Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát to hodně rychle uteklo :-( ale aspoň se nám blíží dovolená na Vranově :-) Nun, mě loni něco píchlo na zahrádce, taky mi to oteklo, bolelo to a než se to uzdravilo tak to trvalo skoro týden.. My máme výročí za sebou, nijak jsme to neslavili, manžel byl dlouho v práci :-(
Odpovědět
Ahoj taky gratuluju k výročí svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak holky oslavíte výročí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: Příjemné věci bohužel vždycky strašně rychle utíkají :-| Výročí jsme oslavili předáním dárečků, pak jsme byli u bazénu a večer manžílek uvařil mňamózní mou oblíbenou večeři x-) Prostě pohodička jako každý jiný den, je prostě s tim rozdílem, že tato pohodička byla zrovna 7.7. a denně si "hmotné" dárečky nedáváme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, co tak brzo? To je pravda..na Vranov se těším jak malá holka a ono to tak rychle uteče a týden prázdnin máme už také za sebou :-|
Odpovědět
Letí to co? Nás čeká dovolená až na přelomu července a a srpna, ale myslím, že to bude coby dup... Nun, to musí být super, mít doma vlastní bazén..My ho jen okukujempřesplot sousedům a sami 2 vyrážíme na koupaliště. Taky to není špatné, konečně mám možnost si manžílka užít nerušeně...Dřív jsme chodili denně celá banda, ale jaksi se všichni kamsi rozletěli za vlastním životem...ne že by mi to vadilo :-) Ale bazének bych brala,i když kontakt s "civilizací" je fajn, někdy mi tu docela chybí... A co jinak, jak si užíváte???
Odpovědět
Profilova fotka
My byli včera na koupálu a pěkně jsem se smahla, au au..do teď jsme bazén neměli, ale včera jsme ho přivezli od mých rodičů, oni že ho už používat nebudou, tak nám ho nabídli :-) Snad ho manžel brzo připraví a napustí :-D my jedem na dovču za 14 dní, tedy už tam budem, strááášně se těším :-)
Odpovědět
Vy se máte! My opět dnes navštívili místní koupaliště, voda už je úplně teplá...teď zrovna na facebook dávám další svoje výtvory z drátků jo a na mimibazaru jsemsi dneska ráno objednala úžasnou riflovovu mini s motýlem na boku z kamínků pouze za 112,- i s poštovným x-) Snadmi bude dobře, je dlouhá jen 31,5 cm :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si tam včera objednala plátěné bílé kraťásky za 107,- i s poštou ;-) tam se krásně nakupuje..taky bych si koupila ryflovou sukýnku, ale kv. těm mým pitomým tlustým stehnům nemůžu :-(
Odpovědět
Ale jdi ty ;-) Víš jaký holky nosej minisukně nebo sepromenádují na koupališti jako modelky? Záleží jak se cítíš, ale určitě to není nic tak hroznýho. Já taky na miss kandidovat nebudu a mini nosím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Na co patřila ta otázka z 9.7. v 7:59 co tak brzo? Nějak mi asi utekly souvislosti :-N allie: Kam razíte na dovolenou? No vlastní bazén to sice není, ale můžeme tam být denně. Je to bazén tchánovců, kteří jsou našimi sousedy, takže jen obejdeme barák a jsme v bazénu. Na svojí zahradě zatim bazén nemáme, nejsou na něj zatim penízky. Téééda, to je fak mega mini :-N Ale ty si to se svýma nožkama můžeš dovolit ;-) Marki: A jaký bazén máte? Já taky nemám myslim si nejhubenější nohy, ale mini nosím. V úplně mega mini se teda moc dobře necítím, ale takové normální mini nosím ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejde o to, jaké mám nohy, ale o ty moje stehna..v ne jsem měla na koupálu sukni a než jsme dojeli dom, měla jsem stehna odřená a děsně to bolelo.. :-( snažím se vnitřní str. posilovat, ale zatím se nic neděje :-| Nun, psala jsi sem kolem 6h ráno, tak proto jsem se ptala co tak brzy :-) A bazén máme od našich, ten gumový, oválný.. včera jsme konečně našli dirky, kde nám ta gumová "obruč" utíká, protože se nám 2x vypustila a vyteklo dost vody z bazénu..
Odpovědět
Článek se načítá
Holky ahoj,. sousedi si nafoukli snad nečjvětší bazén co jsem viděla, a celý týden se v něm nikdo nekoupe, prootrže je pro vnoučky, cojezdí jen na víckendy, to je provokace... Marki, na to zabírá jen jedno, pokud to jde (třeba v topm autě) nohy od sebe, teď v těch vedrech to asi trápí skoro všechny...ale až se zas ochladí, budem nadávat že je zima a prázdniny nestojí za nic... Normálně dnes jsem měla hroznej sen, snad i noční můru o sporu mezi mnou a jedneou mou koleginí, brrrrr. Ještě že typrázdniny teprv začaly...Tak se dneska mějte,třeba sem ještě kuknu,asi budu dneska doma a motat a motat...Včera jsem udělala 3 stromečky pro štšstí a 2 sady náušnic apřívěsků na řetízek. Tak dnes asi budu pokračovat a vylepšovat to...
Odpovědět
Profilova fotka
To ano, ale když člověk jde, tak se stehna hned odřou a to mě strašně deptá ;-( Já budu dělat debordelizaci ve skříni a pak se plácnu do bazénu :-)
Odpovědět
Ahoj, Marki, koukám že ve stejnou dobu píšeme gratulace nevěstám ;-) Když vidím pěkné album,originální, nemůžu si pomoct ;-) Na rajčeti jsem hledala fotky jedné známé z její svatby, ale asi to neumím, protože jsem je nenašla. Zato jsem našla album, které mě doslova dostalo. Nějací mlaďoši měli svatbu asi v lese, nebo někde v přírodě mezi stromy, ženich rifle a bílé tričko, nevěsta 3/4 světlé rifle a bílé tílko, krásnou kytičku...a úžasný fotky, tomu říkám originální svatba a bylo fakt poznat, že to je svatba, když chyběly šaty, oblek a to čančání kolem.... Jinak jsem si dnes jela pro tu sukni z mimi, no spíš pidisukýnku :-N Sotva mi zakrývá zadek, ale nic naštěstí neleze, uvidíme jak se osvědčí v pohybu, myslím, že na dovču a prázdniny super. Paní mi k ní přibalila ještě krásnej opasek. Přála bych vám vidět reakci manžela :-D Jak na tu "délku" zíral anevěřil že mi bude, pak jen lapal povzduchu..Doufám, že mi v ní dovolí chodit :-p Ale je fakt cool ;-) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3....
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, sukýnka je fakt super! Já jsem si chtěla taky objednat ryflovou k legínám, ale paní mi ještě ani neodepsala :-( No, ukážu se tu odpol. jedu darovat krev :-)
Odpovědět
Tyjo tak ať ti nějaká zůstane :-) Jápaní napsala a a si u pc zrovna seděla, protože mi během 5 min. odepsala, já jí během 5 min poslala peníze a druhý den už byla sukně na poště i s dárkem (a já si říkala že je ten balíček nějak těžký x-) ) Takže super obchod, jen jestli budumít odvahu ji nosit...doufám že jo, chci si jí zítra vzít na minigolf ;-) A musím se vám pochlubit, včera dopoledne se náš Nicky stal tatínkem, bohužel jedno štěňátko se narodilo mrtvé, ale druhé - pejsek je v pořádku. Moc dlouho jsme ale neslavili, protože odpoledne volala tchýně, že nechali utratit svého psa, s manželem doslova vyrůstal, měl kolem 15 let a už se asi trápil, neviděl, neslyšel, přestaly mu sloužit nožky...tak jsme celé odpoledne prořvali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se nemusíš bát jí nosit :-) A gratuluji ke štěňátku! ;-) Když se pejsek trápí je lepší ho utratit, člověka to bolí, ale takový je život!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si právě objednala tyto šatky, snad mi budou :-) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Odpovědět
Ó Marki, budeš kóča :-) Jsou krásný. Určitě je v těch vedrech užiješ! Zrovna jsem dopekla bábovku a jdu ze sebe udělat člověka, protože odpoledne vyrážíme na minigolf a grilovačku ke známým, tak asi sukýnku hnedka vyzkouším :-) Včera jsem v ní šla večer venčit a musím si na tu "délku" zvyknout :-N No ještě to tu dám trochu do počádku, protože švagříci tu přespí...tak zatím papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, díky :-) Dneska jsem si na nákup vzala sukni, neodolala jsem a docela dobrý :-) Určitě ti taky moc sluší ;-) Můžeš si k ní vzít třeba legíny, to se mi k riflovce moc líbí :-) My se budem odpol asi cákat v bazénu, ale ta voda stejně moc neosvěží, když má skoro 30 st. :-|
Odpovědět
JJ legíny určitě využiju, už 3 roky se bez nich skoro nehnu ;-) A bez gumových bot taky ne, i když letos už mě asi omrzely... Doufám, že příští týden si cáknu v bazénu taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď nosím hodně žabky :-) Sláva, konečně prší!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě jsem si objednala tuto ryfl. sukýnku :-) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Odpovědět
ahoj holky tak se hlásím jako čerstvě odpromovaná bakalářka specky-vychovatelství. jak se máte? :-) nečetla jsem bohužel všechny příspěvky, je tu někdo z okolí Kladna nebo Benešova u Prahy? hezké prázdniny 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Byli jsme teď 5 dní na Moravě, tak sem koukám až teď. Marki: No tak brzy proto, protože manžel vstává do práce v 5, já jsem taky zvyklá ve školním roce vstávat v 5, tak i o prázdninách už někdy neusnu. Stehna se mi ve vedrech o sebe nějak zvlášť netřou, takže odřeniny tohoto typu neznám. To je hezké, že chodíš darovat krev :-) Hezké šatky sis objednala a sukně je taky pěkná, budeš kočka ;-) Allie: A budete si taky pořizovat domů bazén? My časem chceme pořídit bazén, abychom ho měli jen pro sebe. Takhle je to sice fajn, jen obejdu barák a jsem u bazénu, ale když se nás tam sejde hodně, tak je to někdy dost blázinec...Jen zatim nevíme, jaký bazén by se nám líbil nejvíc.Tvou sukýnku už jsem na MMB nezastihla. Nickymu gratuluji k otcovství. S pejskem od tchýně je to smutné :-( Ahoj hubertko :-) Gratuluji k promoci ;-) Kde jsi studovala? A pokračuješ dál ve studiu?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, jestli jsem to sem psala, ale tchýně má chovatelskou stanici britských koček, má 3 kočky a 2 kocoury a od dvou koček má teď dohromady 8 koťat :-D Od modré kočky má 2 modré kocourky a od lilové má 3 kočky a 3 kocourky, všechny modré (otec je modrý a ze spojení modrý kocour a lilová kočka jsou většinou vždycky modrá koťata, ta lilová jen výjimečně). Narodili se v červnu, takže už jsou trochu větší a je to pěkný šrumec :-D Včera jsme je tam byli fotit, abychom dali aktuální fotky na jejich internetové stránky a to byl boj je udržet chvíli v klidu :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak dnes se mi podařilo vstávat už před sedmou, ale jen díky tomu našemu chlupatému otci, protože kňučel a kňučel...no tak jsme už takhle ráno lítali po zahradě... Nuni: bazén by mě lákal, to jo a moc, ale ještě víc mě láká plot kolem pozemku, takže bazén nejspíš nebude. U nás ve městě máme nový aquapark, tak jezdíme tam. Mylsím, že i bez bazńu jsem se stihla pěkně opálit, jak jsmy byli na tom minigolfu tak z holek jsem byla nejopálenější a stihla jsem vyzkoušet i tu sukýnku. Mojí mamce jsem koupila před třema rokama britskou modrou kóču, tak vím, jaký je to s koťatama tóčo, to si tchýně užije, ale je to krásný x-) Mohla bych prosím tě poprosit o tu www adresu? Ráda bych se na ty mazlíky podívala :-)) Nickyho mimino jsem taky hned dávala na jeho www.
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, kde jste přesně byli na Moravě? Britky jsou krásné, manželova sestřenice o ni uvažuje :-) Allie, a cítila jsi se v sukýnce dobře? Já se na šaty moc těším a sukýnku taky..aby se mi stehna netřela, tak je posiluju, každý den asp. 10 min :-)
Odpovědět
Marki: ve stoje jo :-D Jinak mi až nebezpečně odhalovala téměř vše, tak jsme večer navlílka ještě legíny a bylo to pak v poho :-) na facebooku mám fotky..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?