První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
missy, staci zakladna matematika a kazdy zisti ze si tima19 len poplietla rok :-) bolo to celkom nevhodne :-x
Odpovědět
Profilova fotka
mimo temu - ahmon ak raz bude sutaz o najlepsie držku na tomto fore tak u mna mas zlatu medailu :-D . musim ti normalne podakovat za to co si napisala kockam 8-) skoro som spadla zo sedacky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemoralizujem, ale myslím, ze poniektoré baby také závazné veci ako nevera a rozchod, respekt. rozvod velmi podcenujú....ak sa neviem do sit. danej osoby ktorá je totálne down vzit alebo nechcem sa vzit, tak nechám to prispievanie a idem inde.... o moju drzku asi uz onedlho prídem :-N ked sa budem pchat vsade tam, kde ma netreba! 8-) inak baby, rozvod je rakovina, nikdy sa z toho nevyliecime-malé jazvy na srdci, kto to nepozná, tak len vtipkuje!
Odpovědět
Profilova fotka
este dodám, ze mobbing je velmi "planá" vec, kto o tom nevie nic, nechápe ako sa clovek cíti.... tá baba tu opisuje, ze ju vyhlásia za sisi....lebo kazdý chumaj v dedine verí jemu....mne veru do smiechu nie je, poznám mobbing, len nie ten domáci-partnerský a ten musí byt naozaj pfui!
Odpovědět
ahmon mas pravdu, ja tiez poznam situaciu nespravodliveho obvinovania, z ktoreho ide hroooza, kto to nezazil, tak by tomu ani neuveril, tuto situaciu nepoznam nastastie z partnerskeho zivota, ale z ineho... je to hrozne, ked ti niekto chce prisit na krk nieco nezmyselne, aby zakryval vlastne! chyby :-(
Odpovědět
ahmon, suhlasim...
Odpovědět
K té anulaci církevního sňatku - trochu jsem nepochopila, proč danula tak tvrdě nesouhlasí =-) Jestli jde o to, že z ní chce ex před círk. soudem udělat tu nejhorší, tak se měla se svým ex domluvit, že bude souhlasit a svědčit jen tehdy, když před tím soudem bude vypadat horší ex :-D Holt jiným způsobem ta anulace nejde, nestačí jen říct - my si už nerozumíme, tak nás rozveďte .... Za sebe jsem ráda, že takovou možnost církev vůbec nabízí. Sama se k tomu kroku chystám - jsem taky znovu vdaná a chtěla bych si svého muže vzít před Bohem, ale bojím se, že můj ex bude u toho církevního soudu taky vyvádět :-S , i tak se hádá kvůli každé kravině. Víte, ono nejde jen o tu romantiku, že se vdáváte v kostele. Věřící rozvedený člověk je téměř vyřazen z církevního života, nesmí třeba chodit k přijímání, nepokřtí mu děti, a tak, není to sranda :-( Možná některá rejpalka řekne, že jsem to měla vědět dřív, a nebrat si svýho ex .... Ano měla jsem to vědět a už to vím :-D Vdávala jsem se v čerstvých 18 po týdení známosti a platím za to už 15 let a platí za to i moje děti .... :-S Holt jsem byla mladá a blbá .... Teď mám ale nejlepšího chlapa na světě a moc mě mrzí, že kvůli mně žije trvale v hříchu - z církevního hlediska jsem stále vdaná za ex, takže se svým mužem cizoložíme .... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciri- promin, ale opravdu máš pravdu, jak sis někoho mohla brát po tejdnu !!! :-S Hele a to já když se svym mužem žiju 9 let na hromádce a máme dítě patřim rovnou do pekla, né :-)
Odpovědět
No však říkám, že teď už to vím :-D Však po druhé jsem se vdávala po 12 letech známosti :-D Do pekla možná :-) , ale když Vám to neva, tak není co řešit ;-) S tím peklem je to do jiné, hoooodně dlouhé diskuze :-) Budu se za tebe modlit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ciri : tak jo, tak se modli, docela bych to potřebovala, víš já v Boha věřím, ale nepotřebuju k tomu církev můžeš se modlit za to at´konečně najdu slušnou práci a at´nám ta svatbička co plánujem na příští rok na naše výročí vyjde :-) pa musim jít něco dělat a ne sedět u pc :-) p.s. - počkej a to bůh schvaluje až po 12-ti letech se sexem a táák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby mi bývalej prováděl to co danule, tak bych o tu anulaci požádala sama a první. S takovým hajzlem bych nechtěla být spojená ani před Bohem, ani před nikým jiným. Nehledě na to, že se může stát, že toho pravého potkáš a budeš s ním chtít zdílet úplně všechno. Takže ne kvůli blbečkovi bejvalýmu, ale kvůli sobě bych s ním chtěla mít společného co nejméně.
Odpovědět
baby..no neda mi napisat..a vy by ste boli ochotne suhlasit s tym,ze ked ste od malicka chodili do kostola,poctivo sa pripravovali na vsetky sviatosti..aby zrazu niekto,koho ste si brali z lasky as vierou,ze je ten pravy..a chceli byt s nim aj pred bohom spojeni..zrazu chcel anulovat manzelstvo,ze ste neveriaca a ste krivo prisahali? ved normalnemu krestanovi to nikdy nemoze prist ako rozumne riesenie..ja z vlastneho presvedcenia by som k niecomu takemu nepristupila..ved staci,ze raz by ste si teda vy nasli niekoho a zrazu vam povedia,ze ale NIE,lebo ste neveriaci a ste krivo prisahali.. ciri..ak budes anulovat manzelstvo na zaklade tvojej chyby,tak by si ho mohla presvedcit..viem,ze vela takych manzelstiev anuluju,lebo rodicia dotlacili v takom mladom veku do svadby..
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, dosli jsme spolecne s manzelem k rozhodnuti, ze nas svazek nema budoucnost...je to moc smutne, ale bohuzel se nas vztah zacal ubirat pouze kamaradskym smerem a po fyzicke strance je to vazne nula. na majetkovem vyporadani jsme se shodli, ale rada bych vedela, jak probiha rozvod, co je k nemu potreba a zda nas muzou rozvest i oddelene, protoze manzel pracuje ve francii... 8-( vsem vam dekuji za rady a typy
Odpovědět
maky uz sa tym nic neda robit? Napr. ze by si sla za manzom do Francie
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie Bílá a Václav Noid se taky rozvádí, prý jsou taky už jen kamarádi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
V pátek podala žádost o rozvod moje kamarádka, která se vdávala v dubnu.... |-| Její manžel se odstěhoval k jiné... zná ji 3 týdny a prý je to ta pravá... a jeho manželka je PRÝ tlustá a neplodná! Takhle hezky jí to naservíroval. Neslyší, nevidí, nic..... Pozn. Kamarádka je nemocná (byla i v dubnu!) a bere léky s hormony, tudíž nemá jak bojovat s kily, a o mimi se snažili 5 měsíců... (prostě od svatby...). No comment ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
silná káva silente! =-) mna udivuje, ze niektorí chlapi sa nehanbia hladat chyby na partnerke, len preto, aby sa rýchlejsie dopracovali k cielu....rozvod, nevera, odlúbenost, nesympatia.... ak v manzelstve nie su deti, tak ich chlapi chcú, ak deti prídu na svet a donesú totálny chaos do vztahu, tak isto je to pre nich nemozné...ak sa clovek zmení (výzorovo, charakterovo), taktiez im to nie je po völi....myslím, ze tým si prejde kazdý vztah, ale v manzelstve by to malo znamenat silnejsie puto-inak je to na rozpad, ale ze to vzdy príde az neskör-t.j. v manzelstve, hmm? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to dost casto tak, ze: ak je ruka v rukáve.... :-| ako sa preboha dá charakter zmenit?? :-N výzor, to je bez problémov, ale ako sa zmení správanie a co. jedného cloveka, hmmm nechápem! |-| za tou zmenou je vzdy nieco-najmä iné baby, konícky....ale tomu sa predíjst nedá, len sa pokúsit o vzruso vo vztahu a niekedy aj o mensie prekvapká, nech chlapa neláka nieco iné.... ;-) ale chápem aj fakt, ze nie vzdy sa chce hrat na sasa....ale ved vztah stojí zato a ak chlap taktiez :-N tak nevidím problém! baby drzím prsty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) ;-)
Odpovědět
ahmon, ty vies potesit... ale fakt! mat tak tvoj optimizmus a silu, presvedcivost a ciste myslienky... :-D ale mas pravdu, je to zvlastne. len skoda, ze nie kazdy ma tolko sily a ze nie je tak presvedceny, ze to v manzelstve zvladne - ako ty. ************ obcas mam aj ja na chvilku cierne myslienky, ale mne nastastie staci par viet - napr. od teba a uz je to ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
c´tit iróniu!! =-) my sme uz dlho partnermi (len manzelia sme len rok) a taktiez sa naslo zopár tém na ostrejsie debaty...ale clovek castoX vie co v tom druhom má, prípadne co v tom inom má a vtedy robím rázne rozhodnutia... :-N ak by ma manzel vyhodil a podviedol s inou, tak by mi ani dvere ukazovat nemusel, sla by som este pred jeho myslienkami!! ;-) bola by som sadomaso, keby som tolerovala tretiu os. v mojom vztahu a obdivujem vs. baby, ktoré si aj v tak chaos-situácii uvedomia co sú ich zásady a ponechajú si ich döstojnost! sama netúzim po takejto sit. len si myslím, ze charaktery si musia sediet! nerozumiem, co sa v manzelstve robí, ze sa ludia zrazu zacnú nudit....?kto mi vie odpovedat, tak poprosím o ... :-| niektoré tu na fóre teraz spadnú zo stolicky:-D nie som perfektná, ani möj vztah, ale snazím sa, aby sme sa nenudili a pri mojej klapacke sa to ani nedá....my sme obaja sasovia a najl. basis v manz. je humor! myslím na janino & co! aj keby si cloveku ukázala co v tebe má, aj tak by nevidel, lebo nechce, lebo sa mu ziada nieco nové a takí ludia sú nestáli a ked spravia tú chybu, ze sa zosobásia, asi sa nezmenia a pöjdu a to uz skoro.... +ALE TU IDE O NEVERU A KONZEKVECIE+ takze spät k téme: rada by som otvorila nasled. tému: preco sa ludia rorhodnú pre inú os. aby sa po case vrátili k tej prvej? |-| big greetings pre vs. ktoré sú single a nestoja o muzov klamárov! a vela pekných dní, lebo pri takých je viac energie a bojovat sa dá lahsie! PS: uz som ticho |-|
Odpovědět
vooobec som to nemyslela ironicky, prisaham!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-N tebe tak verit! :-S ani pes sa nemöze pohrat, lebo ty prisahás... |-|
Odpovědět
emilyZ:ahojky, ja jsem prave ted odtamtud odjela, protoze nas to oba desne ubijelo, rozhodla jsem se vseho tam nechat a zkusit zit novy zivot, tady v cechach, vim, ze toho budu asi litovat, ale v soucsne chvili mam pocit, ze kdyz vztah po dvou a pul letech a presne jednom roce od snatku, ktere bylo vcera, prejde do kamaradske baze, uz s tim asi nic udelat nejde? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, jak já Vás tady poslouchám, tak se mi ani do tý svatby příští rok nechce :-) nerada bych se hned rozváděla. Jinak souhlas s ahmon, opravdu si musíte charakterově sedět a brát si někoho po roce je pitomost, to se poznat prostě nestačíte. A základem všeho je humor, bez něj bysme my dva s přítelem spolu dávno rozešli.
Odpovědět
brumdinka: "pitomost" je vypustiť z úst, že: "brát si někoho po roce je pitomost, to se poznat prostě nestačíte" ;-) sorry.....
Odpovědět
brumdinko: my kdyz jsme se brali, tak bylo vse uplne super, doted by bylo, ale uplne z me strany vyprchalo jakekoli sex.chteni a mam k tomu spis odpor a nemuzu s tim uz rok nic delat, preci nebudeme zit jen jako kamaradi? na to jsme prilis mladi a oba z nas maji pravo si ten zivot uzit |-|
Odpovědět
Profilova fotka
orinka - promin, ale za timhle názorem si stojim (nejen vlastní zkušenost). Lidi by se opravdu měli brát min.po 3 letech společnýho života v jednom bytě. Ono totiž, když s někym žiješ je to něco jiného než když se jenom cukrlinkujete a jste bláznivě zamilovaní. Nebylo by pak tolik rozvodů.
Odpovědět
holky, nemyslim si, ze epitomost brat se po roce, kolikrat je to lepsi nez s nekym byt 5 let nebo 10 a po svatbe se stejne rozejit, i takovych pripadu je spousta...ale faktem je, ze pokud i treba jen trochu pochybuje o tom, zda rici ano, neni na to jeste dostatecne pripraveny a odhadlany, takze radeji radim vyckat nez rici ano, abyste se pritele nedotkly
Odpovědět
brumdinko, s tim spolecnym bydenim mas teda fakt pravdu, tam to chce si to vyzkouset jak to bude nebo nebude fungovat, to byva casto kamenem urazu...nam to po teto strance fungovalo 100% a presto to nestaci...
Odpovědět
suhlas s maky, tiez sme boli s manzelom pred svadbou 10 rokov spolu a manzelstvo sa nam bohuzial rozpadlo po pol roku :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?