První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
vaaaazne sa to na nokii sa? myslela som si, ze to sa najprv treba dohodnut s operatorom, prip. nieco zaplatit... uz par rokov snivam, ze po praci si zablokujem skupinu kolegov a sefov, nech sa mi mozu dovolat len kamosi... :-D da sa to na nokii 6300?
Odpovědět
zablokovať asi nie,len aby ti nezvonil,keď si niekde a nechceš počúvať vyzváňanie otravy 100x po sebe :-D Teda aspoň tak som to pochopila...
Odpovědět
Profilova fotka
Shaarka - to není, že se Ti už nedovolají, ale že neslyšíš jejich zvonění, tudíž Tě neruší :-D Jako máš třeba přiřazené zvonění na manžílka, tak si vytvoříš v Kontaktech skupinu, kterou nazveš třeba "Otravovači" a zařadíš si tam postupně ty kontakty, které nechceš, aby Tě za určitých podmínek otravovali. A zvonění nastavíš na "neupozorňovat" a fertig. Oni ale slyší, že volají, ne že jsi nedostupná ;-) V profilech si pak můžeš upravit, že třeba profil "Doma" znamená, že na tu a tu skupinu neupozorňovat :-)
Odpovědět
ha,idem skúsiť... ;-)
Odpovědět
Ahojte baby, neviete náhodou čo je s Janino? Dlho som ju tu nevidela.
Odpovědět
ja to mam tak ze ich to hned zrusi ked sa mi snazia dovolat, takze im to ani nezvoni ale im hned oznami ze som nedostupna alebo take nieco :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Mariannka - přesně tak ;-) Hmm, Janino by mě také zajímala, jak se to vyvíjí... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ona sa tu urcite coskoro objaví a zodpovie vase otázky ;-) vy zvedavice :-D myslím, ze je u rodicov, takze je v dobrých rukách! ;-) marianna5, ako sa darí, zvykla si si na singles- zivot? drzím nadalej prsty, nech nájdes sv. stastie ;-) a samozrejme aj iné, ktoré tak skoro po svadbe spoznali to druhé JA manzela zloducha! pekný den slávka
Odpovědět
Profilova fotka
kočky nehevajte sa ja mam fakt toho dnes veľa, nestíham a cestujem na dva týždne preč, takže fakt, je to ok a dakujem vam všetkym.
Odpovědět
Profilova fotka
shaarka ja som včera vravela že sa rozviest nechcem viktoria dakujem, ako vravis tato diskusia mi určite niečo dala, a hlavne to že problem si aj tak musim vyriešiť sama, lebo kazdy ma nazor iny, inac by to riesil, ale sme ludia rozny. My sme si so svokrou povedali všetko čo nas tažilo, zhodli sme sa na tom ze sme sa malo rozpravali a tak to aj dopadlo. a teraz uz fakt musim. paa
Odpovědět
no , takze manzel asi ten zajazd svagrovcom nedal.....fiiii ha, cudne pomery. no hold ludia su vseliaki , niekomu napr.vobec nevadi ak nim manipuluju, klamu a zavadzaju ho a vydieraju rozvodom. nuz co k tomu dodat.....kazdy to ma ako si zariadi :-D
Odpovědět
x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
svagor tu dovolenku dostal. a uz tu nebudem nic vysvetlovat, ked si aj tak nieco vymyslite, včera ste mi tu dohovarali, a hlavne ty shaarka, ze mam urobit všetko pre zachranu manzelstva, a teraz ked som to urobila ma za to odsudzujete, neviem či by ste boli radsej keby som odisla alebo čo? ale je to môj zivot, ja som tu bola pre nazory a nie odsudzovanie. pekny večer a pa o dva tyzdne mozno.
Odpovědět
Profilova fotka
tinika - mna by ale dost manzel nahneval - keby nasu dovolenku dal hoci aj svagrovi...toto by mojmu tak lahko nepreslo, asi by som bola ako sopka :-D tini ja myslim,ze ta neodsudzoval nikto a je fajn ze si manzelstvo nezahodila...len by ludi asi zaujimalo ako sa to mohlo tak lahko urovnat.. jeden rozhovor so svokrou a manzel je zrazu ok? skor to vyzera ze ta maju dost pod papucou (tot fakt len moj nazor) a baby asi naznacuju ze take rychle riesenie nemusi mat dlhodoby ucinok... tak teda stastnu cestu - i ked a teraz sa nenahnevaj prave ma napadlo - ze ste mali ist na dovolenku...dostal ju svagor z coho mi vyplyva ze necestujes ale vcera si sa s nami na dva tyzdne rozlucila - z coho mi vyplyva ze teda cestujes... tak to ste asi na poslednu chvilu zohnali nahradnu dovolenku =-) =-) :-N |-| ale to len taky paradoxny postreh, uz som ticho :-x :-x :-x
Odpovědět
tinika, naozaj som ta neodsudzovala... kazdy chcel pomoct, mozno po svojom, ale naozaj pomoct. a ty si bohuzial niekedy vyzerala tak, ze o pomoc nestojis, alebo ze ju odmietas. hlavne ze sa to urovnalo a vsetky ti drzime palce. co sa tyka tej dovolenky, tak ja nejak neregistrujem, ze co kedy tinika napisala, toto mi je dost jedno. aj ked by ma to teda dost nasralo, keby zavadzala (klamala - to je dost silne slovo)... ***
Odpovědět
Profilova fotka
Mne sa niekedy zda, ze my baby potrebujeme vidiet problemy aj tam kde nie su a rypat sa v tom rypat, az sa problem najde. Tinika si tu prisla po nazory, ale to neznamena, ze urobi to co ste jej poradili (a tym padom je u vas ta zla) a tiez to neznamena, ze Vas bude informovat o kazdom kroku a slove, ktore povedala a urobila. Ak je to prenu OK, tak sa teste a nerypte sa v tom, ze ved to urcite ok byt nemoze. Takto nikomu pokoj do zivota nepridate... :-S
Odpovědět
viktoria, tinika nas bohuzial informovala ak si si nevsimla, a teraz mi to pripada tak ze to boli len vymyslene somariny. niekedy tu pridu zeny , ktore naozaj potrebuju pomoc ale vdaka takym ako je ona sa postupne niektore z nas naucia kaslat na to a vobec sa do diskusie nezapajat . lebo je to na..., ak mi venujeme svoj cas aby sme pomohli a potom zistime ze to bol dobry o..... tolko moj nazor. inak nech si tinika robi co chce aj ide kam chce len nech necaka ze ked tu pride nabuduce vyplakavat, co urcite pride ze niekto bude brat jej problem vazne. a teraz mozte zacat kydat na mna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zelinka, suhlasim s tebou, ze ak si niekto vymysla, aby sa pobavil na ucet ostatnych, ktore chcu pomahat, je to ubohe... :-| Nemyslim si vsak, ze len preto, lebo niekto nema chut rozoberat dalej svoj problem, urcite si vymysla. Mozno este sama presne nevie, ako sa to vyvinie, ci to bude lepsie alebo horsie, nato pride az casom sama. Mna len mrzi ked citam, ze kedze sa poldna neozvala (aj keby sa mesiac neozvala), sa tu uz vyvodzuju vselijake zavery... :-|
Odpovědět
zelinka, asi celkom zbytocne prezivame tie problemy a celkom zbytocne sa usilujeme pomoct, lebo nakoniec asi staci len vypocut a suhlasit a polutovat :) a teraz nemyslim len tiniku, ale vseobecne :-D
Odpovědět
my vyvodzujeme zavery na zaklede informacii co nam tu na zaver dala a mne osobne to pripada nanajvys cudne a asi nie som sama komu sa to zda. ale naco ju riesit. len som chcela povedat co si o tom vsetkom myslim ;-) x-) mozem nie? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Shaarka, ono je to niekedy naozaj tak, ze staci len vypocut (v dobrom slova zmysle). ;-)
Odpovědět
posledne vety z jej prispevku: :-D :-D Baby ja už neviem čo mam robiť aby sa to raz a navždy vyriešilo, ale ustupovala som už dosť, nenecham si stale zasahovať do manželstva niečím, čo nemôžem ovplyvniť a asi nie je nadej že ray príde ya mnou on a sa ospravedlni a podrži mna a ne jeho rodičov. Ja to vidim žu veľmi blede. Prosím o názor. takze nabuduce ked nejaka babena pride tak nech jej niektora z nas napise len : Aaaano moja mi ta pocuvame, kludne pis co ti prsteky stacia... :-D :-D :-D zartujeeeem ;-)
Odpovědět
zelinka, mas pravdu, aj vic ma pravdu, - ale tinika sa nechcela len vyrozpravat -
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata, mate niektora skusenosti s cirkevnym rozvodom?
Odpovědět
Profilova fotka
Danula, pokial ja viem, cirkevny rozvod ani neexistuje... =-) cirkevne manzelstvo sa da jedine anulovat, co nie je moc jednoduchy proces, ale rozviest nie...
Odpovědět
danula2: Pocuvame ta! piis co ti prsteky stacia :-D skus to hodit este aj na temu: Tema o viere ,cirkvi, nabozenstvach... tam su odbornici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zelinka, nebud taka protivna ;-)
Odpovědět
ja a protivnaaaa? ved len zartujem ;-) :-D
Odpovědět
neexistuje cirkevny rozvod? shak aj ti, co boli zosobaseni v kostole, sa rozvadzaju... (bohuzial)
Odpovědět
Profilova fotka
marya ano myslela som nulitu manzelstva
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?