Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Mně přijde ideální tak ty 3 roky rozdíl. Ale když bych chtěla jít po prvním dítěti do práce, tak tam bych min. rok nebo dva byla, tak by pak rozdíl byl 4-5 let a více.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda..uvidíme, třeba to bude úplně jinak než jsou plány teď.. a už plánujete mimčo?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: To ano, člověk si to může naplánovat jak chce, ale jaká bude skutečnost, to se uvidí ;-) Manžel chce dvojčata, takže to by vše vyřešilo :-D Mimčo plánujeme, ale úplně přesný "termín" zatim ne ;-)
Odpovědět
Á, koukám, že se tu opět řeší miminka a mateřská :-D Tak Vás holky jen zdravím, momentálně nemámmoc čas, tak až ho bude víc, musím to tu pořádně dočíst....zatím papapa.
Odpovědět
Profilova fotka
My tak budem plánovat po státnicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Já si zas nemůžu vzpomenout, kdy státnicuješ :-N :-D Příští rok v květnu/červnu?
Odpovědět
Profilova fotka
Příští rok, přesně tak.. :-)
Odpovědět
my zatim nic neplanujem. Jednak mi jeste neslouzi zdravi porad :-S , a manzel se na to ani neciti, vlastne ani ja ne zatim.Ale urcite by nam to nevadilo, kdyby mimco prislo neocekavane. Takze ne ze pak vsechny zdrhnete odsud na konika! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, u nás to jen tak rychle taky nebude..plánovat si můžeme cokoliv. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k marki, u nás to jen tak rychle taky nebude ;-) Navíc chodit na koníka přece neznamená nechodit sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A navíc se na koníkovi ani nevyznám.. :-D
Odpovědět
ty brdo, ja se tenhle rok tak strasne tesim, az to skonci :-N . Akorat me nic moc nenapada pro dospely na posledni hodiny =-) , mozna pripravim nejaky vedomostni kviz o UK a USA a tak ..., ale to je takovy tradicni, by chtelo neco jinyho ... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marki: Já taky moc ne, ten starý koník byl lepší. fili: Taky se těším na konec roku, je to nějaký náročný letos. Ale netěším se na psaní vysvědčení, budu muset začít, abych to pak nehonila na poslední chvíli. To zas bude něco, vyplodit ty romány 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme pěkně utráceli 8-( Objednali jsme konečně matraci do ložnice (už se nemůžu dočkat, až přijde x-) ), koupili jsme si nové spacáky (ty staré to už byl děs), koupili jsme svatební dar kamarádům, kterým půjdeme na svatbu a taky jsme koupili kamarádčinému synovi válec na lezení (vždycky, když se vidíme, tak malému něco přivezeme). No prašule lítaly, ani jsme nemrkli :-|
Odpovědět
nunacek: nevycitej si to a mej radost z tech novych veci ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Jak prožíváte toto vedro? Je ráno a já se zase potím :-( Jsem za to ráda, ale radši budu, když bude krásných 25 st. :-D
Odpovědět
ahoj. Vedro mi taky vadi, ale furt lepsi nez zima :-N . Jen mam problem, ze mi nedrzi zadny makeup, jak se potim 8-( a nenamalovana vypadam nic moc. Ale jinak mam ze slunicka radost. A zasadila jsem rajcata, tak sleduju, jestli rostou... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No a máme pěkný teplotní skok :-( Kdyby bylo tak 25 budu ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Můj brácha je v nemocnici :-( spadl ze střechy na záda a má otřes míchy. Nemohl se hýbat, ale včera už sám chodil, tak snad to bude dobré... Ale nikomu bych ten pocit nepřála zažít!!!! Marki: Ty velký vedra už byly i na mě moc, a to já jinak vedro ráda (zima mi byla i v srpnu v Turecku :-D ). Ale tohle, co tu bylo minulý týden, to byl fakt mazec! To snad i mouchy chcípaly vedrem, fakt. Dneska je tu příjemných 25 st. :-) V sobotu jsme byli kamarádovi na svatbě až do neděle. Svatba se vydařila, hezky jsme si to užili. Pak jsme se v neděli s tchánovcema jeli podívat na jejich novou kočičku, je krásná.
Odpovědět
nun: tak to mel teda sakra stesti!!!!!! snad se to bude i nadale vyvijet pozitivne. Meli jste nabity vikend. My jsme byli doma a tak nejak uklizeli a prochazkovali. A v sobotu jsme byli na muzejni noci v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak hlavně, aby to bylo všechno v pořádku.. Já se učila a učím a odpol. jsme v sob. byli na akci od manželovy bývalé práce, bylo to fajn, až na to vedro..teď je opravdu příjemně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak mám ukončený druhý ročník, zkoušky dopadly výborně a mám klid, jupíííí :-D jak finišujete v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Brácha už je z nemocnice doma, chodí, vším hýbe, tak snad to bude dobrý. Marki: Gratuluji k ukončenému druhému ročníku ;-) V práci finišuju tak nějak jako vždy. Mám hotovou půlku vysvědčení, přes víkend musím dodělat druhou půlku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, všichni musíte věřit, že to bude dobré :-) No, u nás to bude s vysvědčeními horší, máme to přes školu online, máme objednaná bianca, ale jaksi nám nejde v práci internet..tak nevím..
Odpovědět
Ahojky holky moje :-) Už jsem tu a doufám že tu budu častěji, musím vás dočíst, co nového...Nuni: mrzí mě to s bráchou, snad už se bude jeho stav pouze lepšit a Marki, gratuluju k ukončení ročníku. Mě se topovedlo včera. Zdolala jsem poslední zápočet ze hry na klavír a zpěvu, nechala dopsat podlísky do indexu a teď už jen budu čekat, abych mohla jet odevzat index. Měla jsem toho v poslendí době moc, takže jsem sem nestíhala chodit. Hrkla nám při těch deštík k baráku voda, tak to byla hotová zkáza, švagrová se vdávala, do toho poslední zkoušky a zápúočty a blázinec v práci, však to znáte... Teď už vás šidit nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj alčo, tak to mooooc gratuluju! :-) Máš koukám nějakou novou fotečku..
Odpovědět
Nojo změna je život :-) Holky, včera jsem byla na koncerě Marka Ztraceného a Kamila Střihavky a bylo to super, vřele doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nejsi více blond? Já už mám jen zrzavé melírky, jsem taky víc blond :-) Já chci jít za týden na Mig 21 :-D
Odpovědět
Myslím že už víc blond to v mém případě už nejde :-D Mám to pořád stejně :-) Však hoď fotečku, ať se kuknem i na tvoje vlásky. Na Mig jsme byli asi před dvěma lety a byli taky skvělí, to jsou praví šoumeni :-D A jak se těšíte na prázdniny??? Já moc, jen aby bylo hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím žádnou fotečku nemám, ale až pořídím, určitě ukážu :-) Těším se, mooooc, už, aby to bylo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?