Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jsme byli na akademii speciální školy, to Vám byl zážitek!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Gratuluji k ukončení ročníku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A zážitek v pozitivním nebo negativním slova smyslu?
Odpovědět
Pro mě určitě pozitivní, děcka byly super šikovní, hrály na africký bubínky, tančily břišní tance, recitovaly, zpívaly, hrály divadlo...bylo toho moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co na to říkáte? http://www.novinky.cz/domaci/204317-z...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už to máme za pááááár, jupíííííííííííííííííííííí :-D :-D :-D
Odpovědět
Myslím, že letos prázdniny přicházejí v pravou chvíli...Tak si ten poslední den zítra pěkně vychutnejte a užijte, drahé kolegině :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak..potřebuju dovču jako sůl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, učitelky a vychovatelky jako jsem já, přeju vám krásné a zasloužené prázdniny. Zítra poslední den, rozlučka a focení s mojí milovanou družinovou třídou a pak poslední 2 hodinky služby...
Odpovědět
Profilova fotka
Mááááméééé to za sebou :-)
Odpovědět
mne to konci az pristi tyden, ale vetsina kurzu konci tento tyden, takze se pripravuju jak blazen!!! ale jsem strasne rada, ze to konci :-N .
Odpovědět
Článek se načítá
PRÁÁÁÁÁÁZDNINYYYYYYYY x-) :-D :-) ;-) 8-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Huráááááá, prázdninyyyyyyy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
I když pro mě tedy to budou spíše pracovní prázdniny... Ale prostě to i tak budou prázdniny x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co budeš tvořit?
Odpovědět
Holky jak se těšíte na 2 měsíce vaření? Už mi chybí školní jídelna :-) No a jak teda vůbec zahajujete???? Já malým úklidkem a výletem do knihovny.
Odpovědět
Profilova fotka
Já zahájila úklidem a do knihovny nemusím, kamarádka a tchýně mě zásobily :-D A vaření? Nevadí mi vařit, ale vymýšlet, co si uvařím..dneska to budou špagety s omáčkou :-)
Odpovědět
ja varim pravidelne. Musim mit alespon jedno teply jidlo denne. V praci jsme sice chodili do jidelny, ale mam ted dietu (alergie) a nic z tech jidel mi nevyhovuje. Varim tedy vecer nekolikrat tydne. Vcera jsem delala krenovou omacku se spenatem a testovinama (lepsi by seice bylo maso, ale nemela jsem na to energii) ;-) . A dnes musim vymyslet, co se zbytkem toho krenu ... =-) . Taky mam chut pustit se do cteni, ale vzhledem k tomu, ze se do toho vzdycky zazeru a ctu to cely den, tak radeji odolavam a zasobim se knihama k diplomce :-S . A budeme stavet uz!! Resp. pristi tyden nas cekaji upravy terenu. Kdy se kopne, to nevim ... Ale doma me to uz stve, chtela bych nekam vypadnout. Blby je, ze manzel nema cas a cpat se porad ke kamaradce a delat jim krena to je mi uz trapny :-| . A jet nekam sama to je taky nanic.
Odpovědět
tak dneska se mi povedla slusna bota!! Prisly mi dve studentky najednou :-N :-N Nastesti to jsou spoluzacky, takze jim to nevadilo. No snad s tim nebudou mit ani rodice problem... Kazdopadne si myslim, ze to popletla jedna z nich a ne ja, ale jista si nejsem :-N . Nastesti jsem mela pripraveny kviz, takze jsme delali ten, ale ve 3/4 mi dosly otazky (otazek bylo jen pro jednu osobu), takze jsem je na miste vymyslela :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, taky ti to uteče a budeš mít dovču..jakto, že manžel nemá čas?
Odpovědět
Pokud jsemto dobře zkopírovala, měla by to být svatba mojí švagrové, tak mrkněte... Jestli to nebude fungovat, zkuste hledat "smmisek" http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, učit jsem začala v únoru v soukromé MŠ, už jsem tady před nedávnem psala, ale pak jsem se sem nedostala. Chtěla jsem se zeptat, učí tady některý v MŠ a studovala na Ostravské univerzitě popř. jinde Předškolní pedagogiku ( Bc.) ? A jak jinak válčíte ve školkách o prázdninách? My se s holkama střídáme, takže já už jen do devátého a pak prázdniny, už se těším!
Odpovědět
markitka: tak nakonec jsem doucila dneska a na prazdniny mi toho zbyva minimum. Manzel nema cas, protoze podnika a je neustale v praci, od rana do vecera, vikendy, svatky atd. a ja si tady povidam s krysama a se psem :-N . Kdybych nemela leky, tak se jdu snad opit, jak jsem rada, ze mi to uceni padlo :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, švagrvové to moc slušelo :-) Fili, aha :-) A to ti to takto vyhovuje? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My dnes odjíždíme na Moravu za známými, tak se tu ukážu až tak v pondělí..Mějte se krásně, užívejte si sluníčka a vedra :-) papa
Odpovědět
markitka: no ani ne. Nevyhovuje :-N . Snazim se ho uz dlouho donutit, aby se mi vic venoval, ale je to tezky no |-| . Ale zatim ma stesti, ze pracuju a studuju a tak taky nemam moc volnyho casu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) allie: Nevěstě to slušelo a měla kouzelné družičky :-) Marki: Jak bylo na Moravě? My jsme byli první prázdninový víkend na Seči a po cestě jsme se stavili na zámku Kačina, moc pěkné to bylo x-) fili: No každé má svoje pro a proti. Když je člověk od rána do večera v práci, tak má dost peněz, ale žádný volný čas, když je v práci klasika 8 hodin, tak těch peněz není tolik, ale zas má víc volného času...Člověk si musí zvolit, co se mu líbí víc. Hlavně, aby to vyhovovalo těm, co spolu žijí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, na Moravě bylo fajn, vše klaplo jak má :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: Tak to je dobře ;-) Mně v sobotu u přehrady něco štíplo vedle kotníku, v neděli mi otekl celý kotník, pata, chodidlo, hořelo to jak blázen, bolelo jak čert, nemohla jsem na to vůbec došlápnout :-S Tak jsem nasadila domácí léčbu a dneska to sice mám ještě trochu napuchlé a trochu pajdám, ale je to mnohem lepší. Tak snad se to zlepší brzy úplně, abych nemusela k doktorce. Dneska máme druhé výročí svatby x-) Hrozně to letí. Allie: Gratuluji k třetímu výročí svatby ;-) Užijte si to :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?