Menu Forum

Jak vycházíte s rodiči ženicha? Znají se vaši rodiče?

18. únor 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Karviná
 kajovaevicka - posílám odkaz, kdyžtak se můžete inspirovat http://www.mojecestovka.cz/stranky/5:svatby-v-zahranici.html , jinak klidně být tebou, tak nečekám celý rok, klidně to provedu u letos, ale záleží na tom, jak se vám bude chtít...pokud svatbu chcete zrušit, protože byla plánovaná v ČR s rodinami a vzít se chcete raději sami někde v zahraničí, tak je to fakt super nápad emoticon
ono i má sestra se tak chce vzít...sice to nebude taková veselka, jak jsme měli my s manželem, ale sestra má přítele, který má rodinu taky nic moc, takže s ní v tomto souhlasím, vezmou se v zahraničí, nechají si udělat video, fotky a pak to oslaví tady v ČR , udělají raut pro rodinu a přátele a tam celý obřad pustí na videu a budou ukazovat fotky a podle mě sice nebudeme přímo u obřadu, ale podle mě to vůbec nevadí - dokonce říkala, že si svatbní šaty nějaké jednoduché (aby to líp zabalila) nechá ušít a pak je může mít i na tom rautu. Moje mamka sice remcá, ale podle mě jeslti ji jde o ten obřad, tj. nějakých 30-40 min., zas o tolik nepříjde, když to budou mít natočené emoticon Já sama kdybych byla v té situaci, že rodina jednoho ze snoubenců nic moc, tak to řeším stejně emoticon
21. čer 2010 ve 20:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 kajovaevicka - dobře cenové vychází svatební balíčky v řecku - kos, zakynthos emoticon spojíte to s dovolenou a myslím, že jste naprosto happy emoticon
21. čer 2010 ve 20:44  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sambucca
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1152 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sambucca
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1152 příspěvků. Má 22 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 kajovaevicka: ja bych rok necekala emoticon taky bych necekala na klisovity more v lete, nasla bych si krasny romanticvky misto v CR, zaplatila bych si treba prodlouzenej vikend v nejakym utulnym hotylku pobliz, s bazenem a wellnes masazema treba, a vdala bych se uprostre babiho leta kdy listy hrajou vsema barvama a slunicko ma zlatou barvu emoticon kdyz to bude svatba ve dvou, muzes fantazii popustit uzdu a udelat si svatbu presne takovou, jakou chcete - takze tchyni podekuj emoticon emoticon emoticon
22. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 sambucca - možná to klišé je, ale v ČR moře nemáme, takže pro mě to je ta pravá exotika a správná volba, a ty fotky od moře jsou fakt něco tak nádherného...wellnes můžeš mít vždycky a kdy budeš chtít, na hodně místech v ČR, ale moře v ČR fakt není, proto to beru jako romantiku nikoli jen jako klišé... emoticon
22. čer 2010 v 19:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
Registrovala se 24. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Chuchelná, Region Opava.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Chuchelná, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
Registrovala se 24. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Chuchelná, Region Opava.
    Chuchelná, Region Opava
 to fire85 : tak já bych to po ní ani nechtěla, kdyby ale všude nevykládala, jak mi pomáhá a den předem nemluvila o tom, jak to uklidíme a jak mi pomůže. Nejde o tu pomoc, ale o to ať se pak nešíří fámy, jako to, jak ona se tam nenadře. Ale to je na dlouhé povídání, vždycky když se pracuje, tak ona se zdejchne a přijde k hotovému. Druhý den slyším od známých, jak říkala, kolik práce včera měla, ale že to zvládla. Mám s ní už vlastní zkušenosti a vím, že je pohodlná a nedokáže uklidit u sebe natož aby šla a pomohla někomu.
23. čer 2010 v 11:51  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
 A co se týká zrušení svatby - já bych svatbu nerušila, ale taky nevím jak to u koho chodí a jaké má kdo vztahy. Ale je fakt, než se celý den "trápit" a dívat se na to, jak to někomu vadí atd. tak je lepší se vzít v cizině, v exotice a jen sami - to si to užijete nejvíc. A pokud vám někdo bude vyčítat, že nebyl na svatbě a že jste to zrušili - tak šlo jen o to, aby se najedl.
23. čer 2010 v 11:54  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
 Já měla ještě před rokem, taky super vztah s tchýní. Když potřebovala, tak jsem hned přišla a pomohla a to samé i ona. Jenže pak umřela její mamka (ona se o ní starala) a tak se přestěhovala zpátky do domu od přítele, tam bydlí vlastně se svým manželem (mimochodem kapitola taky sama o sobě) s mým přítelem a v přízemí je ještě straší bratr ( s rodinou) od přítele, který se má v nejbližší době stěhovat (snad už konečně). No a začalo peklo, švagrová si chodila stěžovat atd. a já byla ta nejhorší, prý že navádím přítele aby nešel bráchovi pomoct atd. Přitom jsem říkala příteli, ať mu jde pomoct, ale oni požadovali, aby si přítel bral kvůli tomu dovolenou atd. A na to můj přítel, řekl že ne a už to bylo kvůli mě, že já ho očkuju. Kdyby ji vyhodili z práce, tak to bude určitě moje vina - protože bych podle ní zavolala do firmy a řekla ať ji vyhodí. Je silně zmanipulovaná švagrovou (její snachou). Kdo nezažil tak nepochopí. Kdyby mi dneska někdo říkal, jaké naschváli mu tchánovci dělají, tak bych taky nevěřila. Na tohle má i sci-fi málo. JJ člověk se někdy diví, čeho jsou ti ostatní schopní.
23. čer 2010 ve 12:05  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra984 (32 r.)
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 2015 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
petra984 (32 r.)
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 2015 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Kladno
 Tak to přeji pevné nervy... Já bych se snažila o co nejdřívější odstěhování, protože tohle přinese akorát problém. emoticon
23. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 11. září 2010
    Na zámku v Litomyšli, Region Svitavy
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Irsko.
 Ahoj holky, az ted jsem se po nejakym case dostala na net. Dekuju monniky a bejrusce protoze ty jedine presne pochopily o co mi slo kdyz jsem si tu "stezovala". Pouze jsem chtela prispet svym nazorem a to ze ma nekdo jinej nazor mu neberu, ale nemusi to prezentovat takovymto zpusobem. Ja mam svoji budou tchyni celkem rada, jenom me stve ze se vsechno musi prizpusobovat pouze ji a to uplne ve vsem. Planovani svatby dokaze nekdy bejt samo o sobe dost na nervy a jeste kdyz ti do toho rejpou ostatni, tak to fakt moc nepomuze. Napriklad koho pozvat a koho ne...vzdycky jsem si myslela ze na svatbe budu mit pouze ty lidi ktery mam rada a ktery znam, nakonec tam budou i lidi ktery jsem v zivote nevidela a oni nevideli me. Ale co, hadat se kvuli tomu nema smysl, jenom ze kazdej clovek navic stoji penize...ale to ji nakonec moc nedochazi...
kajulin: taky bych koukala co nejdriv se odstehovat, to je leda tak na blazinec emoticon
23. čer 2010 ve 20:22  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
 Veroussku, u nás to taky s těma hostama bylo divoký. Tchýně tlačila, abysme pozvali všechny její příbuzný z Moravy (já je v životě neviděla a nastávající tak 1x za 3 roky na pár dní). To jsme samozřejmě odmítli, nakonec po děsným nátlaku jsme pozvali její kamarádku s manželem a 2 dětma a příbuzným jsme poslali oznámení. Ovšem přišlo překvápko, příbuzní poslali 5000. Přišlo ještě větší překvápko, shrábli to přítelovo rodiče a my neviděli ani floka...
23. čer 2010 ve 21:07  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
 bejruska: cozeeee? to jako vaznee?? no tak to je vazne sila, ja nemam slov...
u nas to teda nebylo az tak hrozny, ale stejne jsem byla natlacena k tomu mit tam lidi ktery jsem v zivote nevidela...ale usoudili jsme, ze abysme meli pokoj tak udelame nejakej kompromis...i kdyz odvazana z toho nejsem emoticon
23. čer 2010 ve 21:15  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
 Už to neřeším. Ať si to strčej za klobouk. Přežili jsme jejich fígle, abysme se rozešli, přežijem i tohle.
23. čer 2010 ve 21:19  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
 bejruska: nakonec co ti zbyva...ale je to fakt hnus....cloveku je z toho az zle!
23. čer 2010 ve 21:26  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 bejruška - tak mi teda bylo trapně, že mají jen oznámení a nebyla bych si jistá, když poslali tak velký dar, aby si nemysleli, že mají pozvánku ke svatebnímu stolu... emoticon
23. čer 2010 ve 21:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
 Marci, prý k tomu poslali dopis, že gratulujou, nicméně nepřijedou a že tedy posílaj příspěvek do začátku.
23. čer 2010 ve 21:34  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
 bejruska: tak ale to od nich bylo hezky no...
23. čer 2010 ve 21:36  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
 No to bylo, já to obdivuju.
23. čer 2010 ve 21:39  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
fotoportrét
fotoportrét
veroussek
2
 Je videt ze pribuzny maji vic vychovani nez manzelovi rodice!
23. čer 2010 ve 21:42  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 bejruska - no tak to máte teda pěknou rodinku, mě by hamba fackovala, kdybych si přivlastnila peníze od rodiny, který to posílá někomu jinému, fakt rodinka k pohledání emoticon jinak je smutné, že ta rodina z moravy by si tedy zasloužila víc být na vaší svatbě, než někteří svatebčané, kteří jsou zvaní.... emoticon
23. čer 2010 ve 21:51  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kelisova
Registrovala se 16. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 373 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kelisova
Registrovala se 16. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 373 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Nová diskuze o tchyních zde byla přesměrována. Takže. Má extchyně byla jednou z příčin mého rozvodu. Tak zlého člověka jsem potkala v životě jen jednou, a to jsem si myslela, že druhý takový být nemůže. Může. Doporučuji všem zkouknout film Tchyně a uzený, na motivy knihy S. Monyové. Na konci filmu jsem brečela jak želva, bylo to, jako by to psali podle mně (až na to projímadlo emoticon). Myslím, že každá z nás si v tom filmu něco najde...
18. zář 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dance01
10
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
dance01
10
Registrovala se 28. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 71 příspěvků.
 Zatim s nimi vycházím dobře, skorotchýně mi jednou u snídaně řekla, at jim tykám, ale mě to nějak nejde... ji bych tykat dokázala, ale tchánovi asi ne.... a trochu se bojim těch příprav na svatbu, aby neměli moc řečí.... myslim, že jim pak zásnuby oznámíme najednou i s našima někde v restauraci....
18. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
Registrovala se 20. března 2011 na beremese.cz. Přidala 261 příspěvků. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
petulkkab
8
Registrovala se 20. března 2011 na beremese.cz. Přidala 261 příspěvků. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky tak já s rodinou nastávajícího vycházím velmi dobře. Jeho sestru beru jako svou vlastní a jeho maminka je úžasná paní, i když občas trošku moc prosazuje svůj názor, ale my si s přítelem z toho nic neděláme a vždy si to uděláme tak jak chceme my emoticon jinak naši se znají s přítelovou maminkou, tykají si a rozumí si. Jelikož rodiče snoubenci žijí odděleně, tak nás čeká ještě seznámení mých rodičů s přítelovým otcem, což je trošku oříšek, neboť je to Kubánec - umí slušeně česky, ale je to prostě jiná mentalita a můj tatínek je spíše takový tradiční no :( mám z toho docela vítr, ale snad to dobře dopadne...
19. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 36 přátel. Šenov, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
katkavfr
16
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 137 příspěvků. Má 36 přátel. Šenov, Region Ostrava.
 haha neco pro me mohla bych psat hodiny a hodiny... ale reknu to asi ve zkratce emoticon tchyne, tchan, svagrova jeji syn a manzel sou taaakove zlata jenom zakopat!!!!! emoticon jinak vsichni ostatni z jejich rodiny sou skveliii emoticon
10. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlovasandra (32 r.)
1
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků. Má 2 přátele. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
pavlovasandra (32 r.)
1
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků. Má 2 přátele. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 6. srpna 2011
    Brno, Region Brno
 Tak u nás se všichni znají navzájem už léta, tak 4 roky asi. V průběhu prvních asi 2 let vztahu mi nepřipadalo důležité, aby se naši rodičové seznamovali. Já vycházím s manželovými rodiči dobře, jsou moc fajn, takoví skromní lidé z vesničky, kteří jsou vždy rádi když nás vidí. Bohužel jsou rozvedení, tak žijí odděleně, ale vztahy jsou fajn. Manželova maminka když přijedeme na návštěvu má vždy navařeno, napečeno a polovinu si odvážíme domů, jsou strašně milí oba. Můj manžel s našema také vychází, dokonce i s tchýní, nevidím vůbec problém. Mamka ho bere jako syna, s taťkem je to taky fajn. Naši také žijí odděleně.
Společně se scházíme jak jen to jde. Před svatbou byly trochu problémy v rodině, které se vyřešili až naším svatebním dnem, od té doby je vše v pořádku. emoticon Baví mě vtipy o tchýních, vždy se směju tomu, že u nás je to úplně v pohodě. emoticon A docela je mi líto lidí, kteří to štěstí v rodině nemají. emoticon
10. říj 2011 ve 12:26  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduli13
3
Registrovala se 28. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 241 příspěvků. Bystrc, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
raduli13
3
Registrovala se 28. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 241 příspěvků. Bystrc, Region Brno.
 U nás je to v pohodě....
Rodiče se znají už skoro 5 let, jen mého tchána neznají a já ho osobně poznala až teď v létě před svatbou....
Na svatbě tchán nebyl, ale co jsme tam teď zas byli tak normálka, bratříčkovat se nějak extra asi nebudeme ale normálně vycházet můžeme, hlavně teda záleží na vztahu mého muže a jeho otce a do toho já mám co nejmíň kecat skrz všechno co si s ním celá rodina prožila...
Ale jinak je vše v pohodě, tchýni mám pohodovou a moji rodiče manžela hned od začátku brali, takže jsem časem skonstatovala, že ho snad mají radši než mě emoticon Samozřejmě vše ve srandě...jsem ráda, že všichni spolu vycházíme a nemáme žádné větší problémy a ty menší se vždycky hned vyřeší emoticon
10. říj 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimmi1
1
Registrovala se 7. června 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
kimmi1
1
Registrovala se 7. června 2011 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 2 přátele. Region Opava.
 @tehulda Taky mám takovou švagrovou (26 let) bez kamarádek, bez partnera, bez témat ke konverzaci, prostě zapšklá stará panna.
10. říj 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2126 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
makovaapanenka (37 r.)
13
Registrovala se 21. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 2126 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Praha.
  • Svatba byla 3. září 2011
    Chvalský zámek v Horních Počernicích, Region Praha
 Protože naši žijí na opačném konci republiky, seznamovali se s protistranou čtyři měsíce před svatbou a moc si sedli, na příští rok si už prý domluvili návštěvu u našich emoticon Já s manželovými rodiči taky vycházím skvěle, naši mi dokonce po svatbě pořád opakovali: "Oni tě mají tak rádi," jako by nemohli uvěřit, že jsem něčeho takového hodna emoticon
10. říj 2011 v 18:20  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
im4fun
11
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 830 příspěvků. Má 18 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
im4fun
11
Registrovala se 18. července 2011 na beremese.cz. Přidala 830 příspěvků. Má 18 přátel.
 No, jelikož se naši rodiče nacházejí od sebe 2000 km, tak se viděli jen jednou. A moc si nesedli:D Ale co, to přeci není to nejpodstatnější...
11. říj 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_kp
13
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 511 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
princezna_kp
13
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 511 příspěvků. Má 8 přátel.
 Tak znovu ozivim toto tema. Tchyne mi po manzelovi nedavno poslala clanek o manzelstvi..
http://ezinearticles.com/?Art-of-Marital-Harmony&id=6633658
emoticon
29. říj 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sedivka
Registrovala se 5. března 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 96 příspěvků. Má 29 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sedivka
Registrovala se 5. března 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 96 příspěvků. Má 29 přátel. Region Praha.
 Jedni z Prahy, druzi z Plzne, ale spojili se na Facebooku a jsou spolu v obcasnem kontaktu, ktery jde mimo nas. Takze zatim pohoda emoticon
29. říj 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš