První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
chodi to na CT1, ale vcera bol uz druhy diel.. je pravda, ze to ma cosi do seba..
Odpovědět
Profilova fotka
jo na CT1, každopádně jsem si už před rokem objednala tu knížku a je skvělá, hodně se člověk poučí z chyb druhých, nejvíc na mě zanechal dojem příběh Marcela a pak ten poslední díl, kdy rodina měla 5 dětí, ti byli výborní a hodně aktivní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nebo taky knihy o čem ženy sní - 1-3 díl, a pak taky kniha o čem sní muži, všechno od sommerové..... hodně jsem si z toho vzala hlavně to, že se nikdy kvůli žádnému chlapovi nepo....., a radši sama než jen abych někoho měla tož tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, myslím, že Sommerová a Třeštíková jsou výborný a díky jejim dokumentům a knížkám se člověk fakt dost poučí....:-))
Odpovědět
Profilova fotka
protože berou do svejch dokumentů obyčejný lidi, který maj obyčejný problémy, stejně jako my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale zrovna ty Manželský etudy jsou super díky tomu, že člověk vidí, že se lidi občas rozvádějí vlastně díky "prkotinám" a hlavně díky tomu, že před svatbou své negativní stránky moc neřešily... V tom posledním díle zazní jedna věta v tom smyslu, že vztah - manželství není o tom, kdy a jak často se spolu lidí vyspí, ale o tom podat tomu druhému ruku ve správný čas....a to se mi asi líbilo úplně nejvíc...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám už rozvod za sebou....manža se mnou překonal rakovinu,tak snad nám to vyjde napodruhé....
Odpovědět
pomidorka...vidim, ze aj u vas to po chorobe nabralo rychly spad...jak u nas...len my sme stale pred rozvodom |-|
Odpovědět
Profilova fotka
janino:můj první mě nechal,můj druhý mě podržel :-) ;-)
Odpovědět
Ahooj "majovka" ... no ja som v soku ... som na MS po sto rokoch a natrafila som na tuto temu ... ma az zamrazilo, ked som ta tu nasla... to snad ani nie je mozne. Viem, ze ti to pise kazdy, len ze sa mi to nechce verit :-p Ale ako vidim, situaciu zvladas na 1*, tak prajem vela sily ... a stastny koniec tejto neprijemnej epizode.
Odpovědět
aha...tak si našla toho pravého...super... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janino SNAD 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
veru...je to nepríjemné a neprajem to teda nikomu, aby sa rok po svadbe takto chrapúnsky zachoval...ale radšej teraz jak po 10 rokoch... |-| |-| ďakujem...čo mi iné ostáva..len to zvládnuť x-)
Odpovědět
pomidorka...ako dlho ste boli spolu? to SNAD asi ostane aj vo mne, nech už spoznám kohokoľvek... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janino:deset let 8-(
Odpovědět
To ja som stale nepochopila, ze co sa mu stalo 8-( Ved to sa neda, len-tak uz nic necitit ... a pritom sa snazit o babo!!! To mi nejak nesedi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
janga:mně taky ne,ale co naděláš ;-)
Odpovědět
mne sa to doterz nepodarilo vylustit, ale nam zmysel nejak ho tlacit k rozhovoru...vidim, ze nema zaujem mi to vsetko vysvetlit ako to bolo...snad si nemysli, ze pokracujeme bez vysvetlenia....to teda nie... :-p :-p pomidorka...po 10???? to som teda trafila :-N
Odpovědět
A ako teraz zijete? Myslim v jednom byte???
Odpovědět
To mu este aj varis a tak?
Odpovědět
no ano...domace prace rozdelene...platime na polovicu...a kazdy si zije po svojom..vlastne tam len spime...aspon ja...snazim sa co najdlhsie byt kadetade... :-( a dnes mlady zistil, ze aj s financiami to nie je take jednoduche...dobre sa mu zilo, kym som to mala pod kontrolou... :-D :-D :-D
Odpovědět
ojoj...to teda nieeeeeeeeee
Odpovědět
iba periem a zehlim...ostatne domace prace...pratanie a umyvanie riadu je na nom...strava....každý sám...ja mu predsa nebudem robiť slúžku...už stačilo ]-(
Odpovědět
No ved to!!! By sa mu zilo... Este len teraz zisti, ako mu bolo dobre :-p
Odpovědět
len škoda, že si to uvedomi až keď bude neskoro... :-( 8-(
Odpovědět
A ako dlho to uz trva? Bude uz neskoro? (myslim ci uz padli take silne slova, ze su neodpustitelne?!)
Odpovědět
pred mesiacom mi jednoducho oznámil, že sa chce rozviesť... čo sú silné slová???? na tie by som kašlala...v afekte povie človek čokoľvek...ale činy sú dôležité ...a on sa činí...nečiní...takže neviem
Odpovědět
Myslela som to tak, ze ci by si to este chcela riesit, keby vsetko olutoval? (Blba otazka, ze?)
Odpovědět
ja by som to riešila, už len preto, aby sme si všetko vysvetlili....len on nechce zatiaľ...tak vyčkávam, kedy ho osvieti :-| olutoval...hm...to môže veru...len nakoľko budem vedieť uveriť...to teraz neviem povedať |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kocky.. par tyzdnov dozadu som tu pisala.. ci tu niekto nema vzor ako ma vypadat navrh na rozvod.. Len som si to vytlacila.. dla na stolik.. s polovickou sme sa opat dllho dlllho rozpravali.. preberali veci podstatne.. nepodstatne... a opat je vsetko v poriadku.. Aj ked.. stale mi nejde do hlavy.. ze preco sa svadbou dost zmenilo.. Pred tym (7 rokov sme spolu byvali).. ako sem tam sa nieco naslo. .ale to bolo raz za rok.. a ako sme sa zobrali.. tak 6 mesiacov bolo prisernych.. same hadky.. sklamania..a vlastne.. nic sa u nas nezmenilo, len to, ze sme sa vzali.. Ale staci :-) Verim, ze aj u niektorych kociek sa to vsetko urovna a budete mat usmev na perach a opat neutichajucu lasku v oboch srdieckach :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?