Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
1
308
309
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj holky ;-) nevíte jak je to na radnici v Porubě s hudbou? Můžu mít svoji anebo je tam živá hudba a musím vybrat něco z jejich nabídky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jen vas zdravim, jsem v CR uz ale to uz vite vetsina co chodite na FB. Tady uz toho moc nepribyva co?? Ja sem jen chtela pridat odkaz na muj MMB kde prodavam nejake veci, tak jestli chcete mrknete. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use...
Odpovědět
ahojky Hejro Na radnici v Porubě můžeš mít i svoji stáhnutou na cd a nebo jejich nabídku
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty... Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nebyl na svatbě na zámku v Porubě. My tam máme svatbu v září, na jaře jsme se tam byli podívat a u nádvoří byl docela nepořádek. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli je to tam aspoň na ty obřady venku uklizené. Děkuji
Odpovědět
andy určitě to uklizené bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucenek... Děkuji za uklidnění... Minulý týden ještě nebylo... :-(
Odpovědět
ahoj :) já se budu vdávat 16.dubna v ostravě porubě na úřadu v 11 hodin :) ráda bych poprosila nějaký tip na hostinu ( kolem 30lidí.. )... :)
Odpovědět
já se vdáváala taky v porubě v 11h a hostinu jsme měli v kr Poli Areál ferdinand oběd 35 lidí večer celkem 47
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@holincka ahojky prosím vás mohla bychse zeptát kde na zamečku v porubě jste se v davala děkují mockrát :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@holincka Ahoj, chtěla bych se zeptat na svatbu na zámečku v Porubě. Chystáme se příští rok brát a zvažuji právě zámeček. Zajímala by mě hlavně cena. děkuji moc za odpověď, Nicol
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Nemám energii pročítat celou diskuzi, tak se nezlobte, pokud už tu ty otázky padly, ale: Obřadní síň v Porubě - jde přidat další židle? Zdá se mi to hrozně malinké. A jak je to s odpoledníma svatbama, jde to? Měla jste některá? Předem díky za odpověď. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
na zámeček do poruby už nikdy, otřesná obsluha, předražené všechno, realita neodpovídá fotkám, toto rozhodně nedoporučuji a to člověk není tak moc náročný, nedoporučuji ani na zádnou akci, pokud člověk nechce mít zkaženou náladu a doporučuji si dopředu všechno přepočítat od vody až po nějaké občerstvení jak se pak člověk bude při placení hodně divit!!!!!
Odpovědět
1
308
309
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?