První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
papa,uvidíme,čo bude,drž sa,myslíme na teba :-)
Odpovědět
ahojky a dobrou noc ;-)
Odpovědět
tak holky já du taky ahojky ;-)
Odpovědět
pá studanecko :-)
Odpovědět
ahojky holky tak jak je po ránu ;-)
Odpovědět
Bré ráno, pracovně a hodně naštvaně
Odpovědět
med, co se děje? =-)
Odpovědět
med ahojky copak se stalo
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já teda odsuzuju toho chlapa, co odbíhá od své rodiny. Měl by mít dost své zodpovědnosti. Ale popravdě, stát se to mě, tak bych asi víc nesnášela tu ženskou. :-N
Odpovědět
Bré ráno holčiny :-D
Odpovědět
med ahojky drobcek tak jak to u tebe vypadá ;-)
Odpovědět
studanka: dnes už pohoda, záchod včera kámoš opravil, ale byla legrace jak se u toho vztekal a ještě se kontroloval přede mnou, hihihhih A už se těším na odpo, tedy na podvečer, konečně po dlouhé době vyrazím na spinning
Odpovědět
Článek se načítá
tu som,žádný smutek,děvčátka moje :-) :-) :-)
Odpovědět
med tak to je super :-D
Odpovědět
ahojte baby ako sa mate? zase som tu po dlhsom case... :-)
Odpovědět
stud:jojo mám radost :-D
Odpovědět
ahoj,lok,jak je??ja sa trápim s blbým autom,tak nestíham,ale myslím na teba :-) :-)
Odpovědět
no ja nic moc - ako vzdy stale v praci...
Odpovědět
lok... :-) :-) :-) kočky kkatka má v piatok rozvod...kati,jak si na tom???? :-)
Odpovědět
Ahojte, bojujem....s vyhrazanim,vydieranim,nie len citovym....vraj nepride na sud atd...uz to ani neriesim...som s tym vyrovnana...ide mu len o prachy o nic ine...drzte palceky aj zajtra...mam ten zakrok na chrbtici..to ma teraz najviac zaujma a dufam,ze mi to pomoze...inak dik za podporu holky... ;-)
Odpovědět
katka to bude dobrýýýý uvidíš ;-)
Odpovědět
kati....sme tu!! :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
fris tak na pracáku našla akorát to co sem měla já tu prodavačku ;-) jinak vůbec nic neni
Odpovědět
ach jo,studanecko...
Odpovědět
fri to je v poho a bude líp ;-)
Odpovědět
ahojte baby prajem vam pekny den :-)
Odpovědět
loknička naša,ahoj :-) kkatka,dneska ti držíme palce,vydrž a bojuj :-) :-) :-)
Odpovědět
Dakujem fris,budem.... :-S
Odpovědět
Takze dievcata....R O Z V E D E N A!!!! Bolo to naozaj v poho...5 min.zalezitost.Super sudca...pytal sa,len ci chceme nieco k tomu dodat,tak som v kratkosti len povedala,ze uz dlhsie spolu nezijeme a nase nazory sa rozchadzaju...manzel sa vyjadril,ze k tomu nema co dodat...poslali nas von...a za 1min.spat precitali verdikt....fuuuuha take nervy za 5 min....Kazdy kto to ma este len pred sebou vela vela stasticka a pevne nervy.....paaaaaaaaaa a dakujem za podporu... ;-)
Odpovědět
Ahoj Katko, četla jsem tvůj příběh od úplného začátku... A moc jsem ti držela palce... GRATULUJU! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?