Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Hubertko, dívala jsem se do složky a psala jsem Případovou studii chlapce s mentálním postižením..vybrala jsem si jednoho ze svého pracoviště..
Odpovědět
jojo máme opět Novotného,nakonec jsem sepsala o Algemanově syndromu, akorát se na mě nedostalo, tak příště, ale Novotný mi to chválil a říkal že by si to chtěl poslechnout ;-) . Já právě nemám možnost psát nějakou kazuistiku. Jistě jsi to měla velmi pěkné ;-) a jak se Ti daří a jak to všechno jde?
Odpovědět
Profilova fotka
Snad, napsal mi, že je vidět, že vím o čem píšu.. :-) No, zatím to jde, ale na bakalářce nemám ani čárku zatím :-|
Odpovědět
to já nemám ještě ani zadanou diplomku, nevím u koho psát, možná zase u Fleischmannové, nebo u Novotného? jenže nemám žádnou praxi... taky mě napadlo psát u Klugerové či Nytrové... Líbí se mi zkrátka moc témat u rozdílných profesorů...
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě si vybereš :-) Jaká témata se ti líbí?
Odpovědět
U Novotného něco s alternativní komunikaci u mentálního postižení, Nytrová - Smrt jako velký životní úkol, Klugerová - převážně témata o seniorech a u Fleischmannové komunikace u lidi s Parkinsonem či demencí. Takže babo raď ;-)
Odpovědět
Ahoj tak co nového? Už máte doma vánoční a adventní atmosféru?
Odpovědět
Profilova fotka
Juj, hubertko, to já bych si nevybrala není to můj soudek.. :-)
Odpovědět
Taj jsem dnes učinila první krok a požádala moji vedoucí o první konzultaci ;-) Teď abych začala konečně něco tvořit...Marki, koukala jsem na fotečky, moc krásný :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak obhájeno x-) x-) x-) x-) Mgr. hotová :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gratulacéééé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renat2 Mooooc gratuluji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@allie Jak dopadla první konzultace?
Odpovědět
Ahojky, bude se konat až zítra, doufám, že to bude OK.
Odpovědět
ahoj holky, gratuluji renat2 k úspěšnému obhájení a trochu závidím, že už je Mgr. :-) marki: tak nakonec asi budu psát u fleischmannové, jelikož jsem tak dlouho váhala u koho jiného psát, až jsou všichni obsazeni. no a z práce mě nakonec stejně vyhodily... aspoň jsem si vydělala na ježíška :-D ale ta práce mě teda mrzí, ale teď horko těžko doháním školu. už jsem mohla mít hotové 3zkoušky, a mám jen jednu... v lednu se asi zblázním. a co vy děvčata? máte jistě uklizeno, napečeno, jste vždy krásné, upravené, usměvavé :-D :-D :-D dělám si legraci, trochu ty vánoční přípravy a honbu za ježichem musím odlehčit, tak ahoj všem ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, moc děkuji za gratulace. Kdo to už má za sebou, ví, že je to děsná úleva a vy ostatní to poznáte :-) Ono to pak uteče jako voda ;-) držím všem palečky. @allie tak jak to vypadá? Co konzultace? Na Vánoce se těším, Kuba už to bude vnímat, tak jsem zvědavá, za jak dlouho pošle stromeček k zemi apod. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Všem přeji kouzelné Vánoce a pohodový rok 2011 :-)
Odpovědět
Ahoj holky..dělala jsem rok asistentku a teď učím v soukromých jesličkách a školce angličtinu, a tak sem asi taky trošku patřím :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jaký byl Ježíšek? U nás nádhera, Kubovi svítila očička...byl nadšený z dárečků, i když dlouho asi koukal, co se děje :-D :-D ale pochopil brzo. Užíváte volna? Vy co už to máte za sebou, co jste měli na promoci?? Šaty, kostýmek?? @vewe vítej ;-) teda čtu, že učíš úplně malé dětičky..jak se s nima pracuje?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás pohoda a přejídání :-( bohužel mi to nedalo si nevzít :-D Štědrý večer jsme měli s tchánovci už 23., protože šla tchýně 24. na noční..Jinak vše proběhlo v pohodě, bylo hodně dárečků.. :-) Jinak teď začne příprava na zkoušky, bude toho docela dost :-( Zatím si to teda nepřipouštím, ale to příjde.. Teď musím vyžehlit horu prádla, pak se asi pustím do psaní zápočtovky.. Krásný den všem!
Odpovědět
@renat2 suprově...někdy trošku fuška na fyzičku, ale jinak super. Mluvím na ně jen anglicky, tak je to někdy těžký se dorozumět, ale zvykají si :)
Odpovědět
ahoj holky, do nového roku hlavně zdraví ;-) . marki: zkoušky, to je hrůza viď, je toho nějak hodně, zápočtovky, brrr, ale co se dá dělat, tak hodně sil! vewe: ahoj :-) a kdepak jsou ty jesličky? taky jsem v jedněch dělala, náročné na fyzičku to bylo, to je pravda. ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem :-) @renat2 Já měla na promoci kalhotový černý kostým ;-) @vewe To je určitě krásná práce v jesličkách :-) @markitka Jak to jde ve škole?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Nun docela to jde, zatím proplouvám :-) Ale pedagogickým výzkumem asi nepropluju ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyyyyyyyyy, kdepak jste?
Odpovědět
učení, mučení... :-| ještě sepsat práci na Nytrovou,naučit se znovu psychopedii a zítra snad budu mít pokoj od spojené zkoušky ze specky a komparativní specky, docela náročné. a co vy, holky? jak se máte vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte Hubertko také Hradeckého?
Odpovědět
budeme ho mít na diplomový seminář a obávám se, že nás bude "doprovázet" i v páťáku při nějakých výzkumech specky, nicméně jsem si stáhla nějakou knihu od Gavory-Pedagogický výzkum - její link byl na diskusi školy na spolužácích... dnes jsem si nenechala dát za 3 z psychopedie, takže za 14dní znovu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Máš se a co těšit teď s ním bojujeme zrovna na ped. výzkum..už na něj půjdu podruhé, protože jsme to nedala, bylo to v testcentru..masakr! Gavora teď hodně koluje..
Odpovědět
Testcentrum-na to se moc netěším... a jaké tam máte otázky? my počítali příklady jak blbci, taky jsem šla dvakrát, naštěstí dal úplně stejný test :-) juchuu mám za 1 ze spojené zkoušky z komparativky a specky, Napodruhé to dáš, držím pěsti, určitě se ozvi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?