Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi tam pojedeme asi o víkednu hihh musíme se pochlubit snovým dresem umbro hihhh a novýma teplákama hihhh :-D :-D :-D :-D /fotbalová rodina tam víš hih/ lucenku... kde jsi byla malou fotit .. na jeden rok??? my byly s kámoškou fotit na rohu vedle toho sportu... byli asi jediní kdo tam měli jedničku na postavení... teď ale sháním nějakou fotografku co fotí vyloženě v ateliéru takové ty rodinné fotky..nějakou mooooc šikovnou....nevíš o někom????
Odpovědět
davi byla jsem u kočky v hrabůvce co má ateliér doma, vystudovala fotografii a pomalu se vrací k této práci...fotila mi 2x malou a nádherně....jenže ted semnou nekomunikuje...všekré kontakty smazala tak nevim co se děje.... k takovému profikovi jdem k Michalu krusberskému, kolega od Honzy z rádia, on je rpofik, jinak jsme ted byla v klasika atelieru na rondlu v porubě vedle helia sportu
Odpovědět
Jinak mi google vygooglil Evu palkovičovou...porej je dobrá dle recenzí tak zkus tu
Odpovědět
Profilova fotka
lucenečku a ta kamarádka má webky?? a ten michal z rádia ten má webky?? on bude asi drahý co??? nebotebe bude fotti jen po známosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- ta Eva Palickova je fakt dobra. Byla to moje hned prvni volba,protoze je to nej.kamoska moji dobry kamosky v usa, ale byla ten den zadana foti svatbu na celadne, tak ta mi doporucila dalsi jejich kamosku a to byla ta Katka Holoubkova z Poruby. Vsechny chodili spolu do skoly,takze to bylo doporucene,ale ta katka mela blbe ceny =drahe a bez fotek. Eva je dost draha,ale je to fakt dost dobra fotografka. Ja s ni mluvila i pres skype tenkrat, rikala,nakonec ze by treba z te celadne rychle jeste jela,ale to uz jsem nechtela takhle honit a kdo vi kdy by to bylo. Ty ostatni neznam,takze nevim, ale podle tech webovek co tu byly jeste na nejakyho toho chlapa,tak to vypadalo taky velmi dobre,zrejme taky bude sikovnej, to jsi snad psala ty ne?? To info na nej tenkrat. No nic,tak se mejte, my jdeme zitra k logopedovi tak jsem zvedava. Lucenek a kde ze je ta vase mala za vylohou???
Odpovědět
http://www.michalkrusbersky.com/ cenu nevím opravdu lucy jak je na lenince na pravé straně KODAK žlutý tak tam nooo
Odpovědět
Bré ráno...tak my jedem do Olmiku do Zoo kdo to chtěl vyfotit toho bílého klokana??? Myslím že pan...tož pokusím se jinak se tu mějte fajně ;-)
Odpovědět
jo ještě můj kámoš Roman Pastorek je dobrej fotograf, ale ceny jsou fakt jinde než klasika fotolab alá ateliérový fotky u ojetého plyšáka atd...
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holky po ránu :-) lucenek: hmm tak to musel být výýborný a to sis mohla říct jaký chceš ten korpus? já se hlásím o toho klokana ;) Tak papa a pak se ozvi, užijte si to, má být náádherně. a fotečky budeš mít kdy? Jsem zvědavec. lucy: no to zní dobře... já bych určo doporučila ještě ty miniřízečky, ty zmizely jako první měly velký úspěch, šla bych do nich znovu. a jinak ten dort no uplne slintám, tak doufám, že nafotíš i v řezu ;) do albíčka. my jsme byli až do konce a ráno jsme vstávali brzo abychom těm co chtěli brzo odjet dali ještě snídani a výslužku. Ale spali jsme v místě - na té Rychtě.
Odpovědět
Profilova fotka
luci pořádně si to užijte. Taky se tam chceme jet podívat ;-)
Odpovědět
pan jo mohla udělá to fakt jak chci....ořechny nejí manža....takže jsme nedělali ořechový fotky z ateliéru budou v pátek a tamto focení s M.krusberským teprve hany domlouvá uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: tak super, tak pak dohoď nějaké fotečky, ráda bych se pokochala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj kočeny tak jak to jde?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- tak si to dneska uzijte a ja jak pujdu dnes okolo,tak mrknu do vylohy ;-) Jinak stojacek jsem shanela vcera vsude mozne a zjistil ajsem ,ze maji jen bile nebo kremove, barevne se nedelaji a vsechno to jsou jen ty frakovky na motylka,coz teda nechceme,takze nevim . Stejne ta kosile at tak nebo tak nepujde videt. Pan- to si pis, ze to vyfotim, teda bude muset nekdo, povereny focenim. Snad to bude vypadat dobre no?? Jinak jdeme dnes k logopedovi,tak se mrknu zase az vecer. Preji vsem krasny den.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teď mi psal známý z Bohumína že tam je mlha a škaredě, tak doufám, že to sem nepříjde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) Tynko...jak to jde-no hodně ospale - já bych spala až bych brečela ;-( Lucko...užijte si to, olomoucká Zoo je pěkná. My se chystáme do pražské - těším se jak mělé děcko :-) Lucy...téééda tobě se to už tak krátí... :-) Úplně se mi to vrací, jak jsme my před víc jak rokem finišovali... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyyyy jak se daří????? lucenku.. tak jsme sehnala super fotografku ted jen jestli bdue mít volný termín v září.... ale fotípřekrásně cena bude asi kolem 3000. ale myslím že to za to stojí a chtěla bych pak v těhu taky fotky mne těhu a s Davuškem a tátou hihhh myslím že fotky jsou krásná vzpomínka.... co??? jaro... ty jsi z Prahy?nebo ovy?? zoo v Praze je krásná.. i pro děti tam jsou super průůlizky atd moc se nám tam líbilo...my se v září chystáme do zoo v Brně máme tam srazík s holkama z chatu. všem přeji krásný den.. my dneska jedeme s kámoškou na výlet do Frýdku za jinýma kámoškama takže zase bude dneska veseloooo páá a hezký den... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Davi: my jsme v ZOO v Brně byli jak jsem byla těhu a teda moc mě to nenadchlo. Je to furt do kopce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
davihomama: já jsem z Ostravy. V Zoo v Brně jsem nikdy nebyla. Mě se líbí moc ZOO Lešná.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: o tom nepochybuj, to bude vypadat dobře ;-) berryl: tak u nás je od rána krásně 27C davi:taky přeji krásný den, užijte si výlet :-)
Odpovědět
he pan my byly v zoo Na Svatém kopečku, tam bílý klokani nebyli :-D ale bylo moooc fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- na kopecku jsem byly taky . Prochazeli jste tam mezi tema opicema??? Jinak dnes u logopedky dobry, dostali jsme jak spravne cvicit ale jen ď,ť,ň protoze na ř Jamie ted nema vrchni zuby,tak prej pristi rok, do te doby mame toto procvicovat,tak mam napsano co a jak a jak cvicit.Sophie zase ma procvicovat L protoze misto neho rika J. Bylo to v pohode. Jinak pak jsem byly se znamym a jeho malou na hristi a decka pak sli jeste s nema na pizzu a tomasem aj a jela domu pomahat mamce. Ale vyfasovala jsem pak umyvani oken, ale jen zatim par,kde nesvitilo slunko a na ktere dosahnu. Dorazila kamoska na chvilku, a o pul 7 uz dojeli i decka s tomem a ted lezi .Zitra mozna pujdeme na capkarnu, cetla jsem dnes o tom v blesku a zrovna i o tom mluvil ten znamej, ze tam mozna jdou ,tak uvidime, podle tepla. Manza prohlasil, ze stale ceka na ty tropy a ze na koupani neni. Hiaaaa dobry ne??? Tak jestli bude tak jak dnes tak to mi byla mistama i zima,ale jestli bude tepleji,tak jo,tak ho mozna prekecam. Uz jste tam nekdo byly???? Tak dobrou a zase zitra
Odpovědět
luci ee páč jsme měli kočáry a tam se nesmí...ani bych tam nešla přes tu vratkou lávku :-D :-D :-D ale ta restaurace byla eňo ňuno, vyhrála test o nej rest vhodnou pro děti a super, vaří na páře , ceny max 49Kč za dětské menu, rychlovka, ochota, jídelní židličky...prostě pajada
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak to jste si to pořádně užili. Viděla jsem i fota a super. Taky se tam chystáme, tak jsem zvědavá kdy nám to vyjde. A ta restauračka musí být super tak jak to popisuješ ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoky holkyy jaro.. aha takže jedete do Prahy na dovču? Lešná je superrr ta se taky chystáme.. pokud táta bude mít volno chudák maká jak barevný....ani teď ještě není z práce doma a to šel Davušek zrovna spát, tak se ani neuvidí chjooo zofi...ještě jsem v Brně nebyla ale tam mne více než zoo bude zajímat že poznám plno nových kamarádek, co se spolu bavíme na chatu. :-D :-D :-D
Odpovědět
davi do brna jedem taky resp. do Vaňkovky posedět podřistat, ratolesti budou hlídat tatínci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky zdravím Vás
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: tak to neva... ale kdyby někdo byl v ZOO tak fotit klokany jo? :-D berryl: taky zdravím :-) jak se vede? co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
pandamko..... a na co klokany ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: až budu mít fota ze ZOO z Lešné, tak se mrknu jestli je někdo fotil a kdyžtak ti je pošlu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?