První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
holky nemeli by jste si zalozit jinou "hadaci" diskuzi? :-D Almi, ja antidepresiva brala skoro rok a bez nich bych na tom byla o hodne hur, takze doporucuju, v takovyhle zivotnich situacich se opravdu hodi..a na cisty pradlo pro manzilka bych se vybodla, at si vypere kde chce. |-| jak uz ti tady nekdo radil, jdi ven, najdi si konicky, at vidi ze neni pupek sveta, treba se chytne za nos. A kdyz ne, tak potom zadna skoda 8-( neztracej cas s nekym kdo za to nestoji.
Odpovědět
Profilova fotka
frisbee-duch je tu stale s nami, jen doslo k jakemusi "uletu". Cekame jestli se neozve Almi. Snad to zvlada. zubi-haaci diskuzi? Jen to ne. Tema s nazvem "drbarna" ;-)
Odpovědět
lucy...tak to tady hezky držte,na pár dní odjíždím,tak ať mají bolavé dušičky oporu ;-) helisek to tady má na povel :-D holky,držte se,žádná z vás to nemá jednoduché...důležité je vstát a jít dál,držte se,srdíčka :-) :-) :-)
Odpovědět
nechcela som do tejto temy vstupovat ohladom komunikacie medzi luciluca a lucy222... ale cchela som len dodat, ze som to zazila z oboch stran... ked som mala 22 zoznamila som sa s mojim 27 rocnym muzom (teda manzelia budeme 04.09. :-)) bol vtedy zenaty a mal 2 deti. po 3 rokoch chodenia so mnou sa nastahoval ku mne. nazorovo sa rozchadzali uz v dobe nasho zoznamenia, proste bol kazdy uplne niekde inde. rodicia, kamarati bolu nadseni, ze si nasiel konecne normalne dievca a ja som bola stastna. stale mi opakoval, ze ja nie som pricina ich rozchodu, ale len dosledok... bola som presvedcena, ze toto bolo ich najlepsie riesenie a jeho spravne rozhodnutie...deti sme sa snazili bravat so sebou co najcastejsie a vynahradit im tu stratu. stale som nechapala, preco ta jeho ex zena je taka hlupa a na mna nadava... preslo 11 rokov, nasa dcera mala 8 rokov.... a prisiel sok... zazila som to z tej druhej strany... miesto riesenia krizy si nasiel inu... A VTEDY SOM POCHOPILA... ze akokolvek bola ta jeho ex hlupa, bola to pre nu, a potom uz aj pre mna strasna bolest.... u nas to nastastie dopadlo inak, vratil sa... preto si myslim, ze sa na veci treba pozerat z oboch stran, aj ked realne sa pochopia az vtedy, ked ich skutocne prezijete.... z toho dovodu chapem aj reakcie luciluca a aj lucy222 zalezi v alek zivotnej situacii a rozpolozeni sa zrovna nachdzate...
Odpovědět
Profilova fotka
jahodka - v tomhle s Tebou souhlasím, jen přidám malý postřeh nezlobte se na mě, ale já tohleto neuznávám - nejprve si má chlap vyřešit jeden vztah a až potom jít do druhýho a i když třeba věřím, že nová žena není příčinou rozvratu, já osobně bych do vztahu s chlapem, který by neměl vyřešenou svou minulost nešla a to i kdybych ho kdovíjak milovala - prostě bych mu řekla nejdřív se rozved´a pak přid´;-) vim, že to není vždy tak jednoduchý jak to vypadá, ale tenhle můj postoj mi v minulosti ušetřil spoustu zbytečných starostí :-) a stejně si nakonec vezmu chlapa co když jsem ho potkala byl svobodnej a bez závazků - ty má až se mnou :-D jinak byla bych ráda, kdyby se toto téma vrátilo tam kde bylo před tím, tedy k tomu přívětivému duchu a podpoře holek co se právě rozvádějí :-) almi - jak seš na tom, ozvi se
Odpovědět
..lepsie nesudit lebo nikdy nevieme do akej situacie sa v zivote dostaneme..jahodka dufam ze si si to vsetko dobre rozmyslela lebo ak muz dvakrat odisiel zo vztahu s detmi tak by mi to svietilo v hlave ako velky vykricnik..kadopadne zelam vela stastia v manzelskom zivote :-)
Odpovědět
stellaartois - stat sa moze vselico... momentalne som v situacii hesla kofoly: Ked milujes, nie je co riesit... mozno tu budem v tejto teme o par mesiacov, rokov a mozno sa clovek uci na vlastnych chybach a nebudem tu nikdy.... carpe diem... Almi - ako pokracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, od soboty se tady ukázal včera večer. Zrovna jsem se vracela z venku. Jak jsem u baráku zahlédla auto, rozbušilo se mi srdce, uf! Nicméně si doma u pc řešil nějaké papíry, co mu chybí do práce a nekomunikoval, já také ne. Vykoupala malýho, nakrmila a lehla k televizi. Jak začal chodit po celým bytě sem tam, radši jsem šla do koupelny a vylezla až klaply dveře a odešel. Na stole jsem akorát viděla peníze, co mi nechal. Tot vše! A dnes ráno mi přišla sms, jestli mu nemůžu něco ověřit na matrice a poslat do práce, že to nestihá. Chápete to? Vyhověla jsem ale dál nekomunikuju. To už si musí uvědomit on, jak se dál zachová. Já udělala vše, co jsem považovala za důležité. Jinak je líp, smiřuju se s rozvodem, radši s tím nejhorším a uvidíme co dál. Nemá cenu dělat ukvapené závěry.... Koupila jsem si něco na sebe, jdu ke kadeřnici a hned je mi lépe :-) Bolest ale zůstává stejná, bojuju sama se sebou!
Odpovědět
Profilova fotka
Almi, klobouk dolu. Zvladla jsi to bez ztraty "kyticky"-ci jak se to rika. Jen tak dal.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy222: zas takovej hrdina nejsem, nesu to hodně těžko, spíš mám dnes jeden z těch lepších dnů a :-) Ale brzy snad bude líp, at už s manželem nebo bez něj. Umím odpoustět, jen nevím s jakou přijde on. Do Vánoc už snad budu mít jasno, doufám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kkatka - gratuluju moc a preju hodne stesticka a at brzy potkas nejakyho uzasnyho prince :-) brumdinko, nazor je to sice peknej, ale je videt, ze sis nic takoveho (nastesti) neprosla. Neni nic cernobily .... rozvod je stres a novy partner ti muze pomoct ho prekonat a take se pozna, jak reaguje v zatezovych situacich .... je dulezite mit nekoho po boku, kdo te podrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
josefka a z čehopak usuzuješ, že sem si tim neprošla, to by mě zajímalo z pár vět - o seš jasnovidka :-D :-D :-D pro tvou informaci s jednim mym bejvalym sem to udělala úplně stejně, když sme se seznámili tak se rozváděl a děkuju nechci být za tu co rozvrací manželství a nezlob se na mě dá se to tak chápat - řekla sem mu úplně to samý co píšu výše, pak sme spolu začali chodit a stejně se nakonec rozešli, protože chlastal více než je zdrávo a to bylo taky příčinou jeho rozvodu, což já jsem v té době ale netušila a pokud bych se dostala do podobné situace, což vzhledem k tomu, že mám se s vatbou a 10 let žiju s někym jinym se doufám už nedoatnu - udělala bych to tak znovu - ušetří to spoustu starostí na všech stranách - do novýho vztahu se má jít totiž vždycky s čistou hlavou, po vyřešení vztahu minulýho a hlavně po uvědomění si toho co vlastně člověk chce ;-) c
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
almi - no jsem ráda, že máš lepší náladu a lepší den, zvládla si to skvěle a neboj však bude líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: jak jsem říkala, jednou dobrá nálada, podruhé zase zle. Už nejsem tak pozitivně naložená jako na začátku dne :-( Zase se mi zhoršila nálada po jednom tel.. Známej mi rozmlouval jakýkoli případný návrat, prý to udělá stejně zase. Docela mě tím otrávil! Já mám ted černé myšlenky a myslím na to, že ted třeba s někým je :-( Já vím, že je to na každým, jak to cítí, co dokáže překousnout atd. ale názory druhých si vždy vyslechnu. Však víš, jsou věci, které od nikoho slyšet nechceš. Tolik mi chybí! Opravdu bych odpustila ale ani nevím co všechno vlastně a jestli o to vůbec stojí. Je to boj! Hlavně malej chudinka pořád chodí ke dveřím a volá táta, táta. To je peklo :-(
Odpovědět
almi,pro deti to je nejhorsi, dospelej to po case nejak prekousne ale dite nechape..to me mrzi. souhlasim s nazorem co uz tu nekdo psal, ze pokud to udelal jednou, nebude mit zabrany to udelat znova. chapu ze bys mu i odpustila, ale to by mel panacek moc jednoduchy, zvlast v tehle dobe kdy si je tebou jistej-a nema zajem. Jen at si je nejistej, jenom mu to prospeje...to vis ze jo, pecuj o sebe, to taky pomaha ;-) drzim palce..
Odpovědět
Profilova fotka
almi - no tak to věřim, hlavně s malym - sama mám dítě a zrovna tohle netušim jak by se mu mělo vysvětlit - no úměrně věku, ale pochopí to :-N jinak bojuj seš silná ženská, zmákneš to a zda odpustit nebo ne - no v současný době bych se v tom moc nevrtala, ted´je ředa na něm jak se zachová a až podle jeho reakce bych se rozhodla - dej tomu čas, at´se to vyvrbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Almi, říkej si, že to zvládlo X lidí před Tebou, zvládneš to také ;-)
Odpovědět
Ahojte kocky...mne este zo sudu nic neprislo. Som z toho uz zufala. Ako dlho trvalo kym nieco prislo vam?
Odpovědět
zuzu,mne ani nie tyzden...v stredu som podala o rozvod a v utorok som dostala predvolanie...no fakt u nas to bolo vsetko velmi rychlo,ale vraj zalezi ako je sud zaneprazdneny a boli na sude prazdniny jul,august mozno preto sa to oneskorilo....
Odpovědět
Profilova fotka
Priteli dorazilo asi po 4 tydnech.
Odpovědět
Profilova fotka
almi: Bětulko, pročítám tvůj příběh a chci ti jen též vyjádřit svou podporu. Je vidět, že svého muže pořád miluješ... odešla už ta první fáze šoku, kdy člověk něco zjistí a má pocit, že toho druhého už nechce nikdy vidět..., a nastoupil stav, kdy je člověk schopen i odpustit, jenže ten druhý o odpuštění neprosí... Ach jo. Držím palce, aby to tvému muži došlo a přilezl kajícně po kolenou. Brali jste se tuším dokonce v kostele, přísahali si věčnou lásku a věrnost, to to tak brzy zapomněl...? :-| Třeba je to všechno jinak, než to vypadá. To ví jen on... a dost možná se v sobě sám ani on sám nevyzná. Názorů známých teď uslyšíš fůru - co člověk, to postoj. Ve finále se stejně musíš rozhodnout sama, případně teda dle situace. Nejsem zajedno s názorem, že kdo zahne jednou, zahne vždycky. Nemusí to tak být. Jsou i lidi, kteří úletu litují a poučí se. Patřím mezi ně, proto to říkám - svého současného jsem tedy nikdy nepodvedla a pevně věřím, že ani nepodvedu, ale někoho před ním jo. Netřeba rozvádět. Jak říkám, držím palce, buď za dámu - to mi vždycky říkala moje maminka. Breč, křič, buš třeba já nevím do zdi, ale ne před ním..... A ještě jedna poznámka - jakékoliv prášky, natož antidepresiva, považuji za nevhodný zásah do organismu. Sama jsem "antidepky" před lety polykala, ale je to prostě chemie, která páchá v těle zlo. Berlička, která nevyřeší problém, jen ho kousíček odsune. Vlastně jako skoro všechny prášky... :-) Ale je to jen můj názor, dělej, jak sama myslíš. Mám známého, jehož dlouholetého pojídání AD v podstatě zničilo, je z něj závislá troska, ale to je samozřejmě extrémnější příklad. I tak si myslím, že farmatika jsou vždy až krajním řešením, pokud vůbec. Věc názoru, no...
Odpovědět
Profilova fotka
almi - jak seš na tom, dobrý ;-) vilka - co se týče tvého názoru na antidepresiva, naprosto souhlasím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vilka-nezlob se na me, ale tvuj nazor ohledne leciv teda nemohu nechat bez komentare....je to asi jako bys radila, ze zlomena noha se ma rozchodit....pokud nekdo depresi opravdu trpi...antidepresiva proste potrebuje!!!! myslim, ze ty predevsim myslis leky na uklidneni, spani...hlavne typu neco jako neurol, lexaurin atd......a ano tyto leky vznika zavislost...takze by se nemeli uzivat dlouhodobe....a jen po dobo nezbytne nutnou-a v nekterych pripadech proste opodstatneni maji....bohuzel tez znam lidi, ktere je berou na uklidneni kvuli problemum vsedniho zivota, ktere nejsou schopni proste jinak resit.....a tudy cesta proste nevede.... almi-preji ti, aby se tva situace vyresila co nejdriv a co nejlepe!!!! a nakonec vse zle je k necemu dobre....
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha - aůe já to pochopilka tak jak si psala v te posledni větě :-N - tedy bohuzel tez znam lidi, ktere je berou na uklidneni kvuli problemum vsedniho zivota, ktere nejsou schopni proste jinak resit.....a tudy cesta proste nevede....
Odpovědět
Profilova fotka
brumdimka-jen me proste vytaci jak se pouzivaji naprosto nepresne nektere vyrazy.....a proste pokud nekdo nemocny je, tak by se lecit mel a hlavne by to mel posoudit odbornik....takze takove ty nazory tohle neber a tohle zase jo z ust lidi, kteri o tom nic nevedi me vadi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, lidi, to co tu píšete o antidepresivech je strašné! Se zlomenou duší je to jako se zlomenou nohou. Sami si ji nespravíte a o "známém co ho AD zničila" si spíš myslím, že než antidepresiva, ho zničila nemoc. Nehledě na to, že vnější pozorovatel má vždy polovičaté informace o tom, jak to bylo doopravdy. brumdinka ani vilka rozhodně nemají vystudovaný medicinský obor psychiatrie, proto bych i za jiné ženy, které budou v těžkých chvílích potřebovat odbornou pomoc prosila, aby se tyto dvě k léčbě nevyjadřovaly. Tohle mě dokáže naštvat :( Sama jsem AD brala dva roky. Pomohly mi vyhrabat se ze dna. Moderní preparáty neovlivňují motorické funkce, můžete si na ně dát skleničku alkoholu, a rozhodně z vás nevykouzlí slintající trosku jako z hororů. Asi je to trochu na jinou diskuzi a rozhodně tu nikoho nechci urážet, nebo naštvat. Jen bych prosila - když už budete mermomocí psát názor na něco tak citlivého, tak ho prezentujte jako vlastní názor a ne jako všobecné doporučení "jak to má být".
Odpovědět
Profilova fotka
jasmin - ale my ho prezentujeme jako vlastní názor, seš trošinku mimo :-) běž radši spát, já jdu taky ;-) jinak neříkám, když to nejde jinak tak ano pokud je člověk skutečně nemocen, ale dle mého názoru pokud to jde, tak je prostě jenom lepší se vyhrabat ze dna i bez nich - víš mě se to podařilo bez pomoci odborníka i bez nějakých antidepresiv, jen jsem si to srovnala sama v sobě - protože tak jako tak, nakonec si stejně člověk musí pomoct sám a to sem si prožila hodně ošklivou věc za kterou, kdybych to tehdy ohlásila se zavírá do kriminálu |-| ale to je úplně mimo téma, takže uvítám pokud se to vrátí tam kde má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum-asi to je zbytecny....ty mas proste svuj nazor :-N ....a ja nemam cas se tu rozepisovat... v zasade jde mi o to, ze tyhle nazory mohou a taky odrazuji lidi od lecby, kteri ji potrebuji......a ver, ze jsou stavy, kdy si proste pomoct sam nejde!!!! zkus si o tom treba neco(odborneho) precist ;-)
Odpovědět
ahojte, ani vcera nic neprislo :( ja uz som z toho na nervy. A este aj moj este stale manzel ma vytaca a psychicky nici. Nechce odist z bytu a ked pridem na byt, tak sa mi len vysmieva, ze chodim ako trubka k rodicom sak mozem s nim byvat vo svojom byte.... Ze som sprosta, ked k nim chodim....... No a v pondelok som tam bola len na otocku a ma tam svokrovci prepadli a 4 hodiny do mna hustili. Ze som zle z domu vychovana, ze oni mat v rodine rozvedeneho nechcu, ze ako to mozem dopustit, ze si mame dieta spravit, ze nam to pomoze a ze ci si myslim, ze mi priniekom lepsie bude......aj kricali aj plakali, uz stracam nervy a sily.......uz nech je po rozvode, lebo to nezvladnem... A este aj segra ma postrasila, ze budem mat zlu sudkinu..jaaaaj
Odpovědět
Profilova fotka
Milá děvčata, opravdu nevím, proč by se k tomu neměl vyjádřit někdo, kdo antidepresiva sám bral a kdo trpěl depresí, myslím tím opravdovou depresi, ne sobotní depkou, několik let. Jelikož tu píši vesměs anonymně, bez fotek apod., mohu i přiznat, pokud to někomu "pomůže", že mám za sebou i léčbu přímo na příslušném oddělení, myslím tím že jsem byla párkrát i hospitalizována a jednou absolventkou pobytu v sanatoriu. Mám za sebou krom jiného dva vážné pokusy o sebevraždu, ale již je to dávno, nechci to rozebírat, já jen, že takové téma skutečně neberu "všeobecně"...... kobliha - Víš, ono je to celkovým mým dnešním postojem k životu, k němuž jsem léty přes ty špatné zkušenosti došla. Máš pravdu, že zlomenou nohu vyřeší sádra nebo operace. Ale zlomená noha je ÚRAZ. Kdybys na mě vyrukovala s argumentem, že i jiné nemoci, ne úrazy, se MAJÍ léčit chemickými léky, oponovala bych taktéž, protože pro léky prostě nejsem. Nikdy nic neberu - žádné paraleny, ibalginy atd., na rozdíl snad od většiny známých, jež znám. Ty pořád něco bolí a každé píchnutí řeší farmatikem. Já dejme tomu bylinami, když už, ale ono je to hlavně o prevenci - bude to znít směšně, ale mně nic není, protože žiju na rozdíl od mnoha jiných opravdu zdravě. Jak zaseju, tak sklidím. Možná se teď opět dočkám názoru, že zevšeobecňuji, že o tom nc nevím, že nejsem lékař (díkybohu nepatřím mezi tu smečku "odborníků", kteří by nejraději předepsali prášky i na orosené brýle při čtení!!! - ne všichni, ale valná část - a znám jich mnoho :-D), nicméně... prodělala jsem v souvislosti s nemocí psychickou i jednu opravdu vážnou fyzickou. Ano, tu "nejhorší", jistě nemusím specifikovat. Vlastně je to i logické - několikaletý stres zrovna zdraví neprospěje. Takže jsem si opravdu prošla lecčíms a dnes mám jaksi menšinové názory, za něž byste mě tu stejně jako mnozí jiní jistě nejraději vypískali, ale beru to prostě jinak než teoreticky, než podle toho, co se někde píše, apod. Takže jádro pudla - úplně stejně, jako si myslím, že dejme tomu antibiotika nevyřeší anginu (v tu chvíli na čas ano, protože už skoro není zbytí, když už k ní bohužel došlo, což se zdravému člověku ale stát nemá), jen ji na čas odune do pozadí a tělo se zákonitě vzbouří za čas znovu, možná jen jinak a jinde..., si myslím, že AD rovněž ničemu nepomohou. Nebo co si vlastně všechny myslíte, že je v nich za zázrak? To by mě opravdu zajímalo. Čím mohou být prospěšnější než pohyb, zdravá strava (a tím myslím OPRAVDU zdravou stravu, ne nějaké rádoby diety, co tady občas s hrůzou zahlédnu, typu "knacbrot se sýrem cottage, oběd kuřecí prsa s rýží a syrovou mrkví, pomeranč, nízkotučný jogurt, celozrnné sušenky Bebe" apod. - panebože, vždyť to je všechno totálně špatně, se zdravou vyváženou a výživnou stravou to nemá skoro nic společného, ale to je zase jiné téma), podpora přátel nebo příbuzných, vnitřní meditace, vlastní vůle...? Čím? Chemickým složením? Látkami, které mysl v jistém slova smysl otupí? Které teda - když tady tak fandíme "odborným" lékařům a "odborným" článkům - mají údajně vyvažovat hladinu určitých stresových látek apod.? K čemu to ve finále je? Opět říkám, nic z toho mi nikdy nepomohlo. Přesto mi psychiatři a psychologové dál a dál předepisovali různá AD jako na běžícím pásu (stejně jako mi s železnou pravidelností předepisovali antibiotika co čtvrt roku apod. - to snad ani nemohlo vést jinam než na práh rakoviny, nezlobte se na mě) a moje duše chřadla a chřadla. Opravdu jsem se vyléčila až tehdy, kdy jsem do sebe přestala všechy ty s prominutím sračky cpát - a tím myslím vše, co podle mě tělu škodí: od AD přes jakékoliv další léky až po nezdravou stravu (přestože je většinou v "odborných článcích", často psaných "odbornými lékaři", většinou propagováno leccos jako děsně zdravé a nepostradatelné, a přitom to vůbec není pravda a "odborníci" si různě žvaní do rukávu, jedna ruka s průmyslem farmaceutickým, cukrovým, mléčným, masovým atd.). jasminova: Ne, tak naštvat jsem tě tedy opravdu nechtěla, možná tě naopak můj příběh trochu potěší. :-) Píšeš "Moderní preparáty neovlivňují motorické funkce, můžete si na ně dát skleničku alkoholu, a rozhodně z vás nevykouzlí slintající trosku jako z hororů.", ale mně to nedává smysl. Asi šlo jen o příklad, ale zrovna ta sklenka alkoholu, hm, ta pomůže proboha čemu? Taky berlička, nic víc. O motorické funkce nejde, jde o to ostatní - jak už jsem zmínila výše. V čem jsou tedy AD a jiné léky vlastně prospěšné? Jsi si jista, že to byla právě AD, co ti pomohla "vyhrabat se ze dna"? Promiň, teď to bohužel opravdu asi "citlivé" nebude, ale proč to trvalo celé dva roky, když jsou AD takový zázrak? To je totiž velmi dlouhá doba. Neznám tě, neznám tvůj příběh, a proto už raději nic přímo o tobě psát nebudu - to mi fakt nepřísluší. Jak to bylo, to víš jen ty. Ale totéž, co píšeš ty mně, můžu napsat i já tobě - bez urážky. Prezentuj to jako svůj názor, a ne doporučení, jak to má být, neboť pokud mají opravdu lidem pomoci vyhrabat se ze dna chemnické prostředky, přijde mi to hodně smutné a nic neřešící. Na dně jsem byla. Opravdu. Ale nevěřím v jinou sílu než tu vnitřní, která by to spravila, a nevím, v čem mi pomohly ty tuny léků, jimiž jsem byla odborníky zásobena. Jak jsem psala o kamarádovi Robim, z něho žádná slintající troska z hororu nebyla, jenže takhle jsem to ani nemyslela. Zničily ho v tom smyslu, že si na ně zvykl - ano, také mu tvrdili, že to není návykové. Každý pak nenalezne sílu něco, co mu jakože dočasně pomáhá (spíš ho nenápadně otupuje), ze dne na den vysadit. On to nedokáže bohužel už asi nikdy. Vyléčit se z deprese nechce. Troufám si říct, že jeho lékařce je to úplně jedno. Sám říkal, že k ní chodí jen nafasovat nové recepty. Takových lidí znám jak ze sanatoria, tak různých sezení (vyzkoušela jsem toho vícero - skupinovou terapii, hypnózu, holotropní dýchání, "rodinné konstelace" aj.), bohužel mnohem více. OK, tobě možná AD neublížila, ale mnoha jiným ano. Nakonec si stejně musel každý opravdu pomoci sám. Už toho vážně nechám. Nechápu, proč tím blbým psaním mařím čas... nevěřím, že mě tu někdo z vás pochopí, a co je nejhorší, v podstatě SE VÁM ANI NEDIVÍM... ještě před pěti lety, před třemi, bych mluvila ÚPLNĚ STEJNĚ JAKO KOBLIHA nebo JASMINOVA... každý musí k něčemu dojít a stejně se budou názory lidí vždy různit... Takže jen na závěr pro jistotu podotýkám, tohle všechno je můj subjektivní dojem, má story, mé dlouholeté zkušenosti a nic víc. Pokud to někoho rozčililo, omlouvám se mu. Má-li někdo pocit, že když prožívá těžkou životní situaci ohledně partnerovy nevěry, pomohou mu na to antidepresiva, je to samozřejmě jeho volba. Držím palce, aby to byla volba správná. Omlouvám se za rozsáhlý spam, možná ho admini smažou a tak to asi bude nejlepší. Myslím, že více už v této diskuzi nemám co říct. Tím se nijak neurážím, chápu vaše postoje, ale připadám si prostě jaksi už.... JINDE. :-) Neříkám výš, nepovyšuji se nad nikoho, ale zkrátka žiju podstatně jiným životem než konvenčním. Proto ani mé názory nebudou nikdy většině davu lahodit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?