První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Poprvé v životě něco zařídil, zavolal na eon a rwe, jestli je možné snížit zálohy na minimum, volal mi, jak to dokázal zařídit, ale že tam musím já a podle čísel smluv to udělat, tak mu říkám, že bohužel se tam nedostanu dřív jak příští čtvrtek. Tak na mě vystartoval. Tak že prý stačí jen zavolat, jestli hned zavolám. Sem mu řekla, že ne, protože do práce fakt smlouvy nenosím. Tak prej "čau". Za minuto volá zpátky, že jsou tam denně do osmi, tak že to určitě stihnu. Tak jsem mu řekla, že nestihnu, protože nebudu doma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no heli, nemas to snadny. ale aspon se to nejak vse hybe :-) drz se
Odpovědět
Já ho ale asi brzo přetáhnu to squashovkou, co mi včera přivezl :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to by byla skoda rakety ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len ziadne nasilie holky :-D
Odpovědět
Barbu, pravda pravda :-D Ozvu se večír, jdu si nechat upravit a zkultivovat ten porost na hlavě, co spíš připomíná momentálně lví hřívu :-N
Odpovědět
bobríka
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D tu som,heli,aj tobě jsem vzala....ahoj milada2 se psem.....sympatická osoba :-D :-D :-D
Odpovědět
to me tesi, ze je tady tak veselo u tak smutneho tematu, co nas nezabije, to nas posili, tak je to spravne, Heli hezky se ostrihej, at si kocka a manzel vypije kalich horkosti az do dna...
Odpovědět
manželovi sklapne úsměv,když zjistí,že mu zůstal jenom vydlabanej rohlik..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
helouuuu dámy 8-) mám new chlup na hlavě - opět moje milovaná tmavě hnědá a pro změnu červený prhu :-D aspoň na chvilku zase krásná. teď mi taťka říká, ať mu dám nějaký dopis, kde mám příjmení natištěné, že to dá na schránku, tak sem se ho zeptala, jestli to nechce vystříhnout z oddacího listu :-D fris, tak to já ti pošlu číslo účtu nebo se stavím, naložím do auta a zrovna letím do té Albánie :-D pak ti pošlu letenku :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heli, já se z tebe po...u smíchy :-D Účes musí být super! Taky vždycky řeším splíny novým účesem. Teda řešila jsem. Manžel je konzerva, na vlasy si nesmím šáhnout :-) aspoň ne nějak razantně. Ale dřív jsem šla z barvy do barvy a ze střihu do střihu, takže z mých různých období mě různí lidé nepoznávali a hlásili se ke mě, až když jsem to zas změnila nazpátek :-) Ahoj fris :-)
Odpovědět
tam se jezdí na oslících :-D :-D :-D ...chcu taky nové vlásky...už vypadám jak bobtail :-D :-D :-D
Odpovědět
milada2 :-D :-D :-D nemůžeš měnit barvičku,abys ladila s pejskem :-D :-D :-D
Odpovědět
milada2 jé promiň,ahoj,zdravím Moravu :-) :-) :-)
Odpovědět
mili a šla jsem kolem výlohy a opsala jsi kontakt, tak to jdu prošetřit a dám echo ;-) Joooo, to taky znám - z vlasů pod lopatky na ježka a z červené na fialovou, přes blond k černé...klasika mých bláznivých let :-D fris, v Mladé Boleslavi bude výstava psů, tak rýchlo, ať se stihneš přihlásit :-D app. to můžeš jezdit na mě...já jsem taky osel :-D
Odpovědět
no já to sice nemám jak pejsek ale jako počůranou slámu přítel mě bude barvit abych aspon trochu vypadala na fotkách :-D helisek84 ty jsi z Bolky?
Odpovědět
milada2.... :-D máš u mě dva body k dobru.1.jmenovala jsi se,jak moje první láska a v Rosa coeli jsem točila klipy Idě Kelarové :-D ...pěkné
Odpovědět
Beru, neeeee, já jsem kousek od Hodoníííína
Odpovědět
helisek:už mám přihlášku,aj odblešená jsem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fris: Faaakt, no to jsou věci! Jinak máš recht, s naší Elinkou jsme na tom stejně, obě hnědooký blondýny a narozeniny máme dva dny po sobě :-) Akorát, že jí manžel každý měsíc neříká, tak jako mě, a´t už si odbarví kořínky (ze svý výšky má dokonalý přehled) :-D Jinak já mám vlasy jak rákosníček :-) Heli, jsi zlatá!
Odpovědět
no ten můj mi taky nechce dovolit ale ostříhat mám to hrozně hudtý a ted jak sou vedra je to děs ]-( :-D
Odpovědět
milada to je máš tak zelený jako rákosníček? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: Zelený ne, ale právě opačný než ty, žádná extra hustota, ale takový rousky :-) A když je mám rozpuštěný, tak jsem ještě elfík :-) leze mi z nich ucho a manžílek z toho ná srandu a schovává mi ho za ně :-D
Odpovědět
milada2 koukám že ty chlapy sou hustý co :-D
Odpovědět
beru:halušky a borovička to spraví :-D :-D :-D
Odpovědět
fris teda jsi škodolibá borovičku nepiju a halušky je fakt sme dlouhu neměly :-D :-D :-D a slivovici nechci už dlouho vidět sem nějak přestala pít alkohol od lonska :-D :-D :-D Milada2 no ten můj pro jistotu na hlavě nemá nic :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kurňa holky, chystala jsem se žehlit a nějak se k tomu ne a ne dostat ( můj každodenní problém) :-D
Odpovědět
fris: tak šup šup, ať už to je :-D mili: http://www.zajezdy.cz/francie/ a sjeď zhruba do poloviny...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?