Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My meli ted navstevu a za chvilku jedu ja pryc,tak po zbytek dne pro me bude klidek. Decka mozna pujdou s tatkou na kolotoce a pak mozna do poruby. Mame tu ted kolotoce,tak to je lakadlo pro decka ze??? Lucenek- at vam oslava vyjde. Uzijte si to na 100 %. tak zatim pa az v pondeli asi
Odpovědět
Profilova fotka
aháá tak to jo, tak si to užijte :-) a pak napiš jak to proběhlo :-)
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tady máte fotos jsem fakt off, jdu uklízet
Odpovědět
Pan. dari se dobre. Veru prvni den zarlila,ale ted uz vypada smirena. Ale asi to bylo tim,ze jsem skoro dva mesice nebyla doma a ted zas posledni ctyri dny v nemocnici,tak si me chtela uzit. Viki papa co dve hodky,mezi tim odstrikavam a sterilizuji,musime mit hooodne lahvi a dudliku,protoze skladuji moje mliko.Davam ji jen cerstve a v mrazaku mam asi 100lahvi zmrazeneho. No takze spim po hodce. Manza prvni noc v soku,rano kruhy pod ocima a pry ze vubec nespi :-D TEd ma dovcu,tak sterilizuje,uklizi a je s Veru.Od patku budu doma sama,tak to bude maso,protoze fatk nespim. Ale jinak je hodnoucka,je to nas maly grizly,lporad mrci x-) Uz jsem hodila fotky na facebook ze vcera,jak nas uvitali
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci fotečky super, to tak rychle uteklo za chviličku to bude veliká slečna :-) Simi jdu mrknout na fotky v dinoparku jsme nebyli, včera tam byl známý a nadával, že tam toho je po skromnu, že to otevřeli aby z lidí už natahali peníze, ale že tam toho je málo, je to otevřené teprve 14dní, tak půjdeme ke konci léta a uvidíme,ale už se tam těším
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka- joo tak to me prekvapuje,protoze podle fotek to je fakt pekne Lucenek-na fotky mrknu hned Jinak ja dnes objednala dortik . Zitra jdeme domlouvat jidlo a nakonec jsme se domluvili,ze zustaneme u te svickove na obed,ikdzy nam to pani provozni rozmlouvala,tak ji reknu, ze ji chceme a na veceri uz taky maem vybrano,tak snad uz jsme lepe pripraveni na ni a ne jak minule,tak me snad nezjebe a kdyz jo,bude tam manza,tak ten se nenecha,jak se mu neco nebude libit, tak si o to rekne a pokud nahodou nebude u nas vcas,tak to se taky rozcili,takze bych ji radila, at je presna. :-D
Odpovědět
bré ráno kristi tak pak poreferuj o tom dinoparku ;-) my prubnem ted arboretum nový dvůr, je tam krásně
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Lucko, gratuluju Sárince k 1. roku a přeji všechno nejlepšíííí x-) Oslavu měla parádní, fotky jsou fajné. Dort-beruška super :-) Simi: Malá je krásná, je jako panenka. Měli jste krásné přivítání doma. Fotky jsou moc hezké :-) Lucyka: A jaký bude dort? Něco jste řešili s košilí a oblekem, že...Oblek dobrý (i když já mám radši s klasickým límcem + vestička). Když je oblek se stojáčkem, tak je k němu myslím i košile se stojáčkem. Ale moc tomu nerozumím, tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno kočeny arboretum bude taky super, tak pak vyměníme poznatky jo
Odpovědět
jo leni s tou košilou to tak je....ale záleží na vkusu a děkujem za přání..... máme to tu jak v cirkuse všude hračky na baterky...to je kraválu po ránu jo kristi..jsou tam opice, exotické zvířata pavopuci hadi....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak my byli v ZOO Lešná, tak se naší Eli nejvíce líbíli lachtani. Bylo zrovna krmení, tak to byla super podívaná. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v zoo lešné jsme byli taky a moc se nám tam líbilo :o) no a lachtani byli parádní
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte, tak jakej byl dnesni den??? My docela v poho, ted vecer jsme byly na skalce a jidlo a vse teda mame domluvene a nahlasene. Predtim mi rikala, ze tam mam byt mesic dopredu,ted jsem se ji ptala,kdy teda se jeset sejdeme a uz ani schuzku nepotrebuje nakonec ani s tema svedkama,jak mi predtim rikala. Jen prijit zaplatit asi tak polovinu z ceny, tak to se tam pak zajde. No tak to je cele. Nakonec jsme zustali u svickove a ted uz nam ji nejak nerozmlouvala. Jen nesmim zapomenout zavolat babicce,jesti ta to vubec muze. No ale shanim tu kosili ten stojacek.Myslela jsem si,ze to bude uz brnkacka sehnat,ale vidim ze ne. Lucenek= nevis, kde se ty stojacky kupujou???
Odpovědět
lucy speciálka na košile a dobrá jena reální ulici v centru...nevím jak bych ji popsala kukni na www.mapy.cz
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko holky, já jsem se po dlouhé době dobře vyspala, žádné noční vstávání a tak :o) vypadá to opět na pařák dneska mi mají přijet kamarádky s prckama na návštěvu tak se těším si za tetičkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: krááásné fotky, jde vidět jak jste si to užili :-) ta beruška byla parádní, to bych taky okoštovala... kde jste si ji nechali dělat? A mě se líbí ta druhá fotka, jak kojíš.. to je nějaká profi? a rovněž GRATULUJI Sárince k 1.roku ;-) simi: no je to záhul pro chlapa co? :-N a na co maš tolik zamraz.lahví? berryl, zofi: jj a jsou tam i bílí klokani :-) no tak tu zataženo :-| a taky jsem se po dlouhé době dnes vyspala, jeste bych ale chrněla. lucyka: a co máte za jídlo na večer? A jaký že jste to objednali dort? A co v Polsku, tam se da sehnat pěkná košile se stojáčkem a uplne to stačí ;-)
Odpovědět
pan jo je to profi, dneska jdeme na focendo :-D ta se mi taky nejvíc líbí, tuhle prostě nesmažu x-) dort nám dělala ta samá paní, co nám dělala svatební, svatební vyšel na 1000Kč a ta beruška na 300Kč....a byl výborný, opět paní Vytopilová nezklamala x-) x-) x-) ve středu jedem do Olmiku do Zoo se těšim na bílé klokany :-D
Odpovědět
jo dnes se djem fotit na oradlenku a pak během srpna k tomu profikovi M.Krusberskému....nafotí nás zadáčo...žádné dítě nefotil ještě tak jsme průkopníci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: tak to je hodně dobrá cena a jaký byl jako oříškový nebo jaký vevnitř? A to byl potažený marcipánem? a nemůžeš mi vyfotit nějakého pěkného velkého stojícího? Muž miluje klokany (Bohemka) tak bych změnila pozadí plochy :-D tak pak povykládáš a doufám, že nějaké fotky taky shlédnem ;-)
Odpovědět
pan vyfotim, esli mi nějakej zapozuje :-p byl vevnitř čokoládovo vanilkový a celý poatžený parcipánem
Odpovědět
marcipánem bože píšu jak tatar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, LUcenek- dik urco se tam teda zajdeme podivat. Dneska jeste jedeme do Shopingu,tak uvidim jestli tam neco nenabidnou. A fotky jsou moc pekne a musim rict,ze tu berusku bych si dala taky, mnam mnam, ja marcipan rada. Pan- nechala jsem udelat normalne hranatej dort, ale jen 2 patra, a na to mam takove modre musle,tak to sem jim tam dala a at to ozdobi. Je to pekarna Jarabova v Kravarich, prej je vyhlasena,no ale to se uvidi az potom. Na vecu jsem nechala udelat veprove prirodni platky, polite omackou , brambory a obloha a pak jeste potom na vecer kur. a vepr.rolady. Na pripitek cinzano. Akorat svedci se mezi sebou dohaduji, protoze ani jeden nechce rict pripitek :-D :-D :-D tak su zvedava, budou muset losovat. Tak se vlastne divam do kalendare ze to je uz pristi tyden. Jezis ted jak jsem to napsala,tak se me udelalo uplne blbe od zaludku. Nervozita. Ale tu zatim necitim. V patek jdu na zkousku ucesu a liceni. Jo a nakonec budeme zrejme s manzilkem preci jen nocovat jinde nez doma. Byly jsme se vcera ptat v MURATY je to ve Vresine,pokud nekdo zna. Tak tam bude nase prvni noc. :-N Jo jeste se chci zeptat, vy novomanzele na sve vlastni veselce,byly jste az do kon ce,nebo jste o pulnoci odesli??? jinak preji dnesni den at je krasny a at se vydari
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki! lucenek: fotenky z oslavy jsou super a Sárušce taky přejeme jen vše nej nej nej v životě. Luci: My jsme s maželem odcházeli kolem půlnoci a můžu říct že jsme už toho měli orpavdu oba až nadhlavu.Já v tenden vstávala už v 5 ráno, tak jsem pak byla ráda že jsme po půlnoci odjeli do našeho pokojíčku ve Ferdinantovi v Krásném Poli. Lucenek tam měla svatbu a my tam měli svatební noc. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem... jak se máte???? lucenek.. no vidíš jak jsi šikovná a super jsi zvládla ten nápis vypadá to bezvaaaaa krásná osllavaaa tak páá zase letím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
davi jo díkec, ale ten puchýř a to stříhání :-p :-p :-p nápis jsem si nechala jen číslo vyhodila :-D bude se hodit
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek... taky jsem si schovala.. hihh ale stejněpříští rok vym,yslím zase něco nového hihhh jak jste se měli dneska??copak jste podnikali???? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki! Luci jak dopadlo focení? ;-) Davi: my dneska opdoledne byli u tchýně. ;-)
Odpovědět
davi :-D :-D :-D zofi super sára byla kočka....předpokládám, že opět bude "viset" jako na skle u fotolabu jako lákací foto...takhle už visíme v Kodaku za rohem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jsem si všimla :-D a já furt chodila kolem a říkala si odkud já ji znám :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy budou fotečky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?