První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dokázala jsi to? A jste tedy splu? A víš, že te má rád? Že je s tebou rád? Jak si to poznala? Já bych možná odpustila a nevím co on na to, jak to bude řešit až se tady objeví!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dokázali by jste odpustit, kdyby se chtěl opravdu vrátit jak kvůli malýmu tak i mě? Vím, že nevěra je všude, může se to stát komukoli ale je to těžké :-(
Odpovědět
almi:tak to je síla, já třeba na to nikdy nepřišla, tedy našla jsem nějaké účtenky ale už jsem pár let rozvedená a zas vdaná, ale taky jsme si tím prošla taky jsem byla jak troska a ted už pohoda a pěkně zas při tělu, až hrůza.
Odpovědět
almi já sem jsme snažila i odpustit ale zjistila jsem že by to bylo ve mě a že i kdyby chtěl se vrátit že bych odešla už nikdy bych mu nemohla věřit a nedůvěry ve vzathu je zabiják :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucaluci-on ale neodesel kvuli mne...Kdyby mel rozvadejici se chlap cekat se znamosti az se rozvede, tak by se nacekal chudak ;-) Co budu delat az mne opusti tehotnou? Nejak se s tim poperu. Tohle riziko je moje volba. A jestli bylo jeho chovani nezodpovedne? Bylo- i on si to uvedomil a ted toho lituje. A postupne kdyz vidi jak se manzelka chova, tak lituje i tech let stravenych s ni. To je zivot a ne vse co se v nem stane se nam libi a souhlasime s tim..
Odpovědět
almi je to tazke. mozme ti radit, kazda na to aj tak bude mat iny nazor. sprav podla toho, ako to citis. viem, ze ma ten moj ma rad, ze sa dokazeme znova smiat na kravinach, ze vieme spolu existovat 24 hodin denne, ze sa podrzime v tazkych chvilach. musel si aj on uvedomit urcite veci a teraz si vazi, ze ma ma a ja sa takisto snazim vyvarovat predchadzajucich chyb. on sa ale nechcel vratit hned, bol rozhodnuty zacat zit novy zivot s novou zenou, ale k tomu sa priznal az po pol roku. ja som to niesla tazko, myslela som si, ze sa bude chciet vratit, ale vratil sa az o rok, ked som ja uz bola na tom psychicky super a zmierena s tym, ze zije s inou. no nikdy som ho neprestala mat rada. je to na dlhsie pisanie, lebo takto veci vytrhavam z kontextu a mozno vyznievaju inak ako boli prezite. faktom ale zostava, ze najviac mi bolo luto malej, ze nebude mat otca, no potom som zacala spoznavat velmi fajn ludi, chodili sme na rozne vylety, proste sme si uzivali my dve a preto je nas vztah ovela pevnejsi...
Odpovědět
Profilova fotka
jahodka - a prořč ne, důležitý je, že ted´už ví co opravdu chce a že mu seš schopná věřit ale s těmi výlkety atpod - to je prostě ono - chlap nemá mít pocit, že ste si z něj sedly na zadek a nejdřív se ho ptáte než něco uděláte ne - neptat se jednat sama za sebe - mám kamarádku tý když se ptám jestli někam vyjedeme s dětma, tak né a nejdřív co manžel atpod. no už se obává, že má asi jinou - no bodejd´ne, když manželku najde vždycky tam kde mu řekne, tak co by se snažil :-| a naopak znám lidi včetně mě, který když řeknu jedu tam a tam sejdem se tam a tam atak to tak prostě bude - já se ho neptám, já mu oznamuju :-D , že jedu s malym na vejlet a jestli chce může jet s náma nebo jedem s holkama atd.... prostě musí bejt neustále ve střehu a musím vědět, že když na to příde klidně se obejdu i bez něj a on se pak sakra snaží, aby ses obešla s nim :-) almi - lepší než antidepresiva jsou knihy proč ženy milujou potvory a jejich různý variace - je to o chování, o tom že když si je muž moc jistej, tak jde za jinou atd... mužskej si nikdy nesmí bejt jistej a pak vztah funguje jak má - zkus si to přečíst, když nic jinýho, tak garantuju, že ti to zvedne náladu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
almi - oprava proč muži milujou potvory - no je vidět, že blbě vidim na to jedno oko :-D :-D - jedu radši k tomu doktorovi - tak se drž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
almi: mozna se Ti to bude zdat jako pitomost, ale dokud zapira, tak mu na vas zalezi. zkus nebyt moc radikalni. vlastne zkus nedelat nic.... at udelas jakoukoliv akci, on si ji bude vykladat jako akci proti sobe, i kdyby to bylo mysleno sebelip.... nech si cas, at opadnou emoce co nejvic. nech si prostor, at se toho da co nejvic urovnat. uvidis, kdyz mu das cas, sam prijde, treba to ale bude trvat docela dlouho. hlavne klid, klid!
Odpovědět
..to je blbost, chlapi vzdy zapiraji...keby mu na nich SKUTOCNE zalezalo tak ju nepodvadza...
Odpovědět
Profilova fotka
kote: Tohle od známých slyším taky, chce to čas, at si uvědomí co se děje, co v životě chce a nechce. Před 6 týdny, když mi řekl, že odchází, že neví co ke mě cítí a bla bla bla, tak mi pak o týden později řekl, že mě rád má. Ted mi volal známej a rve mi do hlavy to stejný. Každopádně ted v sobotu jsem udělala dobře, at si jde a at přemýšlí, co dělá a co vlalstně chce. Težko říci, co se mu honí hlavou. A vím, že se ted člověk musí chovat racionálně a dát city stranou ale jde to moc moc těžko.
Odpovědět
Profilova fotka
almi, já asi nechápu jak moc je to těžký, protože jsem v takové situaci nebyla. Nevěru bych možná odpustila, kdyby se stala jednou. Ale kdyby měl milenku dlouhodobou tak bych mu to nikdy neodpustila. Je to děs. Neumím si to ani představit. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Almi, dalo mi to hodně práce přelouskat všechny tvoje příspěvky (i ty starší), abych byla trochu v obraze. Chvilkama mě napadalo, že by mohl být opravdu opačně sexuálně orientován, těžko říct... Každopádně bych to nechala být, soustředila bych se na sebe, syna, rodinu a přátele, občas bych si udělala radost něčím pěkným, s ním bych se v klidu domluvila na spoluvýchově syna a chodu domácnosti.... Čas ukáže, co dál. Třeba ho to jednoho krásného dne přejde a přileze po čtyřech. A když ne, vždycky potkáš někoho a třeba lepšího! Vím, je těžké to zkousnout, ale je to realita. Podle toho, jak dlouho už válčíte, si myslím, že výhružkami a křikem jeho názor nezměníš. Přeji pevné nervy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Almi,jak uz tady psalo hodne lidi. Ted to nech byt, soustred se na sebe. I kdyz to boli. Nemysli na nej a na to co se delo. Ani na to jestli jsi dostatecne krasna, jestli ta druha neni mladsi,... Tim se neuzirej. Kdyz mu budes delat sceny-akorat ho nazenes te druhe do naruce. On si ted musi srovnat jestli o vas stoji. A kdyz ne, tak at jsi jde. Nasilim ho stejne k sobe nepripoutas. Drz se.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, strašná krize, strašná :-( Chce se mi jen řvát a něco rozmlátit ale vykřičet se, nepomáhá :-( Tohle se nedá vydržet! To jsou muka.....
Odpovědět
Profilova fotka
pro Lucy222: tak jak jste sama řekla je to volba těch dvou a míchat se mezi ně je potom nezodpovědné z vaší strany jak jste již sama řekla, a rozebírat další detaily je jako nosit dříví do lesa. Můj názor je ten, že vy sama jste jěště dítětem A děkuji za váš názor, mě se sebou nesrovnávejte, já když byla ve vašem věku, vy jste tahala kúču za provázek, není to urážka ale zkušečnost!!!!
Odpovědět
almi tak něco rozbij třeba se ti uleví :-|
Odpovědět
almi moc me to mrzi, drzim ti palce =-) vykasli se na nej na nevernika jednoho, si te nezaslouzi.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucaluci-člověk, který se zaregistroval dnes a má tu 2 příspěvky (a to pouze proti mně)-docela divné. Myslím, že se budeme znát odjinud, ne? Že by jiná přezdívka? :-) Vy když jste byla v mém věku...? To už jste tak stará? Tak běžte na stránky pro důchodce a nezáviďte ;-) Jsem nezodpovědná a ještě dítě-a? Co s tím uděláte? Nic. Jo a kúču jsem netahala :-D Tahala jsem toho spostu, ale kúču fakt ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucaluci: nejste náhodou ta zhrzená manželka 8-), zdá se mi, že si to berete nějak osobně. :-N almi: nemáš to lehké, AD ber, zaberou ti do 14 dnů, aspoň tě trochu podpoří a vyrovnají. Antidepresiva dneska bere kde kdo, to není žádná ostuda. Napadlo mě to samé co kaculetku, tj jestli není opačně orientovám, když jsem četla tvé starší příspěvky. Každopádně je asi nevyzrálej. Chodit se domu vykoupat a pro čisté prádlo a pak zmizet, je teda vrchol neomalenosti. Ovšem nebyl by první ani poslední, komu ruplo v bedně a vzpomněl si, že si nic neužil a začíná to dohánět. Nějak mi z toho nevyplývá, co si jako představuje, že bude dál? Vidím, že se to táhne už dost dlouho, přeji ti pevné nervy, abyste s malým byli v pohodě. Ten chlap si vás fakt nezaslouží.
Odpovědět
Profilova fotka
mifule-diky, ja uz tyhle veci beru s nadhledem ;-) tedy v mem veku se tomu pry neda rikat nadhled, ale naivita-takze to beru s naivitou :-D Almi, antidepresiva nevadi. To z Tebe nikdo blazna neudela. Zkus vyrazit k rodicum (nevim jaky mas s nimi vztahy), ke kamaradce,... Proste pryc. Kdyz nebudes doma a on nahodou dorazi, tak bude premyslet, kde jsi kdyz ne doma... Jen nedelej sceny. K tomu se nesniz. Krikem a vycitkami ho jen definitivne odradis a je mozne, ze tak "vezmes" malemu i tatu. Pobrec si u kamaradky ci sama doma, ale ne pred nim. A zjisti info o rozvodu, popr. o moznosti bydleni a tak. Drz se.
Odpovědět
člověk tady chvíli není a tady se děje tolik věcí, herdek ženské, co se tady dohadujete a urážíte? potrefená husa zase nejvíc kejhá, co.... já bych měla dotaz? co je to "kúča"? u nás se teda tahá po dvoře kačena - takže káča...ale kúču tady nemáme...za to si hrajeme na horníka v uhláku :-D almi, jak je teď u vás? kde je ten grázl? doma nebo odstěhovaný?
Odpovědět
Profilova fotka
Heli-kliiid :-) Kucu neznam. Tahala jsem za spoustu veci, ale jsem si jista, ze tohle tam nebylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pro lucy222:je videt ze nic jineho neumite nez tahat za spoustu veci,dik za vasi odpoved,staci mi to,abych si dala spoustu veci dohromady,mozna v tom klubu duchodcu,jak se domnivate, bych se mela lepe, jsou to lidi se spoustou zkusenosti a ne jako vy, :-D ,ja se nezlobim, mozna az opravdu dospejete,tak vam to dojde,vice se tu nebudu vyjadrovat, skoda slov, jsou to jen nazory,nikoliv rady, ja to beru,kazdy si usudek o druhem udela svuj, nazory druhych jsou akceptovatelne.Jo jinak ve vasem veku sem mela jine zajmy nez diskutovat jesli pritel se rozvadi ci pomlouvat jeho manzelku, patri to k veci, ale vetsinou se to resi soukrome.
Odpovědět
helisek84> u nás se takhle říká nějakýmu malýmu baráčku nebo chatrči, nějakýmu domku co nestojí za obdiv :-)
Odpovědět
chvilku tady nejsu,holky ,co se tu děje,kam se ztratil ten povzbuzující a pozitivní tón,který tady vládl??? =-)
Odpovědět
já myslím, že by se především některé dámy měly chytnout za nos a zamyslet se nad svým chováním, které je spíše dětinské...a mělo by přitom alespoň připomínat chování zodpovědné matky malého dítěte. lucaluci: o co vám jde? o to, že na "vaše místo" nastoupil někdo jiný? tak to v životě chodí...co se mezi vámi dvěma doopravdy odehrálo víte nejlíp jen vy dva a nikdo nemá právo se nad tím pohoršovat, zase jenom vy dva. jen by jste si měla uvědomit, že dítě není zbraň a v důsledku se tohle všechno otočí jedině vůči vám a především tomu dítěti. chlapa zpátky nedostanete, evidentně je ochotný domluvit se na péči, alimentech atd., tak proč to komplikujete když jste polovičním podílníkem na jeho rozvratu? a jestli neznáte černý humor, tak by se vám v domově důchodců nelíbilo ;-) lucy222: já jsem klidná :-D počkej až přestanu být klidná. fris by ti mohla vyprávět o "maďarsko-tureckém" temperamentu :-D :-D app. já jsem ve tvém věku už rozvedená a svět se nezbořil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucaluci-nevyjadruj se, udelas lepe. :-) Jj, udelej si na mne nazor a prober ho s duchodkynema... Pritel se rozvadi, tak treba proto to probiram-nenapadlo Te to? ;-) Pomlouvam manzelku? Ani ne, to je opravdu muj nazor na ni. Budes mi chybet, stav se tu zase nekdy :-D
Odpovědět
hell :-D :-D :-D
Odpovědět
co třeba založit nové diskuzní téma, kde budeme navzájem pomlouvat a osočovat bývalé či budoucí partnerky našich ex nebo současných? Byla by to docela zábava. Lucaluci si zřejmě tuto diskuzi spletla (nemějme jí to za zlé). :-D Právě včera jsem si na baťovských stránkách četla diskuzi k výrobku, kde se zvrhlo v něco podobného, opravdu jsem se pobavila... :-) http://www.bata.cz/artikl/77392 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?