Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, já vím. Kámoška taky otěhotněla přes tělísko, ale bohužel to doktor zanedbal a o prcka přišla. Když se stane, stane se. Ale prášků mám už prostě dost. Nechci už do sebe rvát hormony...
Odpovědět
Ahoooooj ted jsem se vratila z posilky a teda jsem na sebe pysna a i manza rikal,ze je na me hrdy,ze jsem zase zacala x-) dnes se mi moc nechtelo ale jak jsem zacala uz se mi nechtelo z posilky :-D teprve ted jdu varit bastu,u nas bude vikendova klasika....kapusta,mrkev,brambor a kureci :-p mnam nejak nam to posledni dobou chutna a je to u zdrave az na tu lzicku oleje co potrebuji na cibulku ale to neni tak zle ;-) Jsem vazne stastna,ze jsem zase zacala se sebou neco delat x-) x-) x-) jen aby mi to vydrzelo,ted ze me mluvi jen endorfiny :-D Omca snad uz se telicko uklidni a budes ok a ready na mimiska. Kozi to jo ale mozna neni odveci to nechat jak to priroda zaridila,ja brala leky 12let a ted je to pro me zahul...ale opravdu ne ze bych to tu prosazovala ale kalisek mi to o strasne moc usnadnuje. Jita kde jsi jezibabo :-D :-D :-D :-D :-D uz tu chybi tve radky ;-) Sabi jj u nas je to stejne a ted chudak manza bude zase hubnout nedobrovolne,uz mu nebudu varit to co chce ale to co ja a to znamena uplne vse zdrave :-N sice i ted varim(myslim)dost zdrave ale pritvrdim,nejhorsi je to,ze mam rada si dat k veceru caj ci kaficko a k tomu kousek buchty...hmmmm :-( .....no ale i to zvladnu.
Odpovědět
Profilova fotka
omca: s tou frekvenci je to jako u nas, ale se to zmeni od pristiho mesice Jinak ja prisla z polilovny, dam sprchu a uz se tesim na veceri :-)
Odpovědět
sabisek: já to s frekvencí nevidím nijak růžově ani příští měsíc ]-( určo budu zas minimálně týden na služebce a pak máme jít na kontrolní spermio (což jsou zase 4 dny abstinence). achichjo.
Odpovědět
Profilova fotka
omco: vdyt ono to nejak dopadne. Proc jdete na tu kontrolni spermii (jestli se muzu ptat) Fin: teda, jsi dobra. Co delas v posilovne - potrebuji nejakou inspiraci
Odpovědět
sabi: máš IP.
Odpovědět
Milé děvčata, zdravím vás! Konečně jsem se k vám dostala, víkend byl nějaký moc rušný. Makali jsme na kuchyni a navíc jsem si vzala na víkend brigádu - dávání letáků do obálek a lepení adres. Sice to zabralo dost času, ale každá korunka se nám teď hodí, zvlášť, když ještě nemám práci. Sice jdu zítra na pohovor na jednu jazykovku (chci učit angličtinu), tak bych byla strašně moc šťastná, kdyby to vyšlo, ale nebudu se na to raději moc upínat, protože kdyby to nevyšlo, tak bych byla zase zklamaná. A to se může lehce stát. Jinak koukám, že je tady nějak moc aktivních ženštin, až se začínám stydět, že na sobě nemakám. Je fakt, že jsem štíhlá (aspoň to lidi okolo mně říkají) a do ničeho se mi nechce, ale objevila jsem teď náhodou na jedněch stránkách jednu Češku, která cvičí doma, vymýšlí si vlastní cviky a to je teda masakr. Jako klobouk dolů nad jejím tělem (sice má silikonové prsa, ale třeba bříško, nohy a zadek má hodně vytrénovaný), vždy mám chuť se svým tělem něco dělat, ale pak si sednu ke knížce nebo k pc a je po snaze. 8-) :-D x-)
Odpovědět
sabi no zacinam pozvolna zatim rotoped,bezecky trenazer a k tomu ruzne(drepy,sedylehy,a pod...)Jeste jestli znas na zada v tom zaveseni(jako by sedylehy ale jakoby se predhybas)a taky veslovani.Jinak cvicim s cinkama horni a spodni cast rozdeluji na kazdy den a k tomu aerobku ale to az pristi tyden ted zase pomalu a plavani k tomu. Red za nic se stydet nemusis tady ne!Hlavne jestli ses jako ostatni tady vyjma me jsi v poho :-D :-D :-D Jste moc krasne stihlounke ale vite co ja jsem krev a mliko hehec :-D :-D :-D a mam i pro pripad nehody uzasne aierbagy 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Omca: uz jsem si precetla.... ;-) Fin: diky. Urcite se nacham nejak inspirovat. Red: neboj, me se take do niceho nechce, snazim se motivovat, jak to jde! :-) Jinak mi docela mluvis z duse. ja drive chodila do posilovny 5x a tedka tak s bidou 2x
Odpovědět
Tak holciny co mate v planu na dnesni vecer?U nas bude hokej tak musime poradne fandit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nas taky. Sice koukat nechci (ne ze nechci fandit, ale bojim se, ze nasim prinesu smulu) Ale manzel chce koukat, tak to tak asi bude. Tedka jsme se rafli kvuli jeho mamince a rodine (to se tahne od svatby) takze mam naladu pod psa. Do toho kuchtim tu jeho Pavlovou a chce se mi akorat brecet ;-(
Odpovědět
fin: no, tak já to dneska vidím na postýlku. Martin (ten můj nastávající ;-) ) už šel chrnět, protože brzo ráno vstává a když nemá naspáno 8 hodin, tak je nevyspaný. A já se k němu dnes asi brzy přidám, jelikož jsem po víkendu nějaká unavená. :-| Ale jak se znám, tak zase neusnu a budu se převalovat v posteli, protože budu myslet na to, abych ráno nezaspala na ten pohovor. I když jak už jsem řekla, snažím se na to moc nemyslet, ale moje podvědomí už to má v sobě zapsané a chce, aby mi ta práce vyšla a když se třeba stane, že se nezadaří, tak z toho budu zase špatná. Prostě celá já. 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
sabi: jejda, tak to je mi líto, že se rafete kvůli rodině. :-( Rodina je většinou téma, kvůli kterému se dva lidi hádají a to je velká škoda. :-( Já sice vycházím s přítelovou rodinou skvěle a on s mojí taky, ale třeba v poslední době se nesmyslně bavíme o tom, že jsou mí rodiče u nás teď moc často, ale ono je to dáno tím, že taťka nám pomáhá s kuchyní, tak jiná možnost není. Já chápu, že už chce, abychom měli svůj klid a byli taky sami, ale jak se říká - kdo si počká, ten se dočká. Já se taky nemůžu dočkat chvíle, kdy budeme mít hotovou jak kuchyň, tak i koupelnu a bude už všechno v pořádku. Taky už chci mít svůj klid a taky se těším na to, až mu pak udělám večeři v našem novém domově. ;-) Ale to si ještě chvilku počkáme, ale snad to bude do poloviny dubna všechno hotové. Už aby to bylo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Red: dekuji. Ja se z toho zase otrepu :-(
Odpovědět
Holky, tak mě napadlo, když už jste vdané - nevíte o někom/nějaké firmě, která dělá hezké svatební oznámení za rozumnou cenu? Říkám si, že už máte své zkušenosti, tak mi určitě poradíte. :-) Jestli máte nějaký dobrý kontakt, tak mi ho klidně pošlete do IP. Mnohokrát vám děkuju, zlatíčka! x-)
Odpovědět
sabi to neres kazdy se jednou za cas rafne,ja taky manzelovu mamu nemusim je to pro me nekdo cizi
Odpovědět
Profilova fotka
red: mi delali oznameni sami, promic :-( Fin: dekuji slunicko
Odpovědět
red je nejlepe kouknou po netu http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... ja mela odsud
Odpovědět
Děkuju moc, holky. x-) sabi: to vůbec nevadí, naopak jsi veliká šikulka, že jste si ho dělali sami! :-)
Odpovědět
Tak snazilky moje ja se mazu kouknout na hokej a pak haji nejak me od vcerejska boli kebule tak to chce brzy spinkat.pa zitra
Odpovědět
Tak jo, holky, jdu taky na kutě. Nějak mě trochu přemohla nostalgie, tak jsem se koukla na rok a půl staré fotky z Floridy. Jo jo, už mi chybí sluníčko. Dneska bylo opravdu krásně, sluníčko svítilo, tak člověku hned bylo lépe. Takže se jdu přitulit ke skoromanžovi do postýlky - teda pokud mi opět nevzala místo naše fenka. :-D Přeju vám tedy krásné sny, ať se hezky vyspíte a zítra ať začne nový týden krásně!!! Papa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, snažilky! :-) Tak u nás fičí taky hokej a já budu pěkně na netu u čajíčku. Je mi zase blbě :-( Oběd jsem jedla až odpoledne a večeři už jaksi nepolknu, takže jsem to vzdala. Red, mi dělala oznamko tady jedna super holčina na beremku. Měla jsem jasné představy, nikdo mi je nebyl schopen splnit, až ona a za pár korun včetně pozvánek ke stolu, takže jestli chceš, písnu ti do IP její přezdívku a zkus jí napsat. Dělala mi to v práci a teď je na mateřské (občas si ještě písnem), tak to možná předá kolegyni nebo kámošce. Je na ni spoleh, klidně se za ni zaručím, nemusíš se bát poslat jí penízky. Napiš jí představu a ona ti pak do mailu pošle, jak to udělala a domluvíte se na podrobnostech, úpravách... Tady je moje - já už jsem měla naše fotky vybrané a měla jsem vybrané i texty (básničku i text oznámení) - vše jsem našla na netu. Zkusím ještě pohledat, jestli si vzpomenu, kde. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: at je lepe. Cajicek, postylka a spanek snad pomuze. Ja po hadnce s manzelem zbodla cokooladu, susenky a citim se jeste hur (vinna tim, co jsme vsechno sporadala) ach jo. Tak at nasi hokejiste vyhraji!
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, tak to je u nás taky nejčastější důvod hádky .... vlastně jediný. Kvůli ničemu jinému se nehádáme, než kvůli jeho rodině :-( Tak ať je lépe... Nevím, jestli to vše pomůže. Snad ano.
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky kdo Vás má číst :-D, ještě mi chybí stránka, sem se vrátila ze cvíča a řeknu Vám sportem k trvalé invaliditě :-D :-D sem při tom cvičení na stepech, posilování a nakonec na míči - sem z něj sjela dozadu a rovnou na roh stepu - a pěkně jsem si narazila kostrč :-S bolí to jak čert :-| :-S :-p jita - jo v tomhle jsou ty chlapy všichni stejní, Jirka šel domů ve 12, já tam ještě s kámoškou, jejim manžou a jeho bratránkem zůstávala a pařili sme až do konce - přišla sem domů v půl 4 :-D - a dneska sme byli na tom maškarnim s Jiříkem a vzali sme jeho kamarádku (od sousedů) sebou - takže sme si střihli nanečisto mít 2 dětičky :-D omca - já mám taky cyklus naprd, dneska sem to teda po tý vyvolávačce dostala, ale jako když prdne do lesa :-D děsně slabý :-N - no ale aspon mám po skoro 2 měsících menses - sláva, když těhotná prej nejsem 8-( no ale spíš by bodlo kdybych byla, ten můj má zas stavy, že je na druhý dítě starej :-S :-p :-D sabi - vykašli se na tchýni - víš jak tchýně a uzený nejlepší studený :-D tak se měje, já jdu fandit těm našim klukum hokejovejm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kozi: dekuji. U nas taky. Nase rodina je super, jeho dela problemy - a to nejsem jenom ja, kdo to rika, manzel souhlasi. Jenomze s tim nic nedela. Jeste, ze jsou daleko. Ale na to, ze syn a bracha ma narozky si mohli vzpomenout. I muj bracha, co se mu narodilo mimo tyden predtim si vzpomnel. Moje kamaradky si vzpomneli. Vlastni vsak ne. To hodne zamrzi. Brum: jak jsi prosimte to MS vyvoalvala, to sama nebo doktor? Tak jeste jednou, Kluci hokejovi - do toho
Odpovědět
ahoj nocni snazilky jen co odejdu tady to lita jeje :-) Jsem to nemohla u toho hokeje vydrzet,manza vydava divne vrcici zvuky a to je vazne neco :-D tak to radeji posloucham uz pres zed :-D :-D :-D no ale nevypada to moc slibne,manza by se o prestavce na me vrhnul a taky to zkusil ale nejak me divne boli brisko asi ta MS co cekam,nastesti ma hokej tak se nemuselo odbyvat dlouho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: jsem na tom podobne. Videl ajsem gol na 3:2 a uz na to nemam nervy. obavam se, ze prohrajeme. Minuta dokonce....
Odpovědět
red: já si oznamko navrhovala sama, tisk pak v místní tiskárně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, tak to je u nás hodně stejné... :-( Naši vzali Jardu jako svého syna, rodina ho má ráda. Ale jeho rodina... :-( Pořád rýpou, kašlou na Terku i na manžu. Teď měl 25 a ani jim nestál za cestu necelých 10km, aby mu přijeli popřát... :-( Dárek nedostal od své rodiny žádný - teda beru zpět. Dělal z legrace sestřence na oslavě 30tých narozek striptýz, takže potřeboval sehnat takové ty legrační tanga, tak mu je dala jeho sestra k narozeninám a pak ať v nich udělá striptýz. Prostě trapárna na "entou" a jo, sestra mu poslala přání - víte jaké? Na pohlednici Pat a Mat ]-( Sabi, Brum dal na MS doktor "vyvolávačku" - injekci ;-) Tak jsme to projeli :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?