První rozvod. Zažila jste to už některá?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny na super webu Beremese.cz i na Slovensku :-) Mnohé z Vás už mají po svatbě a je to tak, že celou polovinu (50 % !!!) z Vás čeká během příštích několika málo let "první rozvodové řízení". Je to docela kruté, ale je to bohužel realita. Ano, každá druhá z nás tady na Beremese.cz to zažije. Taková je neúprosná statistika. Jste holky už duševně připraveny na tuto budoucí eventualitu ? A Vy, které jste to už zažily, podělte se s ostatními o zkušenosti, jak první rozvodové kroky probíhají... P.S. Předem se omlouvám za trochu "drastické téma", ale nemůžeme před tím zavírat oči, že ? Radka (cicuvicka) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky zůstali kamarádi. A rozvod jsme měli naprosto pohodový. Rozchod v podstatě taky. Bylo dost slziček, ale spíš to byly hlavně slzičky z toho, že bylo těžké si připustit, že náš vztah opravdu není to, co chci. Aha, tak to muselo být celkem drsné. My jsme se normálně rozešli a až pak se dohodli na rozvodu...
Odpovědět
hm...my sme sa najprv dohodli na rozvode (už potom som súhlasila aj ja) a až tak sa rozídeme...no slzy budú..ojoj a myslím, že na oboch frontoch ;-( ;-(
Odpovědět
jani a to ti doteraz nevysvetlil že prečo?
Odpovědět
zatiaľ nie :-|
Odpovědět
len sa i ospravedlnil, že urobil asi najväčšiu chybu v živote a to bolo všetko ;-)
Odpovědět
takže výčitky svedomia ho doviedli k rozvodu? poznala som dávno jenu kolegyňu, ktorá mala 5 ročný vzťah, jej frajer ju však jednu noc podviedol, vziklo z toho tehotenstvo a keďže sa jej už nedokázal pozrieť do očí, tak sa s ňou radšej rozišiel. bez vysvetlenia, z jedneho dňa na druhy. až potom sa to dozvedela.
Odpovědět
no pripúšťam, ale nejak neverím, že mi bol "sexuálne" neverný... skôr pripúšťam "harašenie" :-D vlastne je to jedno :-| jedno jak druhé...celé zle, celé zle
Odpovědět
Profilova fotka
Ta nejistota by mě ubíjela. Já radši vím všechno, i když je to třeba sebevíc nepříjemné, ale horší by pro mě bylo nevědět.
Odpovědět
ani mne to takto nevyhovuje...ale keď on nekomunikuje...nemám sa v tom vŕtať.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud druhá strana nekomunikuje, tak je to blbý, člověk s tim nic moc nesvede.
Odpovědět
veď práve...o všetkom možnom mi porozpráva, o práci..o víkende...len k tomuto nesmieme ani pričuchnúť...lebo je hnď oheň na streche =-) =-) tak neprovokujem |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Musí to být pro tebe hodně těžké! Tak se drž!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme naštěstí v tomhle problém neměli, všechno jsme si vyřikali a bylo. Nejtěžší na tom bylo to se k tomu rozhovoru odhodlat, ale pak už to šlo samo...
Odpovědět
veď raz to príde aj k nám, že sa vyrozprávame...len on si možno nie je istý tým, čo robí.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Asi není...A myslíš, že by se vaše manželství ještě dalo zachránit nebo už nedalo?
Odpovědět
myslím, že asi nie...ja som typ, ktorý popustí do učitej miery, aj som bola ochotná odpustiť, ale keď nevidím po mesiaci žiadnu snahu o rozhovor z jeho strany...nebudem to trpieť celý život a najhoršie na tom je, že vždy sme sa o všetkom veľa veľa zhovárali...a teraz nič...
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud je jasné, že to nejde, tak je lepší to co nejrychleji skončit.
Odpovědět
veď pre to ďakujem aj tam hore, že to končí po roku...myslím, že by sme sa len trápili |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak. Taky jsem děkovala na všechny strany, že to skončilo takhle brzo, pak by to byl jen život o trápení a ústupcích a tak. Takhle jsme já i můj bývalý manžel šťastní a díky nám jsou šťastní i další dva lidi - můj druhý manžel a přítelkyně mého bývalého manžela ;-)
Odpovědět
verím, že aj my takto urobíme šťastními ďalších dvoch ľudí....aspoň teda ja sa chystám... napísala si to krásne :-) :-)
Odpovědět
ahoj Janino. obdivujem ta, ze to zvladas tak, ako to zvladas... si skvela a silna zena, navyse kocka, zelam ti, aby toto zle obdobie co najskor preslo a postupom casu nasla toho praveho :-) lebo si to naozaj zasluzis. drzim ti velmi palce. mozem sa este spytat, ako dlho ste sa poznali/byvali spolu pred svadbou?
Odpovědět
ahoj luci :-) ďakujem :-) my sme spolu začali bývať ihneď dá sa povedať... od septembra 2005 sme sa poznali a svadba bola máj 07...a po svadbe doteraz...ešte furt 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
janino určitě toho svého pravého šťastným uděláš ;-) A přesně jak napsala luciferova, tak jsi silná ženská a pěkná kočka a ten pravý se určitě objeví ;-)
Odpovědět
čakám na neho x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Strašně moc Ti přeju, aby se brzy objevil ;-)
Odpovědět
Janino chcem sa opytat on teda s Tebou komunikuje o inych veciach alebo ste ticho a nerozpravate sa vobec, lebo to len tak z jedneho dna na druhy zistil, ze urobil naj chybu v zivote alebo si uz na vasom vztahu dlhsie pozorovala, ze uz nieco neklape?
Odpovědět
ďakujem peti ;-) jej až teraz som si to uvedomila, že vlastne ste týždeň manželia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani jo jo dneska je to týden x-) Zrovna teď mi manžel psal, že už jede z práce, tak se ho nemůžu dočkat x-)
Odpovědět
tak sa bežkaj prichystať...keď už ide...môj sa tiež zachvíľu vráti z potuliek (s bratom) tak nech ma nepristihne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani jasně :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?