První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
mili.a ještě jsi měla svatbu jak jáááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
tam kde já :-)
Odpovědět
fris a kde ty máš album =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fris: faaakt? To je ale náhodička :-) Heli: Moc díky!
Odpovědět
heli,můj sen je projet francii v karavanu...tam zastavit...tam zastavit 8-) 8-) 8-) .vždycky jezdíme s mladou autem do Itálie v červnu,máme tam rodinu,letos to nevyšlo,tak doufám,že možná po prázdninách,já se tam cítím jak doma,oni hulákají víc než já,znám tam místní...je to úplně o nečem jiném,než jako obyčejnej turista...aj jejich domácí kuchyń ochutnáme...založme novou diskuzi,než nás zmáznou,paní hoteliérko :-D
Odpovědět
mil jé vy máte nádherný fotky ;-) a jak vam to spolu sekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru: Dík moc!
Odpovědět
beru.já měla svatbu hodně dávno :-D :-D :-D fotky jsou klasický na film...ale jestli se mi to povede,něco semka hodím :-D
Odpovědět
jéje no jo sem to ale trdlo :-N mil neni za co doufám ža je budem mít tky povedený chtěly bysme se fotit v parku ale musí bejt hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fris: Hlavně fotku tchýně :-D
Odpovědět
mili je taková malinkatá...s takovým chlapiskem :-D ...tož pěkné,pěkné :-)
Odpovědět
mili :-D :-D :-D to by ses tři týdny strachem nevyspala :-D .....ale že seš to ty....vypadá jak Kamenožrout z Nekonečného příběhu :-D ...promiňte,maminko :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
fris ale ten byl roztomilej a jak :-D
Odpovědět
fris, no to jo - ex jakožto hoteliérky? :-D tak jsem si vybrala ten zájezd do Paříže, vyjde mě na 5 tis. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Mimochodem, víte jak vzniklo slovo tchýně (určitě to znáte, ale nemůžu si to odpustit) - z kombinace slov tchoř a svině :-D :-D :-D
Odpovědět
beru ]-( ]-( ]-( vidělas ty pysky :-D :-D :-D
Odpovědět
to jo ale stejně byl nádhernej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se tu tlemím nahlas :-D Ještě že mužíček spí, to by zas prskal, že trčím na beremku ;-)
Odpovědět
beruska.........ty si miminko,ty máš ještě ideály :-D :-D :-D ...já nemyslela toho malýho....ale toho starýho z prvního dílu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mili... :-D :-D :-D :-D nezakřikni to,jakou máš ty? :-)
Odpovědět
no a co myslíš že myslím já mě se líbil byl tak ošklivej až byl nádhernej :-D
Odpovědět
no nějak sme vybočily z tématu aby nás nepřišla vyházet :-D :-D
Odpovědět
berus....kdybych ti ji půjčila....tak rozmlátíš to dvd na cimpr!!!! :-D :-D :-D ...oni nás tu zruší....kdyby něco...založíme téma Morava :-D :-D :-D
Odpovědět
no jo tak sem mlada a trochu natvrdlá no :-D :-D :-D
Odpovědět
heli:Paříž si zasloužíš :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám... no nevím, nechci to zakřiknout. Oproti té tvojí ale určitě světicici :-) Ze začátku úplně super, ale časem se nám vztahy trochu vyostřily. No a když jsme jeli oznámit termín svatby, tak jsme se prvně zhádaly. Svatbu ze začátku vůbec vzali nějak chladně, až negativně. Pak jsme se delší dobu neviděly. No a pak se to nějak srovnalo (obě se snažíme vycházet) a na svatbě úplně super. Takže teď je to fakt pohoda a jen doufám, že to vydrží
Odpovědět
beruš...kašli na sebekritiku...já začínám být senilní :-D :-D :-D
Odpovědět
mili:však uvidíš...držím palec...hlavně soukromí ;-)
Odpovědět
fris: no nevím, nevím...víš co, kdyby to byla romantika jako kráva s chlapem, tak budiž...sama tam budu ale zase mít prostor pro focení....uuuuu, to mi připomíná, že fotím o víkendu a možná i zítra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fris: díky! Holky, musím se loučit, mužíček se probral :-D Zatím paaaaa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?