Kdy mít první miminko po svatbě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty a maminky, zajímal by mě váš názor na to, kdy je dobré mít po svatbě první miminko. ;-) Co znám, tak po svatbě si spousta párů ještě užívá relativní klid bez větších starostí a miminko je často odkládáno. Má na to vliv kariéra, bytové podmínky ?... Jak to vidíte vy a jak jste na tom ? Radka (cicuvicka) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc a příjemné snažilkování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou a můžete se inspirovat manželkama na primě, sex jako zákon - 30 dní za sebou, at´se děje cokoliv :-D :-D
Odpovědět
nazdárek holky :-) fin: měla jsi celkem pravdu, dala jsem si vínko ;-) a stočená u manžílka v náruči jsem usnula, ani telku jsem neviděla, jemu pořád chodili smsky od spolužáků :-( no a pak mě probudil před 22, to jsem se osprchla a šli jsme spinkat, tedy ne hned ;-) :-) :-D ale z toho stejně nic nebude, mám neplodné dny, tedy asi
Odpovědět
Jita krasne rano tobe i ostatnim jooo je patek jupi mam poprve od svatby volno pres vikend:-) Vcera jsem si lehla i s manzou a pustili dokument a tak pekne jsem u toho usnula :-N
Odpovědět
hezké ráno, tak jsem vás zběžně dočetla a chci red upravit informace od Kozi...já měla taky šaty z Adelaide a panenka už k nim zadarmo nebyla...ale stála tak 200 tušim..a šaty jsem měla z kolekce 2009 a stály mě jejda teď nevím přesně tuším 7500,- ale byly k nim zdrarma doplňky jako závoj, taková ta šála nevím jak se tomu přesně říká, korunka, rukavičky. To jen pro novější info přece jen sem se vdávala o dva roky později než Kozi... :-) a nebojtě mě se bát nemusíte tajný agent nejsem :-)
Odpovědět
vevilu proc nam nechces ukazat nejakou fotecku?
Odpovědět
ahojky holky :-) fin: tak to si ten víkend užijete, ne? A co jsi pro manžílka vymyslela za plán??? nebo se budete navzájem užívat, to by taky nebylo špatné, ne?? vev: tak to jsem si oddychla, že si před tebou nemusíme dávat pozor :-) ;-) ;-) ;-) , jo, vše se mění, a obzvášť ceny
Odpovědět
fin protože se sem dostávám jen z práce a nemám zapotřebí aby na mě přišel někdo kdo by mi mohl udělat problémy...vážně to není nic proti vám....
Odpovědět
vev: to já si taky říkám, kdyby na mě přišli, náhoda je blbec a svět je strašně malej na takové věci
Odpovědět
jita no plan nejspise relax a nakupy,zvazujeme navstevu severniho irska a cumendu po obchodech a nejake nakupy nebo mozna nejaky vylet na utesy ci nekam :-) jeste vazne nevime ale uz se tesim a co ty nejake plany?
Odpovědět
vev: to letos vdává náš ředitel dceru, tak jsem si říkala, že by byl pech, kdyby tady na mě narazila :-N :-N to bych asi nevysvětlila ;-)
Odpovědět
jita :-) no popravdě bych se tomu ani nedivila kdyby tě tu objevila....já tu takhle náhodou narazila na Kozi ale to je trochu něco jiného...
Odpovědět
Článek se načítá
fin: dnes má kámoš narozky, tak zajdeme někam posedět, zítra dopolko jde Pavel do práce a odpoledne bude taky pracovat, večer bych chtěla jít na večeři, vím o jedné pěkné restauraci, akorát je trochu z ruky, ale to neřeším, tak jsem myslela, že by mohli jet třeba i naši a v neděli bych se chtěla jet podívat na hory, kousek od nás - asi 50 km je skokanský můstek, tak tam
Odpovědět
vev: a nejsi to náhodou ty?? :-) :-D :-D :-)
Odpovědět
jita :-) né neboj já už mám po svatbě a dle tvého alba tě neznám
Odpovědět
zase jsem si tě spletla, já ví, že ty jsi už vdana a bude se vdávat red, ale .......jsem asi ještě vykolejená ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, teda vy jste už toho zase napsaly. Ale jen tak dál, já si ráda počtu. ;-)
Odpovědět
jita: to je v pohodě, já toho taky tolik vždycky zapomenu. KDyž jsem byla v poslední práci, tak toho bylo občas tolik, že co jsem si nezapsala, tak jsem zapomněla. Třeba se mi i stávalo, že jsem šla někam s určitým cílem něco udělat, ale při té chůzi jsem začla uvažovat, kam přesně jdu a co jsem to chtěla vlastně udělat, no děs. Teď už je to trochu lepší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, red - jo to se mi stává poslední dobou často - že by už skleroza :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky já mám radost - chodim ještě na koníka na diskuzi ukecané nevěsty ze září 2009 a zelvince se ted´ 17. narodila krásná holčička Deniska - jej to je krásný x-)
Odpovědět
brum: já už jsem taky sklerotická, co si nenapíšu, to zapomenu :-) nákup si píšu od té doby, co jsem s manželem, protože nákup s ním vypadá tak, že se zevěsí do košíku, vjede v obchoďáku do nejpostranější uličky a jede, takže já nemám šanci, musím ho směrovat, kam že to chci a co chci, protože kdybych šla jen za ním, tak nenakoupíme nic :-) Jéé, to je krásné, takže se vdávala už těhotná, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Hlásím se, že jsem v celku :-D Za chvilku vám hodím zase nějaké nové fotečky. Už mám komplet hotový korpus namazaný krémem a spojený a tuhne v lednici :-D Teď dělám máslový krém na potah dortu a tak mám chvilinku čas :-) Jituš, neboj, za Vev se můžu zaručit ;-) Je to moje spolužačka a bydlí tady na Moravě, takže to určitě nebude dcera tvého šéfa ;-) Ale náhoda je blbec. Mě na MK vyhmátla švagrová, šmírovala mě tam a dělala mi peklo. Cokoliv jsem tam napsala (nelhala jsem, ale i tak to pak bylo nepříjemné), tak to rozebrala s celou rodinou. Navíc tam chodila "očumovat" fotky a zjistila mé fotky na Rajčeti, které jsem musela poté zaheslovat. Nešlo by o to, že si je prohlíží, ale o to, že je vyvolává a rozdává po rodině - což mě vytáčelo. Navíc rodina manžela nás nenavštěvuje, ale jezdili ke švagrové, kde jim hrdě ukazovala naše fotky na internetu. Tak jsem jim to zatrhla. Když chtějí Terku vidět, mají přijet. Kdyby tady jezdili, je mi fuk, že se na fotky koukají... To jen tak k tomu "vymáknutí" tady. Už jsem xkrát uvažovala o zrušení mé přezdívky a že si dám jinou, jenže už tady znám příliš mnoho lidí a příjde mi to vůči nim nefér. Jinak co se práce a internetu týče, tak mě beremko málem stálo práci. Měla jsem ho dole na liště, mezi prací pokecala a nakonec ani nevím kdy si zaměstanavatel nechal nainstalovat "detektiva" a pak si nás zval na kobereček, protože nám sledovat kde a jak dlouho na internetu jsme :-( Takže jsem dostala přes prsty a už bych si to znova nelajzla... :-N Brum, to je krásné!!! Už aby i tady bylo nějaké ohlášení další těhulky!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no když to spočítáš tak asi jo :-D - ale tahle otázka mě ani nena padla - no co chceš že jo, když my sme si to úplně otočili :-D :-D (tj.nejdřív mimi, pak svatba a pak snad se povede druhý) jinak holky ten můj nejdřív druhý nechtěl, že už je na dítě moc starej :-p :-D (letos mu bude 42) a ted´když sme nevěděli jestli jo nebo ne a včera se mě ptal tak co, tak říkám nic - tak mi přišlo, že byl i malinko zklamanej i když mi tvrdil, že je mu to jedno jestli druhý bude nebo ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, to máš dobré, můj manžel se se mnou ani neobtěžuje na nákup jet ]-( Takže buď jedu s našima a Terkou nebo sama s Terkou (což je teda o moje nervy), nebo se zbavím dítěte a jedu sama. Skleróza je u mě v pokročilém stavu spojená s mamademencí, takže si píšu vše - včetně toho, že mám vynést koš a nachystat oběd :-N V práci jsem si psala body, co mám v ten den udělat a když to viděl šéf (čekala jsem, že se rozesměje na celé kolo), tak mě pochválil, že mám dobře propracovaný pracovní plán :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kozi - to nás těší, že seš celá, teda ty ses do toho pečení obula :-D :-D :-D jinak já se vyhmátnutí nebojim, z mého okolí polovina lidí neumí s takovýma diskuzema vůbec zacházet a tou druhou to nezajímá :-D a v práci se mě to stát nemůže - žádnou nemám :-S :-D a ještě se mi nepostěstilo mít takovou práci, kde bych takovou chvíli aspon chvili měla vždycky sem dřela jak idiot a nic z toho, ach ju :-p :-|
Odpovědět
já jsem taky uvažovala, že změním identitu, ale nějak jsem to tu nenašla, to bych asi musela založit nový mail. Já na netu ale nesedím celý den, jo, mám ho puštěnej, ale mrkám sem jen chvilkama. kozi: tak to bych si švagrovou taky pěkně podala, přeci tohle se nedělá a mrzí me, že vás manžílkova rodina nenavštěvuje, tohle by se dít nemělo, už aspoň kvůli Terezce, i k dyž já neznám důvody a třeba je to tak lepší. brum: ti chlapi neví, co chcou, viď??
Odpovědět
kozi: a jak Ti dneska je, už líp? Nebo je Ti pořád zle od žaludku? Jinak jsi mě celkem dostala s tou švagrovou, to bych byla naštvaná jako blázen. Já mám naštěstí dobré vztahy i s rodinou mého chlopka, takže to snad nehrozí. A s tou prací - v dnešní době člověk nikdy neví, jestli šéf nenechal nainstalovat toho "detektiva", to je pak opravdu o hubu. Jenže s takovou by o práci přišli asi všichni. Třeba v mé bývalé práci byly některé servery zablokované (icq, skype a takové ty klasické), ale třeba FB byl ok, protože ho používala daná firma, takže lidi si tam jezdili často. A beremko naštěstí taky nebylo blokované. ;-) Ale zase na druhou stranu si říkám, že když člověk svou práci zvládá, nejsou stížnosti, tak ať si pro mě za mě chodí na netu kamkoliv. Důležitá je odvedená práce, ne? brum: no vidíš, tak třeba trochu pouvažoval a ještě by do druhého mimi šel. Tak vzhůru na to! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
red - no nejdřív práce, pak zábava :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita - jo to já taky nechávám net běžet a dělám věci okolo - ale jaksi mě to furt láká, takže když chci něco opravdu udělat musim vypnout počítač :-D
Odpovědět
teda ženy, vy jste aktivní :-) jitaurbanova: asi to budu muset s tím kontryhelem nějak kombinovat - mám ho i na bolestivou MS i na podporu otěhotnění ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?