Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bocanka.... no krásné fotky má dávám si do záložek a ještě uvidím co kde seženu.... berry a kdejsi přišla na to že tamse dělá kurz? no já byla v porubě bazén tam byl superr ale cvičení na nic... myslím že v porubě to za ty prachy určitě nestálo. je super že se tam seznámíš s maminkama co mají termín skoro tak jak ty... my zustaly z kurzu některé kamarádky do teď a je to bezva :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy on je opravdu strašně hodný, ale když ho člověk nezná, tak si řekne to bude nějaký holkař a tak, ale je fakt takový můj míšánek jak píšeš, je hodně pro rodinu a snesl by mi modré z nebe a já mu samozřjmě také!!! měla jsem veliké štěstí :o) hned to raději zaklepu no a svatba, ta byla prostě parádní, Ráda si mě pořád hlídal a hladil mě no prostě mám na co vzpomínat :o) klidně v trenýrkách hlavně ať mu je pohodlně ne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no Poruba přes léto kurzy nedělá, to bych měla blíž doporučila mi to kamarádka já jedu právě z holkama co jsem se seznámil na koníkovi, takže se těším, všechny máme podobný termín a jedna ja taky z Poruby .o)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no to se někdo má (řízky) .. já jdu dnes na cvičení, ale slunko tu nesvítí a začínáme až od 18h tak třeba tu už budou ty přívalové deště :-N taky dobré co? Ale myslím si, že to přijde až tak kolem 2h ranní. tak to je super, že jsi našla kamarádky ve stejné situaci :-) to je fajn. tak si to holky užijte ;) jdu vařit. Dnes dělám brambory na kyselo a k tomu opeču kabanos. davi: taky zdravím, no mám se dobře a dobře mi tak :-D ne, uklízím, za chvilu jdu vařit a pak se vydám do ulic. kde jste byli na výletě? lucy: no to je ta nevýhoda stojáčků.. a taky musíš mít do toho jinou košili ;-) no lepší by bylo normální sako at jde vidět nějaká ta kravata, ale fakt záleží na vás... jak a co se vám líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
pan z Tebe bude rosnička, to má být na víkend zase deštivo? tady už je pěkný pařák se mi ani nechce ten oběd dělat, ale musím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berry .. a kolik tě vychází ten kurz tam kde jedeš... pojištovna ještě něco málo proplácí na těhulky.. tak toho využíj.. než to setnou uplně./pojištovny jsou potvořáááci/ pan.... no já za chvíli jdu jezdit na rotopedu a pak vařit ..pračka mi pere...a Davušek pujde za chvíli hajat. Odpoledne příjdou kámošky co jsme se dlouho neviděly.Včera byl výlet za kámoškou a jejím malým asi tak hodinku od Ostravy autem.. bylo bezvaaa davi se rochnil v lavoooru.... super jsme pokecaly no pohodkaaa na té mateřské jetaak blaze :-D :-D :-D :-D ty jsi taky z Poruby?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem u hzp a stejně nechápu na co teda mám příspěvek http://www.hzp.cz/main/clanek.php?id=...
Odpovědět
Profilova fotka
berry máš tam 300 kč na ten těhu kurz
Odpovědět
Profilova fotka
berry .... * těhotenské kurzy (léčebná tělesná výchova, psychoprofylaxe) * plavání pro těhotné * vitaminy pro těhotné maximální částka co ti dají je 300 kř bylo 1500 ale to už je pryč... tak aspon těch 300
Odpovědět
Profilova fotka
jojo aspoň něco co Luci máš pro malou takový ten ušní teploměr? máte ho některá? uvažuji, že ho pro prcka koupím
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: jj ]-( koukni.. http://pocasi.idnes.cz/ dej si srážky a posouvej hodiny dopředu a uvidíš :-| davi: jj z Poruby, ale ted ziju v Praze. A co vaříš? Tak si pěkně zajezdi ;-) tak já jsem u OZP a tam prispívají 1.000kč.. 300kč se mi zdá hodně málo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo chtěli jsme jet na chatu, ale pokud bude pršet tak to nemá cenu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to nemá, má pršet docela fest :-| ale třeba se předpověď mýlí... no já nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme co nám počasí nakonec pinese co plánuješ Ty na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
že by? http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
berry........... já ho doma mám a je k ničemu uvažuju že ho prodím. podle mne je uplněna nic.... a zdá se mi že pokaždé měří jiank.. no jak říkám nepoužíváme ho a jistější je teploměr digi do dupkya je to a nebo rychleběžka do dupky... pan... aha tak jsi se přestěhovala a jak se tam žije??? ty máš děti? jsi na mateřské nebo pracuješ?? jo zajezdím jdu až ted za chvíli davi šel až ted hajat.a idpoledne nakonec pujdmee na koupák.. v tom vedru jsem přehodila kamarádky na neděli a dneska jdeme s tátou k voděěěě chudák pořád je v práci a ted má pár dní odpoledne volno.Musíme toho využít.
Odpovědět
Profilova fotka
no možná přijedou M. rodiče, ale nevím když hlásí takové počásí.. no uvidíme.. jinak netuším asi relax mnam to bych si dala... ty děláš chutě... tak to budeš dělat miláčkovi až dorazí dnes domů?
Odpovědět
Profilova fotka
aha já jsem si myslela, že je lepší, do sekundy Ti změří teplotu a nemusíš dávat miminku nic do zadečku, je to prostě rychlejší hm tak nevím nevím digitální mám
Odpovědět
Profilova fotka
davi: no oni ty rychloběžky už neprodávají .. jsou zakázané v celé EU kvůli rtuti :-| oni už neví co by vymysleli. davi: no jak se tu žije.. v OV by s rodičema bylo asi líp.. ale přijela jsem tu za prací a pak se tu seznámila s mužem, který je z Kroměříža :-) Děti zatím nemám, pracuji. To je jasné, tak si to u vody užijte, tu moc extra krásně teda není :-|
Odpovědět
Profilova fotka
berry.... uvidíš sama pokud si ho koupíš... a vyzkoušíš ... třeba ti vyhovovat bude ..píšou tam ale že není nejpřesnější tím že je v oušku......mám ho doma, pokud by jsi si ho chtěla odzkoušet... mužu ti ho pujčit.. ;-) mi doma leží zbytečně. Dostali jsme ho od bývalé tchýně k vánocum.. je to přímo pro děti.Ale jak říkám já tím neměřila.jen jsme to zkoušeli na sobě a když to bylo pokaždé jinak tak jsme to odložila a používala digi do dupky.mám takový ten digi co má ohebnou špičku, takže i když se Davušek mele tak to nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
pan.... cože už to zase zakázali?? tak to je mazec fakt... celé roky to nikomu nevadilo.... no čemu se divíme v dnešní době.... a už tam žiješ dlouho?? plánujete někdy rodinu v brzké době? a ty jsi se vdávala v Praze nebo v Ově?
Odpovědět
Profilova fotka
aha davi děkuji za radu poradím se s manželem a uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
davi: jj zakázali, už to v lékárnách neprodávají, nevím jak jinde. no jsem tu už 8let a rodinu plánujem :-N Vdávala jsem se v OV a bylo to moc fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
davi: a jak sis zajezdila v tom hicu?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to moje zlato už spinká a až se vyspinká tak jedem do ZOO. Dneska Eli lozila po čtyřech po zahradě no hold už je veliká. Mám to natočeno, tak to zkusím hodit na Facebook :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berry a zeptej se třeba i v lékárně jestli ti to doporučí... pan... a kde jsi měla obřad a hostinu? jo jo zajezdila sjem sii hih na rotopedu a kukala u toho na drzou jordan hihhh to víš jak mám Davču a táta věčně v práci tak nemužu nic jiného než makat aspon doma...ale hlavně že to nese ovoce hihhh :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme k voděěěě páááááááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D :-D :-D krásný den přejemee
Odpovědět
Profilova fotka
davi: obřad v Porubě na radnici a hostinu jsem měla Na Rychtě v Paskově. a co děláš? páčko
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdaaaaarek, tak pocasi dnes jeste vyslo co?? Jsem zvedava kdy prijdou ty bourky. my byly dnes na pizze v zahradkach ,puvodne tam mely byt jen 2 kamosky ale nakonec tam nas bab bylo5 celkem a prisel tam manza,ale jo v poho, skoro vsechny znal tak bylo plno zertiku haaa Tynka- proc by si mel nekdo kdo tveho muze nezna myslet,ze je na holky?? Opradvu mi prijde moc mily velkej sympatak. Skoro ti toho tveho muzicka zacinam zavidet. :-D
Odpovědět
čus bus trolejbus
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?