Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
1
207
208
holky kde jste všechny? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nedalal jsem to :-( Otázky se nedají ani zapamatovat.. Jak vysvědčení? Máte vytisknuté?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak 1. pololetí za námi :-) S dětma jsme byly za odměnu za výzo na výletě vlakem v cukrárně ;-) Byl to mazec :-D @markitka A co to je za zkoušku? Kolik máš ještě pokusů? Výzo píšeme ručně, takže nic netisknu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ani napodruhé jsem to nedala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@markitka :-( A kolik máš ještě pokusů?
Odpovědět
Profilova fotka
Nun, teď v neděli jdu na třetí a poslední.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@markitka Jak jsi dopadla na posledním pokusu?
Odpovědět
Vážené paní učitelky, hlásím se jako další budoucí navěsta a zárověň jako další budoucí učitelka. Využila bych ovšem tohto fóra o jednu malou prosbu na Vás. Vím, že tato stránka je určena především svatbě, přesto bych Vás tímto chtěla poprosit o vyplnění následujícího dotazníku. http://didakticka-hra-na-zs.vyplnto.cz/. Je to dotazník pro učitele, kteří učí, nebo někdy učili čtení a psaní. Potřebuji ho pro svojí diplomovou práci a není snadné sehnat tolik dotazníků kolik bych potřebovala. Proto se na Vás obracím se na touto formou. Nějak jsem si toho na sebe vzala moc...letos stánice a pak svatba... No ale snad to všechno nějak spolu zvládnem. Předem děkuji za ochotu..
Odpovědět
Ahojky po dlouhé době, jakpak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám, že tady je totál mrtvo...
Odpovědět
Ahojky holky, tak mám za sebou promoci :-) a jak se tu máte, koukám, že návštěvnost nic moc....neuvažovali jste o soukromé skupině?? Máme na MK a jsme moc spokojeni, tak nějak píšeme uvolněněji... Jinak Kuba nám dává zabrat, je to malé torpédo, je hodný, ale hodně živý :-D :-D :-D Jak studující?? Zkoušky dopadly dobře??
Odpovědět
Ahojky, Reny mooooc blahopřeju, že jsi to zvládla!!!! Taky mi tu přijde mrtvo, mám na tom podíl i já, popravdě mě 4 roky po svatbě už beremko tak moc neláká a doby, kdy jsem tu byla i několikrát denně jsou dávno pryč. Jak vlastně funguje ta soukromá skupina. Myslím, že pro nás 3-5 "inventářů" by to nebylo špatné.
Odpovědět
Článek se načítá
@allie děkuji x-) x-) No já jsem chodím jen za Váma a to poslední dobou ta docházka trochu vázla, ale teď už by to mělo být lepší....už tu nemám ani fotky...apod. (hi novinka, doufám, že ti nahoře vysvítilo upozornění :-D :-D soukromá skupina - založí někdo z nás, přidá členy, a jen ti tam mohou chodit, když bude chtít někdo přidat, napíše zakladatelce skupiny)...
Odpovědět
ahoj holky, renat2 gratuluji ;-) pro mě osobně teď bylo hodně náročné období - hlavně zdravotně, už je to snad lepší, musím věřit a víra má mě uzdraví :-) jinak ve škole po nás chtějí recenze, IVP,... je toho hodně. Ale aspoň že už začalo jaro :-) a co vy? jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@renat2 Gratuluji k promoci :-) Taky chodím na MK do soukromé skupiny, a je to lepší ;-) Takže já jsem pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hubertka Tak ať je zdravotně brzy co nejlépe ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/p... Zda máte povolený přístup zjistíte lehce - buď Vás to tam pustí nebo ne :-D :-D V druhém případě samozřejmě přidám, stačí písnout do IP :-)
Odpovědět
@hubertka @nunacek děkuji holky x-) x-) hubertka: ať je už jen a jen dobře
Odpovědět
holky mockrát vám děkuji za podporu! ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
ahojky holky,prosím,vím že to sem nepatří,ale často jsem do téhle diskuze dávno chodila.teď už nestíhám,ale prosím vás o pomoc mé třídě v MŠ kdo nás chce podpořit ,a umožnit vyhrát vstupenky na představení Popelka na ledě,dejte hlas naší školce, FOTKA S RŮŽOVÝM PODKLADEM-MŠ JAKLOVECKÁ Děkujeme:-) http://www.popelkanalede.cz/so​uteze/... klidně posílejte dále Děkuji mooooc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám vystudovatnou ISŠ, obor zdravotní a sociální služby. Maturovala jsem ze základů pečovatelství a pedagogiky. Mohu pracovat jako vychovatelka nebo asistentka, nebo musím ještě studovat ped. miminum,udělat si kurz na asistentku nebo mi stačí že mám tu maturitu ze zákl. pedagogiky. Budu ráda za odpověď... :-)
Odpovědět
Ahoj holky,jsem tady nová.Jsem z Petřvaldu u Karviné.Nyní jsem na mateřské.Mé vzdělání -vychovatelka. :-) ivt Nevím určitě,ale myslím,že si budeš muset doplnit to pedagogické vzdělání,třebe v celoživotním vzdělání na univerzitě.Já jsem dělala vychovatelství na 4 semestry-2 roky.Měla jsem gymnázium a pracovala jsem ve škole v družině a pak jako asistentka pedagoga a nakonac v 0. třídě.To se mi líbilo nejvíc.Přemýšlím o dalším studiu.Sehnat tady práci v družině je velký problém.Snad se něco najde.Holky držte mi pěsti Dík D :-)
Odpovědět
1
207
208
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?