První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
podla mna by si nikto zo sobasneho listu nemal robit trhaci kalendar, a pokial niekto da manzelsky slub v kostole, musi si byt vedomy toho, ze je to prvy a posledny krat, bez vynimiek. poriadok musi byt a ja by som principialne nenechala anulovat manzelstvo, nech by sa stalo cokolvek, pretoze som do toho isla vazne a uprimne, a nenecham niekoho, aby z roztopase robil z tohto slubu frasku. o to asi danule ide a ja to chapem. ine by bolo, keby sme sa na tom dohodli nako slusni ludia, ale nutit a vydierat by som sa nenechala.
Odpovědět
Profilova fotka
ved to, ponukol mi 300 000 tisic uplatok ked poviem ze som zamerne krivo prisahala!!! ale predpokladam ze ich ma uz ten farar co to vybavuje ]-(
Odpovědět
danula2 ja len poznámku: na poslednom sedení s farárom nám hovoril, že ak jeden z partnerov nechce mať deti a sú zosobášení v kostole, tak manželstvo sa anuluje cirkevne.... tak ak ty si nechcela mať deti /čítala som to vyššie/ a priznáš to pred tým "cirkevným tribunálom", tak to manželstvo cirkevne anulujú.... to len tak, môj poznatok....
Odpovědět
:-o :-o :-o danula, to je silne kafe!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja som chcela to on klame ze som nechcela, on so mnou nespaval lebo mal milenky |-| musim odist s prace, tak zajtra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suhlasim s pelemele...nenechala by som to anulovat zo ziadneho dovodu...raz si toho cloveka beriem a basta...ak klamal - som sprosta lebo som si zobrala klamara - ale je to moj problem... ak nebude chciet deti - tak isto moj problem - mala som sa o tom bavit skorej... jednoducho by som anulaciu nedovolila...ak sa chce rozviest tak ok - ale potom dalsi sobas "iba" na urade...inak ja pobozna nie som. verim vo svojho boha a nie v kostoly a fararov, a ja som sa vydavala na matrike ale pred sucasne "pred mojim bohom" lebo ako hovori moj tatino - byt dobrym clovekom a verit v boha sa da aj na zachode :-p :-p :-p :-p :-p ale z hrodosti by som sa vysr....a na takehoto chlapa - to co je za cloveka ze robi taketo svinstva a klame kade chodi...tfhuj o takeho by som ani prstom nezavadila :-p :-) ;-)
Odpovědět
ljenocka ale ona chcela mat deti. on ju len z toho krivo obvinuje ze nechcela
Odpovědět
ja viem, zelinka.... ja len danule píšem, že aká je situácia.... že by ju mohli dotlačiť do toho, aby povedala, že nechcela mať, tak to manželstvo môžu anulovať....
Odpovědět
no baby tak ja si myslim ze zas tu zbytocne nieco vymyslame ;-) ... bez penazi nevybavi nic a myslim si ze jej ex dosiahne svoje. ak by ustupila a suhlasila s anulovanim tak nemusela prezivat to co preziva teraz. to je moj nazor. netreba stale za kazdu cenu robit niekomu napriek, lebo to potom aj tak dopadne....vyhlasia ju za sibnutu pobehlicu a som zvedava ci bude potom spokojna. treba si priznat ze asi celkom pri zmysoch nebola ked si zobrala za manzela takeho cloveka ako pise... ja to vidim tak... sory ak sa to niekomu nepaci a vidi to inak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zelinka - můj ex manžel navenek taky nevypadá jako psychopat a násilník :-N
Odpovědět
ale ved ked s cloveko byvame najaku dobu tak predsa pozorujeme ako sa sprava a zazijeme rozne situacie z ktorych mozme usudit ake to bude , ci nie?
Odpovědět
Profilova fotka
Někdy se ten člověk ovšem projeví, až když je ptáček v síti... |-|
Odpovědět
Článek se načítá
katkaajurko, presne tak ako pises - aj ja si myslim, ze anulovat nie, ale rozvod kludne. ale pise, ze je uz rozvedena :-N a nie je to o tom - ze robit napriek - je to len to, ze si zena stoji za svojim, ze sa nenecha vydierat a ze nezmeni filozofiu len tak, lebo si on dupne. uz len z principu. ja to vidim tak, ze preco ju vlastne otravuje? ked sa dokazal sobasit a potom aj rozvadzat, tak hadam nestoji o slub (moze byt dalsi krivy) v kostole... no nie? asi ho do too tlaci jeho dalsia nastavajuca... .)
Odpovědět
shaarka ked sme sa bavili o predchadzajucom pripade (tinika) tak som bola za to aby sa nenechala vydietat a manipulovat. ale toto je o inom . od niektorych ludi treba ist prec a prerusit s nimi za kazdu cenu akykolvek vstah a hoci aj ten pred bohom lebo takyto ludia su zli a zaakerni a vysvaju z nas energiu a nakoniec nas uplne znicia. pri tejto babe citim ze sa jedna o nieco take a je z jej pisania vidiet ze tam nejde len o anulaciu...mam z nej velmi zly pocit a z jej ex tiez. nicia sa navzajom a kym jeden z nich neustupi tak, aj tak dopadnu.....preto sa uz radsej nebudem zapajat..zanechala tu vela zlej enegy :-S
Odpovědět
uuuuuuuuuuu take vies zistit? ja teda nie. ;-) ja zakerna nie som, ale zas neustupujem tak lahko, moje zasady su prakticky nanaburatelne. a tak ked uz mi znicil zivot, preco by som mala ustupit a nechat ho slubovat v kostole este raz to iste ale dalsej zene? nie!! sluboval len mne a tak to ostane. :-D :-D :-D :-D ale ved to ej nakoniec jedno, nie?
Odpovědět
no zelinka, ty si teda iny energetik :-p myslim, ze si danula uzila svoje, nemam dojem, ze by chcela robit napriek, ale poprenim svojho manzelskeho slubu by ubila zo seba vlastne klamarku. ja jej drzim palce, tu ide o vlastnu hrdost, principy a nie prieky.
Odpovědět
tak potom nie je riesienie ist pred tribunal a kazdemu povedat do oci, ze ja nie som blazon a viem co som chcela a co nie? ked tam nepojde tak to bude vyzerat ze jej je to jedno. ked tam pojde a bude so vsetkym suhlasit, bude za blazna pred sebou samou. Bude to neprijemne, ale dospeli asi celia roznym blbym situaciam. Ak je vsetko OK, tak sa nenecha dotlacit. mne by nebolo sproste dat si na seba spravit psycho posudok, asi by som v takom chaose chcela mat sama istotu ;-)
Odpovědět
ok tak este posledny krat. na to co citim nebudem reagovat :-p to je moj pocit ktory mi nikto nevezme. nechapem o com vy hovorite : ved pred bohom slubovala ze ho bude milovat , ctit si ho a blablaa do konca zivota. chcete mi niektora z vas povedat ze danula2 svojho ex miluje, cti si ho a bude mu verna do konca zivota a ze s nim bude v dobrom aj zlom? ved to uz davno neplati. nie z jej viny ale z jeho ale neverim ze mu bude do konca zivota verna a bude ho milovat a bude s nim v dobrom aj zlom. prisaha sa porusila takze uz neplati. a ked sa danula opet vyda alebo si najde partnera tak tu prisahu porusi aj ona. Baby trosku si situaciu rozanalyzujte......lebo ja trvam na tom ze to su prieky a nie to ze si stoji za svojim slubom, lebo za tym si uz davno nestoji.
Odpovědět
haha, ja umriem :-D :-D mirkita, ja mam istotu o svojom psycho zdravi a to som si nedala spravit posudok... mozem vlastne verit svojmu vlastnemu usudku o sebe? :-D :-D :-D :-D akoze ked sa rozviedli a kazdy si zije svoj zivot, on sa chce zenit s inou, tak co danulu otravuje? shak nech da pokoj a hotovo. no.
Odpovědět
zelinka, moj nazor je, ze je rozdiel, ci povies "ja som to tak vlastne vobec nemyslela a pred oltarom som klamala a robila zo vsetkych vratane boha blaznov", alebo "pochopila som, ze si nerozumieme, ked som ti davala slub, myslela som to vazne, ale zial, napriek vsetkemu mojmu usiliu ho neviem dalej dodrziavat"....
Odpovědět
podla mna treba ist pred ten sud a treba sa obhajit, aby z cloveka neurobili blazna
Odpovědět
no sa cudujem, ze to za tie problemy a natahovacky a vybavovacky a prachy stoji... (...asi MU to teda LEN v tom pripade STOJI......... pardon :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D )
Odpovědět
s tym posudkom to berte s rezervou, len som chcela napisat, ze ked o sebe nepochybujem tak nech si dam trebars aj posudok nech su blazni oni ze robia blazna zo seba... a na sud by som urcite isla - obhajit sa
Odpovědět
ahoj s mojim manzelom sme po svadbe 9mesiacov. Mame spolocneho syna , ktory ma 7 mesiacov a vola sa Denisko. Medzi mojim manzelom a mnou bol velky problem...svokra. pred troma dnami som sa od mojho manzela dozvedela , ze sa chce rozviest. Najprv ma to vzalo , ale dnes som prisla na to , ze lamat hlavu nebudem . Mam ho rada a take nieco som necakala...Mame spolocny byt, ktory kupyl manzel skor nez sme sa vzali .Ja by som potrebovala radu ci ho moze predat alebo si mozem pytat , aby mi on kupyl byt ...Prosim poradte mi !!!!!!!!!!!!!! dakujem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tima 019: No byt koupil před uzavřením manželství a je asi psaný na něj, takže zůstává jemu :-| Co si do manželství přineseš, to si zase odneseš...
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka o 15:25 ani blázni nevedia, ze sú sibnutí! :-N =-) |-| dnes na teba nemám slov, uz aj posledných pár dní pokukujem, ze si taká iná!!!!!!!!! zelinka_v si nejaká stiplavá, hmm? povedala si sv. názor, tak uz tú babu nechaj.... :-| baby také ste, akokeby ste nemali uz dlhsiu dobu sex, hmm? :-N som za obhajobu, nie kazdý farár je diabol a klamár! to by bola ale naozaj náhoda, keby sa vsetci zhodli a dali ex za pravdu. anulujú sa iné veci! a pretvárky v manzelstve existujú...precítajte si tému: první rozvod!! - nikto si manzela/manzelstvo nemöze na 100% poistit!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
tima19 - to teda musis rychlo stihat ten rozvod, ked sa o dva mesiace znova vydavas. a jasne, pytaj si terajsieho manzela, nech ti kupi byt, ak by si sa po svadbe, co mas v novembri znovu rozvadzala, tak byt urcite este terajsi prepise na deniska, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
ahmon11 súhlas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tina - ak tvoj manžel kúpil byt ešte pred svadbou, tak je jeho a ty z neho nebudeš mať nič
Odpovědět
Profilova fotka
zelinka, prosim ta, ked ta tu tak vsetky dievcata, co maju problemy, tak rozculuju a su "divne", tak myslim, ze o tvoju radu a nazor vobec nestoja. nepotrebuju pocut este taketo doslova nevhodne slova... Vyspi sa z tych reci a dufam,ze zajtra uz budes normalna. ved sa citaj po sebe ako sa vyjadrujes... :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?