Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já už jsem zpět :-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki vítej ;-) To to uteklo...
Odpovědět
Profilova fotka
Uteklo to mooc rychle :-( Ještě bych tam týden vydržela!
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím. Já s hrůzou pozoruju kalendář, jak se blíží konec prázdnin :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, to taky..začínám se psychicky připravovat..
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě ne, snažim se na konec prázdnin nemyslet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, já mám teď službu a chodím do práce na kontrolu, takže se na to nemyslet nedá :-|
Odpovědět
no, ani mi nemluvte ]-( . Utekl ten prvni mesic jak voda, mam pocit, ze jsem ani nic nepodnikla :-N , ani si neodpocala :-N ... Zatim jsme byli na prvni pidi-dovoleny na 3 dny u pribuznych v Berline. Krasa, krasa, ale chtela jsem si privest neco pekneho (to prece k dovolene patri!! :-p :-D ) a nejak nezbyl cas a jeste byl manzel nastvany, kdyz jsem posledni den po necem usilovne patrala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my služby naštěstí nemáme. fili: My jsme sice nějaké věci už podnikli, ale přijde mi, že jsem si zatim moc neodpočinula :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já se snažím i aktivně odpočívat, hlavně, že se nemusím stresovat :-)
Odpovědět
no, ja se snazim psat DP, kdyz uz je konecne "klid" a trochu dat do poradku dum .... ale to je desne moc prace ]-( . a ne, ze by me to bavilo :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Já se snažim vypracovávat okruhy ke státnicícm, ale je to někdy děs 8-( Taky musíme s kolegyní začít dělat na projektu do práce, ale nějak se nám do toho zatim nechce :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To jste holky dobré, že děláte něco pro školu..já bych měla chystat bakalářku, ale nějak se mi nechce.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se Marki taky moc nechce, ale občas se přinutím ;-)
Odpovědět
marki: mne uz jaksy hori cosi u pr.... no znate ten vyraz ze? :-N Dlouho uz presluhuju, ale ne a ne se do toho poradne ponorit :-( ....
Odpovědět
Profilova fotka
To zmákneš ;-) Já začnu se začátkem školního roku, snad to půjde..
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Přeju hodně sil, abys to všechno v pohodě zmákla ;-)
Odpovědět
diky za podporu ;-) . snazim se, ale mam na tyhle psaci slataniny spatnou povahu. Ztracim se v tom a lpim na detailech, takze mi vsechno desne trva 8-( ]-( Perfekcionistka no.... jenze to jinak neumim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fili: Každej jsme nějakej ;-) a holt se sami se sebou musíme někdy trochu poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se budu prát asi hodně, uvidíme :-) Každopádně v září se na to vrhnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Přeju, aby byl boj úspěšný a abys zakončila studium titulem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V to já pevně doufá, ale když to udělali i větší blbci než jsem já.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem to napsala blbě, ale jsou i tací..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Já si myslim, že když se student udrží až do třeťáku, tak ty státnice pak většinou udělá. U nás byla z celého ročníku jen jedna paní, která prolezla do třeťáku s odřenýma ušima a státnice neudělala ani na 3 pokusy, takže 3 roky studia v háji, žádný titul. Ale ona byla taková "zvláštní", takže nás to nepřekvapilo. Jinak všichni "normální", co jsem znala, tak státnice udělali, i když někdo třeba na podruhé, ale to je fuk, hlavně, že udělali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, výsledek není důležitý, na to pak nikdo nekouká :-) A já myslím "prolézám" s pěknými výsledky.. :-D Žádná trojka, vlastně až teď z jednoho předmětu, ale to mělo ze 60 lidí asi 40..
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Myslim, že se vůbec nemusíš bát, že bys státnice neudělala, pokud se budeš připravovat do školy jako do teď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To každopádně budu :-) Uvidíme, když jsem to zvládala do teď :-)
Odpovědět
Ahoj kočky, tak jsem zpátky x-) Týden utekl jak voda a až se děsím, jak to utíká. Asi jako vy...Ve čtvrtek odjíždíme na další minidovolenou jen s manželem, tak snad vás stihnu dočíst. Jakpak se máte? Koukám, že se tu řeší škola. No taky už na ni myslím, jdu teď do čtvrťáku tak už i na tu diplomku asi brzo přijde řada, pokud se tam teda dokoušu... Jinak na dovolené jsme se měli krásně, byla to taková velmi klidná rodinná dovolená, maldí rodiče, skoro rodiče, malé děti a my jako bezdětní...Výlety, stolní hry (Aktivity, Carcasone - nebo jak se to správně píše, atd.) Stihli jsme toho docela dost, Sychrov, Kost, Sedmihorky, Liberec.....Na facebook určitě dám nějaké to foto, máme i párpovedených. Asi že mě úplně nečekaně vpátek před odjezdem vzala na úpravu slečna kadeřnice, tak se sem tam líbím i sama sobě. Dnes jsme dojeli a stihli i pár návštěv, vybalování...Zítra se zase kdyžtak ozvu, těším se na vás. Papa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Allie, dovolená vždycky rychle uteče.. :-( My možná za týden pojedeme ještě na víkend na Moravu, doufám, že to vyjde, protože pak už se jde do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Allie vítej doma :-) Užijte si minidovču s manželem ;-) My máme v plánu ty jižní Čechy, ale trochu váháme, jestli jet, hlásí silné lijáky :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?