Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
fotky toho vence, o kterem jsem psala, ze jsem ho vyrobila :-): http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/f... http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/f...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? Já jsem osiřela, manžela mám na Slovensku, ale večer se vrací..Včera jsme byly babinec slavit kamarádky 25. narozeniny, tak mám kocku ještě teď :-| Ale užily jsme si to :-) A zítra se mi nechce do práce, ale po práci mám hezké zařizování, jdu přihlásit nové autíčko, které jsme si v pátek koupili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) fili: Věnec vypadá zajímavě ;-) Marki: Jaké autíčko jste si koupili? My jsme v pátek a v sobotu s manžílkem skládali 140 metráků hlíny, co nám přivezli na zarovnání zahrady. Takže teď máme na zahradě mega kopec a na jaře budeme zarovnávat (chtěli jsme hned, ale "zahrádkáři" nám poradili, že je lepší nechat hlínu ležet takto na hromadě a na jaře, že se nám rozmrznutá bude lépe rovnat). No ještě si ale rozmyslíme, zda je poslechneme nebo ne :-D Každopádně to byla fakr fuška to přeházet přes plot ze silnice na zahradu, bolí mě celej člověk! 8-(
Odpovědět
AHOJ HOLKY, moc vás zdravím :-) Konečně mám zase chvilku a můžu vám napsat. Nic nového teda není, snad to neva. I když..od včera máme nová světla v chodbách, ložnici, na wc a v koupelně. Byli jsme na nákupech v Brně. Taky jsem absolvovala v půjčově zkoušku plesových šatů a teď k nim hledám vhodnou kabelku a doplňky. Jsou totiž zelené a já mám pouze černé ples. botky a kabelku a to je jak pěst na oko. Na mimi jsem našla toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... Co myslíte?? Hodilo by se to na ples a dá se v takových zavazovacích vůbec chodit natož tančit?? Nikdy jsmepodpbné nenosila.
Odpovědět
Šaty i botky jsou v přípravném albu.
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Máš fotky světel na MS? Jinak ty botky - já v klínkových nikdy netancovala, tak nevim...
Odpovědět
to je fakt, to by mohlo pri tanci prekazet. Ja na podpadcich chodit neumim, ja bych si zlomila nohu :-D ... Urcite by se hodily treba i nejake bremove botky, ty by nemel byt problem sehnat. Urcite by to nebylo tak do oci bijici jako cerne a kremove se hodi ke vsemu ...
Odpovědět
Ahoj, na střeše jsem alba zrušila, takže foto nemám. Botky pohledám asi po tržnicích, protože normálně bych v nich asi nechodila a budou vlastně jako by na 1 použití.... Dnešek byl náročný, asi jdu spát. Supluju odedneška ve 3. třídě za nemocnou kolegini, takje to nářez, ranní družina, 4 hodiny učit a pak odpolední družina. Dneska ještě plavání. Tak snad zítra ahoj.
Odpovědět
Kde jste kdo????
Odpovědět
tady neee??? :-D Jak vam decka chrchlaji? me neustale neco odpada, pak to musim nahrazovat ve svych volnych dnech, uz me to nebavi. Potrebuju jet do Usti kvuli diplomce, ale kdy, kdyz musim kvuli par lidem zustat v praci? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nunacek: Koupili jsme si ojetou Octavii combi 1.9 TDI. Jsme spokojeni, ale ještě nás čeká investice.. Jinak jsem přešťastná, že je pátek, tento týden byl zase "mrtvicový" :-( Ale teď mám radost, mám 1. zápočet, byla jsem úspěšná se zápočtovou prací :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Mně chybí jen jedno dítko, ale všechn jsou "načaté", tak jsem zvědavá, kolik jich dorazí po víkendu... marki: Gratulace k zápočtu, jsi šikula ;-) Octavku jsme měli s ex...
Odpovědět
Článek se načítá
AHOJ, no konečně, už jsem se bála, že se tu nikdoneobjeví. Taky gratuluju k zápočtu, i já už jeden mám, z didaktiky ČJ. Už týden jsem ve 3. třídě a asi ještě budu, mám 6 dětí, jinak jsou nemocní...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Gratulace k zápočtu ;-) A kolik dětí je jindy ve třídě, když teď jich je 6?
Odpovědět
10 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Přeju krásný začátek adventu x-) Allie: Tak to mně nikdy 4 děti nechyběly. Mám jich ve třídě 6 a většinou jsou v plné sestavě, protože ústav je do školy neposílá jen když je to fakt vážné...ale v jejich očích vážné. Takže třeba nedávno jsme jim vraceli zpátky chlapečka, který měl teplotu skoro 38 a oni ho poslali do školy!
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to ale adventně venku vůbec nevypadá... :-( Proto je mi i divný dělat vánoční výzdobu v bytě.. :-( U nás děti taky moc nechybí, teď mně ve třídě chybí pouze dva žáci z osmi..
Odpovědět
tak to ja jsem vcera zdobila o sto sest. Vyzdobila jsem hlavne ucebnu (mam jeden pokoj vyhrazeny, kam chodi studenti). A taky okna jsem hodne zdobila, dala jsem tam ruzne svicky, doufam, ze mi nekde neco nechytne :-N . Mame uplne uzasnou hvezdu, kterou jsem koupila za utrpnych 25 Euro v Nemecku. Je tmave ruzova a ma vystrihane ruzne ornamenty a v nich ruznobarevne pruhledne papiry - skrz to sviti svetlo. A vrha to barevne stiny na vsechny strany. Chtela bych ji koupit jeste kamaradce, az pojedem na vanocni trhy do Nemecka. Predminuly rok jsme koupily ty hvezdy mame, tchyni a segre, ale ty nebyly tak pekne propracovane bohuzel. Hvezdu pak vyfotim, je to naaadhera. Vcera se na namesti slavnostne rozsvecoval strom, seslo se hodne lidi. Svarak, koledy ... - pekny ;-) Jinak se musim se sefovou vazne domluvit, abych od pristiho pololeti mela mene hodin. Ja to vazne nezvladam. Cely vikend vetsinou jen spim a dohanim vycerpani z tydne. :-( Mam spoustu ukolu, ktere me honi a ja to nestiham zpracovavat vcas (oprava ukolu, tvorba materialu, zejmena na pripravu na maturitu). Navic mi nektere skupiny vylozene nejdou ucit, nevim jak na ne, placam se v tom a nemam cas se na to poradne pripravit (to znamena treba tri hodiny na jednu vyucovaci hodinu - to nestiham, ale bylo by to potreba ...) Nemluve o diplomce .... :-S dnes je pondeli, muj "diplomkovy den" a ja delam veci do prace, co jsem nestohla tydnu ani o vikendu (kdy jsem vicemene jen spala, nebo chodila ze spani ...) nunacek: tak to je vazne na pest, poslat dite v horeckach do skoly ... :-|
Odpovědět
Ahoj tak to já si na výzdobu doma moc nepotrpím. Dali jsme do vysoké vázy větve smrku a malinko jsemje ověsila takovýma jemnýma ozdůbkama a chci ještě dát na okno ten blikací svícen, jinak asi nic...
Odpovědět
jstli neco nemusim, tak jsou to ty blikajici retezy a hvzdy v oknech. Vypada to pomalu jak nejaky nonstop bar :-D . Ten jednoduchy svicen mam moc rada. Prijde mi vazne decentni a nenucene vanocni :-) .
Odpovědět
Jj, mě se taky líbí. Jen vědět, kde v tom našem pididomku je schovaný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) fili: Tak to si se šéfovou pořádně promluv, ať se něco změní, aby sis to v práci užívala a ne aby to bylo pro tebe skoro za trest a kvůli práci si nestíhala skoro nic jiného... allie: Já to taky s výzdobou nepřeháním, máme v každém okně el. svícen, v jednom okně el. kometu, na terase přes zábradlí takoý svítící závěs. V předsíni mám malý věneček, v koupelně malý dřevěný stromeček. A adventní věnec v obýváku na konferenčáku. Jinak nic víc.
Odpovědět
Tak to je myslím až až x-) Mě asi ta správná vánoční nálada ještě nechytla. zatím mě chytla jen pořádná rýma 8-( Zítra máme v družince čertovské odpoledne, tak jsem právě dodělala čertí ocas a rohy a našla vestu s kožichem, kterou si dám na ruby :-D Bude to v tělocvičnějako čertí doskotéka a ve třídě vyrábění z brambor. Stylové, že :-D Jinak přemýšlím, že se už začnu učit na ZK, z přírodovědy apsychologie toho je požehnaně...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak holky je to tu, hygiena nám zavřela školu, máme chřipkové prázdniny, protože máme nemocných hrozně moc dětí. Znovu školu otevíráme ve středu 9.12.. Ovšem chřipkové budou asi v pravém slova smyslu, od včera opět smrkám, kašlu, pálí mě v krku… 8-(
Odpovědět
Vítej v klubu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Allie: Myslíš v klubu nachlazených a nebo v klubu zavřených škol a chřipkových prázdnin?
Odpovědět
Profilova fotka
K nám to ještě nějak nedorazilo, ale taky jsem přechodila chřipku..Zítra v noci odjíždíme s kolegyněmi na zájezd do Rakouska, tak musím být ok.. :-)
Odpovědět
Nun: nachlazení. Dneska jsem už přestala mluvit a z nosu mám vodovod. K tomu od rána špatnej den... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, to já nachlazení právě přechodila..ještě trošku kašlu.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: Jedete na adventní Vídeň? Nebo někam jinam? alli: Tak ať je ti brzy líp ;-) A copak se stalo, že máš špatnej den? Nachlazení přecházím už 14 dní...ale mám jen kašel a rýmu a občas pálení v krku, nic jiného...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?