr koupena a postel chystala sjem na zítra oslavu pro Sárinku zbývá nakoupit suroviny na chlebíčky a jednohubky, nafouknout balonky, nápis a girlandy jsem zmáhla během dneška jen vytřu a bude to...... zítra hodím fotos jak jsme si ten roček malé užili x-)
Odpovědět
Profilova fotka
davi: ahááá no já jsem myslela jiné blbnutí :-D :-D :-D :-D jejda... tak hlavně , že se mu nic nestalo chlapi jedni. kdy jsi měla naroz.? a kam do již.čech? my byli na Šumavě v oblasti Kvildy a bylo tam fakt nááádherně... simi: tak to je báječné, to vám moc přeji, že jste už všichni doma :-) a jak se Viki daří? lucy: jj presne tahle. lucenek: tak jak jste si užili oslavicku?
Odpovědět
pan slavíme dnes ve tři to vypukneeee :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?