Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: už je tady snad to jarooooooooooooooooooooooooooooooooooo. Venku je dneska nááááááááááááááááááááááádherně ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ k Radečkovi ;-) hodně zdravíčka, štěstíčka, at jde dobře kojení a malý dobře prospívá.. no hlavně jen to nej!!! A zkoukla jsem fotečky na FB malý je nááááádherný, tak at je hodný na maminku a tatinka :-) zofi: ted už jsi na řadě ty, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
panda: ne ne, ještě jsem tu já, Zofi je tuším 14 dní po mně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andel: ahááá no vidíš to.. a ty máš kdy TP?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, teda ja se stydim ale uplne jsem tu na to zapomela a nebyla tu nekolik mesicu. Naposledy po novem roce. Jak se mate vsechny ty co nechodi na FB?? Ja se tu ani nemohla dostat, envim jestli to bylo tim, ze jsem tu dlouho nebyla a vyhodilo me to?? Musela jsem si udelat nove heslo. JInak se mame ok, uz je slunicko,takze dnes asi pujdem na bazen a jeste dva mesice a letime do CR> Huraaa a treba zajdeme i do te cukrarny co??? Jinak Jaro tobe uz jsem gratulovala na FB ale jeste jednou velke gratulace, malej je fakt kus chlapa.
Odpovědět
Profilova fotka
pandi: 13.5. :-) Ale klidně můžem se Zofi porodit podobně, těh 14 dní co nás dělí je zrovna to +- kolem TP. :-N Tak uvidíme. Ale u mě zatím žádné problémy, neměla bych rodit nějak moc dřív. I když v úterý jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi doki řekne. Začal mě tento týden hrozně bolet spodek, asi se roztahuje pánev, možná se malej posunul už trochu níž, no tak už se nemůžu úterka dočkat :-) lucyka: Ahojky, tak už jen 2 měsíce jo? to to letí :-) Já holky na FB asi nemám, ale už jsem nedávno potkala Tynku, Zofi, Lucenka x-) strašně se těším, až se přidám na kočárkování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky budu prodavat nejake veci pro deticky. Vibrovaci lehatko s hrajicima rybickama a takovej velkej kruh, kterej ma okolo same hracky a decko v tom sedi ale nemuze v tom chodit, jen se tocit a tak trochu poskakovat. Nemel by nekdo zajem??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki no andelka snad bude rodit dříve než já a nebo se možná potkáme v termínu porodu ;-) to nikdo neví :-D :-D zítra jsu na kontrolu tak jsem zvědavá co mi řekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kontrola dopadla dobře, všechno je v pořádku, malý roste v normě, další kontrola bude už za týden a bude už i monitor :-) zofi: Budu držet palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: jéé tak to mi pak dej pak vědět... vzpomínám jak to bylo u mě :-) a co nohy, ještě otýkají? mrkněte u mě na FB na fotky ;-) ala jsem tam profi - s malou :-) lucy: a co tam máš dál??? :-N zofi, andel: a kde rodíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- uz jsem mrkala, peknoucke, jinak co mam ejste dal, no ja toho mam, sedacku do auta, ta je super, nase mala ji pouzivala 3,5 roku, koupila jsem schvalne takovou abych nemusela furt kupovat nove, tim ze je mensi postavy a drobna a lehka, mela ji jeste do lonskeho rijna a to ji ted bude 5 let, pak plno hader, no ja nevim, hledas neco konkretniho?? Muzu hodit fotky do alba jak bude cas. Jo jinak holky, konecne jsem ukecala chlapa a objednali jsme novou sedacku, juu ja se tesim , sice musim jeste nejakej ten den pockat,ale uz aby tu byla.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jakou máš tu sedačku do auta? jo tak hod, a nebo nemas MMB? Jakou sedačku jste objednali? Máš někde foto?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pan: já budu nejspíš rodit na fífejdách ;-) Chci nadstandart a tam je větší šance že ho dostanu a hlavně není drahý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ufusa.net/scripts/prodView... Pan tady tu sedacku Jinak sedacku do auta mam v cesku,tak foto bude trosku trvat ale hodim to tady do alba potom.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: Já otoky nevedu :-) Mi v podstatě nic není ani nebylo, kromě bolesti zad (pomáhá balon) a teď mě začal bolet spodek, asi jak se roztahuje pánev. Ale jinak vše OK. Rodit bych chtěla na FN, mám to nejblíž, znám to tam, chodím tam na cvičení i kurz a nadstandard nechci. lucy: Hmm, ta je pěkná :-) My budem taky kupovat novou, ale z Ikey. I tak už se nemůžu dočkat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to joooo :-) no už se pak těším na zprávičku. Jinak děkuji za sms-ku, měla jsem dnes hoňku proto jsem hned neodepsala, byly jsme na kyčlích, tak jsem ráda,že už to máme KONEČNĚ uzavřené :-) tak to jsem ráda, že je vše v pořádku a dávej na sebe pozor... no s malým dítětem to se asi těžko odpočívá co? :-| lucy: noo ta vy padá hodně dobře.. ona je s ulož.prostorem či rozkládací? andel: no ted si vzpomínám... ne otoky, ale bolelo tě břicho.. jsem to ale popleta.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: No to jo, furt mi tvrdlo. Ono mi blbne pořád, ale jelikož každá kontrola dopadla dobře, tak jsem to přestala řešit. A gratuluju k dobrým zprávám o kyčličkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan: v poho. Jen jsem splnila to co jsem řekla :-D :-D No a s Eli toho odpočinku opravdu moooooooooooooooooooooooooooooooooc není, ale nějak to dopadne ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pan ta sedacka neni rozkladaci, ja uz rozkladaci nechci. Jnak snazim se sehnat nejake ty obrazky tech veci,ale zatim sem sehnala to vibrovaci a hraci lehatko tak to je takove. http://www.toysrus.com/product/prodpo...
Odpovědět
Profilova fotka
Toto je ten kruh v kterem si muze dite hrat,ale to co mam neni presne tu to. Mam ho zlutomodry a jine hracky atd. http://www.toysrus.com/product/prodpo...
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky kdej ste kdo????
Odpovědět
Profilova fotka
Sedacku uz mame doma a je bomba a k tomu jest i novou tv. velikanskou jak hrom
Odpovědět
Profilova fotka
luci: nějak to tu vázne :-( tak to je super že už máte sedačku a velkou tv no teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda :-D to musí být jak v kině ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Já sem občas nakouknu,ale spíše teda čtu než píšu :-N lucy..ale sedačku jsem zkoukla a je pěkná! anděl..to je super,že je ti dobře, jen aby to tak zůstalo než malý vykoukne, už to máš za pár,co? No u nás je veselo, Ella má šestou nemoc, je prostivná jako osina v zadku nechce ležet sedět, jíst, ach jo..ale prý to skončí, jen jsme zvědavá, kdy..
Odpovědět
Profilova fotka
ZOfi jo jo je to jak v kine az bude celej obyvak hotov, tak to bude parada. Kdy se Simca vraci vubec???
Odpovědět
Profilova fotka
luci: no tak mmy včera vzali útokem Ikeu a koupili jsme Eli velkou postel a dneska se bude skládat, takže už žádná postýlka. :-D :-D kuki: tak ať vás to brzy přejde. My ještě nemocní nebyli a ani jsme neměli tu šestou nemoc. ;-) ;-) Ale určo to rychle přejde a bude lííííííííííííííííííííííííííííp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: Jo jo, je mi celkem dobře (až na to že mě už 3 týdny bolí celej spodek), poradny už mám každý týden, ale vždy všechno v pořádku. Chodím na předporodní kurz, takže i se trochu hejbu, nějak si nepřipouštím, že přesně za týden mi začíná "termín" (těch 14 dní před TP). Doufám, že se bude malému v bříšku ještě nějaou dobu líbit, protože ještě nejsme připravení, co se bytu týče. Strašně se to protahuje a vleče. Tak snad to zvládnem. Na poslední chvíli, ale neva. Ach jo, šestá nemoc, to je stejně podivná nemoc jako pátá, že? Doufám, že bude Eli brzy zase v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky co je, uz tu nechodite co?? nasla jsem nas az na 5te strane
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já hlásím, že už máme naše zlatečko doma :-) Byt jsme úplně dodělat nestihli, koutek pro mimčo se dodělával v den kdy jsme přijeli z porodky, ale už se to rýsuje. Daniel se narodil ve FN 10. května v 4h ráno, měl 3 220g a 48cm. A 13.5. v den termínu porodu nás poslali domů. Zatím se sžíváme, venku je stejně hnusně. Byli jsme jen u doktorky.Snad příští týden už to bude na procházku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baf :-D :-D :-D no tak my už taky máme další zlatíčko, ale to už se ví že? :-D x-) x-) náš daneček se narodil o den později, ale skoro to bylo ve stejný den jak andelka :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?