První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkatka - super - gratuluju ;-) :-D :-D jinak seš dobrá, můžeš bejt na sebe právem pyšná ;-)
Odpovědět
Katuška moja,ja som ti verila od toho ťažkého začiatku,takže už iba šťastíčko a krásny život ti prajem :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kkatka78 - obrrrr gratulaceeee!!!! ;-) P.S. Už z fotek je na první pohled vidět, že se k tobě nehodil, prostě nebe a dudy... :-p
Odpovědět
kati no super ;-)
Odpovědět
Dakujem dievcatka mooooc...viete,ked som jednoducho nevedela kam z konope,jedna moja kamratka mi poradila tuto stranku......no zmenil sa mi vdaka nej zivot,lebo uz som nebola sama a vedela som,ze to,co pocitujem aj k svojmu vtedy manzelovi,nebolo zle z mojej strany...bolo to normalne...a hlavne ten pocit,ze niekde tam vonku su zeny,ktore maju deti a maju to ovela ovela zlozitejsie ako ja...nie som hrda na to,ze mam stav: rozvedena...som hrda na to,ze som sa dokazala vzopriet a urobit svoj zivot taky,aky ho chcem JA a nie niekto iny...som hrda na to,ze som v sebe nasla tu odvahu,na to,ze som nepovolila a na to,ze dokazem bojovat a hlavne na to: ze som ZENA!.......dakujem za oporu a podporu v tazkych chvilach...keby sa to dalo,tak vas vsetky pozyvam na sampanske.....a chcem len jedno dodat tym ostatnym dievcatam,kt.sa nedokazu ohodlat riesit takuto situaciu: Zivot je moc krasny a kratky,aby sme ho prezili s nespravnym clovekom! ;-)
Odpovědět
Vanus, uz mi to niekto raz povedal,ze uz len z pohladu sa k sebe nehodime.... :-) No uz asi nijako :-D :-D :-D
Odpovědět
Katka super ze si to takto zvladla aj ja by som to uz chcela mat za sebou aj ked este stale nechapem ze preco ....
Odpovědět
Neboj drobcek...aj ty sa toho dockas,zapri sa a uvidis...pojde to aj ,,same,, Drzim paste... ;-)
Odpovědět
ked my sa musime stretavat lebo mame dcerku :-.
Odpovědět
no ved my sa tiez stretavame...i ked prilezitostne....a necakane...mame dom,na kt.je psik a chodim ho krmit,ked nie ja tak moj ex....ale poviem ti jedno....nie je umenie nenavidiet cloveka,kt. ti ublizil...umenie je,pozriet sa mu do oci,aj ked to v nutri boli...ja som uz za ymto levelom...a da sa to...moj ex ma vazne psychicke problemy...je mi ho luto.Ale dostane sa z toho a bude mat tiez pekny zivot,len musi tomu verit tak ako ja...
Odpovědět
Profilova fotka
Kkatka78 - no vidíš, u soudu to bylo krátké a ani to nebolelo 8-) A ta úúúúleva teď, co???? ;-) Pokud nebudete mít později do budoucna už nic společného, myslím, že i vzájemná setkávání také časem ustanou... A myslím si, že je to lepší, nevídat se, pokud v tom nejsou např. společné děti. Jinak by to bylo neustálé drápání se v bolístce a připomínání si chvil, na které přece dávno chceme zapomenout... ;-) Kkatka78 - tak si pořádně začni užívat nového svobodného života, bez stresů a dohadů a citového vydírání, vždyť víš, co všechno chtěl dělat, jen abyste se nerozváděli (zapálit dům, vyhrožoval bratrem policajtem...). Hlavu vzhůru, už bude jenom líp! ;-)
Odpovědět
Katuš,ešte trochu nervozity,než rozsudok bude právomocný,a si za vodou :-) :-) :-) :-) drobcek,ako sa cítiš?
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte baby - uplne suhlasim s kkatkou78 - mne tato stranka tiez zmenila zivot. najprv som sem chodila ako zalubena - stastna pred svadbou som tu hladala inspiracie a nikdy by som neverila ze tu raz budem pisat ako rozvedena a to po roku manzelstva. bolo to tazke ale vsetko sa da zvladnut - mnoho ludi je na tom omnoho horsie a DAKUJEM vsetkym co mi pomohli a nejakym zvlastnym sposobom na dialku bojovali so mnou. :-) :-) takze teraz moja podpora patri babam ktore to potrebuju a prezivaju to co sme asi prezivali vsetky ohladom rozvodu...
Odpovědět
tyjo to snad neni mozny..nemel by se tenhle server jmenovat beremesearozvadimese.cz? =-) je to smutny..
Odpovědět
predstavte si baby. ja sa tiez rozvadzam.... bohuzial :-(
Odpovědět
loknicka...ja tiez s tebou suhlasim. najrpv som sem chodila aby som nasla dobru inspiraciu na svadbu, teraz to je inak. po roku tiez nas caka rozvod. je to dost komplikovane, tazke a neviem si to este predstavit. budem osamela. ale co uz narobim. zivot bohuzial prinesie situacie, s ktorymi vobec nepocitame. stale som dufala ze do tejto sekcie nepridam prispevok lebo som bola presvedcena ze sa nikdy nerozvediem. ta velka laska co bola... :-|
Odpovědět
baby ako funguje rozvod na dialku? pocula som ze to je mozne ale zdlhavy proces. co ak manzel nebude preberat zasielky?
Odpovědět
usmejsa to nie je mozne teba si tiez pamatam, ze sme si v nejakej teme pisali, lebo si spominala, ze si v Prahe ci co... ;-) a preco sa rozvadzate ? zdalo sa mi, ze si bola stastna....a kolko ste sa predtym poznali? ;-)
Odpovědět
zubinka tohle téma je bohužel smutný ale patří k životu i já mám rozvod za sebou ale ted sem 3 neděle štastně vdaná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holciny, muzu se pridat? Ja se tedy nerozvadim, ale pritel ano. :-|
Odpovědět
lucy ahojky klidně můžeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn. Informaci mam dost-jakobych se rozvadela ja osobne-a nejakou dobu to jeste trvat bude,tak muzeme klabosit :-) nam totiz nechodi k soudu-chce byt asi co nejdele vdana za toho "chudaka a smejda" (jak o nem mluvi) :-D
Odpovědět
Nechapem,mojho ex vyhodil otec z domu,lebo sme sa rozviedli...u nas je takisto ,,ticha,, domacnost....teraz ked obaja potrebujeme najviac podporu rodiny....velmi smutne,ze sa stale este ludia stavaju k rozvodom svojich deti takto...Je mi ho luto,lebo naozaj nema kam ist...a to som si myslela,ze jeho otec,to stravil najlepsie...mylila som sa...Smutne, naozaj... :-(
Odpovědět
studanko tak to ti preju a doufam ze ted uz to bude jenom dobre.. usmejse, je mi lito ze jsi jedna z tech ktere to taky potkalo, ale neboj se byt sama, je to lepsi nez zit v nefungujicim manzelstvi..
Odpovědět
Katuš,máš pravdu,v momente,keď potrebuješ podporu rodiny.....moja matka ma tiež zavrhla po rozvode a tvrdila,že ex je jej syn....pritom ma vyštval aj s malou dcérkou svojim psychopatickým chovaním....osobne to nechápem,raz mám dcéru a aj keď s ňou nemusím súhlasiť,ale som tu pre ňu....vydrž,za chvíľu odletíš preč,to sa ukľudní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Usmejse-jak myslíš rozvod na dálku? On snad teď ani tu zásliku nemůže nepřevzít. Přítel ji měl normálně ve schránce a nikoho nezajímalo jestli si ji vybíá nebo ne. Se o stání dozvěděl den předem...
Odpovědět
my jsme meli napsano v tom predvolani k soudu ze pokud nekdo z teh dvou neprijde k soudu, ze bude platit pokutu..
Odpovědět
je to naozaj smutne, ako sa rodicia zachovaju.....moja mamina to zobrala celkom dobre,len mi povedala, ze ona vedela ze sa k sebe nehodime...mohla povedat skor :( a moj tatino na to nereagoval vobec nijako. alle jeho rodicia mi vyvolavaju stale.....Mne este nic z toho sudu neprislo, uz som z toho na nervy a on si este ani byvanie nezacal hladat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No, pokud dorazí bez omluvy, tak pokutu dostane. U nás se však vymluvila na to, že čas soudu se neslučuje s časovým harmonogramem dítěte... No comment. Soudkyně jí to samozřejmě nevzala a je na ní doooost naštvaná. Na příště předpokládáme, že bude dítě nemocné a pak zase ona... Prostě hééérečka. :-D No ale i proti tomu se můžete bránit. Pokud se druhá strana opakovaně vyhýbá soudu, tak je možné ji vyslechnout i u ní doma. Což se prý dnes i vcelku běžně dělá (já to slyšela prvně, tak jsem na právníka docela koukala). U nás to máme jinak-dáme jí ještě jednu šanci a když nedorazí, zažádáme o úpravu styku otce s dítětem. Pak nebude mít takoé pavomoce a bude mně pravidelně vdat-což vím, že ona nerada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mamka přítele to vzala tak, že mu řekla "konečně jsi dostal rozum, jsme si říkaly (se ségrou) kam jsi dal oči i rozum"...Tak na to jsem fakt čučela. V té době jsem ji ještě neznala a tak jsem mírně nechápala. Teď už znám a říkám si, že to bylo řečeno ještě jemně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?