Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
i já jsem si vlastně dělala dekoraci na auto sama najdu nějakou fotku a hodím do alba jo
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo máš to tam a mašle byly i na klikách mi příjde zbytečné nějak moc to auto zdobit a platit nehorázné peníze!!! my jsme nazdobili jen auto nevěsty a ženicha a ostatní měli na autě stuhu(od Lucenek) někteří si ji ani nestihli dát, protože jeli přímo na radnicic
Odpovědět
jo jo já měla srdíčko z papírových růží a vizelín ...a to samé na dveřích...takže pohodáááá fakt to přezdobit nebývá pěkné a upřímně v tom spěchu takové detaily kolikrát ani nepochytíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro: o kuki nic nevím. Potkala jsem jen jejího manžela u domečku a toť vše. Teď mi tu zrovna Eli lozí po čtyřech no paráda. Naštěstí udělá jen pár kroků a konec. Jinak my jsme si auta zdobily taky sami, akorát jsem měla kytici na auto nevěsty z květinářství.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak mi mudr nedoporučil koupaliště :-( zofi to je super, že už malá lozí se pěkně naběháš co?
Odpovědět
Profilova fotka
no ona se stejně rychleji plazí, takže se naběhám docela dost no. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak s tím tvrdnutím břicha opatrně, se šetři a když tak odpočívej s nohama nahoře ;-) gratuluji k Ríšovi ;-) jééé to je krááásný dortík ta beruška... to bych si dala... uplně tu slintám :-D :-D lucenek: a v kt. radiu dělá jestli to není tajné ??? :-N to jsem ale zvědavec co? :-D jaro: ahooojky ;-) simi: drzim palecky a pak se ozvi!!! bocanka: taky netuším... dekorace na auto mívali v půjčovnách svateb.šatů ale jinak nevim co mas na mysli. Kytky co se dávají ti udělají v květinářství.
Odpovědět
Profilova fotka
pan šetřím se :o) ono to ani jinak nejde :o) dneska tam je pařák co uf
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: jj je ale nějaký opar, Oskar se neukázal během celého dne. Co manža, už docestoval?
Odpovědět
kristi však já taky neplavala jen seděla čáchala si hohy a sem tam šla pod sprchu takhle mykoza nehrozí ;-) pan tady www.orion.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Pan ještě je v Plzni zítra k večeru dorazí, tak se už těším.Dneska jsem tu měla rodiče a pak kamarádku teď odešla, tak mi to zase krásně uteklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
opět mlsám http://www.blesk.cz/clanek/pro-zeny-v...
Odpovědět
Článek se načítá
že se ti chce v tom vedru :-D já radši zeleninku mám 58kg takže hubnutí ted je moje prioritka
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja zdravim taky dnes bylo docela parno. My uz tady mame manzilka a deticky meli slzave udoli. Tynka- tak manza si sice vsiml, ale nezminoval se,takze jsem vse co jsem tam napechovala zase vytahla . Dnes jsem mu rekla, ze jsem si tvary trochu zmenila kvuli nemu ale ze si ani nevsiml,a on mi na to od povedel,ze si vsiml, ale ze ni cnrekl. NO zrejme jsem zvolila male cislo :-D :-D Jinak si dnes koupil oblek,ale holky on si koupil stojacek. Hodi se to vubec na svatbu??? Ja nevim zkousel si saka,ale teda opravdu na saka neni typ. A kdyz bylo sako dobre, tak ty kalhoty nebyly. NO toz ja nevim. Jeste asi budem koukat. TOto byl fakt dobrej kup. bylo to slevneno a celej oblek stal 999kc. No nekupte to ze??? Jen ted nevim ,nejsem si tim moc jista. Sice fotku mam,ale davat ji tu nebudu. Mam uz taky novou obcanku a pas a zasl ajsem si i pozadat o ridicak,tak rano jsme dnes vyrazili v pul 9 a prijeli az ted po 20 hod. takze utahani. Takzatim se mejte, juknu kdyztak zitra, pokud bude casu trochu.ppa
Odpovědět
Profilova fotka
luci to já mlsám jen očima :o))) lucy to je teda jsem čekala, že hned na tebe vyjede a on raději mlčí, no asi byl rád, že te vidí co
Odpovědět
lucy stojáček je moderní mě osobně se líbí, ale záleží na vás..a hlavně na manžovi, jak se v tom cítí
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) berryl: ty děláš ale chutě takto po ránu :-N budeš péct nebo jen koukáš? aha tak zodpovězeno :-D lucy: no taky si myslím, že záleží na vás ;) s tím stojáčkem :-)
Odpovědět
berryl: díky moc za ukázku v albu, na auto nevěsty zůstaneme jen u stuh, ale ženich by si moc přál ke stuhám i bílý cilindr..tak ten objednám. Jinak včera jsem objednala helium - chceme mít výzdobu s balónky, tak snad dnes dorazí.
Odpovědět
berryl: nemáš náhodou příbuznou Veroniku Tománkovou? Nebo že by shoda jmen... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko Pan jen očima, ale asi něco dneska upeču, když večer přijede manžel, tak ať mu chutná :o) bočanko je to je shoda :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko Lucenek- diky aspon trosku me to uklidnilo, ze se to hodi. To vis, on ma svou hlavu a mu nerozmluvim nic. Vypada v tom sice jak nejakej vojak v uniforme,ale opravdu je asi jedinej typek, kterymu saka neslusej. Anebo je to tim, ze to v zivote nemel na sobe a proste na to nejsme zvykli. :-D Jde jen o to,ze tam proste nebude mit tu kravatu, coz me docela mrzi. Rikal,ze se jeste poohlidne po necem a taky jsem rikala,ze jsme se mozna unahlili,ale on takhle vzdycky nakupuje bez rozumu. Proste byla sleva,byla by blbost to nekoupit. No tak uvidime snad to vyjde. Ale ty kalhoty nema sice male,ale jsou mu uple a on ma rad vetsi a ted v tom vypada silene hubene a hlavne rikal, ze jak se ohne,tak mu to na zadku praskne :-D :-D . Ale potom se prevlece do jinych tesilek co ma, takove pekne,tak to vydrzi. Jinak v po mame opet schuzku na skalce,tak uz musim byt lepe pripravena. Uz vim pocet lidi, co na obed,jeste musime tu veceru vymyslet a snad to pujde uz. Prihodim potom i jednu fotku zidle jak budeme mit,protoze jsme to na te skalce zkousely a taky mamka dnes dokoupit zbytek te organzy na ty zidle at to mame. Dort jedeme nakonec v nedeli vyrizovat do kravar. Tak to bylo mamka chtela pect a jak to dopadlo co??? ]-( Kolace jsou objednane,tak 30 by je meli dovest,no protse ted uz toho bude mooooooooccccc Zkusim se dnes trochu opalovat na zahrade a zitra zacit na solarko aspon ta tech par tydnu ,snad ty raminka zakreju. Tak pekny den preji
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy můj Radim si teda později sundal sako a vestu a převléknul si košily. Největší sranda byla, když někdo chytrý vymyslel, že mu zavážou oči a on mě bude hladat podle lítka, měl veliký strach ať mu neprasknou kalhoty jak byl pořád v podřepu :o) no a košily mohl znovu ždímat potom výkonu, že. No teď u to půjde všechno rychle a za chviličku budeš jako my jen vzpomínat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy já Ti tak závidím, hned bych se vdávala znovu, ten den byl prostě úžasný, dokonalý, nádherný až nepopsatelný ach jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: to je jasné, musí být něco na přivítanou ;-) a co budeš dělat už víš? jj a rychle to uteklo, to je děs... vzpomínáš jak jsme na sebe mávaly? co dnes vaříte?
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu dneska poprvé na ten předporodní kurz, dneska máme lekci dětičky, takže cvičit ještě nebudeme, tak jsem ráda, v tom horku se mi totiž nic nechce :o) řízky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahokyy tak jak se máte po ránu?? jaro zdravím tě... berry a lucenek tak jak jste se měly holky? my byly včera na supr výletě a večer utahají jak koťátka hih dneska bdue zase pařák. příjdou kamarádky lucenek...ty jsi se tady bavila něco o focení. jdeš se fotit s dítkem?? já bych chtěla někam zajít s malým nanějaké hezké focení.. a s tátou jako celá rodinka ale nevím kam...
Odpovědět
Profilova fotka
berry kam jdeš na ten kurz do poruby???
Odpovědět
davihomama: krásné fotky - i s dětmi - dělá Katka Holoubková z OV, www.kacafoto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
do hrabůvky jak je pizzerie ježek, je tam paní z vítkovic Majdišová prý je super
Odpovědět
Profilova fotka
bocanka- jo tu Katku na tu jsem se koukala, kdyz jsem hledala fotografku a tato mi byla doporucena jeste jednou lepsi,ktera ovsem nemela volnej termin. Jenze myslim,ze je to zrovna Katka ktera mi rekla,ze za svatbu je cena 5 litru ale v tom nebyly fotky, coz mi prislo blbe. Ale jinak fotky super. Tynka- ja uplne zavidim zase te tvoji svatbe, jak o tom pises a mluvis,tak to muselo byt opravdu nadherne a opravdu jste si to uzili.Ja jen doufam,ze ta nase bude aspon z poloviny takova. On ten muj na takoveho veci neni,tak se divim,ze do toho vubec sel :-D .Ale jak se divam na tveho muze on vypada jako hrozne velkej sympatak a takovej misanek hodnej. Fakt proste vypada supr sympaticky. Zrejme sis vybrala skvele. A neboj,tak si to po 10 nebo vice letech zopaknete a uzijete si to skvele.Jo a myslim,ze tomas hned po prijezdu na sklaku zhodi sako a za chvilku i kalhoty. Hmm ze by jsme ho nechali v trentyrkach??? :-D Jinak my jdeme dnes na pizzu s kamoskama, Tomas jel do havirova dnes ale dojede,tak si urcite taky da. Sice 2x mensi pizzu nez na jakou je zvyklej,ale co, nemuze moc papat aby mu ty kalhoty fakt neprdly. Kdyby jste videli jakej v tom ma zadecek, jak nase Sofule. takovej malinkatej nijakej a takovy jenom paratky z pod toho saka jdou. :-D :-D Koukala jsem ted na net na ty stojacky a na jedny fotce tam mel i kravatu v tom,ale my mame asi zrovna takovej kde se kravata nejak nevleze, videt to uz nepujde. No jeste to potom zkusime. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?