První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
jasne janse...ved ani ja som nehovorila o tom... tiez sa lucim s tymto forom baby...pekny den... motto na dnesny den: "kto si ako ustelie, tak bude spat"...teda stastie mate vo svojich rukach..... :-D
Odpovědět
brumdinka a slnieckova: Souhlasím, moje řeč. Také jsme psala, že člověk ve stádiu zamilovanosti přehlíží spoustu signálů, které prostě nechce vidět :-) . Samozřejmě, každý se může změnit k lepšímu. Znám takové případy, i když jich je málo. Kluka, který byl "do větru" úplně změnilo těhotenství partnerky a je 18 let vzorným manželem. Před tím by to do něj nikdo neřekl ;-) . Byl hezký, mohl mít kteroukoli holku a rozhodně měl na víc, než se ženit v osmnácti a MUSET. Vím, MUSET je diskutabilní, ale tenkrát to tak bylo :-) . Byl sice hoooodně nespoutaný, ale nikdy nebyl agresivní! Nevím, zda lze úplně vyléčit sklony k agresivnímu chování. Podle mě je to totéž jako alkohol nebo drogy. Člověk má závislost v sobě a u každého je individuální jak dloho dovede abstinovat :-S . Je to můj názor, nejsem psycholog, pouze to tak cítím. Nemůžu posoudit, zda bych odpustila nevěru a co bych pokládala za nevěru. Nikdy jsem v takové sitaci nebyla a věřím, že nebudu. Osobně si myslím, že jsem velice tolerantní člověk a nějaký úlet bych odpustila. Ovšem, pokud bych zjistila, že partner někomu vyznává lásku, nebránila bych mu a poslala jej za láskou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka nenačapala, ale jeho kamarád se prořekl před společnou známou. A vše sedí. On její přítel má ženský rád, ale nevěděla jistě, kam až s jinými došel a důkazy nebyly...Tohle taky sice není přímý důkaz, ale vše do sebe zapadá a i můj manža o tom něco věděl, takže to bylo takové veřejné tajemství :-N =-).
Odpovědět
consti: Ja bych ji to rekla. Ja bych to asi vedet chtela. Lepsi nez to zjistit a mit dite "na krku"...
Odpovědět
slnieckova..ja som si este nic na tom mojom manzelovi nevsimla :-D kedze sme sa relativne rychlo brali..ale asi mam len stastie :-) a co sa tyka vitualnej nevery..tak je to individualne..musi to zavisiet od vzajomnej dohody..ze co si moze ten druhy dovolit..predsa len kazdy ma vlastnych kamaratov/kamaratky..a svadbou sa tieto kamaratstva nekoncia.. ked si s niekym dopisuje 5rokov,tak preco by zrazu mal prestat.. treba komunikovat :-) to je dolezite..nielen vo vztahu,ale aj v manzelstve ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka a zrovna nedávno jsem se s ní o tomto tématu bavila a shodly jsme se na tom, že bychom to chtěly vědět a že bychom si to řekly. Takže hned, jak se s ní uvidím (je teď pryč), tak jí to řeknu :-N |-|
Odpovědět
consti: n o, možná radši počkej, až to budeš vědět na tuty
Odpovědět
Profilova fotka
Consti, je to dost ošemetné, počítej s tím, že se všechno otočí proti tobě. Já se jednou dozvěděla, že naše kamarádka podvádí svého přítele (on byl taky náš dlouholetý kamarád). Neřekla jsem mu to přímo já, ale prostě se to dozvěděl, vyplynulo samozřejmě, že to bylo ode mě a úplně se to proti mě otočilo. Konec kamarádství, oni spolu chodili dál. Rozešli se ať někdy teď a to asi po 6-ti letech.
Odpovědět
Profilova fotka
Consti - viděla jsi film Medvídek? Zvaž každý svůj krok ;-)
Odpovědět
no teď záleží, jestli bude tak charakterní že jí to poví a bude za to pykat nebo bezcharakterní a bude mít dál kamarádku. Já bych jí to asi řekla, ale mám kamarádku co si mi stěžuje že má její chlap ženské a nikdy jsem jí ho nepomlouvala, musí to vědět sama a kdybych jí řekla že je to vůl co jí za to nestojí, jen by mě neměla ráda. Je to těžké no.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vím, že je to těžké, ale shodou okolností jsme to nedávno spolu probíraly a ona sama řekla, že by to chtěla vědět a že má podezření atd. Že už svému příteli nevěří. Zároveň moc touží po mimnku a chce mu v nejbližší době oznámit, že vysazuje prášky a chce mít jistotu, že se třeba do dvou let začnou snažit. Je jí 27 let, tak bych jí moc nepřála s ním být další rok, dva a pak zjistit, že on dítě nechce (i teď se mimču dost brání) nebo že ji podvádí/podváděl. Případně by s ním dítě třeba měla a on by jí zahýbal, což ona nesnese a máme tu další dítě, které bude vyrůstat bez otce, věčné dohadování atd. Raději přijdu o kamarádku, než před ní hrát komedii. A taky přijdu určitě o kamaráda, je to kamarád mého muže... :-N
Odpovědět
jo jo, to uděláš dobře. Řekni jí že víš, že oni možná i příjdeš, ale děláš to pro to a proto. Jak nechce chlap děcko tak je to jasný!té mojí kamošky taky nechtěl, ani vzít si ji nechtěl /29/ tak prášky vysadila a neptala se ho a už je těhotná
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
haklina tak to je taky drsný způsob. Neptat se ho a vysadit prášky...To je síla, s něčím takovým bych žít teda nechtěla. :-p . Můj muž se do mimča taky nehrne, ale podraz jsem na něj neudělala a neudělám, za takovou cenu dítě nechci |-| .
Odpovědět
Haklina, to je svinstvo od Tvojej kamošky. :-o
Odpovědět
no jo no, to je tak když si ženská myslí že chlapa změní, že se změní kvůli ní, po svatbě, kvůlli dítěti, kvůli druhému...
Odpovědět
Nie, to nie je pokus zmeniť chlapa, však mu mohla navrhnúť psychoterapiu. Toto je čistý podraz.
Odpovědět
no holky to nie je podla mna nic nove - poznam dost vela holiek co tajne vysadzuju :-o kamos tak prisiel ku babatku a ani nevedel kedy :-D a teraz v manzelstve moc stastni nie su - hlavne to podla mna ublizuje tomu dietatu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci se zastávat nikoho - mám jen otázku. Je možný, že člověk otěhotní i přes HA?? Není to můj případ, ani žádné kamarádky, ale slyšela sem, že se to už stalo? :-o
Odpovědět
jo já znám takovou, spolusedící ze střední, byla s klukem už dlouho, asi 7 let a vůbec to nečekala a brala antikoncepci ještě 2 měsíce a už byla těhotná. A už mají chlapečka. Ale jestli třeba zapomněla vzít nebo brala pravidelně a přesto to jsem se neptala.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ale to ji musis brat treba nepravidelne nebo jednou zapomenout nebo pres antibiotika, to se ucinek snizuje, jinak si myslim, ze je hoooodne spolehliva, tak na 99%
Odpovědět
kaculacek - jo, možné to je, znám několik případů z okolí i z práce ( v porodnici:)
Odpovědět
Profilova fotka
To je potom překvápko pro oba a můžou nastat "nesrovnalosti" :-( Tak doufejme, že HA nezradí :-D
Odpovědět
Většnou se to stává třeba při přechodu z jedoho typu na jiný a nebo když ji začínáš brát, pokud ji bereš pravidelně už delší dobu a nezapomeneš, tak by se to stát nemělo, ale....:)
Odpovědět
Taky se účinnost snižuje při průjmu, zvracení rychle po užití a při užití velkých dávek třezalky. Ale to je v příbalovém letáčku (kromě té třezalky asi), že se pak člověk musí chránit jinak. A když to neudělá, tak to ale není chyba HAK. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, já si kolikrát už zapoměla vzít - spíš si myslím, že nejsem až tak "chytlavá".. Ale celkově, takhle diskuse je bohužel o něčem jiným :( Je mi smutno, když tohle všechno čtu.. Je toho tolik a tolik brzy po svatbě.. Ej :(
Odpovědět
Profilova fotka
Consti, ona ti sice rika, ze to vedet chce, ale i tak to zase tak moc chtit nemusi. Mysli na to, ze ji treba jako kamaradku ztratis. Protoze ho sice treba opusti, ale pak bude sama a nestastna a vlastne vynada tobe, ze kdybys ji to nerekla, tak by nic nevedela a byla by stastna. Nebo se to vubec cele obrati nakonec proti tobe. Tak si to dobre promysli.
Odpovědět
Já teda nevím, jak vy, ale proč bych se měla zlobit na kamarádku, když mi řekne, že mě můj chlap podvádí?! :-o To bych měla bejt naštvaná spíš na něj, a pokud je to moje opravdu dobrá kamarádka a ne nějaká potvora, který jde o něco jinýho, má víc info než já a ukáže se, že je to pravda, tak bych jí snad měla spíš poděkovat, že mi otevřela oči... :-N ...a pokud by to pravda nebyla a ona se nevědomě zmýlila, něco špatně pochopila apod., určitě bych na ní naštvaná nebyla.... |-| ...pokud je to moje kamarádka, věřím, že to se mnou myslí dobře a nemá zapotřebí mi zbytečně ubližovat...pokud by to byla jen nějaká známá, už bych si tak jistá nebyla...
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle to vidis ted s chladnou hlavou. Neco jineho je, kdyz resis mozny konec vztahu, manzelstvi, spolecny majetek, deti ...
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, v první chvíli tě napadne, že kamádka lže, že ti chce ublížit, protože máš "horkou" hlavu. A třeba řekneš věci, ktetré už se jen tak nedají vzít zpět.. :-S
Odpovědět
ty jo Hakli...jako vysadit prášky, když chlap řekne, že děti nechce..... Vím, že to je indivindi, ale já to vidím jako bezcharakterní kurvárnu dost hrubýho zrna. Být její chlap, tak jí to v životě neudpustím 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?