Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
no teda holky ))))))..... tak to vzdavam, to nedoctu ani za hodinu x-) , jste se nejak rozjeli, uf
Odpovědět
ja vim,nepritomnost se nevyplaci))))
Odpovědět
kami: ;-) ale jen to zkus, teď tu nikdo kromě nás dvou asi není, tak nebude nic přibývat a dáš to za chvíli :-)
Odpovědět
tak se pokusim :-D ale az doctu tak budu vypadat asi takhle s jazykem venku :-p , jinak jsem udelala babovku od fin, povedla, vyborna, dalsi inspirace sem :-D
Odpovědět
já jsem koupila banány teprve dnes, tak se chystám o víkendu
Odpovědět
jit..tak to bude urcite chutnat, ted premyslim co upect na vykend, mam rada cokoladove dobrutky,buchty, babovky ))))
Odpovědět
kkk to jsem rada,ze chutnala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se hlásím, že jsem po cvičení v celku :-D Byl to hodinu aerobik a druhou hoďku posilování :-D Tak levné je to proto, že si paní nebere ani korunu, tak ji dávají holky jen na benzín a platíme pronájem :-) Příští týden jdu zase. Zatím jsem NABITÁ, zítra budu asi VYBITÁ :-D nebo Dobita :-D Dort hotov a předán, zákazníci nadšeni, mám další zakázku na 25.3. :-N http://kozimura.rajce.idnes.cz/dortik/
Odpovědět
Profilova fotka
Red, moc děkuji :-D No, to mi povídej. Já jsem toto vybírání spotřebičů apod. zažívala před 3mi léty (to snad ani není možné, jak ten čas letí) a jsem ráda, že to mám za sebou 8-) Fin, děkuji - líznul monitoru? :-D Red, Brum, v poho, můj otec raději k zubaři nechodí vůbec a trhá si zuby doma sám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kkami a co řezy rafaelo? Jsou výborné!!! Chceš recept? Mám ho od jedné mamušky z MMB :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: teda, nemam slov. Super dortik. Teda, ja se budu stydet ukazat to moje superdilo.... Mam velikou motivaci Ja byla v posilovne vcera, takze dneska den vona. Menela jsme ani solicha, ani skolu, takze den uklizenim, nakupem jidla a tak. Takze az manzilek prijde z prace domu, muze sednout a ani prstikem svym nehnout. Zitra jdu na kafco se svoji druzickou (tedy uz byvalou), ktera se vdama v mexiku v rijnu, tak se tesim, ze si zase uziji to planovani a tak./ Docela mi to chybi. Kdyz koukam na nektera alba priprav, hned bych si dala jeste jednu svatbu - to jsme blazen, co? Krasny patecni vecer, krsny oddychovi vikend. Jeste docitam, zitra budu s Vami vice ;-) Fin: jestli jsme cetla v rychlosti spravne, mas mit prvni vikend volno od svatby - tak at je uplne supracky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, děkuji :-) A proč by ses styděla? Určitě se ti taky zadaří :-) Volno závidím, já budu mít zase zápřah zítra s Terkou - Jarek jede do práce, děda zdrhá na ryby a babička se bude léčit - je jakási churavá... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
kozi: tak to si můžu s babičkou podat ruku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Omca, a sakra. Tak hezky čajíček se slivovičkou a zalehnout do teplíčka a pěkně se potit s manžílkem ;-)
Odpovědět
kozi: to mi chceš říct, že to celý den dělám blbě? (zázvor, citron, med) no kurňa!
Odpovědět
A co se toho "pocení s manžílkem" týká, opravdu jsem jediná, co když je nachlazená/nemocná, tak sex je fakt to poslední, na co má myšlenky??
Odpovědět
Profilova fotka
Omča, jasně - jediný lék je přece slivovica :-D :-D :-D A nejlepší domácí ;-) :-D Všechno ostatní je v pořádku, ale bez slívky to není ono x-)
Odpovědět
kozi...tak sem s receptikem,vyzkousim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, teda jkozi - fakt super Jiříkovi se líbilo, prej chce taky :-D - no už má po narozeninách - takže nic :-D omca - nejseš, já když sem nemocná tak nejen, že nemám na sex náladu, ale nedostanu ani pusu jelikož se mě manža straní jak čert kříže :-D aby náhodou taky něco nechyt - jelikož je momentálně jedinej kdo nosí domů poeníze (takže si nemůže dovolit marodit) 8-( jinak před chvílí sem tu měla výstup od manži , jak prej sem protivná - rozumějte odmítla jsem jet nakupovat s tchýní a radši zůstala doma, tak zas frflal a slyšela jsem kdovíjak nejsem hrozná atpod.. a frflal, že na žádnej bál nepude :-p - ho tam dotáhnu i kdybych ho měla přivázat k řetězu ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kkkami (a taky samo pro ostatní snažilky ;-)), tady je recept: Těsto: 1 hrnek cukru krupice, 1 vanilkový cukr a 2-3 vejce- vše ušlehat, přidat 2 hrnky hladké mouky, 1 hrnek vlažného mléka a 1 prášek do pečiva. Směs nalít na vymazaný vysypaný plech (vysypávám kokosem), posypat směsí 1.hrnku kokosu a 1/4 hrnku cukru krupice (spíše méně, ať to není protivně sladké) a 1.vanilkového cukru. Pozvolna péct (aby kokos hodně nezhnědl), po upečení propíchat špejlí a polít smetanou ke šlehání s rumem (množství rumu a šlehačky záleží na vaši chuti - já si šlehačku s rumem namíchám do 1/2l hrnka a pak to plévám.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, to jsem ráda, že se líbilo. Terka ho chtěla taky nechat doma, že je letadlo její a že si ho spapá :-D Ale naštěstí pochopila, že to je pro tetu :-) Jinak po včerejším cvičení mě vůbec nic nebolí a je mi skvěle, jen mám furt děsný hlad :-N A z mimi nic nebude, dnes dorazila MS :-N
Odpovědět
Tak moc preji krasny den! Jsem dnes zacala zase cvicit.Diky vysazeni HA jsem dost pribrala tak uz koncim s pecenim :-N trochu to bude zestaru tezke ale snad to semnou vydrzite tak ty dva tydny a pak to budu zase ja....Do svatby se mi podarilo dat dolu 12kg ale ted to pomalu (no spise rychle)splha nahoru :-( ]-( Dala jsem si docela do tela ale moc jsem to neprehanela. Cca za 3 dny bych to mela dostat,tak ted nic vezlem ale mimi by jeste mesic pockat mohlo :-x ja vim,vim .....ale snad me chapete.Si rikam,jestli bych mohla pak normalne i v tehotenstvi cvicit jak je libo nebo jestli uz je to necim omezene? Dnes nakonec zustavame doma,ted jedeme na nakup,pak uvarit a uz jen relax :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - už je recept u ostatních, určo někdy vyzkoušoi, dneska budu za chvilku dělat něco na způsob jak sem dělala minule podle tvýho receptu na ty těstoviny s omáčkou - tak sem si naložila maso, hodim k tomu žampiony, hrášek a kukuřici a k tomu tortilly a hotovo dvacet, máme oběd - jo takový rychlý recepty mám nejradši :-D :-D :-D jinak u mě MS furt nic, včera mi sice bylo blbě jako kdyby měla přijít, ale nic se zatim nekoná :-N no a večer pudem pařit, jej už se těšim sme nikde tak strašně moc dlouho nebyli 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, já tě úplně chápu. Před Terkou jsem sice byla štíhlá, ale kondička na nule, takže to pak po porodě taky tak vypadalo. Proto se chci dát před druhým prckem dokupy, ať to jde pak po těhu lépe dolů :-) V těhu by ses pak neměla moc přetěžovat - určitě bych to cvičení nepřeháněla první 3 měsíce, ale pak můžeš pomalu přidávat, co tělíčko a mimísek v bříšku dovolí. Jinak když bys chtěla správně a bezpečně cvičit v těhu, určitě najdeš na netu spoustu cviků pro těhulky, které mimísku neublíží ;-) Tady máme hodně kurzů a cvičení pro těhulky a následně maminky, nevím, jak je to u vás. Dokonce u nás na vesnici máme i plavání pro těhulky, což za těhu s Terkou ještě nebylo, takže toho určitě využiju.
Odpovědět
Profilova fotka
brum, je fakt výborný!!! :-) Pařbu závidím, já budu ráda, že budu doma. Sice jsem minulý týden o něčem takovém uvažovala, ale jsem nějaká unavená, tak se natáhnu k televizi...
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - nemáš co závidět, před chvíli sme se tak dorafali, že se mnou odmítá kamkoli chodit, že sem semetrika a furt jen řvu :-N (jo sem protivná, protože mi ty lidi chyběj, fakt mi vadí smrdět furt doma a když mě může mezi ty lidi vyvést tak to zas ne, ach jo 8-( - takže kdoví jestli někam vůbec půjdeme - on je takovej děsnej pecivál ]-( ted´šel do bazénu, tak doufám, že ho to přejde a bude se snim dát zas normálně mluvit, chlapi jedni praštěný, já bych ho nejradši přetrhla jak hada ]-( no a malej mi zas pro změnu nechce jíst, sakra
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ja to znam, po vysazeni HA jsem taky pribrala ( nema to byt ale naopak?) a jeste jsme zacala vice papat, mene cvicit (no jo, ja motivace svatby je jiz za mnou) ;-) Jinak jsem byla na kaficku s kamaradku, ktera planuje svtbu, a jake to bylo krasne slyset, jak je z toho nadsena, az me mrzi, ze to mam jiz za sebou. No, treba s manzou obnovime slib nekde na plazi :-) Jinak cviceni ceka na me zitra v posilovne, 30 minut na orbitreku a pak asi 20 behani. Jinak na miminku jsme zapracovali dneska rano, uvidime ;-)
Odpovědět
Sabi u nas se nacvicovalo taky :-D No ja dnes neprehanela jen cca 35-40min v posilce alei za to jsem rada,musim se zase donutit. Nakup i uvareni basty mam,dali jsme si zatim jen polevku(to irskou zeleninovou mnami) a druhe pak jen prihreji(ryze s kurecimi kousky na zampionech) Zitra rano si zajdu zase trochu zacvicit ale uz cejstim,ze me poboliva brisko asi ta MS prijde kazdou chvili tak uvidim,jestli se s kaliskem bude i dobre cvicit.
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: k obedu jsme mela porridge a tedka mlsam ovoce ( to jsme zdrava) a k veceri mame teply zeleninovy salat a rybicku (zdravi den pro nas) Co jinak delas v posilovne? Ja se zameruji na boky a nohy a hlavne me bavi CV a ne posilovani jako takove :-N
Odpovědět
sabi ja se zameruji na cele telo jen to stridam horni a spodni cast a k tomu vzy i aerobku ale uz je to dlouho jsem nabrala silene....manza rikal,ze je rad,ze zase pro sebe neco delam :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?