Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Zlato! Paráda. Hupky dupky do postele, za 4h budíček na hokej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo hokej - dneska si mužskej úplně lebedil, že má noční a na všechno se hezky podívá - hlavně na hokej :-) zlato - třeba konečně postaví i halu na rychlobruslení, aby nemusela furt trénovat na rybnících :-D ted´se snad konečně i do tý postele dostanu, tak se mějte fajn
Odpovědět
brum: nedělám si iluze. S tím, jak to u nás funguje, tak než by halu dostavěly, tak Martiny děti budou maturovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca - jo já si taky myslim, ještě, že máme ty rybníky :-D ale ted´už jdu vážně spát :-)
Odpovědět
nazdárek holky, tedy to byl včera boj, to se muselo vidět, zlatá Marťa !!!!!!!!!!! :-) jinak já ty chlapi nechápu, my jsme se včera rafali, souviselo to se vším a hlavně s předchozím večer, takže jsme se rafali, pak se spolu chvíli nebavili, pak se ledy prolomily, začali jsme spolu mluvit, shodli jsme se, že s prckem počkáme, no a tak nějak se stalo a večer jsme se snažilkovali a manža si nedával pozor.......... :-N tak já už ho fakt nechápu. Když jsem se ho zeptala, co to dělá, tak jen řekl, promiň, včera jsem měla pěkný plodný hlen, ten se bude divit, jestli zadělal :-) ;-) fin: a co máš za trápeníčko?? Já tyhle stavy také znám, prostě se probudím a už vím, že to bude stát za prd :-| beruško, já bych ti to tak přála, aby se vám mimísek povedl, jako všem tady, že?? omca: tobě budu taky držet palečky, ať to dobře dopadne, ju?? kozi: ty máš fakt zlaté dítě :-) , tady aspoň máš odměnu za všechnu tu dřinu a snažení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak já se tak, že se probudim a vim že stát den pude na nic cejtim právě ted´ :-S :-D jíta - ono to chce asi vážně neřešit, ty chlapi prostě neví co chtěj :-D jinak co to piješ za ten čaj, nějak sme to tu zakecali :-N a jak to poznáš, že máš ten hlen plodnej - no vim mám blbý otázky po ránu :-N to bude tim, že to ti naši hokejisti projeli :-|
Odpovědět
Ahoj, jeste,ze vas tu mam,nestiham zpravy o sportu a tady vse doctu ;-) No s krasnym usmevem jsem se neprobudila :-| alespon venku vychazi slunicko tak snad to tu naladu trochu pozvedne. MS stale nic pockam do zitra az pondeli a koupim test. Preji vam pekny ctvrtek a pekne si tu popovidejte pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko! x-) Tak máme dvojitou zlatou. Je to borka ta naše Sábliková :-) Jituš, říkám to furt, chlapi neví co chtějí ;-) Já už jsem promlouvání vzdala. Sem tam si do něj rýpnu, ale kašlu na to. Jinak dnes je mi mnohem hůř - včera už mi bylo až do večera dobře a dnes od 7mi lítám na záchod :-( Je mi fakt mizerně. Je mi zle i od žaludku, bolí mě hlava a je mi slabo, takže se s vámi děvčátka loučím... |-| Terka je naštěstí v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak at´je Vám při čtvrtku lépe kozi - že by ta střevní chřipajzna :-N no nic hezky drbejte, já ted´ končim - musim to tu trochu omezit - začínám bejt na brms a na drbání s Váma moc závislá :-D :-D :-D
Odpovědět
nazdárek snažilky :-) jsem doma a čekám na truhláře, tak mám trochu času než přijede a pak jdu s holkama na vínko, v mém případě asi jen na kolču, v práci toho bylo hodně a koukám, že nikdo tu ani nebyl ;-) fin: ty naše sluníčko, jak to, že ti dnes ještě není do smíchu??? My jdem s manžou zítra na pohřeb, tak mi taky do smíchu není :-( kozi: tady je to samý bacil :-) tak si budeš muset naordinovat klid a odpočinek, já vím, že to dost dobře s prckem nejde :-)
Odpovědět
Ahoj Tak dnesek mi dal korunu....v praci jsem delala od rana do ted bez pauzy teda az na tu kdyz jsem litala s prujmem na zachod! ]-( :-S No des ale uz jsem doma nohy nahore a popijim kaficko a za chvilinku si zajdu trochu zacvicit at prijdu na jine myslenky a pak si vas i doctu ;-)
Odpovědět
No jak koukam nic si nedoctu :-. tady to nejak usnulo ale Kozi ma omluvenku za nemoc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
no, to si nás moc nedočteš :-) ahoj kočko :-)
Odpovědět
já mám taky omluvenku, měla jsem toho v práci, šli po mě snad všichni ;-) to bylo samé tohle a tamto a dvakrát jet do města a to jsem chtěla jít k doktorce, ale nevyšlo to, tak jindy
Odpovědět
Jita jak koukam taky toho mas dost
Odpovědět
no, dnes i jo, oni u nás v práci byli Němci, takže mě to ani nepřekvapovalo, to tam bývá blázinec vždycky :-)
Odpovědět
tak truhlář nepřijede, nestíhá
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mysete na mě, manža mě veze do nemocnice. Loučím se :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tim že svou závislost na brms musim omezit, sem nemyslela, že to tu budete bojkotovat :-D :-D :-D jejda kozi - tak snad to nebude nic vážněho :-| a myslíme na Tebe, neboj :-)
Odpovědět
brum no to vis nemuzes nas zanedbavat! ;-) Kozimurko bude lepe,pak nam pisni uz ted tu chybis :-( Jita mysli na to,ze zitra je patek!Co budes delat pres vikend?Ja pracuji klasicky v sobotu ale planuji leharko u serialu dam si takovy maraton :-N samo i nejake to cvicenicko. Dnes jsem si pekne protahla kosti,tak jen doufam,ze to zitra moc nepocitim. Sabi a co ty kde jsi?Jak to slo dnes s detickama? Omca jak je? Red mas prvni puntik za dochazku! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fin - já tě obdivuju s tim cvičenim, taky bych měla častěji, ale sem ráda, že se donutim jít na ten bodystep každou neděli, občas do bazénu a jak sleze sníh, tak zaběhat - njno sem nějak zlenivěla :-D jinak od pondělka vás budu cca 2 dny zanedbávat splašila jsem zatím aspon malou brigádku :-)
Odpovědět
brum ale ty jsi proutek ja kulicka :-x musim se sebou neco delat ale priznam se vam,ze se trochu bojim,ze by mohl byt v brisku mimisek a tak cviceni na brisko radeji nedelam asi vazne budu muset do toho testu jinak nebudu mit klid ale nemyslim si,ze kdyz to vsem tak rychle nejde,ze bych byla vyjimku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no tak tohle řekni mýmu manželovi :-D podle něj jsem za těch 10 let stloustla a narostl mi zadek - na to mu oponuju, že on taky zfotrovatěl :-D a co se týká mě tak má pravdu jen s tim zadkem :-) -njn 30tka na krku a rodinné dispozice dělají své, zjistila jsem, že se do některých kalhot nevejdu a velikost se mi z 38 zvedla na 40 - takže se snažim ten zadek zas shodit a zpevnit břicho - to se mi bohužel po porodu ještě pořádně nepodařilo (trošku to tam plandá) :-D jinak co ty víš třeba zrovna budeš vyjímka, nám se to u Jiříka povedlo na poprvé ani nevíme jak :-D - až si Jirka začíná dělat srandu, že to byl předtim nějakej soused :-D :-D
Odpovědět
brum ja bych ho hnala,rekni mu,ze jsi mu dala syna a co ceka jeste vetsi vychrtinku nez jsi!?Jsi hubena!!!A velikost 40bych si mohla prat! Zeby soused :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska nestiham, plno veci v praci. Decka desny, oni muzou cokoliv a ja jakoucitel nic. Nastval me reditel, jak dite omlouval a jako ze nic. Tak jsem si s nim na zitrek sjednala schuzku a hezky mu reknu, ze ve skole jsou pani ucitele a ne deti. My pro ne delame prvni posledni, decka muzou bt drza a vse jim projde. No, mam to venku a hned je lepe. ;-) Posilovna nebyla a asi dlouho nebude. varim veceri, chilli con carne a pak TV a chvilicku pohodicka. :-D
Odpovědět
sabiku mas recht jen si s nim promluv a vysvetli mu to,co pak z nich roste.....a kdyz i ve skole se na to vybodnou bude to des ....pekne odpocivej a relaxuj!
Odpovědět
pa holky jdu uz spinkat papa Kozi myslim na tebe!
Odpovědět
Profilova fotka
sabi - přesně tak, zvlášt´tam u vás co, jej já bych je musela zahlušit :-D :-D fin - co chceš, chlapi no :-D tak dneska to tady taky bojkotuju, jdu žehlit a dívat se při tom na telku - za hodku budou zoufalý manželky :-D tak se zatim mějte fajn, hezky odpočívejte a doufám, že kozi bude v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zlatíčka moje milované, ani nevíte, jak jsem ráda, že vás mám!!! Zrovna jsme dojeli z pohotovosti. Je to "agresivnější" střevní viróza, dostala jsem 2 včeličky - hlavně na potlačení zvracení, ať můžu hlavně pít. Teď je trošku lépe. Poprvé jsem pila a jedla za celý den a nevyhodila to. Jen jsem vám příšla písnout, ať víte, že žiju ;-) a jdu si odpočinout. Dobrou noc.
Odpovědět
no tedy dámy, já za váni pádím, co mi nohy stačí a tady je liduprázdo :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?