První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
jsem smutná,ale je to mimo tému :-( :-( :-( .týká se to práce :-( :-(
Odpovědět
fris, i když je to mimo tému, zajímá mě to...písej, třeba do IP, jestli nechceš sem...šup, jsem vrba ;-)
Odpovědět
ahoj fris - som spokojna. zase trosku zmena. a co sa rozvodu tyka - moj "drahy" ex prisiel na rozvod s pravnickou s ktorou teraz asi chodi a aj s rodicmi a ja sama.... fris si v poriadku? co sa deje?
Odpovědět
ahoj lok:ale chodím po dvore a plačem :-( mala som niečo dohodnuté a kolegyňa z toho nečakane vycúvala...ja som taký blbec,že vždycky sa nekompromisne riadim svedomím,,,ale to je jedno ;-) ...lok,on chodí s tou právničkou...to je blbé...
Odpovědět
vyzera to tak ze s nou chodi... ani ku mne sa nikdy nespraval tak ako ku nej na tom rozvode... asi je lepsia spolocnost... ale to je jedno. si v poriadku? nechcem to z teba tahat ale ak sa chces vykecat kludne napis.
Odpovědět
napíšem ti to do IP,ale už som v pohode,už mi došlo,že v práci kope každý sám za seba a už je to fajn...cvičila som so psami na dvore agility,dali sme si s mojím na dvore whisky auž som OK.Som rada,že vás mám :-)
Odpovědět
neboj vsetko bude dobre. som s tebou
Odpovědět
:-) :-) :-) :-)
Odpovědět
kde je helisek?
Odpovědět
tu je helisek. bol som v nemocnici
Odpovědět
jéje copak ti bylo?
Odpovědět
ale, brali mi krev...mám dost silné křeče v žaludku, začla jsem se zavodňovat, dny kdy akutně potřebuju cukr...piju třeba čtyři litry denně a na malou jen 5x...mamka je zdravuška, tak to mám spočítáno...babička má těžkou cukrovku, děda měl vážnou poruchu štítné žlázy, mamce už ji zjistili taky...a štítná žláza je předzvěst cukrovky a u mě teď tyto nepříjemnosti...tak zavčasu..
Odpovědět
Článek se načítá
bože...a co se s tím dělá? :-|
Odpovědět
no v případě cukrovky by to byly léky a časem inzulin, kdyby se to zhoršovalo... a kdyby to byly nějaké jiné problémy, tak zase speciální strava, vitamíny atd...tohle už jsem měla... a dneska jsem málem zaspala na dálnici.... a tak jdu spááát už teď :-N brou nočku a zítra se na vás těším
Odpovědět
dobrou x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
tu som :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte baby :-) prajem pekny den
Odpovědět
ahoj,lok :-) ,jak je?
Odpovědět
ahoj - som v praci... vonku je nadherne radsej by som sedela niekde na slniecku a trosku sa opalila... ;-)
Odpovědět
ja varím,tak furt odbehujem...už som zase ako slniečko :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to je dobre. ja budem varit az ked pridem z roboty takze budem obedovat okolo 15,00 hod.... :-(
Odpovědět
a máš program na víkend?
Odpovědět
dnes trosku polenosim a zajtra pojdem asi k segre. ale priznam sa ani sa mi nikam nejak nechce. cely tyzden od rana do vecera som v robote, v sobotu doobeda a tak nedela je naozaj jediny den kedy si mozem oddychnut alebo doma nieco porobit... je to dost casovo narocne a tak som potom cez vikend leniva a nechce sa mi nikam chodit.
Odpovědět
ale nebuď sama ;-)
Odpovědět
dnes budem tak polenosim a zajtra nebudem... :-) :-) :-)
Odpovědět
ahoj kočky, tak jsem tu :-D já spala jak bumbelín až do destíti, pak jsem zase rozříďovala věci, já mám tolik krámů, to člověk nechápe...po obědě - mamina vaří špenáááát - razím ke kámošce za dvojčatama a pak k bábě za psama a zase třídit věci... 8-( Mám dojem, že nic nestíhám...
Odpovědět
ahoj heli tiez to mas casovo narocne....
Odpovědět
ahoj heli....vařím,tak nestíhám :-D :-D :-D
Odpovědět
:-) ahojte baby prajem peknucky vecer. idem spinkat - ozvem sa zajtra. papa ;-)
Odpovědět
ahoj lok.dobrú noc,maj sa pekne :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?