První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
tak takových je nás víc...
Odpovědět
http://www.businessinfo.cz/cz/sti/alb...
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda fris, klobouk dolu :-)
Odpovědět
důkladně to nastudovávám... :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D já jsem rychlej blázen...povíš už..a jedu :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj loknička :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
holky letím do bankomatu,budu tady asi za dvě hodiny,pá :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
fris, vem i mně, ju? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted si me super pobavila hel :-D
Odpovědět
baby cely den tu v praci riesim nevesty uz mi z toho sibe!!!
Odpovědět
Profilova fotka
loknicka: vydrz, za chvili je tu vikend a pekne vypnes !
Odpovědět
no robim este aj v sobotu takze nic moc... nemam kedy ani oddychovat ani cas na zivot ani nic...
Odpovědět
Článek se načítá
lokni, dostaneš na prdel za takové řeči, uber trošku plynu a rozhlídni se kolem sebe, život je moc krátký na to, aby sis ho nechala utéct mezi prsty...můžu se zeptat, kolik ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
a co nejaka dovolena? nemas se aspon na co tesit?
Odpovědět
asi ani dovolenka nebude... len praca. mozno sa mi podari nejaky tyzden tak si asi pojdem oddychnut aspon k rodicom :-)
Odpovědět
tak jak jsem chtěla letět v srpnu nebo říjnu do Turecka ještě, tak jsem včera šla kolem několika cestovek a v září asi pojedu (busem) do Paříže...cena je 3280 Kč, čtyři dny, všechna známá místa, ubytování a jídlo a vstupy v ceně...to je super si myslím :-)
Odpovědět
heli tak to ti zavidim...
Odpovědět
Profilova fotka
tedy hel, ty nelenis :-) Pariz je urcite super, a relax u more, slunicko a pohoda - bajecny balzam na dusicku :-) lok: tyden volna taky prima, hlavne at ti trochu vyjde pocasi :-) to slunicko naladu umi zlepsit
Odpovědět
to ano lepsie ako nic. musim zaucit novu kolegynu a potom mozem oddychovat
Odpovědět
Profilova fotka
tak drzim palce, at je super rychle chapava, at mas ten odpocinek co nejdriv :-)
Odpovědět
dakujem. idem teda pracovat. zatial pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc Vás zdravím! Občas sem ze zvědavosti nakukuju ;-) a musím říct, že vaše hlášky (fris, heli) mě dostávají :-D Obdivuju vaši sílu a oprtimismus ;-) Heli, teď jsi mě úplně nadchnula s tou Paříží, protože ji taky na září plánujeme. Nemohla bys mi poslat bližší info do IP, prosím? Díky moc! Mějte se a držte se!
Odpovědět
ahoj mili:) Jj, písnu, hned ;-) jsem ráda, že tady někoho rozveselíme kromě sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jste super!!!
Odpovědět
vecernice, až teď jsem ti nakoukla do albíčka, máš nááááádherný úsměv, ale opravdu nááádherný x-) A moc se mi líbí ta neofic fotka, jak tančíš s manželem div tě nezlomí.
Odpovědět
Profilova fotka
diky moc!!!! jsem proste smisek ;-) holky, dekuju za strasne mile zprijemneni dne, preji vsem co nejhezci vikend, hodne sil a dobre nalady :-) ja za chvili vyrazim na damsky vylet za hranice, tak snad dorazime ve zdravi :-) mejte se, zas sem prijdu pro dobrou naladu:-)
Odpovědět
ten můj skoro ex je ale opravdu.....božééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
copak?
Odpovědět
Profilova fotka
Vecernice... Heli má naprostou pravdu, tvůj úsměv je vážně kouzelný!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy jste zlaty, zacnu se cervenat ;-) diky moc!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?